register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American car show   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
Ets
American car show
Suured tänud igale persoonile, kes ette võttis ja Hallis ära käis!
Mõned ebaõnnestunud kaadrid kulisside tagant:
Andrus on väsinud aga medaliga
Evelin korjab prügi
Väga pime pilt, kus Pärtel saab BHRA liikmeks:)
Mis Te arvate, kuidas need tsiklid ja autud sinna üles said?
18.04.2004 at 23:10
seven
American car show
minagi tagasi ja tuleb tõdeda, et iga kulutatud kroon oli seda väärt. Sai täna seal pea algusest lõpuni oldud ning elamusi korjatud. Silma hakkasid vaid kaks väiksemat sorti miinust. Esiteks oli Pennzoilis üks tümpsuarmastajast vanamees, kes ka bändi esituse ajal muusikat pidevalt kõvemaks keeras. Teiseks, lootsin, et leian mõne pisikese leti, kust pojale ilusaid mudelautosid kingituseks osta. Lett oli, mudelautod olid, ilu polnud - tegu oli ülipisikeste ja totrate mänguasjadega. Kahju.
Üritus ise oli mõnusalt korraldatud. Just siis, kui tundus, et laest kõlav musa pole ehk see, mis autodega kokku sobiks, tuli bänd lavale ja tehti ehedat muusikat.

i-le pani täpi see 500-kroonine kinkekaart, mille loosi teel sain :) Aitäh selle eest :) Võit pani mõtlema, et ehk on see mulle julgustav märguanne 24. juuliks ;)
PS! Kas lugupeetud ürituse korraldajad oskavad öelda, kas kinkekaardil on ka tähtaeg või kehtib poe pankrotini?
18.04.2004 at 23:30
Cha
  
American car show
Priit - ära pahanda seal teisel leheküljel! Üritus oli esimeseks OK ja kui Sa oleks mulle hinganud, et autosid nii vähe, oleksin kasvüi öösel oma auto puhtaks pesnud ja kohale toonud...
Järgmisel aastal veelgi paremini :)
18.04.2004 at 02:30
vr_
  
American car show
quote:
capricorn: aa, ma just mõtlesin rohkem nendest autodest ja sellest bo kisast, aga kui pildil kenad näitsikud siis ka normaalne. käisin ise ka ja tegin oma 100 pilti autodest aga odav kaamera oli ja need pildid ei tulnud just kõige paremad välja. Keegi võiks panna kokku mingi plaadi, kus on siis paremad pildid ja mõni video äkki ja siis siin müüki paisata?! mälestuseks äge

vanasti öeldi vilets pilditegija:D
mitte ei aetud kaamera süüks asju:D
19.04.2004 at 07:59
rustang
  
Moderator
American car show
Sai mõlemad burnoudi päevad ära nähtud ja pühapäeval ka perepiletiga sees käidud. Soome Vette BO oli teistest peajagu üle, mina oleks tallle need rehvid andnud, mees põletas täiesti head laiad 255 GY Eagled ribadeks.

Näitusel oli vaadata küll, parklas meeldis mulle väga sinime Mustang numbrimärgiga "351".
19.04.2004 at 09:04
anti
 
American car show
Tänud kalev35-le märkuse eest, nüüd pildid pakitud ja laevad alla kiiremini :)
19.04.2004 at 09:18
ICE
  
American car show
Soome tasemeni on veel aega aga ots on lahti. EDU!
19.04.2004 at 09:25
rrrr
  
American car show
sai siis ka pühapäeval Saku Suurhallis ära käidud ja üritusega igati rahule jäädud. Kellel jäi käimata vaadaku pilte.

OT: nüüd pildid ok

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
19.04.2004 at 09:26 Last edited 19.04.2004 at 01:48 by rrrr
Indrek
American car show
Minu meelest oli pilet liiga kallis massidele, oleks pileti hind olnud 50 EEK, oleks suure tõenäolisusega kkogu kassa suuremgi olnud ja rahvast rohkem.
19.04.2004 at 09:27
wa666ou
American car show
Üks BO video on SR ftp's üleval. Kui kellegi on pikemat ülevaadet BOst, lase aga üles... ise koha peal ei käinud, aga peab ütlema üritusel pold häda mitte miskit. Täitsa tublid, kes kaasa tegid!
19.04.2004 at 09:49
BENBEN
  
American car show
Lähiajal saab BO'ijate rehvidest tehtud pildid ka üles v.a. pisike sest seal oli niipalju mustrit, et jäi mulje, nagu polekski võistlemas käinud.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
19.04.2004 at 10:41
orikas3
American car show
Soome poja rehvid
19.04.2004 at 10:57
pelle
  
American car show
Veel mõned BO videod:

