register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American car show   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Poster Message
Joana
American car show
Tere jälle! Tulin ja nägin - ja need autod mulle ikka meeldisid! Aga eriti tahaksin tänud anda kõikile, kes on siia oma piltide veebilehe lingi ülevale pannud. Mul oli kaamera kaasas, aga pildid pole veel valmis ega tea, kas õnnestusid.
Mulle muide meeldis eriti need Mustangid, sellise näiteks 1964 või 1965 a. endale tahaks ka....
Mul veel õnnestus need Soome autod Helsingi sadamas näha, sest nad sama laevaga koju tulid!
21.04.2004 at 20:29
martti17
 
American car show
käidud, nähtud, pildistatud http://www.pilt.ee/view/80018/

____________________________
Martti pildigalerii
21.04.2004 at 21:31
Martin460
American car show
Minu poolt ka mõned pildid mis on nendes kahes albumis...
http://community.webshots.com/user/martin460/1

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
21.04.2004 at 23:29
IceUul
 
American car show
quote:
newton:

best custom: '62 Caddy
http://www.tqhq.ee/gals/acsest/069.jpg


imo see caddy 60 küll custom ei olnud...
21.04.2004 at 01:25
diesel
American car show
quote:
IceUul:imo see caddy 60 küll custom ei olnud...

oleneb, mis sinu jaoks custom on? näiteks mulle, kui võhikule, on ta küll piisavalt custom, idoodivelgedega ja rõvedalt madalaks lastud. on ju custom.
22.04.2004 at 09:23 Last edited 22.04.2004 at 09:23 by diesel
Vanaisa
  
Moderator
American car show
sama mõte tekkis - et kas see velg on ikka parim sellise auto all. Aga samas, nii palju, kui inimesi, nii palju ka maitseid :)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.04.2004 at 09:33
Max3,0
 
American car show
Vabandan ette aga no sorry pean miskit ütlema....Mina kes ma olen noor ja mitte veel miski 5kohalise kuu sissetulekuga inimene sõidan oma Taurusega ja olen uhke ,et oman ameerika autot ,mis siis et platsil vette ja fire mehed teda põlgusega vaatasid ......ja tulen kenasti ots-otsaga kokku aga kui miski vana leiab ,et ma selle eest ,et BHRA miinusesse jääb ja üritus välja ei tulnud pean 500 eeku neile andma ,sest muidu ma mõne mehe arvates õige fänn ei ole ja kuhugi ei kõlba.....no see on veits nõrk minu meelest.....Ma ei ole nõus küll oma auto ja muude kulutuste kõrvalt 500eeku välja käima ja nädala tööjuures söömata olema selle pärast ,et teile siin tõestada,kui palju ma ameerika autosid armastan ja ehk kunagi endale suuremat ja ilusamat tahaks saada ,kui Taurus seda on.....ANDKE ANDEX AGA LATT HAKKAB IKKA LIIGA KÕRGELE MINEMA !!!!

.....ja pileti hinna üle ei vingu, maksin ära ja olin rahul !!!

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
22.04.2004 at 10:22 Last edited 22.04.2004 at 10:36 by Max3,0
diesel
American car show
martin, need lingid ei funka.
22.04.2004 at 10:22
diesel
American car show
ja max, ole maru rahulik. see 500 oli indreku idee ainult. mina seevastu olen jätkuvalt arvamusel, et üritus tuli finantsiliselt igati kuivale omadega.
22.04.2004 at 10:25
Martin460
American car show
Nüüd funkab...

http://community.webshots.com/photo/135340388/136073957IytDQm

http://community.webshots.com/photo/136081640/136496186ySkIil

http://community.webshots.com/photo/136081640/136496364GNtGkO

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
22.04.2004 at 12:38
PlyVal64
American car show
quote:
IceUul: imo see caddy 60 küll custom ei olnud...
Egas Custom ainult selline pea siis olema. Muuseas, tegemist Pobedaga:)
22.04.2004 at 12:57
diesel
American car show
ply, mis sa nüüd siin seletad? räägi nii, et prostamad inimbesed ka aru saavad.
edit: aa, taipan, vaja su posti kvootida ja siis sealt leiab lingi. hmm, pole väga vigugi.
22.04.2004 at 13:04 Last edited 22.04.2004 at 13:06 by diesel
diesel
American car show
pobi kojamehed käivad kuidagi imelikult? a velgsee-eest on märksa sobivam sinna kui tollel caddyl.
22.04.2004 at 13:08
Vanaisa
  
Moderator
American car show
Martin460: Petab kuidagi värvitooni??? Tegelikuses ju kõvasti tumedam?
http://community.webshots.com/photo/135340388/136071856SVLVBe

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.04.2004 at 13:17
wax
 
American car show
quote:
PlyVal64:Muuseas, tegemist Pobedaga:)

Kindel, et mitte Mercury? :)
22.04.2004 at 13:25
pppp
American car show
quote:
PlyVal64:Muuseas, tegemist Pobedaga:)

