register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Need veljed seal all juba neljas komplekt ja kõik on käest ära ostetud. Nii et eks see sõltub kui ajutised nad on aga seda võin kohe kindlasti väita, et plekkvelge (ei mustaks värvituna ega kilbiga) sinna ei tule. See ei ole originaali taastatud pühapäevaauto vaid suviseks kasutuseks igapäevaauto.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
22.05.2010 at 23:00
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Uuendaks siis oma teemat ka. Vahepeal on lõplikult kokku saanud tagaosa, kõik liistud, tuled ja klaasid küljes. Elektrijuhtmestik ka peale pandud ja tundub, et töötab ka. Aretusi sai muidugi tehtud kuna roolisammas on GM aga juhtmestik Ford siis oli vaja lülitid teisiti ühendada. Muude lülititega probleeme polnud aga kuna kojameeste mootor sai lumina pealt siis cadillaci lüliti seda ei lülitanud ja siis sai kahest lülitist (cady korpus ja lumina kontaktid ja takistused) üks kokku pandud. Juhtmestikust sai ka ABS, airbag ja kliima pundid välja harutatud. Mootorit veel käima pole saanud kuna kellade plokk on ümbertegemisel (Fordi näidikud lähevad originaalkellade korpustesse) ja immo käib läbi selle. Sisemusest on tehtud põrand ja kuna praeguste tegijate tegemine venib jubedalt siis vist läheb Sideefekti tegemisele. Esiosas on vaja veel üks vaheplekk lasta ära värvida ja siis saab sealt ka kokku panna. Täna panin ka esiistmed sisse ja sain esimest korda autos sees istuda. Muidu ok aga piduripedaali on vaja kaugemale saada kuna muidu jääb gaasipedaaliga liiga suur kõrguste vahe. Rooli paigutus on hea ja tildi liikumismaa ka piisav. Paar pilti ka:





____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
18.09.2010 at 18:38
Tyymiiz
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Väga -väga Sügav kummardus ja mütsi kõrgendus minupoolt . Velg on ülim maasikas ja värvilahendus noo sorry aga tõeliselt 1 . lemmikumaid usa masinaid
22.09.2010 at 22:46
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Vahepeal siis muutunud niipalju, et radikad käinud kontrollis ja remondis ning paigaldatud. Esiosa hakkab ka vaikselt kokku saama, puudu veel esitulede iluvõrud (värvimises). Need peaks homme kätte saama. Mootorile paigaldatud teine pinguti kuna konti ei tule siis oli vaja teistsugust rihmapingutit. Samuti on valmis saanud ka õlifiltri adapter ja uus kinnitus raami küljes. Originaalkohta õlifilter ei mahtunud. Pidurid ja seisupidur ka tööle pandud. Nüüd vähemalt jääb pedaali vajutades seisma. Pilt kah:



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
16.10.2010 at 22:04
kps
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Pisike kadeduse uss poeb kogu aeg põue, kui seda teemat piilun (heas mõttes). Oleks seda aega, et jõuaks samasugust progressi oma vanemate liikuritega teostada :(. Ilmselt olen ka eelnevalt siia teemasse seda kummardavat tikutakuvärki teinud, aga topelt ei kärise :).

____________________________
Worst signature ever!
16.10.2010 at 23:25
perilainen
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Värv on väga ilus, Kas need veljed jäävadki ?või on ajutine lahendus ? Väga koledad on
17.10.2010 at 13:09
Madlobster
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
perilainen: Värv on väga ilus, Kas need veljed jäävadki ?või on ajutine lahendus ? Väga koledad on

Ilu on vaataja silmades mulle meeldib (Y)
17.10.2010 at 13:12
Varblane
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
perilainen: Värv on väga ilus, Kas need veljed jäävadki ?või on ajutine lahendus ? Väga koledad on
Võtsid sõnad suust! Need Ansenid nägid ka all paremad välja.Saan aru, et pole mingi originaal aga midagi ajastukohasemat võiks alla panna siiski.Hetkel nagu sea seljas sadul!
17.10.2010 at 13:28
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Tänase seisuga siis auto väljastpoolt koos. Puudu on 1 iluliist eest mida eeldatavasti originaalkujul ei tule ka. Arvatavasti saab sinna tehtud plekist asendus ja värvitud kerevärvi. Kuna nina ümber olev alumiinium liist niikuinii sai eemaldatud ja ninaosa teistsuguseks keevitatud siis see alumine liist sinna ka eriti ei sobiks. Velgede kohta niipalju, et kui neid miskil põhjusel ära ei osteta siis nad sinna ka jäävad. Mingeid ajastukohaseid plekkvelgi sinna ei tule, samas võiks ju siis seest ka '94 aasta Cadillaci istmed välja visata ja ajstukohase ilma reguleerimisvõimaluseta vedrudiivani tagasi panna. Ma siiski teen seda autot omale ja teen täpselt nii nagu tahan. Pilt ka:



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
17.10.2010 at 20:28
Varblane
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
antennimees:Velgede kohta niipalju, et kui neid miskil põhjusel ära ei osteta siis nad sinna ka jäävad.

Gay

Not gay

Nuff said
17.10.2010 at 20:48
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
Varblane:
quote:
antennimees:Velgede kohta niipalju, et kui neid miskil põhjusel ära ei osteta siis nad sinna ka jäävad.

