register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OMC järelkajad   1 2 3 4 5  
Poster Message
ervin
OMC järelkajad
quote:
Patareid ei käi, Battery'd käivad. Aga nende kaasavõetud varu sai juba kella neljaks otsa ja uni oli nii pealetükkiv..

:D:D:D aga seda sa öelda ei saa, et ma sulle pakkunud poleks :D
30.05.2004 at 00:19
forced2race
OMC järelkajad
Niiet , supra jaoks OMC oli mitte võistlus , vaid tavaline testimine . Ei saa ju mujal üle 250 km/h kiirusega teste teha .
Sõnavarast , Pärtel , ütlen et me oleme enam vähem rahulikud inimesed :) , samasuguste eluprooblemidega nagu kõigidel teistelgi ,mis võivad põhjustada autoga tegemiseks ettenähtud aega puuduse .

Mina üldse olin kogu aeg stardis . Sest mu jaoks pokside ala on ennekõigest oluline . Sai nähtud vanad head sõpru ja siinse foorumi liikmeid .
Organiseerimine oli see aasta raskema võitu , aga au ja kiitus Tqhq- le ja "turvale " Streetrace.org -ile.
Lemmikuks ampsuks jäi vettede olek :) ja rajale minek :burnout
Tore .

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
31.05.2004 at 08:11 Last edited 31.05.2004 at 08:12 by forced2race
max
OMC järelkajad
Meie foorumist oli muidugi liiga vähe osavõtjaid, aga au ja kiitus neile (5.0, _martin_, Heiti, corvus), kes võtsid vaevaks oma pisiplokke testida! Corvus oli muidugi suurema mootoriga, aga seal vaevasid mingid tehnikaprobleemid.

edit: vkx jäi nimistust välja, tema hoidis Cadillac'ide lippu kõrgel :)
31.05.2004 at 09:13 Last edited 31.05.2004 at 09:33 by max
partel
  
OMC järelkajad
Nagu mainisin, oleks Erkkiga tahtnud ka tulla, aga 3.42 ülekandega oleks käigud otsa lõppenud kuskil 609 m peal ;)

Aga distants on teadagi 1609 m.

Edasi-tagasi ülekandevahetus kahjuks ajagraafikusse ei mahu, kuna on palju muudki teha, loodame Camaro Speedestiks siiski enam-vähem valmis saada, et publikule showd teha.



____________________________
_
31.05.2004 at 09:22
_martin_
  
OMC järelkajad
Mõned pildid oma mätta otsast ka ...

____________________________
'97 Mark VIII
31.05.2004 at 09:40
rollingjack
 
OMC järelkajad
Tänud Peebule ja teistele korraldajatele!
Tore võistlus, ja ega ilma vastu ikka ei saa.
Võistlejana on eelpoolmainitud probleemid piletisaba ja toitlustamisega tundmatud. Ja selle võistluse kohta peab kiitvalt lisama, et ka reklaam ja teave võistluse kohta oli paljudele kättesaadav. Ehk AK väitel üle 4000 külastaja.
Võistleja poolt vaadates tundus, et ka võistlejad ise tekitasid väikesi probleeme- kui kogunemiskohast starditi ei läinud võistlejad oma numbrite järjekorras, vaid nii kes aga esimesena nina välja saab. Stardis seisid siis kõik numbrid läbisegi ja korraldajatel õige numbri leidmisega jooksmist küllaga. Seda oli rohkem märgata teisel sõidul. Aga korraldajad olid tublid ja sellest viivitust küll ei tekkinud.
Ply kommentaarid muidugi tippklassist :D :D - minu "kaubaautot" pole olemas :D , aidake pealtvaatajad tuvastada :D :D
31.05.2004 at 09:46
corvus
OMC järelkajad
quote
Pärtel:
Nagu mainisin, oleks Erkkiga tahtnud ka tulla, aga 3.42 ülekandega oleks käigud otsa lõppenud kuskil 609 m peal
Aga distants on teadagi 1609 m.
unquote
sama ülekanne aga, et käike ainult 175 km/h jagub + karteris kütuse pealelaske hoob lihtsalt ära paindub ja kütust peale ei anna, seda külla ei oodanud...
Tahtmatult meenub enda tegemiste võrdlusel selline "suurkuju" nagu Eddy Edwards :)

