register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli “Ümber Hiiumaa”   1 2 3 4 5  
Poster Message
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Martin, u. nii see asi vist kujuneb kah. Kui ikka seda -10 peab, siis julgeb jääteele peale ka minna. Ja kui nii külm on, siis peab vist ühele olemasolevale vanale piigile veel 3 lisaks otsima ja võidu jäärada sõitma:):):).
Blue, aga eks ta üks Cannonball kujunebki, nagu eelminegi aasta. Mingil hetkel keegi eksib ära(siis valdavalt meie, sest kõik neemede tipud oli "vaja" ju läbi sõita, irw!), siis antakse "räigelt agu" ja kohtutakse jälle suurema seltskonnaga mõnes kohas. Üldiselt on Piiburi korraldet üritused ALATI hirmlahedad ja kedagi millekski ei sunni. Mõistlik funimine on peamine! Ja tegevust jätkub kah alati. Aga eks Rohulülas siis kohtume ja hakkame "sõjaplaane" tegema ...
Nädalavahetusel kes ehitas Camarot, kes Mosset: täpselt selline, kuid punane peaks siis ootama laupäev Rohukülas.
03.02.2003 at 14:27
dodge
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Isegi olen Hiiumaal 8.-x.veebr. Plaanin üle minna 8-ndal kell 6, aga kardan, et praamiliiklus ei ole mitte hää- täna uudistes näitas, kuda 80 inimest laevapeal jäävangis on. Tuul on jäe kokku puhunud ja see "vagu" mis nad sääl lahti on hoidnud, on nüid kitsaks ära jäänud...
03.02.2003 at 20:57
LaSa
 
Moderator
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
asi kisub ärevaks: jääteel pidi väidetavalt olema nii kõva tuul, et autod puhub minema...
04.02.2003 at 11:15
razer
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
täna hommikul saaremaalt hiiumaale sõitnud peugott vajus läbi jää, niiet mõelge
04.02.2003 at 11:25
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
razer: täna hommikul saaremaalt hiiumaale sõitnud peugott vajus läbi jää, niiet mõelge
Poekott tuterdas teel, tuleb sõita kiiresti ... aga tegelikult eelistan mina praami, kui just tuuletu ja -15 kraadi pole. Aga suvel teine asi, siis +15 ja sama palju tuult m7s, mõnus...

Ply@jääd kardab kuid suvist tormi armastab ... ja vaikselt juba jälle sellest unistab.
04.02.2003 at 11:30
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
LaSa: asi kisub ärevaks: jääteel pidi väidetavalt olema nii kõva tuul, et autod puhub minema...
A me saame uksed eest ära tõsta ja aknad lahti teha ja tuulel polegi kuskilt kinni hakata.:D

Eks ta vast nii, et kui jäätee avatud, siis jääle ja kui kinni, siis praamile. Nädala lõpuks lubab lõunakaarte tuulte vaibumist.
04.02.2003 at 11:31
LaSa
 