Gay

Not gay

Nuff said

Saanud ei ole ma midagi aga seda näen küll, et varblane on mu auto täis s......d.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
17.10.2010 at 21:05
kaedoo
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Viimaselt pildilt on puudu pikk antenn koos lehviva rebase sabaga ning kapotilt piisoni sarved. :devil
17.10.2010 at 21:15
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Eilse seisuga siis läks auto polstritöödesse. Kuna Sideefektil ei olnud praegu võimalik võtta siis sai viidud Tepingusse. Neil oli vaba ruum olemas ja mina pidin oma olemasolevast ruumist oktoobri lõpus välja kolima. Mõne aja pärast kui armatuuri kellad valmis saavad tuleb siis ka käivitamisega tegelema hakata. Muude asjadega peaks vist enamvähem olema. Ehk saab siis kevadeks sõitma, peale 5 aastast ehitamist.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
28.10.2010 at 12:26
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Täna sai siis auto Tepingust ära toodud koos uue sisuga. Asi hakkab juba tasapisi autoks muutuma aga noh 5 aastat hakkab ka täis saama. Jäänud siis veel ajude paigaldus ja esimene käivitus. Kindlasti veel nipetnäpet nokitsemist lisaks. Sisu pilte veel kahjuks pole kuna seal kus ta praegu seisab on valgusega pahasti. Sisu iseenesest on 3 värviline tume sinine tume hall ja must nii, et üldmulje suht tume. Pakiruumist leidsin ühe tumeda pildi.



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
26.03.2011 at 20:05 1 edit. Last edited 26.03.2011 at 20:43 by antennimees
BlueStang
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
ma küll ei näe, et need veljed nii hullud oleksid - mis veljega muidu tegu on, keegi äkki teab
27.03.2011 at 13:27
DevilDeVille
  
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
eks ta mingi kastika või vanni velg ole

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
27.03.2011 at 15:57
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Tegin siis sisust paar pilti, kuna valgus paha siis ei hakanud palju tegema aga ehk miskise ülevaate saab. Uksed käivad ka juba puldist lahti ja sisse vaja veel tagumised lävepakud panna ja armatuur paigaldada. Mootoriruumis on jäänud õlitorud, tosoolivoolikud, õhufiltri kopsik, jahutusradika ventilaator ja andur ning mootori aju kuidagi ilusalt ja niiskuskindlalt paigaldada. Kuna väljas veel jahe siis ei ole viitsinud külmas ruumis eriti kaua nokitseda. Pildid siis ka.





____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
09.04.2011 at 19:18
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Täna siis oli see päev kui sai esimest korda kuuldud mootori häält. Ma ju siis kui mootori sain ei proovinud kuda käib vaid lootsin sellele, et kuna üle kuudi käinud auto ju siis mootor OK. Fordidel ju õnneks see põrutuse lüliti mis peale pauku bensupumba välja lülitab. Loomulikult olid kõik pihustid kinni jäänud peale umbes 6 aastast seismist ja siis suutsin ka õlifiltri torud ära vahetada. Kuna aga õlifiltrist saab õli ainult ühtepidi läbi voolata siis jäi õlirõhk tulematta. Torud teistpidi ja rõhk olemas ning korralik. Kast ka toimetab, vähemalt tagasi ja esimene käik edasi, vahetamist ei saanud veel testida aga küll ta toimib. Mahlad püsivad ka sees ainult salongi radikas otsustas tilkuma hakata aga siis avastasin, et üks lõdvik oli halvasti kinni, ehk oli selle viga. M.A.custom lubas kellade ümbertõstmisega ka kiirust lisada. Endal vaja midagi välja mõelda õhufiltriga, et kuhu ja kuidas. Samuti veel radika jahutusventikas paigaldada, andur sai pandud alumisse lõdvikusse. Sillapinki vaja ka minna kuna rattad ja rool ikka väga vildakad praegu. Mootorituluke ka loomulikult põleb kuna puudu paagi andurid, egr'i mudru ja tagumised hapniku andurid. Sellega ehk saab ka hakkama kui mikimaalt vastavasisuline soft tellida ajusse. Järgmine nädal tegeleb siis puudustega ja ehk saab selle kuu lõpuks siis sõitma. Homme teen pilte ka juurde.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
08.05.2011 at 20:57
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Sai siis õhulugeja korpust tuunitud nii, et sobiks lõdvikutega kokku ja automaailmast miskine koonusfilter ajutiselt ostetud, et filter ikka vahel oleks niikaua kui midagi korralikumat välja mõtleb. Esiventikat peab vist minema kusagilt romulast vaatama mõõtma, vaja oleks 400x700 mõõtudega soovitavalt 1 suure ventikaga korpust. Pilt mootoriruumist ka.



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
11.05.2011 at 16:12
Koit
  
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Haapsalus saab rehvi toksida?

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
11.05.2011 at 21:25
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
Koit: Haapsalus saab rehvi toksida?

Tõenäoliselt.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
11.05.2011 at 22:33
Vanaisa
  
Moderator
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
mul seisab üks 40cm läbimõõduga Caddy vent riiulis - kui abiks on...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
11.05.2011 at 23:17
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
quote:
Vanaisa: mul seisab üks 40cm läbimõõduga Caddy vent riiulis - kui abiks on...

Mul oleks vaja, et neljakandilise korpuse mõõdud oleks 400x700 ventikas siis ma eeldan seal sees natsa väiksem. Kui aga AB'st läbi tuled võid ju peale visata ma vaatan üle. Aga tänud pakkumast ikkagi.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
12.05.2011 at 18:34
Vanaisa
  
Moderator
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
selline on.



____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
12.05.2011 at 20:04
antennimees
 
Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air
Siis kahjuks ei lähe, ma küll teadsin missugune ta on aga mõõtusi ei teadnud. Ma läbi kärje ei taha kinnitada ja selle osa pikkus kust kinnitada saab on 700mm. Sellel Cady omal aga 430mm. Eks ikkagi peab kuhugi romulasse mõõtma minema.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
12.05.2011 at 23:21
tqhq.ee foorum : Minu auto : Uus mänguasi '60 Chevy Bel Air   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.