Jutulind esimest korda

Jutulind teist korda
19.04.2004 at 11:37
mrtn
American car show
mul hakkavad jutulinnu videod poole peal kakkuma, kas ma olen üksi?
19.04.2004 at 11:46
vr_
  
American car show
quote:
mrtn: mul hakkavad jutulinnu videod poole peal kakkuma, kas ma olen üksi?


sa oota pisut ja keri nats tagasi ja vaata algusest.... ju see zone ei suuda niikähku ette sööta kui vaja..
19.04.2004 at 11:52
mrtn
American car show
ma salvestasin enne oma kettale ära
19.04.2004 at 12:00
IceUul
 
American car show
Nüüd minu pildikolleksioon kah üleval, ftp://ftp.datanet.ee failinimi americancarshow...zip ja suurus 62mb, 163 pilti, resoga 1600x1280, tõneäoliselt kuskil 2-3 päeva on võimalik seda sealt downloadida, nii, et kiirustage. Pildid on väga hea kvaliteediga :)

EI hakkanud pilte väiksemaks kah tegema, kuna selliseid pisikesi pilte juba niigi palju...
19.04.2004 at 15:05
camaro89
 
American car show
Kuidagi roosad on need pildid ;) Või on minul arvuti nässus ???
19.04.2004 at 15:41
mth
 
American car show
quote:
mrtn: mul hakkavad jutulinnu videod poole peal kakkuma, kas ma olen üksi?
jep, täiesti üks oled. videod on täitsa korralikud.
19.04.2004 at 15:47
Parody
American car show
Tervist! Registreerisin ka ennast lõpuks siia ära sest tuli tahtmine teiega oma pilte ka jagada. http://www.hot.ee/acs04

Te ärge neid kommentaare eriti tähele pange onju :P
19.04.2004 at 17:19
Keegi
American car show
Ei üritus oli tasemel ja BO-l polnud kah miskit viga.
Kiitus korraldajatele .:)
19.04.2004 at 17:28
Indrek
American car show
Siin foorumis on ~ 1000 kasutajat. Huvitav, kui paljud on siit nõus näiteks 500 EEK maksma selle ürituse korraldajale? Mina isiklikult arvan, et samaväärdest ja suurusega Usakate üritust niipea ei tule Tallinna(Saku suurhalli), kuna millegipärast tundub, et üritus jäi vähemalt poole milliga miinusesse, aga võin ka eksida. Sellepärast ongi selline huvitav küsimus õhus, et palju siis neid selliseid tuliseid usa raua hingi siin on, kes oleksid nõus osa korraldaja miinusest oma iskliku rahakoti peale võtma, et sellesarnaseid ja sellemahulisi üritusi korrata ka tulevikus.
19.04.2004 at 18:21
Vanaisa
  
Moderator
American car show
Hea asja eest pole sellisest rahast küll kahju...aga 1000 kasutajast jääb sõelale ilmselt suht vähe...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
19.04.2004 at 18:46
airbrushartist
American car show
Et siis ei miskit muud kui ,et ylik6va yritus oli (myts maha ja sygav kummardus Andrusele ja BHRA-le !) ja ,et kui kellelgi on pilte ACS-l tehtud kehamaalingutest siis oleksin nende nägemisest huvitatud ...Loota jääb vaid ,et järgmiseks aastaks j6uab absoluutselt k6igile inimestele kohale ,et tegu on showga ,mis vaatamist väärt...
19.04.2004 at 19:01
BlueStang
 
American car show
Kuidagi tundus ka mulle, et asi jooksis miinuspoole omadega. Reklaami oli suht vähe ja lühikest aega enne üritust ning ilmselt ka valedes kanalites. Kindlasti mängis oma osa ka suht kallis pilet mis pealegi andis võimaluse vaid ühel päeval näitust külastada. Rahvast oli hullult vähe ja BO ajaks tulid aia taha väga palju seda rahvast, kes näitusel ei käinudki:) - ilmselt oleks pidanud korraldama selliselt, et ilma piletita oleksid olnud aia aga ja piletiga aia sees piiratud alal??? Aga noh, see kõik tagantjäreletarkus:(

Õnneks oli vist FHRA see maksja pool??? Kui Andrus ja Evelin ja kohalik BHRA selle kinni peaks maksma, siis on vist tõesti uasautoonäituste aeg meiemaal läbi. Nende abiks olen omalt poolt nõus üleskutses todud kulusi endale võtma küll - iseasi, kui palju see väike osa, kes tqhq-st maksma oleksid nõus, neid ka aitab?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.04.2004 at 19:16 Last edited 19.04.2004 at 19:19 by BlueStang
tqhq.ee foorum : Üritused : American car show   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.