register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
chrysler300
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
Stealth: Õhtuhämaruses seda ameeriklaste rodu kesklinnas näha- see võib päris võimas vaatepilt olla tegelikult :)
Ma ei julge pead anda, kes mõned nädalad tagasi ühel laupäevasel õhtul, Ülikooli tänaval oma musta värvi ameerika sportautoga sõitis, kuid kui too müdistaja korraks seal majade vahel "veidi" kõvemat häält tegi ning see möiratus majaseintelt vastu kajas, siis käänasid De Tolly pargi pinkidel istunud paarikesed nõksti! oma pead hääle suunas. Ja mul vedas suunurga automaatselt muigele :)

too oli meil härra tituk oma matt musta camaroga :D
aga tallinna avakruiisile eelneval õhtul tartu linnas oli ka hr raul oma 59cadillaciga mis oli veel magusam vaatepilt kuna mitte ühtegi usa raua esindajat ei olnud vanalinnas liikvel,eriti veel nii rariteetse autoga.austajate hordid olid sillas.........
04.05.2007 at 17:24
Tituk
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Äkki ikka polnud mul mina kuigi jah sõidan õhtuti pärin tihti ülikooli tänavalt

Teemajuurde tagasi tulles võiks ära otsustada mis kell siis toimub kuna enda päeva plaani loomine lahtine.
Ise eneset mulle sobib 16-17.00 väga hästi
04.05.2007 at 22:12
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
Tituk: Teemajuurde tagasi tulles võiks ära otsustada mis kell siis toimub kuna enda päeva plaani loomine lahtine.
Juba oligi otsustatud :p: kogunemine 16-17, start 1700.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
04.05.2007 at 22:14
Hardy500
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Lahe aga kuidagi vähe rauda oli Tartu kohta. Kui kedagi huvitab, siis on pakkuda umbes 5 minutine videolõik üritusest.
05.05.2007 at 19:26 1 edit. Last edited 05.05.2007 at 19:26 by Hardy500
DJ Seebimull
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
aga kuidas vähe, võrdle näit eelmise aastaga, masinaid oli ju umbes poole rohkem, minu meelest küll vähe ei olnud.


____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)
05.05.2007 at 20:04
Wolle
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
DJ Seebimull: aga kuidas vähe, võrdle näit eelmise aastaga, masinaid oli ju umbes poole rohkem, minu meelest küll vähe ei olnud.

Kui palju oli siis eelmine aasta ja umbes mis kogus oli see aasta?

Ma tean, et minu auto oli kohal kuigi ma ise olin Harjumaakonnas aga see selleks.

Ja kui on võimalust siis Hardy500 võiks selle video uploadida ka teistele vaatamiseks.


____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
05.05.2007 at 20:51
viva
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kahju, et muskleid vähe oli:) muidu parem, kui lootsin. Ilm muidugi super.

____________________________
+372 555 65 900
05.05.2007 at 21:36
Deodor
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Eelkõneleja võttis sõnad suust - täpselt samal arvamusel!
05.05.2007 at 21:38
Stealth
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
Hardy500: Lahe aga kuidagi vähe rauda oli Tartu kohta. Kui kedagi huvitab, siis on pakkuda umbes 5 minutine videolõik üritusest.

Vähe ? Vähe ??? No kuulge noorhärra... see on ju suisa, ma ütleks, mõnitamine... :p
Võrreldes eelmise aastaga, ma julgeks öelda et osavõtjaid oli pea kaks korda rohkem, kui mitte rohkemgi.

Siinkohal ma sooviksin veelkord tänusõnad edastada ka hr. Toomile ja tema abikaasale, kes olid nõus mind oma Buick Rivieras sõidutama :)
Igatahes kui ma rikkaks saan, siis ma ostan omale ka sellise auto. Kohe päris kindlasti :D

Mis siis muidu ürituse kokkuvõtteks võiks öelda ?
Ma ei tea, kuidas tagumistega sõitjatega lood olid, aga nagu ma aru sain, siis ega see pikk rong eriti koos tahtnud püsida.
Kuni valge Dodge Ram-ini, mis Sõpruse silla ringilt meiega ühines, püsis see rivi enam-vähem koos, aga edaspidi oli nagu oli....
Eks põhjus oli võibolla marsruudilehtede puudulikkuses ka- ei vaidle vastu.
Aga kuna see oli ka selle aasta esimene taoline üritus, siis eks neid "lastehaiguseid" tuleb ikka sisse, tahad sa seda või ei.
Niipaljukest kui ma aru sain erinevate osapoolte pärastistest arvamustest, siis see ei jäävat mitte viimaseks selle aasta ürituseks.
Ja mis seal salata, eks ka ilm mängis ürituse õnnestumisele omad plussid kätte.