Moderator
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
margus61:A me saame uksed eest ära tõsta ja aknad lahti teha ja tuulel polegi kuskilt kinni hakata.:D
ma tahaks seda pilti näha kuis te seal ees istute, tuul läbi auto vihisemas :lol
04.02.2003 at 11:42 Last edited 04.02.2003 at 11:43 by LaSa (Moderator)
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
OT: Ehh, Margus, Lapakaga võib rahulikult Hiidu sõita. Vaid mõned lõigud on veidi ohtlikumad, sääl, kus suvised laevateed. Muidu oleks keskm. sügavus 0 seisu juures 1,5 m, mis Lapakat küll ära ei uputa. Aga jäätus ära vist -40cm juures. Pullapää-Hobulaid-Rumpo nina-Harilaid-Hiiumaa, miski 6-7 km sügavat vett.
Ja veel geograafilisem uurimisretk oleks Puise nina-Kumari-Sipelgarahu-Kõverlaid-Ahelaid-Kõrgelaid-Vareslaid-Hanikatsi-ja siis kas Saarnaki-Hiiumaa või Kaevatsi:)-Hiiumaa. Siis sügav ainult Sipelgarahu ja Kõverlaiu vahel u.3-4 km. Kuid seal ei ole praami tekitet jääpurunemise ohtu...
04.02.2003 at 11:53
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
LaSa:ma tahaks seda pilti näha kuis te seal ees istute, tuul läbi auto vihisemas :lol
Tagumised käivad kah ära, nii et ehk saad lisaks nägemisele ka tunda.
04.02.2003 at 11:57
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
PlyVal64:Ja veel geograafilisem uurimisretk oleks Puise nina-Kumari-Sipelgarahu-Kõverlaid-Ahelaid-Kõrgelaid-Vareslaid-Hanikatsi-ja siis kas Saarnaki-Hiiumaa või Kaevatsi:)-Hiiumaa. Siis sügav ainult Sipelgarahu ja Kõverlaiu vahel u.3-4 km. Kuid seal ei ole praami tekitet jääpurunemise ohtu...
Kaevatsil käiks kui vähegi saab pühapäeval ära, (kui tervis lubab:D). Iga suvi olen unistanud seal autoga käia, kui alla poolemeetrises vees jala või kaatriga saab laiule ukerdatud. Aga ülejäänud laiud käivad looduskaitse alla ja sinna minekuks on ilus luba küsida. Lõunapoolsete laidude külastamine suisa keelatud igamehele.
04.02.2003 at 12:06
kongo
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
Puise nina-Kumari-Sipelgarahu-Kõverlaid-Ahelaid-Kõrgelaid-Vareslaid-Hanikatsi-ja siis kas Saarnaki-Hiiumaa või Kaevatsi-Hiiumaa

aga Ristimäelt läbisõit ?

kongo@poole jalaga sünnijärgne hiidlane e. pudulojus

peace :)
04.02.2003 at 12:09
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
margus61: Kaevatsil käiks kui vähegi saab pühapäeval ära, (kui tervis lubab:D). Iga suvi olen unistanud seal autoga käia, kui alla poolemeetrises vees jala või kaatriga saab laiule ukerdatud. Aga ülejäänud laiud käivad looduskaitse alla ja sinna minekuks on ilus luba küsida. Lõunapoolsete laidude külastamine suisa keelatud igamehele.
Küll see tervis lubab! Ja mine siis ikka Kassarist otse Kaevatsile! :)
Aga nende looduskaitsealuste laidudega see asi, et ise peab mõistlik olema, siis ei keela keegi(Sa ju isegi meiega Liialaiul käinud ... teavad ja ei pahanda, sest meist jääb maha 0g jäätmeid). Autoga peale minna muidugi ei või, lähedalt mööda sõita ei keela keegi ja jalga pääle panna samuti. Ja suvel "kera masti"(roolirikke märk) ning "sujuvalt" maabuda... Sulle ja endale julgen soovitada, sest tean meie loodussõbralikkust ... aga tüüpilised turistid tuleb küll "kaikaga" eemale peletada!
04.02.2003 at 12:14
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Kellel võimalik ja soov ning loomulikult osalejad, SIIT saab selleaastase ürituse logo endale välja trükkida. Kuna osalemistasu ju pole, siis MTÜd Unic-Moto ja Unic ei suuda rahaliste vahendite nappuses selliseid ise võistlejatele trükkida(oleme vaesed aga ausad). Kohustuslik see loomulikult pole, kuid autot ilustab kindlasti. nii palju "pole`sid" tuli...

