register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
Astro SS
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Põhimõtteliselt peaks siis arvele saama ka 20 tollise tõste ja 46 tolliste rehvidega monsteri, no ise tehtud raamiga , ainult mosse kere on nagu sea seljas sadul :devil

JOKK

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.02.2009 at 20:21 1 edit. Last edited 23.02.2009 at 20:22 by Astro SS
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
No kui see kõigile teistele nõuetele vastab, siis ilmselt küll :D
23.02.2009 at 20:26
Astro SS
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Huvitav oleks ka teada väljalaskegaaside teemat.

Kindel on see,et tänapäevane hüper-pritse-elektroonika-käkerdist ei saa ju võrdsustada vana hea FlatHeadi ja Rokkiorgerteri karpa komplektiga


:rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.02.2009 at 20:32
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Ennast ikkagi huvitaks küsimus, kas on mingi meetod veenda ARK-i et nt. '32 Fordi baasil ehitatud auto on Ford tootmisaastaga 1932, mitte iseehitatu anno 2009? Peaks ju minu teada mujal enamik rod'e selliselt arvel olema?

See säästaks omajagu vaevast/tahes tahtmata tulevatest kohustuslikest stiilivääratustest (lahtise auto puhul turvakaar ning nõutavad mitmepunkti-turvavööd, üleliigsed nõuetekohased valgustusseadmed taga jne.).
23.02.2009 at 20:55
DevilDeVille
  
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
ARK-i nahavedajate kurvastuseks tasuks need rodi materjalid näiteks rootsist tuua registrisolnutena/olevatena, kasvõi ämbriga.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.02.2009 at 21:02
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Jah, see ka variant, huvitav ainult, kuidas kaevata sealt välja mõni fiktiivselt eksisteeriv Ford T näiteks :d?
23.02.2009 at 21:06
Astro SS
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
quote:
DevilDeVille: ARK-i nahavedajate kurvastuseks tasuks need rodi materjalid näiteks rootsist tuua registrisolnutena/olevatena, kasvõi ämbriga.
Huvitav, kas need toorikud peavad olema komplektsed või sobib ka 10 kasti +paberid? :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.02.2009 at 21:07 1 edit. Last edited 23.02.2009 at 22:58 by Astro SS
margus61
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
quote:
Astro SS:
quote:
DevilDeVille: ARK-i nahavedajate kurvastuseks tasuks need rodi materjalid näiteks rootsist tuua registrisolnutena/olevatena, kasvõi ämbriga.
Huvitav, kas need tooriku peavad olema komplektsed või sobib ka 10 kasti +paberid? :rolleyes
Ma võtsin sügisel arvele ühte Saksa paberitega avariilist sõidukit. Tallinna angaaris kukkus mehike juba selle peale kokutama, et polnud stanget, grilli ja radikat ees. Mittekomplektne jne. ja niimoodi ei sobi kohe kuidagi nende registrisse. Mingit jurakat ja esituld demonstreerisin pagassist, siis selle peale rahunes. Kui palju neil on juriidilist baasi selliseks käitumiseks, ei tea.
23.02.2009 at 21:36
Varblane
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Ok Rootsis ja Soomes on sellised ilma tiibateta ja kapotita masinad lubatud siis kuidas on lood Läti,Leedu ja Poolaga?Saksas ka juba Hot Rodid lubatud.

Vaatasin American Beauty pilte kus siis oli palju selliseid masinaid võõrast riigist ja kas need ei kartnud ka trahvi saada siin?Hakkas kangesti huvitama.Mille krdi pärast Eesti peab ennast nii heaks riigiks,et mitte lubada selliseid masinaid meie teedele?Ohutum kui motikaga ju.

Masendav,et pea kõikides ümberringi riikides on lahedad autod lubatud aga meil keelatud.Selline kassiahastus tuleb lihtsalt peale ja küsimus mille krdi pärast ma siin üldse sündisin!?

Võtan originaal auto ja eemaldan:tiivad,kapoti.Madaldan katust ja teen veel paar asja ning ja see on keelatud.

Ehitan ise mingisuguse käkki kokku mingitest lambi juppidest mille ma arvele saan kui täidan ära osad eeskirjad.Millele pole mingeid katseid(kokkupõrke,ohutus jne..)tehtudki ja sellega võin sõita aga kui natuke tahan originaal masinat ümber teha siis kus sa kurivaim seda teha tohid!Iu iu ARKi onul kusi püksis.


Kas sellised asjad on meil lubatud:Ladder bars,tubbed,charger(kapotist väljas loomulikult)?

Sõnu ei ole lihtsalt.
23.02.2009 at 21:57 2 edits. Last edited 23.02.2009 at 01:24 by Varblane
Astro SS
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Tegelikult ametlikult ei ole midagi lubatud, isegi karbussi vahetus on ametlikult keelatud,kuna tegemist on toitesüsteemi omavolilise ümberehitusega

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
23.02.2009 at 23:01
ervin
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
quote:
Varblane: Ok Rootsis ja Soomes on sellised ilma tiibateta ja kapotita masinad lubatud siis kuidas on lood Läti,Leedu ja Poolaga?Saksas ka juba Hot Rodid lubatud.