Nagu ma sissetulnud telefonikõnedest aru sain, siis see läbi vanalinna tehtav rongkäik oli ikka õige otsus, sest et nii mõnigi tuttav kas siis helistas või saatis sõnumi, et "kuule, kas sa tead, et ameerika autod on tartu linnas" jne....
Mis võttis mul muidugi suunurga muigele ning ütlesin tagasihoidlikult, et mingi üritus oli neil autoomanikel vist jah plaanis :p :D

Igatahes kümnepalli süsteemis vist 5-6 -ga võiks seda üritust hinnata ja jääks siis ootama pilte/videolõike, kui ka järgmist kruiisi :)

05.05.2007 at 00:28 1 edit. Last edited 05.05.2007 at 00:28 by Stealth
harz
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni


no inimesed olid sillas
05.05.2007 at 00:58 1 edit. Last edited 05.05.2007 at 01:00 by harz
R.Ott
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Esmakordse osalejana oli väga tore üritus! Ise sõitsin selles vaat et kõige tagumises otsas ja juba Ilmatsalu ringil sõitis meile "sisse" pulmarong, kes asus tavakohaselt ringil tiirutama. Tuleb öelda, et mingil hetkel kannatus katkes ja ringil teist rida moodustades sai lõpuks läbi murtud. Kui omadega lõunakeskuse juurde hakkasime jõudma, võis näha viimaseid meie ürituse masinaid Elva ringilt linna poole maha keeramas, meie ees aga oli veel rivi masinaid, kes ootasid ringile pääsemist... :(
Kaart oli autos olemas ja sai veidi imestatud, kui ees liikuv FTC lipuga masin Ekraani juurest ära ei keeranud, kuid sai arvatud, et väike lõige ja saame sappa (lootsin eeskätt sidele kadumaläinud rongiga), peagi aga sai ennast leitud Karlova tänavatelt ja siis tundus juba side puudumise tõttu väga kahtlane üritus see rongkäigule kuhugi vastu sõitmine.
Suured tänud kõigile, kellega õnnestus või ei õnnestunud suhelda ja suurimad tänud punase LeBaroni omanikule asjalike nõuannete eest :)

PS. Äkki kunagi õnnestub ka enda videokatketest mingi klipp kokku panna ja netti pista :)

Edit! Täpsustus

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
06.05.2007 at 04:06 1 edit. Last edited 07.05.2007 at 01:06 by R.Ott
ketz
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
pean tunnistama et õnnestus kruiis maha magada.Aga õnnestus näha lõppu rodeo salooni ees. siinkohal tänud stealth-ile kes hoidis mind olukorraga kursis.ise sai ka lõpuks (peale unekati ründamist)kohale vajutud.Ja ütleme seal oli mida vaadata.igatahes tänud ilmataadile ja ürituse korraldajatele.väike soovitus.Äkki oleks võimalik,et järgmise aasta kruiisil saadaks kolonni kas eesti politsei või siis kasutaks mc39 teenuseid et ristmikke kinni panna.Sest kuulda oli,et kolonn lagunes laiali.Siis ei tekiks neid nn.rullnokkasid vahele trügima.Ausõna mingit Bemmi kruiisi ei tahaks küll jälgida.OK teemast tiba välja aga rodeos oli mida näha ja kuulda.
06.05.2007 at 04:35
RockinBandit
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kahjuks jäi sel korral tulematta.Generaator vedas täiega alt.Kahtlus oli juba varem kuid ei olnud päris kindel.Tore kuulda,et kõik sujus hästi ja oli palju rahvast ja autosid

____________________________
'99 Chevrolet Suburban C1500 - for everyday. In family - '09 Grand Voyager & '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com
06.05.2007 at 09:56
chrysler300
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
killavoori esimene ots oli linlastele väga muljetavaldav....tuttavad helistasid ja kiitsid taevani.
minu arvamus oleks selline et kui lisanduks tartu ridadesse veel sellist vana ja ilusat rauda siis võiks kunagi ka taotleda linnavalitsuselt luba lõpetada mõni kruiis ka raekojaplatsil.rahvale ka lähemalt neid vanu klassikuid näidata....aga see oli vaid minu arvamus.
06.05.2007 at 12:32
Wikat
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Mõned pildid minu poolt siis:

http://public.fotki.com/JoosepKonsen/tartu-kruiis-050507/
06.05.2007 at 13:55
Hardy500
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Video siis minu poolt. Kavaliteet on nii nagu ta on.

