register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004   1 2 3  
Poster Message
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
wax: 40 autot täis nagu nipsti :)
Ma arvan, et me paneme kohe varsti parandatud teksti ja väikese muudatuse üles. Hetke 40 on koos minu ja veel vähemalt ühe kohtunike autoga. Seega saab veel paar meeskonda kindlasti regatud ja üle plaanilised autod saavad ju kõige lõpus rada läbida. Neile me lihtsalt võistlemist ei korralda, matkavad niisama. Kui stardiintervall on 1 minut ja esimese finish 18.00, siis viimane jõuab kohale 18.40. Tegelikult lõpp nii pikaks ei veni, kuid paari mehega asja tehes ei vea välja. Hetkel tegelikult teeme kahekesi, kuid eks paar meest paneme võistluspäeval ajavõttudesse juurde.

Ply@sigaväsinud ja läheb jälle rada tegema.
23.01.2004 at 12:42
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Niih, kes siis siinsetest on ennast reganu, numbrid on käes. Homme-ülehomme saan ka kleepsud kätte, tahaks enne laiali jägada - soojas saab ikka korralikult autodele peale kleepida. Kuna numbrid on musta värvi, siis väga tumedad autod vajavad valget eraldi põhja. Mul neid veel 9-le autole. Kui ainult number ikka välja paistab, siis niisama neid jagada ei tahaks. Wax'i(tumesinine?) ja Margus61(suur Lapakas tumeroheline?) vist vajavad, Jutulinnu heledam roheline ei saa valget põhja. Ühesõnaga, püüame nad siis kuidagi kätte toimetada enne laupäeva ... aga ainult 150 eegu vastu;)
Usutavalt paneb unic.ee webmaster kohe varsti üles ka Lisa 1 ralli võistlusjuhendile. See siis vähe täpsem kirjeldus, mis ikkagi toimuma hakkab ja kuidas neid kunkte ka loetakse. Kahjuks hetkel on ilm totaalselt pees, loodame, et külm ja mõnus lumesadu homme jätkub ja vähemalt laupäeva õhtuni kestab. Siis võiks kevad ometigi tulla...
02.02.2004 at 00:12
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
PlyVal64:Kuna numbrid on musta värvi, siis väga tumedad autod vajavad valget eraldi põhja. Mul neid veel 9-le autole. Kui ainult number ikka välja paistab, siis niisama neid jagada ei tahaks. Wax'i(tumesinine?) ja Margus61(suur Lapakas tumeroheline?) vist vajavad
:D üritasin sulle eile helistada ja küsida, et mis värvi numbrid tulevad. Broneeriks omale siis valged põhjad :)

:lol kas stardijärjekord on nii koostatud, et romud kõige ees ja autod mis ei lagune, need lõpus (et saaks romusid köie otsas edasi vedada kui ramm lõpeb)

wax@9. ;)
02.02.2004 at 10:04 Last edited 02.02.2004 at 10:15 by wax
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
wax:
quote:
:D üritasin sulle eile helistada ja küsida, et mis värvi numbrid tulevad. Broneeriks omale siis valged põhjad :)
:lol kas stardijärjekord on nii koostatud, et romud kõige ees ja autod mis ei lagune, need lõpus (et saaks romusid köie otsas edasi vedada kui ramm lõpeb)
wax@9. ;)
Sulle on valge põhi broneeritud:)
Aga stardijärjekord on tehtud niimoodi, et teoreetiliselt kõige kiirem auto on kõige ees(eelmine aasta Hiiumaal ainuke, kes minuga sammu pidas ja veelgi kiirem oleks olnud:D), siis veel seuhkesed poolkiired. Nemad peavad raja sisse sõitma. Siis tulevad Riho ja Margus oma rämedate 4WD'ga, mis vajadusel surnuks külmunud tsiklimehed kraavist kaasa võtavad, või lumest välja sikutavad. Kuna ma arvasin, et Margusel on täiesti ehedast võidusõitmisest äkki suht pohh, siis Jutulinnust alates peaks ikka andmiseks minema. Kuna nii ehk naa saavad grupid teepeal kokku, siis püüdsin sõpruskonnad enam-vähem kokku panna. Vahele ja kõige lõppu siis veel mõned "laibaveokid", neist viimane peaks ehe plate olema.
02.02.2004 at 10:47 Last edited 02.02.2004 at 10:48 by PlyVal64
hundu
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Minu Põrnikas on ka tumemust!
Äkki saaks kah valge aluse?