Ja veel üks asi, püüan siis üles lugeda siinsed tulijad, keda tean: mina+2 in+M408; Martin460+?+Blazer350CID; Margus61+1+LaSa+?+Lapplander; Udu, kes surutakse VW K70 sisse. Kes veel, andku täpsemalt teada et millega,kellega ja mitmekesi.
Tänaõhtune peastlugemine andis ligikaudseks autode arvuks 15. Eks mõni langeb ära, mõni jälle "ärkab" viimasel hetkel. Vanim auto hetkel peaks olema Leivategija ja tema Pobeda, kuid tsiklimuuseumi omanik Teearu jäi mõttesse ennesõjaaegse Mersuga tulemise peale. Ja minu eelmise aasta roolimees-kapten(kes mind lausa jooma ajas...nii hirmus oli) vanaKaru "avastas" kodust hoovinurgast Muhu-sapaka. Ehk lubab tulla väga kirju ja elav seltskond...
05.02.2003 at 01:31 Last edited 05.02.2003 at 01:33 by PlyVal64
Martin460
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Tere!
Minu Blazer-is oleme hetkel mina ja Marx.Masinas on ainult 2 esiistet aga taga on põrand tühi 195x124cm.,kuhu võiks paar kallutaja- tegelast ära mahutada.Muidugi mingit staffi tuleb ka taha visata,aga ruumi veel on.
Martin

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
05.02.2003 at 08:51
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Ega äkki mingit varianti pole logo kleepsu kujul oma raha eest osta? Eks ta veidi hilja on, aga äkki teil mingid väljakujunenud kiired valmistamise kanalid? Sellised kleepsude väärtus on minu silmis üsna kõrge.
05.02.2003 at 10:18
rat_013
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
võiks ju teha, aga palju tahtjaid on?


____________________________
impreza n/a
05.02.2003 at 10:42
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Kleepsusoov: 3 tk.
05.02.2003 at 10:52
rat_013
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
kui lai peab olema


____________________________
impreza n/a
05.02.2003 at 11:37
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Vast mingi 25...30 cm tundub normaalne.
05.02.2003 at 11:47
rat_013
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
tsekin inna kohe


____________________________
impreza n/a
05.02.2003 at 11:53
Jutulind
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
Mina ka ... 1 või 3 tk ... sõltub hinnast. Loodan oma rohelise peletise siiski liikuma saada .... Oleks vaid mõnel inimesel rohkem aega :(

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
05.02.2003 at 13:13
razer
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
mina sain Märdi (Karu) jutust suvel aru, et sellega talvel ei sõideta. muhuga loomulikult. aga noh. muidu läheb see talv kole pikaks ja igavaks kui midagi ei tee.
05.02.2003 at 14:42
rat_013
 
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
tähendab põhimõtteliselt on kleba hind umbes 2 sotti, aga ta ei ole mingi teabmis kauakestev.. mingi aja peab vastu ikkagi


____________________________
impreza n/a
05.02.2003 at 14:48
PlyVal64
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
razer: mina sain Märdi (Karu) jutust suvel aru, et sellega talvel ei sõideta. muhuga loomulikult. aga noh. muidu läheb see talv kole pikaks ja igavaks kui midagi ei tee.
Üldse arvas Karu alguseks, et läheb Tartu Maratonile... aga me teostasime Tõnuga verbaalset mõjutamist. Vana kaatet, muhk või mõni muu aparaat tuleb tal igal juhul käima ajada, enam tal pääsu pole! JA pikkToomas kaarti lugema võtta. Ja suusasõidu lubasime talle auto taga nööri otsas korraldada...
05.02.2003 at 14:49
margus61
Talveralli “Ümber Hiiumaa”
quote:
rat_013: tähendab põhimõtteliselt on kleba hind umbes 2 sotti, aga ta ei ole mingi teabmis kauakestev.. mingi aja peab vastu ikkagi

Palju hind kogusest sõltub, et kui rohkem soovijaid tekiks?

Kestvusest, on see kilel? (Mul vahel paberkandjal ette sattunud, need viib survepesur kohe ära.)
05.02.2003 at 14:58
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli “Ümber Hiiumaa”   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.