register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : jälle need suunatuled   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
antennimees
 
jälle need suunatuled
quote:
capricorn: ma kuulsin et kusagil mustamäel pidi olema mingi koht nimega carstop(ma ei ole kindel kas nimi on õige) ja seal pidi minema 800 krooni maksma suundade ümbertegemine, on kellegil kogemust?

Ma eeldan, et IGA autode elektriga tegelev firma on suuteline selle ühe juhtme läbi lõikama ja ühe uue vedama. Seda enam et veel 800 EEK'i eest. Loe eelnevad postitused ja teemad selle kohta läbi ja lõika ise või helista mulle ja ma võin sul ka selle juhtme läbi lõigata. Soodushinnaga 500 EEK'u. Jõudu tegemistes.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
10.10.2004 at 11:39
riitus
  
jälle need suunatuled
Mul vähemalt ylevaatus tehtud ja ametlikult :) punased suunad keelatud kuid veel enam on keelatud auto omavoliline ymber ehitamine. Se oli ylevaataja seisukoht.
Kui tehase tuled siis nii peab... Auto ju eestis arvel. ja seda mitmed aastad... loodan, et järgmine aasta sama edukalt ...
10.10.2004 at 13:29
Max3,0
 
jälle need suunatuled
eile just helistasin kadaka teel olevasse ülevaatus punkti ,kuna mure on selles ,et vasakpoolne kabariit tuli on puudu ja küsisin siis ,et tuld ei ole aga ülevaatust nagu tahaks-KAS ON VÕIMALIK LÄBI SAADA KUI ON ISE TEHTUD KABARIIDID MÕLEMALE POOLE ÜHESUGUSED ?-vana väitis selle peale ,et ei ole probleemi peaks läbi minema ???

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
10.10.2004 at 13:55
wagoneer
jälle need suunatuled
Põnniga tegeldes jäi silma tv3-e pealt mingi STOP nimeline saade just kus näitas mingi usaka arvele panekut. Tagumised suunad peavad olema kollased olenemata aastast(v.a 25 ja vanemad) Sealsel autol oli suund pandud kollase pirniga targupidi käigu tule sisse aga rõhutati,et peab kindlasti paigaldama ka eraldi tagurdustule. Samuti peab spidokal olama peal km/h ainult miilid ei sobi. Küll aga võivad olla koos. Sellisena läks see auto läbi.
10.10.2004 at 14:52 Last edited 10.10.2004 at 14:53 by wagoneer
blood
 
jälle need suunatuled
njah sellise auto ümber tegemine pole keeruline- nagu oli seda Neon(STOP saates)- tal tagurdus tuled ja muud tuled on kõik ühes kremplis(ühenda juhtmed tagurdustule külge kollane pirn sisse, alla eraldi tagurdus tuli ja valmis) - vanematel aga nagu mu Cady, neil ju tagurdustuli keskel ja eraldi- ja see tõttu vaja ju hakata paigaladama mingeid lisa tulekesi- mis mulle kohe üldse ei istu ja kerre auke tegema hakata on ...

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
10.10.2004 at 15:03
reimo
jälle need suunatuled
quote:
blood: ...ja kerre auke tegema hakata on ...
Kerre ei pea tingimata auke tegema. On olemas kahepoolse teibiga paigaldatavad valgusdioodidega suunad. Vähemalt Volta Autos nägin neid paar nädalat tagasi müügil. Hind küll suht soolane, aga päästab kere augustamisest.