____________________________
Risto; Corvette '79
31.05.2004 at 09:59
Vanaisa
  
Moderator
OMC järelkajad
quote:
max:
edit: vkx jäi nimistust välja, tema hoidis Cadillac'ide lippu kõrgel :)

vkx´i Cadillaciga on ilmselt see paha lugu, et tal on kiirus piiratud - selle saab muidugi maha võtta - mingitel mudelitel (vanematel) lausa iseseisvalt - sellel vist enam mitte.
Cadillacidel olid erinevad kiiruspiirangud, sõltuvalt vedrustuse/rehvide/jne paketist, millega asi tehasest välja veeres (120; 140, 160 mph)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
31.05.2004 at 10:26
forced2race
OMC järelkajad
Sa võtsid osa , Risto , see on peamine.

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
31.05.2004 at 10:50
corvus
OMC järelkajad
siis karbussis mitte karteris olev klapi hoov...

f.. esmaspäev!

____________________________
Risto; Corvette '79
31.05.2004 at 10:54
diesel
OMC järelkajad
risto, gaasi tuleb õrnalt vajutada, tundega, mitte pressida nii, et kere kõver. :)
31.05.2004 at 12:53
corvus
OMC järelkajad
minu ülesanne on hea välja näha ja KÕVASTI gaasi vajutada; mehaanikute ülesanne oleks kindlustada, et jalg põrandast läbi ei vajuks ja auto ka veits liiguks...
nojahh ja siis veel kohustus kogu lõbu eest pappi välja käia :)

____________________________
Risto; Corvette '79
31.05.2004 at 13:08
vkx
 
OMC järelkajad
Au ja kiitus korraldajatele, lahe võistlus oli. Nendele, kes kurtsid pikkade järjekordade üle väravas soovitaks mina järgmisel korral seda kohale tulekut mitte jätta n.ö. viimasele minutile. Ise jõudsin laupäeval lennuväljale natuke enne 10-t hommikul ning väravas ei olnud siis ühtegi autot. Sai ka kohe teh.kontroll läbitud ja number 2 autole peale ning kogu lugu. Peale seda oli veel umbes kolmveerand tundi rahulikku aega teh.kontrollis, kuni siis nats enne kella 11-t hakkas masinaid hulgim sisse vurama. Ehk siis minu jutu point on selles, et võistlejate regamiseks oli aega alates kella 9-st kuni 12-ni, valdav enamus aga saabus ikka selle viimase tunni jooksul. Loomulik siis ju, et väravasse tekib ummik ja peab pikalt järjekorras passima. Oma sõitude tulemused tekitasid minus natuke hämmingut ja natuke pettumust, lootsin vähe enamat. Mõlemas sõidus 205km/h. Lisaks sai tehtud üks proovisõit ka reede õhtul ajavõtu testimiseks ja ka siis oli kiiruseks sama 205km/h, kuigi reedel ma startisin finiši joonele umbes 150m lähemalt. Seega oleks loogiliselt võttes pidanud reedene kiirus väiksem olema lühemast distantsist tulenevalt. Nii, et vägisi tekib kahtlus, et minu autol on see piiraja just seal 205 juures kahjuks. Hämmingut aga tekitab minus asjaolu, et 2 nädalat enne võistlust sain ma korra testida oma auto kiirust ühel sirgel ja omast arust jõudsin ma märgata enne pedaali päästmist spidol numbreid umb.240 ligi?! Nii, et ei teagi mida mõelda. Olen ma silmahaige, nägin valesti või?! Kui enamus osalejaid saavad reeglina võistlustelt oma küsimustele ja kahtlustele vastused, siis minul tekkis neid küsimusi hoopis juurde. Aga rahule jäin päevaga ikkagi! :)

edit: Ahjaa, üks huvitav asjaolu veel: kui arvuti ja radar fikseerisid finišis minu kiiruseks 205km/h, siis spidol oli 223km/h. 18km valetamist! Ei arvanud, et see nii palju võib olla aga nüüd on hea teada.