Vaatasin American Beauty pilte kus siis oli palju selliseid masinaid võõrast riigist ja kas need ei kartnud ka trahvi saada siin?Hakkas kangesti huvitama.Mille krdi pärast Eesti peab ennast nii heaks riigiks,et mitte lubada selliseid masinaid meie teedele?Ohutum kui motikaga ju.

Masendav,et pea kõikides ümberringi riikides on lahedad autod lubatud aga meil keelatud.Selline kassiahastus tuleb lihtsalt peale ja küsimus mille krdi pärast ma siin üldse sündisin!?

Võtan originaal auto ja eemaldan:tiivad,kapoti.Madaldan katust ja teen veel paar asja ning ja see on keelatud.

Ehitan ise mingisuguse käkki kokku mingitest lambi juppidest mille ma arvele saan kui täidan ära osad eeskirjad.Millele pole mingeid katseid(kokkupõrke,ohutus jne..)tehtudki ja sellega võin sõita aga kui natuke tahan originaal masinat über teha siis kus sa kurivaim seda teha tohid!Iu iu ARKi onul kusi püksis.


Kas sellised asjad on meil lubatud:Ladder bars,tubbed,charger(kapotist väljas loomulikult)?

Sõnu ei ole lihtsalt.

tohib, ma küsin, mida sa kõigi nende asjadega peale hakkaksid? kui need asjad lubatud oleksid, kas sa siis sõidaksid täiskomplektiga ringi? pealegi, kui sul tõsine tahtmine on, siis eesti seadusandlus sind küll takistada ei saa -- palun väga, registreeri see monstrum suvalises euroopa liidu riigis kus võimalik ja mürista sellega ringi nagu süda lustib.
23.02.2009 at 01:23
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
No ütleme nii, et igapäevasõidukina ei hakkaks ükski kaine mõistusega kodanik ju sellist monstrumi kasutama. Pigem oleks mina ning ma arvan, et nii mnigi kaaskodanik suhteliselt rahulolev, kui selline sõiduriist oleks lihtsalt pühapäeva- ja hobisõidukina siiski mingilgi moel kasvõi piiratud liikumisluba omav. Umbes nagu ralliautod, et tohid sellega sõita vastavale tõendatud üritusele omal jõul ning ürituse raames näiteks kruisil ja tagasi... Kuulduste järgi pidavat Saksamaal need sõidukid just kuidagi niimoodi legaalsed olema, et tavaliiklusse igapäevaselt neil asja pole, aga olen seda juttu kuulnud ainult kuulujutu tasandil, nii et pead selle info eest ei anna.

Ning sellisele aparaadile ei peaks tema vanust arvestades käima kusagil nurga taga ülevaatust tegemas. Kontrollitaks tulesid-pidureid ja kõik, mitte ei pöörataks haiglast tähelepanu kõigile aja jooksu vahetunud-uuenenud sõlmedele ning pisipuudustele. Näiteks viimati hakkas igapäevases liikumises oleva riisiraua puhul onu ülevaataja sarkastiliselt vinguma roostes veermiku kohta :D

Heh, hetkel tuleb jälle Discovery pealt nagu kiuste "American HotRod" :)
24.02.2009 at 10:07
Jarmo
  
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Saksas tegelikult ei ole lubatud. Sügisel sain sellise vastuse asjaga tejelevate inimeste käest.
Soome kohta olen kuulnud, et ka seal on varsti lahtised rattad keelatud, vähemalt mingi jutt selle kohta käis.

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
24.02.2009 at 15:57
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Et sõidetakse nendega lihtsalt niisama ringi ja kogutakse trahve?
24.02.2009 at 20:00
Astro SS
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Huvita,v kas on ka võimalus *hot rod'id * arvele võtta võistlusautodena ? :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.02.2009 at 20:02
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Mina pigem näeks lisaks "võistlusauto" klassifikatsioonile mingit uut piirangutega klassi, mis tohiks liikuda tänaval vastavate ürituste raames... Võistlusautona regamine ei anna sulle ju õigust muuks sõiduks, kui võistluspaigast võistluspaika.

Ahjaa... katmata ratastega ei tohi minu teada tegelikult ka Californias ja veel mõnes mikihiirtemaa osariigis liikuda.

24.02.2009 at 20:17 1 edit. Last edited 24.02.2009 at 20:21 by rnx69
Jarmo
  
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
quote:
rnx69: Et sõidetakse nendega lihtsalt niisama ringi ja kogutakse trahve?

Ei tea.
Niipalju kui prantsuse mõnest rodifoorumist olen lugenud, siis näiteks seal on ka täielik känsel. Aga sõidavad ikka kuidagi.
Soomes siiamaani vist veel võivad näiteks rattad olla katmata, aga lihtsalt ca sügisel lugesin, et vbla varsti enam ei või. Rohkem täpsemalt ei tea kahjuks.