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
10.10.2004 at 15:22
blood
 
jälle need suunatuled
jah ja kui nad kahepoolse teibiga siis eestis - nad ei püsi lihtsalt (mingi kuri jõud kisub küljest ära:-P)- eriti veel dioodid ja muud sellised asjad :-(

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
10.10.2004 at 15:56
Vanaisa
  
Moderator
jälle need suunatuled
Saksas/Belgias/Hollandis müüakse kollaste suundadega tagalaternaid sinu kerega Cadillacidele - kui muidu ei saa, siis tasub sellised osta...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.10.2004 at 16:06
Ragnar
jälle need suunatuled
quote:
reimo:
quote:
blood: ...ja kerre auke tegema hakata on ...
Kerre ei pea tingimata auke tegema. On olemas kahepoolse teibiga paigaldatavad valgusdioodidega suunad. Vähemalt Volta Autos nägin neid paar nädalat tagasi müügil. Hind küll suht soolane, aga päästab kere augustamisest.
Kui kellegil vaja, võin enda omad ära müüja - vähe soodsamalt ;) (ja seda koos juba aretatud süsteemiga).
10.10.2004 at 23:43
tfr
 
jälle need suunatuled
quote:
blood: jah ja kui nad kahepoolse teibiga siis eestis - nad ei püsi lihtsalt (mingi kuri jõud kisub küljest ära:-P)- eriti veel dioodid ja muud sellised asjad :-(
No nad ei peagi kauem püsima ju kui seni kuni ülevaatus käes. :D
10.10.2004 at 00:36
blood
 
jälle need suunatuled
ülevaatus on olemas aga, kui on poliltsei mult selle ära võtab ja tahvi ka veel lisab - siis pole põnev sugugi :-(

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
11.10.2004 at 11:03
reimo
jälle need suunatuled
Blood'i DeVillele ei sobi neid tõesti isegi kuhugi õieti kleepida, aga kui lugeda nõudeid suundade paigutuse kohta, ei ole seal öeldud, kui kaugel eespool tagumisest gabariidist need võivad olla. On välisgabariidist max 400mm ja kõrgus maapinnast 250 kuni 1500 mm. Siis peaks ju sobima tagaaknale. Kui panna nurkadesse samale kõrgusele mis lisastopp näiteks mingi tsikli suunad, ei jäägi kõige hullem???

Muidugi, äkki on kusagil muu punkti all öedlud, palju võib gabariit maksimaalselt tuledest tagapool olla, siis see variant sedaanile ei kõlba, aga universaalid-bussid peaks saama sellega kõlbulikuks...

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
12.10.2004 at 20:49
riitus
  
jälle need suunatuled
Lugedes seda suunatulede juttu.... Siis järgmise aasta haapsalu vist vääga kurb pilt saab olema :( Loodan et se uus ja huvitav seadusemees ka oma loomingut vaatama tuleb... ja lavale komentaatoritele interviud andma tuleb...

Eesti on lahe :S
12.10.2004 at 20:58
Olds
  
jälle need suunatuled
kurat küll, närvi ajavad need tegelased juba oma idiootsustega suunatulede, miilidega spidomeetril ja kurat teab millega veel...
Olds@ pissed off
:kill

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
13.10.2004 at 10:39
blood
 
jälle need suunatuled
ma kavatsen kiuste oma teisel sõidukil ka kollased(tagurdustuled õigeks panna) ja punased ikkagi vilkuma tagasi :-P

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
13.10.2004 at 12:43
Olds
  
jälle need suunatuled
ka mina teeksin seda kui peaksin. õnneks chargeri väljalaske aasta 1974! seega ametnikud- go for monkeyspank
Olds@still pissed off

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
13.10.2004 at 13:10 Last edited 13.10.2004 at 13:10 by Olds
hirax
  
jälle need suunatuled
A kuidas õieti meite banaanivabariigis see seaduste muutmise algatus käib? Kas mingit "initsiatiivi altpoolt" on võimalus näidata? Näiteks mingi x arvu allkirjadega ametlik pöördumine riigikokku või kuhugi... Või saab ainult mingi saadikuterühm neid ettepanekuid teha. Sry, ei tunne neid seaduste värke.
Tqhq sügiskogunemisel oleks hea võimalus neid allkirju korjata. Ise ma sinna tulla ei saa, aga minu käsi oleks kindlalt paberil all. Oleks ka muidu jõudumööda abiks kuid ühtegi juristi ma ei tunne, kirjade kirjutamisel Pegasus mind ei aita ja kaks nädalat kuus olen "kadunud mees" asjaajamiseks.