____________________________
Seville STS `02
31.05.2004 at 13:21 Last edited 31.05.2004 at 13:26 by vkx
priidik
 
OMC järelkajad


Võitja juba teist aastat järjest. Härra Erkki Vapper, Porsche 911 turbo, kiirusega 277 km/h.

Loodame, et OMC 2005 sünnitab uue liidri.
31.05.2004 at 13:42
Ago
 
OMC järelkajad
Minu üllatus oli suur kui poole ühe paiku autodest piletisaba bensiinijaamani ulatus. Õnneks oli enne kruusale keeramist mingi pooleliolev ehitus kuhu masina sai parkida ja siis jala edasi. Tänu esimesele tugevamale vihmasagarale saime ka head kohad aia ääres. Ühtki halba sõna ei saa ürituse kohta öelda. Edu korraldajatele.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
31.05.2004 at 13:45
s13
 
OMC järelkajad
Hea üritus. Tulin autot lihtsalt proovima, sest arvasin, et 2.2T Audide vastu nagu nii ei saa(tegelikult stock Audide vastu sai). Tehnilises vaatas minu auto üle rustang, kes enne oli vaadanud sama autot, aga suurema turboga ja sellest tulenavalt tekkis tal küsimus: "Kas sinu autol ei olegi turbot või?" :). Kokkuvõtes jäin tulemusega väga rahule, sest auto ei olnud sugugi veel selles seisus, mida ma kuu aega tagasi lootsin valmis jõuda. Less is More ;)

____________________________
Nissan N14 -> Nissan S13 -> Mazda Mx-5 NBB -> GT86
31.05.2004 at 14:14
Joona S
OMC järelkajad
Mega üritus. Kui enne esimest sõitu läks kõht tühjaks, siis adrenaliin, mille roolist sai, täitis uuesti kõhu. Süüa jõudis alles 10 õhtul :)

Kahju, et B klass muudeti kuni 4L, muidu oleks tulnud klassivõit :((

Järgmine aasta jälle! Aitäh, Peep!
31.05.2004 at 15:34
peep
 
Moderator
OMC järelkajad
Tänan neid tqhq kasutajaid, kes aitasid üritust läbi viia. Kõik kindlasti ei meenu aga nimeliselt tahaks välja tuua tehnilise komisjoni koosseisus rustang, Fire, Indrek, max, diesel ja egerke ning vkx'i, kes ei pidanud paljuks eelmisel õhtul kohale sõita appi aedu paigaldama. Samuti tänaks BHRA ajavõtu team'i, kes osutas kiiruse mõõtmise teenust ning PlyVal'i suurepärase helitausta eest !:D

Lisaks oli kõvasti abi http://foorum.audiclub.ee/ ümber kogunenud inimestest, sõbralik ja abivalmis seltskond.

Tänu eelpoolmainitutele püsib see sait järgmised 12 kuud online ilma, et newton või keegi teine asjale omast taskust peale peaks maksma või kasutajad reklaamibännereid vaatama.
31.05.2004 at 17:50
sallu
OMC järelkajad
Näe minu audi ka porgega yhel pildil ;D nagu võitja tunne tuleb kohe peale:P krt rikkusin pildi ära
31.05.2004 at 18:20
Andruzka
 
OMC järelkajad
Võistleja nr. 2 Tapalt välja sõites kihutas 140-150 , tehes väga ohtlikke möödasõite. Mingi Porsche pani sama targalt järgi. Aga sa sõitsid vist lõpuks mendi radarisse ka. Loodetavasti saad palju trahvi ja load hoiule.
31.05.2004 at 18:24
vkx
 
