register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Stealth
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Viimaste piltidega seoses tekkis küsimus, et ega auto omanik oska öelda, mis värvifirma materjalidega on tegemist ?
Küsimuse põhjustas happekrundile pealelastav epokrunt. (Juhul kui see heledatooniline oli ikka epoksiidkrunt, mitte täitevkrunt).
Kui täitevkrunt, siis peaks asi olema tehnoloogiliselt õige. Aga kui mitte, siis võib halvimal juhul mõne(de) aasta(te) pärast halbu üllatusi oodata.



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
17.03.2009 at 20:56 1 edit. Last edited 17.03.2009 at 20:58 by Stealth
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Sellele ei oska vastata, panin piltidele samad pealkirjad mis mulle saadeti. Eks Tammevana oskab sellistele küsimustele paremini vastata. Tahaks ikka loota et maalrid asja tunnevad. Samas ega igavest asja pole olemas, eriti meie kliimas ja üllatusi võib alati tulla, kas siis häid või halbu.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
17.03.2009 at 21:04
Stealth
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Selge.

Ma sellepärast uurin, et mind huvitab, mis firma materjale ja tehnoloogiat keegi kasutab. Osad värvifirmad soovitavad nö. esimeseks aluskrundiks kasutada kas happekrunti+ täitevkrunt või siis ainult epoksiidkrunti.


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
17.03.2009 at 21:32 2 edits. Last edited 17.03.2009 at 21:42 by Stealth
tammevana
  
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Mis üllatusi oodata on, ootan põhjendust? Tegemist DuPont materjalidega ja hele on epokrunt(P7 Epoxy primer) just.

Edit: Näen probleemi just selles, kui kanda happekrundile otse täitevkrunt sest täitevkrunt ei sulge pinda nii kindlalt kui epokrunt

____________________________
Tam Garage - Klassikalised autod USA-st ja Euroopast
Vanatehnika klubi "Vintage Mobilists"
info@tamgarage.com
50 199 86
17.03.2009 at 22:42 1 edit. Last edited 17.03.2009 at 22:52 by tammevana
Stealth
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Uurisin kindluse mõttes asja ja selgus, et DuPont-i tehnoloogia järgi võib happekrundile epoksiidkrunti peale lasta küll. Seevastu on ka selliseid värvifirmasid, kes ei soovita happekrundile epoksiidkrunti peale lasta, kuna selle tulemusel võib aluspind pealmise krundikihiga reageerima hakata.
DuPont-i poest öeldi veel, et vahet pole, kas kanda happekrundile epoksiidkrunt või tavaline täitevkrunt- mõlemad variandid pidid õiged olema.
Nii et selle koha pealt pole mul enam kobisemist :)

____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
18.03.2009 at 15:05 1 edit. Last edited 18.03.2009 at 15:21 by Stealth
Astro SS
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Noh, uudiseid on ? :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
14.08.2009 at 20:44
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Praegu seisab hästi, krundituna.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
14.08.2009 at 20:48
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Läks aega mis läks aga nüüd on ta värvitud ja peaaegu koos kah. Katus sai hästi helehall ja ülejäänud auto siis tumedam metallic sinine. Järgmine nädal ehk saab lõpuni kokku ja siis saab esi ja tagaklaasi külge panna. Nüüd siis vaja polsterdajaga vanad kokkulepped üles soojendada ja auto sinna viia. Pilt kah.



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
06.03.2010 at 14:43
SAUL
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Just ükspäev mõtlesin, mis sellest masinast saanud on... aga hea lugeda, et asi liigub. Ilus värv
Edu ja jõudu!!!

____________________________
Estonian Chopper Forum
http://www.estonianchopper.com
82 Firebird
06.03.2010 at 16:06
Duality
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Ai,ai üli kena paint-job :)
06.03.2010 at 18:18
Lowrider
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Vinge värv tundub küll.
Ootan huviga mis sellest välja tuleb. Olgugi et ma üldiselt "Cheap man's Impala"sid ei fänna eriti(selgitus: 58+ aasta Chevy Bel Airid ja Biscayned on Impala odavamad versioonid, üldiselt 4-ukselised ning 6 asemel 4 tagatulega ning veel mõningad erinevused), soovin teile edu ja jaksu selle projektiga ning ootan mis sellest välja tuleb :D
06.03.2010 at 19:37
hardtop
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Nice paint job :beer mina ei tea kuidas teistega on aga mulle meeldib.
06.03.2010 at 22:39
ERAK
  
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Ilus :beer

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
07.03.2010 at 22:16
Tyymiiz
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Põrgulikult Kaunis värv ! Keep Up the good work
17.03.2010 at 22:05
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Täna sai siis esi- ja tagaklaas külge pandud, hoopis rohkem auto moodi sai. Järgmisest kuust läheb sisemuse tegemisse. Istmed on juba valmis aga põrand, uksed ja lagi vaja teha. Vist peab miskise polsterduse pakiruumi ka tegema, muidu kuidagi plekine jääb. Paar pilti ka:





____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
20.03.2010 at 17:30
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Vahepeal on auto saanud summutid. Vasak väljalaskekollektor tuli ümber teha kuna väljund jooksis täpselt raami. Summutid said siis kahe eraldi toruga kummalgi pool ja välja tuleb enne tagaratast. Kuna raami on X kujuline siis summuti jookseb väljapoolt raami ja taha ei saanud otsi viia kuna ei mahu ratta ja raami vahelt läbi (originaalidega mahub aga nendega mis alla tulevad mitte). Stanged on ka küljes vajavad ainult veel puhastamist ja poleerimist. 4 väiksemat küljeklaasi on ka omal kohal, esiukse tihendid ka paigas ja muid pisividinaid veel ka pandud. Polstritööd peaks ka kohe varsti pihta hakkama, lagi sai ebayst ostetud kuna nii tundus lihtsam. Eks ta tasapisi edeneb. Paar pilti ka:





____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
10.04.2010 at 19:06
cam79
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Kena auto ja kena töö!
kas tal klaasitihenditele tuleb kroomraam peale, praegast paistab see must tihend kuidagi karjuv valge katuse taustal?