Oled selles ikka kindel?
Kuskilt nagu meelde jäänud jutt, et tegemist siiski teispoolt lompi päris masinaga. Kuidas see sinna Pobi-lehele sattus, ei tea...
22.04.2004 at 13:27 Last edited 22.04.2004 at 13:27 by pppp
PlyVal64
American car show
quote:
diesel: ply, mis sa nüüd siin seletad? räägi nii, et prostamad inimbesed ka aru saavad.
edit: aa, taipan, vaja su posti kvootida ja siis sealt leiab lingi. hmm, pole väga vigugi.
Lühikokkuvõte (K)Customite saamisloost. Võlusõna on "isikupärane". JA nüüd tuleb hakata neid "õigeid" autosid Kustomiteks meilgi kutsuma, sest pilusilmsed pannid tahavad kah vägisi customid olla. Kusjuures on minugi Ply kõige ehedam K(C)ustom. Choppamine ei ole sealjuures primaarne.
22.04.2004 at 13:31
PlyVal64
American car show
Kõikide äratuntavate tunnuste järgi peaks siiski olema tegemist Pobedaga. Aga mine sa neid venelasi tea;) Aga noh, tuletaks meelde kasvõi sedasama kupee-Volgat. Venemaal on raha ja on oskuseid. Karta võib, et see võiski olla ehitaja eesmärk - panna inimesed mitte uskuma auto päritolu. Pobi on ju tegelikult 1:1 ameeriklane.
edit: eriti sarnane on Pobi Plymouthi ja Chevyga. See siin 49'Ply
22.04.2004 at 13:36 Last edited 22.04.2004 at 13:41 by PlyVal64
kalev35
  
American car show
Volga M21 = 1953 Ford Customline 4Dr
quote:
PlyVal64 Kõikide äratuntavate tunnuste järgi peaks siiski olema tegemist Pobedaga. Aga mine sa neid venelasi tea Aga noh, tuletaks meelde kasvõi sedasama kupee-Volgat. Venemaal on raha ja on oskuseid.
Venelaste kupeeVolga disainis on paar autodisaini ämbrit. Aga vägev püss on sellegi poolest! Artikkel ka.
No, ega minugi Volga veatu pole, aga vanalinnas pidasid USA-st saabunud pensiokad Studebakeriks ja läks ikka paar korda kättpidi ümber auto jalutamiseks ja tõestamiseks, et pigem siiski Fordi kauge-kauge sugulane...
(jälle jutt vales kohas)

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
22.04.2004 at 14:17
kalev35
  
American car show
quote:
eriti sarnane on Pobi Plymouthi ja Chevyga. See siin 49'Ply
kas Opel Kapitän on väga babmusesse arvamine Võidu reverse-engineering teemal? Või oli see Saksamaalt tehase äratoomisega seotud (Moskvalane 400)?
ei maksa OT teemal - kustutan ise õhtupoole ära!

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
22.04.2004 at 14:24 Last edited 22.04.2004 at 14:25 by kalev35
Lembit
American car show
quote:
kalev35: Venelaste kupeeVolga disainis on paar autodisaini ämbrit.
Kas viitsiksid veidi täpsustada? Ehk foorumi vägevad tõstavad OT vaba teema alla ära ka.;)
22.04.2004 at 15:00
diesel
American car show
ämbrid huvitaks ennastki. siis välimust pean silmas. minu kõvera vaatamise kohaselt ju üsna kenake teine.
22.04.2004 at 16:46
partel
  
American car show
Hei, lisan ka mõned read.

Märkus: olin üsna hõivatud Erkki Camaroga, lisaks ei jõua kõigest ka kirjutada!

----
Neljapäeva õhtul garaazhis sai veel viimased tööd Camaro kallal tehtud.

Reede hommikul viidi siis Camaro treileriga Suurhalli kohale, õhtul läksime Erkkiga veel viimast lihvi andma. Camaro sai sobiva keemiaga üle käidud ning hulk aega läks ka autoaluste põrandavaipade servade kinnikleepimisega.

Reede hommikul sõit objektile natuke enne avamist. Uste avanedes oli juba paras trobikond pealtvaatajaid kogunenud ja näitus võiski alata. :)

Mõistagi seisin mõlemal päeval olulise osa ajast Camaro juures ametiposti otsas, kuna Erkki oli tööga jm asjadega hõivatud. Aeg-ajalt käisin siiski liikumisvaeguse leevendamiseks 10 m kaugusel oleva müügileti juures sisseoste tegemas, et suu pea pideva rääkimise kätte ära ei kuivaks. Hmm, võib-olla natuke liiga tihti. :) Aga ega's see drag race polnud.