OMC järelkajad
quote:
Andruzka: Võistleja nr. 2 Tapalt välja sõites kihutas 140-150 , tehes väga ohtlikke möödasõite. Mingi Porsche pani sama targalt järgi. Aga sa sõitsid vist lõpuks mendi radarisse ka. Loodetavasti saad palju trahvi ja load hoiule.
Ei ole vaja asja üle dramatiseerida! Ohtlikuna võisid sulle võibolla TUNDUDA kõrvaltvaatajana pikemad möödasõidud, mis tegelikult toimusid igati piisava nähtavusega lõikudel ja enamasti andsid ees sõitjad möödumise märgiks oma suunaga märku. Politsei mind ka kinni ei pidanud. Nii, et ju siis oli minu kiirus normaalne nende jaoks. Muideks, kui sa nii osavalt oskad silma järgi teiste kiirusi hinnata, siis äkki pakud oma teeneid järgmisel OMC-l ametliku kiiruse mõõtjana? ;)

____________________________
Seville STS `02
31.05.2004 at 18:58
diesel
OMC järelkajad
läksin pealt tehnilise lõppu kohe minema ja peab ütlema, et kui tapalt juba välja sain, siis pidin küll mitu korda rõõmsalt teepeenral ja isegi õrnalt kraavi pool sõitma. nimelt enamus vastutulijaid sõitis way liiga kiiresti ja siis nendest omakorda uhasid veel mitmed madalalaubalised täiesti utopistlikel kiirustel mööda. ja et mina oma traktoriga vastassuunas üritasin sõita, ei olnud enamusele mingiks takistuseks.
a mis parata, sellised üritused ju meelitavad imbetsille nagu lehmakook kärbseid.
31.05.2004 at 19:09
vvt
  
OMC järelkajad
Minumeelest kõige parem idee nähtud autode hulgast oli see must MB 190E 3.2 mootoriga - lausa meeldib selline zanr. Natukese raha eest päris asine auto.

Ühte autot ei osanud ei ajakirjanikud ega rahvas vaadata- see leedukate hall M3 CSL - see mehed on nii haruldane lind, et enamik näeb seda ainult ajakirja klantspildilt. Katus oli sellel tõesti süsinikplastist ning uksed olid kõikvõimalikust nännist tühjaks tehtud - hääle poolest käisid nagu lada vfts omad. Moto hää oli väike pettumis - oleks tummisemat oodanud - selline noor ferrari:burnout

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
31.05.2004 at 22:13
devilc
Moderator
OMC järelkajad
CSL nägi ilus välja küll. IMO (ja ära nüüd solvu :)) on see masin siiski bemmifanaatikutele mõeldud, kuna testides on ta nii subjektiivsete kui objektiivsete hinnangute põhjal väikseks pettumuseks osutunud (lubas BMW ju teha 911 GT3'st kiirema masina).

Ise eelistaks sama raha eest tiba aeglasemat baas-Carrerat (mitte et mul seda raha oleks :D).
31.05.2004 at 00:16
sam
  
OMC järelkajad
quote:
vvt:

Ühte autot ei osanud ei ajakirjanikud ega rahvas vaadata- see leedukate hall M3 CSL - see mehed on nii haruldane lind, et enamik näeb seda ainult ajakirja klantspildilt. Katus oli sellel tõesti süsinikplastist ning uksed olid kõikvõimalikust nännist tühjaks tehtud - hääle poolest käisid nagu lada vfts omad. Moto hää oli väike pettumis - oleks tummisemat oodanud - selline noor ferrari:burnout
mina hindasin seda autot, oli väga hea tunne olla sellest super-hüper-mega BMWst kiirem :D ja krdi kahju, et siiski mahtus pjedestaalile... oli väga äärepeal, aga järgmine aasta pole temal enam kindlasti asja esikolmikusse ;)
BTW. palju siuke elukas maksab?
31.05.2004 at 01:08
tqhq.ee foorum : Üritused : OMC järelkajad   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.