____________________________
Z28 79
jpm
10.04.2010 at 01:00
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Ümber suurte klaaside perimeetri on jah roostevabad liistud mis katavad kummitihendi peaaegu täielikult ära. Kinnituvad nad aga poltidega läbi kere ja nende tihendamiseks oleks vaja miskit plastiliini sarnast tihendusmastiksit mis ära ei kuiva. Seda pole ma aga veel leidnud, igasugu nätsusi on küll olemas ja kui õiget ei leia eks siis tuleb miskise nätsuga panna.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
11.04.2010 at 09:31
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Nüüdseks siis olen leidnud 2 erinevat mastiksit mis ära ei kuiva. Penoseal bituumen mastiks mis tuubist välja lastes on suht vedel ja ronib igalepoole vahele ja kuivades muutub põhimõtteliselt plastiliiniks, ei kleepu enam tugevalt aga näppude vahel rullides saab voolida ja läheb ka pehmemaks. Ja teiseks tänud Ravori autoosade poele kes ei pidanud paljuks helistada ja pakkusid Teroson musta mastiksit mis samuti algul vedelam ja kuivades muutub siis kleepuvaks nätsuks. Põhimõtteliselt sama asi millega kleebitakse ukse sisekülgedele niiskustõkke kiled. On võimalik kleebitud eset eemaldada ja uuesti paigaldada, eelnevalt ainult tuleks natuke soojendada puhuriga.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
18.04.2010 at 10:44
tehh
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Seda Terosoni olen kasutanud klaasitihendite tihendamiseks ja midagi halba ei saa öelda.Aasta tihendi vahel olnud ja siiani on pehme ja elastne.
18.04.2010 at 11:15
georg777
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Kleebi need augud tavalise kleepekaga kinni . Jääb liistu ja kere vahele nö tihend. Seestpoolt lase Terosoni kerehermeetikut ise kasutasin oma Crhysleril oli vist mingi seeria 90312vms kollane ja jääb pehmeks. Terosonil väga hea kvaliteet igaljuhul
18.04.2010 at 11:41
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Koostamine käib täie hooga aga ega eriti midagi ei mäleta küll kuna lahti sai ju võetud 4 aastat tagasi. Sisust ka niipalju, et põrand välja lõigatud vaja veel kokku õmmelda ja valmis. Lae sain ka täna postist kätte vaja välja mõelda kuidas ääred kinnitada kuna lae servaliiste sellel autol pole. Hankisin miskised veljed ka aga need tuleks vist autoga ühte värvi värvida. Ees 8" ja 255/60R15 ning taga 10" ja 295/50R15. Kõrvalistujapoolne küljeklaas on ka paigas ja liigub elektriga, vändamehhanism sai ära võetud ja mootoriks sobis Grand Cherokee el.akna mootor (hambumine oli sama) ja jõuab liigutada ilusti. Pilt ka:



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
22.05.2010 at 19:56
Varblane
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Ma loodan, et need veljed on ainult väga ajutiselt seal all, mis plekkidel viga on? Must värv peale või siis kilbid ja ongi norm masin valmis. Hetkel nagu mingi niggade masin oleks või nii...
22.05.2010 at 22:48
kaedoo
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
Varblane: Ma loodan, et need veljed on ainult väga ajutiselt seal all, mis plekkidel viga on? Must värv peale või siis kilbid ja ongi norm masin valmis. Hetkel nagu mingi niggade masin oleks või nii...
Kilbid(plast) usarauale ?Isegi kui oleks plekist,siis nii edevale autole ei sobi,sest ei toimu originaali (100 %) saavutamine!
22.05.2010 at 22:54
kaedoo
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
antennimees: Koostamine käib täie hooga aga ega eriti midagi ei mäleta küll kuna lahti sai ju võetud 4 aastat tagasi. Sisust ka niipalju, et põrand välja lõigatud vaja veel kokku õmmelda ja valmis. Lae sain ka täna postist kätte vaja välja mõelda kuidas ääred kinnitada kuna lae servaliiste sellel autol pole. Hankisin miskised veljed ka aga need tuleks vist autoga ühte värvi värvida. Ees 8" ja 255/60R15 ning taga 10" ja 295/50R15. Kõrvalistujapoolne küljeklaas on ka paigas ja liigub elektriga, vändamehhanism sai ära võetud ja mootoriks sobis Grand Cherokee el.akna mootor (hambumine oli sama) ja jõuab liigutada ilusti. Pilt ka:


Tähekese võiks veljel autovärvi värvida,võru võiks samaks jääda.See lihtsalt minu arvamus. :beer
22.05.2010 at 22:57
tqhq.ee foorum : Minu auto : Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.