____________________________
beetle ´66
deville ´97
02.02.2004 at 11:38
Riho
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
GAZ 66 kah tumeroheline. Valge põhi abiks.
02.02.2004 at 11:50
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Wax, Hundu, Riho ja Margus suure Lapakaga(Sootramm I ei saa põhja:)) saavad põhjad. 5 tk. hoian teistele. Punkt.
02.02.2004 at 11:59
hundu
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Ilmataat n****b ajusid, krt!
Kisub soparalliks....

____________________________
beetle ´66
deville ´97
04.02.2004 at 11:31
Riho
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
hundu: Ilmataat n****b ajusid, krt!
Kisub soparalliks....

Lahe :rollin
Rehvides rõhku nati madalamaks ja tuld:)
04.02.2004 at 11:50
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Niih, Wax, Riho ja Margus on juba nummerid saanud, siit siis veel Hundu, Jaanus, Martin460 ja Jutulind(äkki keegi veel?). Tahaks võimalikult ruttu käest ära anda, saate soojas peale kleepida. Numbrid on olemas, õhtul mul kodunt või päeval linnast saaks kätte.
Aga ilmaga on, nagu on. Eile õhtul vaatasime kahe aasta rallivideod üle. Esimene aasta oli täpselt selline sopa ja kiilasjöö ralli. Aga see ei seganud vahepeal 140ga sõitmast:)Aga eks siis teised näevad neid kah Peronas, seal korralik videotehnika(projektor ja lina). Esimene aasta oli 8 autot stardis, Narva-Jõesuusse jõudis 6 ekipaazhi. Kusjuures need peaksid kõik ka seekord jälle kohal olema:)
Eelmine aasta oli juba 20 auto ringis, see aasta ...

Ply@tunneb juba ette piinasid, et ise korraldab ja rallida ei saa:(
04.02.2004 at 11:57
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Ma pean vist auto prügikotti pakkima, et jalad märjaks ei saaks :lol

Mul auto kleebitud ja kui naelad alla ning spidomeetri tööle saan, võib juba rallit sõita. Ilma spidota pole vist midagi peale hakata ;)
04.02.2004 at 12:45
tfr
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Btw, kas keegi plaanib suurema järelpidutsemise vahele jätta ja laupäeva õhtul juba tagasi tulla? Suurema peretüli vältimiseks oleks vaja suht pühapäeva varahommikul juba järgmisteks üritusteks võitlusvalmis olla.
04.02.2004 at 13:38
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
tfr: Btw, kas keegi plaanib suurema järelpidutsemise vahele jätta ja laupäeva õhtul juba tagasi tulla? Suurema peretüli vältimiseks oleks vaja suht pühapäeva varahommikul juba järgmisteks üritusteks võitlusvalmis olla.
Sul on vale lähenemine:lol Peretülide vältimiseks ei tule mitte koju joosta, vaid naised TUMMAKS JUUA:) Ilusaks juuakse neid kogu aeg...
... aga tegelikult tuleb Kristjan kindlasti õhtul tagasi. Saad äkki Mosse tagaistmel kükitada?
04.02.2004 at 13:57
razer
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
autol numbrid peal ja ready to rock! :)
04.02.2004 at 16:58
margus61
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
razer: ... ready to rock! :)
Kui silmas on peetud ühe Tallinna lähedases asulas asuva suure tehase toodangut, on siin sama lugu (vasakul esiistmel osalejatele muidugi pärast finishit).
Kuigi veel eile jättis auto komplektsus tugevalt soovida, on 4 vedavat ratast sellised:



On veel üks vaba koht pakkuda tfr kõrval kongis. LaSa on kahjuks sunnitud tööd vihtuma klubilise tegevuse asemel ja ei saa tulla.