Camaro vastu oli elav huvi ja hinnangud pehmelt öeldes üsnagi postiivsed, lisaks ei olnud mul võimalik ka seletamisega koonerdada, eriti shifteri demomisel. Mõistagi tehti palju pilti, üritasin ka vastutulelikult võimalikult palju inimesi juhikohale lasta, eriti nooremaid. Erkki kortsutas natuke kulmu küll, aga järelkasvu on ka vaja ju! Iga päeva lõpuks oli auto sõrmejälgedega kaetud ja näituse lõpuks ka parempoolne kapotihing natuke kõver, aga ega's autot saa klaasi taha panna - sama hästi võiks lihtsalt autopilte näidata. Hands-on kogemus on tähtis.

Burnoute käisin vaid teine päev vaatamas, esimene päev olin liiga hõivatud. Tuleb tunnustust avaldada, et oldi ikka valmis kumme ribadeks ja mootorit keema laskma. Twin-turbo Vette oli mõistagi omaette tase. Üldiselt on eelkõnelejad enam-vähem kõik olulise ära öelnud. :burnout

Kuna olen rohkem hi-performance/race huviline, siis enamiku alumise korruse eksponaatide kohta eriti midagi pädevat öelda ei oska, olid ilusad küll. Nojah, '70 Chevelle on siiski natuke uuritud teema. ;) Samuti oli kohal ka Seppo oma Novaga. Raiski SG ja Stocker Fire olid ka mõistetavad. Ja '59 Caddy vastu on ikka raske saada.

Ka tsiklite kollektsioon oli kena vaadata. :hail

Lisaks oli väga hea meel näha hulganisti siinseid kodanikke, kellest mõnda nägin üldse esimest korda. Tullakse juurde, et "Tere, Pärtel!" ja ma jään üsna nõutuks :) Ürituse lõpuks oli parem käsi teretamisest ikka üsna väsinud, aga ei kurda! Samuti tänud fotograafidele ilusate piltide eest! :)

Sain jutule ka kompressor-Monza omanikuga ning aparaati ka näha-kuulda-katsuda. Vahejahuti annab ikka sõna otses mõttes käegakatsutava tulemuse.

Teise päeva lõpupoole leidsin, et on sobiv hetk BHRA liikmeks astuda, mille vastu keegi ei vaielnud. Lauri ja Erkki olid ka lahkesti nõus soovitajateks hakkama. Igatahes kõik sujus kui lepse reega. Ja särk on ka kena! :)

Näitus läbi, mis muud kui Camaro kojuvedamise peal mõtlema hakata. Ülemise korruse eksponaadid tõsteti alla Upitaja kahveltõstukiga. Tsiklitega ei olnud erilist probleemi, aga kui Camaro kallale asuti, siis oli tõesti millimeetrite mäng, nägu läks ikka natuke valgemaks.

Camaro seega treileri peale ja Erkki palvel asusin siis garaazhi vedamist juhendama, kuna ta ise oli veel hõivatud. Sõit sujus probleemideta, garaazhivalvurid tunnevad mind millegipärast nägupidi ;), seega sissesõit polnud raske. Tagurdasin siis Camaro maha, ootasin Erkki ära, kojusõit ja ongi enam-vähem kõik.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et väga lahe üritus oli. Minu sügavaim kaastunne, kes ei osalenud. Ja kõige arusaamatum asi on minu jaoks piletihinna üle nurisemine. WTF?? Kui palju maksab kinopilet, ööklubi pilet, lõunasöök vms?? Tõsi, mul ei olnud vaja piletit osta, aga samas oleks silmagi pilgutamata seda teinud, kuna see oleks igat senti väärt olnud.

Kriitika: aastate jooksul olen päris lähedalt näinud kui raske on üldse midagi teha, näiteks autot ehitada või üritust korraldada, rääkimata veel hästi tegemisest. Seetõttu kritiseerima eriti ei kipu, välja arvatud olulised ohutusnõuete rikkumised, mida seekord küll silma ei hakanud. Samuti oleks tore kui kritiseerijaid ise kaasa aitaksid asju paremini teha, nende hindamatut talenti ei saa ju hukka minna lasta...

Igatahes suurimad tänud: BHRA, FHRA, osalejad ja loomulikult publik. :burnout


____________________________
_
25.04.2004 at 20:57
marikene
 
American car show
parem hilja kui vara: veel pilte leiab www.pilt.ee/marioeoe alt õiget kataloogi klikkides.

sõnadega nii palju, et tulin, ostsin pileti ära ja kihutasin maja taha burnouti finaali vaatama. üllatusena seal piletit ei küsitud ja pärast olid kassas hinnad poole madalamad. väga loll tunne oli esitada kontrolörile vajalikust kaks korda kallimad piletid.
26.04.2004 at 10:42
BENBEN
  
American car show
Mõtsin, et ehk keegi taab veel näha mis peale burnautimist rehvidest järgi jäi http://www.hot.ee/fordmav/BHRA2004


____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
26.04.2004 at 21:10
tqhq.ee foorum : Üritused : American car show   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.