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
20.10.2004 at 13:17
reimo
jälle need suunatuled
On selline olemas: http://tom.riik.ee/

Sealtkaudu on mingi variant asi kuhugi (vist vastavasse ministeeriumisse) saata, kui mingi kogus inimesi toetab. Täpselt ei tea ja pole praegu aega uurida, aga loe sealt.

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12
20.10.2004 at 23:33
erik
jälle need suunatuled
quote:
reimo: On selline olemas: http://tom.riik.ee/

Sealtkaudu on mingi variant asi kuhugi (vist vastavasse ministeeriumisse) saata, kui mingi kogus inimesi toetab. Täpselt ei tea ja pole praegu aega uurida, aga loe sealt.
seal tavaliselt vastatakse ministeeriumist, et "kuna seadustes on niimoodi, siis teistmoodi kahjuks teha ei saa" :)
21.10.2004 at 07:55
PlyVal64
jälle need suunatuled
Nii, mehed, aitab määgimisest. Asume asjakallale.
Siin paistab paar juristiharidusega inimest olema ja laupäev, ehk kruiisipäev ka tulemas. Mina olen saanud kokkuleppele kodanik Kaspariga, kes siis teadaolevalt õige ala ja vaimsusega ilmakodanik on, et teeme konkreetse arupärimise õiguskantslerile. Kindlasti oleks hea, kui seda mitte vaid kaks meest kokku kirjutaks, materjale(kõikvõimalikke seadusandlikke akte) läbitöötamiseks on ju sigapalju, vaid pisut rohkem tegelasi, kes üksteisest juriidilises keeles rääkides mõistavad. Laupäev oleks paras hetk üksteist tundma õppida, kontakte vahetada ja mingi kindel aeg paika panna. Mina(ei oma kahjuks vastavat haridust) kavatsen esindada avalikku hääletoru, mis kannab nime Autoleht, sest miskit pole teha, läks asi lehte sisse ja ära tuleb see ka lahendada. Kas kodanikele positiivses või negatiivses suunas, ei oska isegi arvata...
Seega, kes eriharidust omavad ja tõesti punaste tagatulede ka muude kiuslike punktide probleemi lahendada tahavad, astugu tumepunase Dodge Ram Vani või punavalge 2door Pontu LeMansi juurde ja edasi siis juba paistab.
28.10.2004 at 16:00 Last edited 28.10.2004 at 16:01 by PlyVal64
diesel
jälle need suunatuled
puht repliigi korras tunnen huvi, et äkki leiaks firele kuskilt kollased suunad? no auto küll nii vana, et ei pea panema, aga ...
nii ja euronumbrid peaks ka võtma.
:)
28.10.2004 at 21:19
saarlane
jälle need suunatuled
PlyVal64 küsimus sulle, äkki edastad eilse, so 28.oktoobril, ühes teatud asutuses käimise tulemused siia, huvitav oleks teada mida kodanikule "targad" ka rääkisid, ;)

Lugupidamisega Saarlane.
29.10.2004 at 09:37
lundve
  
jälle need suunatuled
Ja kas siis on selles teemas midagi ka selgunud?
19.11.2004 at 00:01
kalev35
  
jälle need suunatuled
Suhtusin seni asjasse üsna rahulikult... Kuni ülevaatuse ürituseni, kus ei võetud jutulegi. Kollased suunad ja kõik! :eek
(Mark VI 1983, reg. Eestis 1993)
Raske ette kujutada, kuidas need tagatuled toimima saada (ol.olev elektrisüsteem IMO ei võimalda tulesid eraldi vilkuma saada) ja kuhu paigutada - mul ideed otsas!


tekkis juba mõte 4-ks aastaks seisma panna, aga ei raatsi!


____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
30.12.2004 at 15:51
tfr
 
jälle need suunatuled
Need horisontaalsed on helkurid või mingid tuled?
30.12.2004 at 16:30
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : jälle need suunatuled   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.