Edit: vabu kohti enam pole.
05.02.2004 at 11:55 Last edited 05.02.2004 at 12:21 by margus61
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Tagasi. Elusalt ja tervelt :D
Olime vist Capriga üks väheseid ekipaazhe kes kraavis ei käinud (kuigi päris mitu momenti oli, et kohe-kohe on kraav ja katus:D), kuid see-eest istusime mitu korda kõhuli lume peal kinni :) siis sai jääkaabitsaga käpuli kõhu alt lund kraabitud :lol Labidat ei võtnud meelega kaasa :lol

Järgmisel aastal loodetavasti suurema kliirensiga :D

Suured tänud korraldajatele!!!













08.02.2004 at 12:25 Last edited 08.02.2004 at 13:46 by wax
razer
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Üritus oli väga väga vinge. Suur aplaus korraldajatele ja eriti HR. Veskile :)

Lapplanderi tiimile ka sügav kummardus.

Minu pildid on siin: http://www.album.ee/?o=300086183
08.02.2004 at 13:50
smr
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Väga timm üritus oli. Plyle sügav kummardus!!

Minu hädised pildid siin - http://smr.saurus.ee/fotod/070204/

Ja lapplanderi tiim tänab vastu "fair play" auhinna eest.
08.02.2004 at 14:38
tfr
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Oeh, tundub, et seekord olen ma aeglasemate digipildistajate hulgas :D

Aga parem hilja, kui ... : http://tfr.cafe.ee/album/unictalveralli2004
08.02.2004 at 15:38
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Tänud osavõtjatele, kes siinselt saidilt ürituse lõbusamaks muutmisele kaasa aitasid. Kokkuvõttes tuli maratonralli heaste välja ja vahendikaod olid minimaalsed. Esimese hooga tuleb ette vaid kaks autot, mis finishisse ei jõudnud:) Sooperi mossel lgaunes radiaator ja Niva loobus peale piltidelt nähtud põhjuseid Haapsalust edasi sõitma(karpa ja aku ikka said kannatada:(). Aga tsiklimehed tulid võiduka lõpuni välja, kuigi tagasi tõin ma nad ikka sooja autoga:)
Õnnitleda võib Jaanust ja Meintzi, kes kokku kolmandaks tulid, kuid ainsatena ilma ühegi ajakaristuseta raja läbisid. Võit läks lihtsalt oma laiskuse tõttu kaduma(ja arvake, kumb oleks pidanud 20 m. teetammilt alla ronima:lol).
Margus61 kogu tiimile kah tänud, sest ilma nende abita kaevaks osa seltskonnast ennast Gamby ja Disklätt'i vahelisel põlluteel siiamaani lumest välja:D ... mina kaasa arvatud:)
08.02.2004 at 22:05
Riho
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Raju värk igaljuhul.

Kuusalus platsis.
Tänud Priidule ja Kasparile, kes töö ära tegid.

Riho@luurepataljon
09.02.2004 at 11:01
hundu
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Pidevad kiiduavaldused korraldajatele!
Väga lahe üritus (eriti need Noarootsi katsed)!
Aga seda ma ei saa siiani aru, miks ma end hommikul voodist ei leidnud.....

____________________________
beetle ´66
deville ´97
09.02.2004 at 11:29
jaanus
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
veel pilte - http://puja.habsot.ee/puja/talveralli2k4/
10.02.2004 at 20:48
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Tulemused nüüd kah üleval www.unic.ee. Ja nagu juba juttu on olnud, mingit hala, häda, vingumist ja mölinat ma kuulda ei taha. Nii on ja kellele ei meeldi, ei pea ju järgmine kord tulema. Või võimalus on endal alati paremini teha ... kui oskuseid, tahtmist ja mõistust on. Õnneks ei ole negativismi siinsete asukate suust kuulda olnud, kuid siit-sealt kostub vastikut hala kõrvu...

12.02.2004 at 11:44
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
:D njah mis siin ikka enam möliseda :) Eks järgmine aasta oleme targemad ja teame et kiiresti sõitmisest tolku pole :lol Tuleb vahepeal ajusid kah liigutada ja ristsõna ilusti ära lahendada :D

Järgmist korda ootama jäädes,
sünnipäevaliste ekipaazh nr. 30 :D
12.02.2004 at 12:18
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.