____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
24.02.2009 at 23:09
rnx69
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Nii, sai siin natuke suheldud ARKi tehnikaosakonnaga ning tundub, et päris lootusetu see olukord meil siiski pole. Nimelt on üksikkorras võimalik siiski arvele saada sõiduk, mis on tõestatav seeriatoodanguna, mille dokumendid on aegade jooksul kaotsi läinud ning mille päritolu on põhjalikult neile lahti seletatud (a la leidsin puukuurist, riida alt raami ja saunalava alt mõned roostes plekitükid, millest tundsin ära poritiiva ja iluvõre...). Komplektne auto vaadatakse üle, kontrollitakse valmistusaja tehnonõuetele vastavust ning selle tänavaliikluseks kõlblikkust ning tehakse sellele tuginedes otsus. Ainus eeltingimus on vasakpoolne rool, paremal võib rool olla ainult musta numbriga vanasõidukil

Loogiliselt võttes, rattad ja mootor peaksid olema vähemalt ülevaatuse ajaks kaetud, aga tundub, et meie teatav ametkond on natukenegi leebemaks muutunud. Varem ei tahetud ka ühegi dokumentideta asja uuesti arvele võtmisest midagi kuulda :)
25.02.2009 at 13:06
Riho
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
quote:
Varblane: Ok Rootsis ja Soomes on sellised ilma tiibateta ja kapotita masinad lubatud siis kuidas on lood Läti,Leedu ja Poolaga?Saksas ka juba Hot Rodid lubatud.

Vaatasin American Beauty pilte kus siis oli palju selliseid masinaid võõrast riigist ja kas need ei kartnud ka trahvi saada siin?Hakkas kangesti huvitama.Mille krdi pärast Eesti peab ennast nii heaks riigiks,et mitte lubada selliseid masinaid meie teedele?Ohutum kui motikaga ju.



Kui sind on autoga koduriigist välja lubatud, siis ei ole sihtkoha riigi miilitsal mitte midagi kobiseda.
Ehk kui Eesti autoga Läti vabariigi territooriumil oled ning omad Eesti tehnoülevaatust, siis ei saa Läti konstaabel midagi viriseda, et ühte või teist ei tohi olla jne. Kehtib ka vastupidi.
25.02.2009 at 13:31
BlueStang
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
tõstan vana teema üles - algatuseks oleks hea fotosoppaja teenust natuke vaja
14.09.2011 at 15:24
altraditional
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Hehee, mis toorik on?
14.09.2011 at 20:09
BlueStang
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
quote:
altraditional: Hehee, mis toorik on?
eriti ei tahaks kaagutada, enne kui muna on (hetkel lihtsalt ideetasand) - aga no mind teades, siis võib vast ära arvata:)
15.09.2011 at 10:14
Motorist
  
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Kas võib olla selline võimalus et teed asja valmis, viid ntx lätti või soome, regad ära nii nagu peab ja nagu ta olemas on ja legaalne nii tood siia, võtad sealt arvelt maha ja siin lähed raiud et kuna ta juba on euroliidus arvel siis peavad meie ARK vanad euroliidu seaduse ülimlikust tunnistama.
Miks nii praalin, kunagi oli teema ühe LandRoveriga mis oli mujal juba arvel ja meie vanad ei tahtnud arvele võtta, kuid advokaat olla suutnud välja peilida et kui on euroliidus arvel ja omab ülevaatust siis meie vanad enam koinida ei saa.

Kas mul võib olla natukenegi õigus?

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
15.09.2011 at 22:58
Jesper
 
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Ma pigem küsiks vastu, et millistele faktidele baseeruvalt sa üldse eeldad nagu ARK mitte mingil juhul ei lubaks mitte üheski vormis hotrodi teedele?

Minuarust on pigem ehitajatest puudus, mitte seadused ei takista. Kui foorumipostituste pimeda viha annaks kuidagi hotroditeemaliseks pealehakkamiseks konverteerida, siis ilmselt oleks Eesti hoobilt Euroopa rodinduse juhtriik :)

Ma isiklikult olen endale kõik asjasse puutuvad nõuded ning seadused selgeks teinud ja ei näe nagu mingit väga kohutavat probleemi, on variant a, b ja mõnel juhul ka c. Suurem probleem minu jaoks isiklikult on tooriku ja juppide hinnad ning mis seal salata, ka kunstiline pool - mingi suvaline musta ahjuvärviga üle võõbatud fordirisu torque thrust velgedega on tänapäeval pigem... noh ütleme viisakalt, mõnele meeldib rivitants kah, las ta siis olla ;)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.09.2011 at 23:38 1 edit. Last edited 15.09.2011 at 23:38 by Jesper
Maik
  
Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil
Imo eestis sa ei saa võtta nii,et "mujal see juba on, järelikult out". Siin meil pole väga midagi...


olgem ausad, vähemalt Viljandis pole kütt mitte midagi.... siin sõidab kasvõi c3 tänaval on juba äge... :)



Kõiksugu hotrodidest,basseinidest, kaatritest, suurtest majadest sain ma sekundiga aru,kui ma Miamis olin jaanuaris...
siin eestis on nendega ikka natuke kurb kaas-eksisteerida..


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.09.2011 at 23:47 2 edits. Last edited 15.09.2011 at 23:49 by Maik
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Hot Rod projektid - pooleli või alles ideede otsinguil   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.