06.05.2007 at 16:44
inkvisiitor
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
R.Ott:
Kaart oli autos olemas ja sai veidi imestatud, kui ees liikuv FTC lipuga masin Ekraani juurest ära ei keeranud, kuid sai arvatud, et väike lõige ja saame sappa (lootsin eeskätt sidele kadumaläinud rongiga), peagi aga sai ennast leitud Karlova tänavatelt ja siis tundus juba side puudumise tõttu väga kahtlane üritus see rongkäigule kuhugi vastu sõitmine....
Kuna rongkäik venis jah fooride tõttu kole pikaks,siis viimasel hetkel otsustasime annelinna mitte enam sõita ja sellest ka selline ring läbi turu tänava ja Karlova linnaosa... Oli muidugi kena näha tartus ka kodanikke pealinnast,kes ei pidanud paljuks seda retke ette võtta. Tuska tekitas pisut see,et seltskond diskoreid oli kogemata sellesse seltskonda eksinud ja oma vaegkuulmiste tõttu ka teiste kuulmiselundeid rämpsmuusikaga reostasid..Järgmine kord juhatame nad üheskoos Atlantise parklasse...

____________________________
Oldsmobile 98 Regency '81
Ford Ranchero BB ´78
FTC
06.05.2007 at 17:20
tammevana
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Tam Garage tänab Tartu rahvast vahva cruisngu eest ja mõned tehtud pildid leiab siit

____________________________
Tam Garage - Klassikalised autod USA-st ja Euroopast
Vanatehnika klubi "Vintage Mobilists"
info@tamgarage.com
50 199 86
06.05.2007 at 22:02
rrrr
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni


Kruiis sujus päris hästi, kuna olin esimeste autode grupis, mis lõpetas 14 autoga ja läbis kogu kavas olnud marsruudi praktiliselt ilma ühegi peatuseta. Pildid: http://www.usaraud.ee/index.php?id=12_38_39_54


____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
06.05.2007 at 02:41
smart1n
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Veel mõned pildid.

07.05.2007 at 16:17
R.Ott
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Viimases postis toodud pildialbumis on pildid resize käigus vertikaalis välja venitatud... Muidu kenad pildid!

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
07.05.2007 at 16:48
smart1n
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
R.Ott: Viimases postis toodud pildialbumis on pildid resize käigus vertikaalis välja venitatud... Muidu kenad pildid!

Minu teada tulevad nad kohe 3:2 formaadis välja sellest aparaadist. Silm ütleb ka, et peaks nagu õige olema.

Muidu väärt üritus ja edu järgmiste kordade korraldamisel!
07.05.2007 at 23:33
Rekkamees
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Loodan, et minu peale keegi viltu ei vaata paraadi solkimise pärast. Chrysler Voyageri seob ju Ameerikaga ainult nimi, ei muud. Veel stardipaigas ma polnud kindel, kas mul sobib tulla või mitte, kuid mitmed osalised, kellega sellest juttu tegin, ütlesid et tule ikka. Tänud kutsumast, paraad jättis mulle ja veel viiele kaasreisijale väga hea meeldejääva mulje!
Lällarist niipalju, et peale minu vist ainult üks auto kasutas 40 AM kanalit? Igatahes meie kahe vahel toimis side hästi.
07.05.2007 at 00:25
kps
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Ma nüüd sügavalt mõtlen, mis kuradi põõsa all mina magasin oma fotokaga, et kohale ei jõudnud :(
07.05.2007 at 00:42
valge
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Meil oli Titukiga väiksed lällarid,aga keegi nagu juttu ei teinud ,et neid kasutatakse(ei kasutata), siis lobisesime omavahel. Toimis.

____________________________
Chevrolet Camaro z28 ´83
08.05.2007 at 08:25
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.