register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid   1 2 3  
Poster Message
Peeter82
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
4 kuud tagasi Tam Garage Oü töötajate poolt purukssõidetud auto ootab tänaseni kordategemist.
Meelis võiks ise siia kommenteerida, mis ta asjast arvab.
4 kuud ainult lubadusi. Ma poleks seda teemat siia teinud, kui selle aja jooksul oleks näha mingitki normaalset suhtumist.
Olen isegi ilgelt kannatlik olnud, lausa imesta.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
25.02.2008 at 23:11 3 edits. Last edited 25.02.2008 at 23:18 by Peeter82
SHO
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
neljapaeval auto laheb autoroboti peal, sa tead seda.
25.02.2008 at 01:21 1 edit. Last edited 25.02.2008 at 01:34 by SHO
tammevana
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
TamGarage ei ole autoremondikoht vaid väike restaureerimis töökoda ja vanatehnika klubi (mille liige oled ka Sina ja mille hüvesid ka usinalt kasutad). Klubil on olemas foorum ja juhatus, kuhu oma muresid kurta, kuid kui oled valinud sellise tee siis palun...

11.12.07(2,5 kuud tagasi) leidis tõesti aset kahetsusväärne juhtum, kui TamGarage vastne töömees tagurdas mootorit tõstes elektritõstukiga vastu Peetri Camaro külge.Klubi, esialgu küll hobiauto garaaz "Klassikute Kodu", on eksisteerinud 3. aastat, see on esimene ja ainuke säärane juhtum. On nähtud palju vaeva, et luua hobiauto omanikele mõnus garaaz ja juhtunu kurvastas mind väga. Sai ka töömehele antud võimalus likvideerida tekitatud kahju, omaltpoolt lubasin kompenseerida materiaalsed kulud. Nõudsin, et autot kontrollitaks autorobotil, et olla 100% kindel ja hoida ära võimalikud hilisemad pretensioonid ja et saaks auto taastatud maksimaalselt samasse konditsioon, kui enne õnnetust. Lähedal asetsev firma, kuhu panime korduvalt kinni autoroboti aja, autot erinevatel põhjustel vastu võtta ei saanud. Seega sai täna hommikul, neljapäevaks, reserveeritud autorobot Pirital EGO Grupis, informeerisin sind ka telefonitsi.

Kliendid võivad küll nuriseda kulunud aja üle, kuid kellelgi pole olnud põhjust nuriseda meie renoveerimistöö kvaliteedi üle.

Mis siin sõnu kõlksutada, keda väga huvitab Peetri Camaro saatus, siis teen meie foorumisse teiste projektide alla vastava teema, kus kajastatakse töökäiku.

Peeter, näen sind pidevalt klubi ruumides oma teist autot putitamas, kas sa ei oska omi mõtteid verbaalselt väljendada?

____________________________
Tam Garage - Klassikalised autod USA-st ja Euroopast
Vanatehnika klubi "Vintage Mobilists"
info@tamgarage.com
50 199 86
25.02.2008 at 01:40
Peeter82
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
No siia on oodatud ka teiste (positiivsed) kommentaarid.

Kas ma pole siis oma mõtteid väljendanud? Olen isegi küllalt kannatlik olnud.
Pole tahtnud kolmandate isikute poole pöörduda, lootuses, et sul endal on mingi südametunnistus.
Näib, et sind su maine ei huvita, aga olgu ka teistele infoks.
Pigem oli ta ikka november, mitte detsember. November, detsember, jaanuar, veebruar.
Häma pole mõtet ajada, autoroboti aega pole keegi paika pannud enne kui sa ise eile (vist) panid.
Kui ei saa roboti aega, siis oleks võinud enne tehtud olla stanged, uksed, kapott.
Kõige muuga on teil aega tegelda, aga mitte minu autoga.
Tegu on inimese hobiautoga, mõistad, sittusid ikka põhjalikult hinge.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
26.02.2008 at 09:16 1 edit. Last edited 26.02.2008 at 09:18 by Peeter82
tammevana
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
Peeter82: No siia on oodatud ka teiste (positiivsed) kommentaarid.

Kas ma pole siis oma mõtteid väljendanud? Olen isegi küllalt kannatlik olnud.
Pole tahtnud kolmandate isikute poole pöörduda, lootuses, et sul endal on mingi südametunnistus.
Näib, et sind su maine ei huvita, aga olgu ka teistele infoks.
Pigem oli ta ikka november, mitte detsember. November, detsember, jaanuar, veebruar.
Häma pole mõtet ajada, autoroboti aega pole keegi paika pannud enne kui sa ise eile (vist) panid.
Kui ei saa roboti aega, siis oleks võinud enne tehtud olla stanged, uksed, kapott.
Kõige muuga on teil aega tegelda, aga mitte minu autoga.
Tegu on inimese hobiautoga, mõistad, sittusid ikka põhjalikult hinge.

Tead, ei hakka sinuga siin vaidlema, õnnetus juhtus 11.12.07 ja tööd jätkuvad varasemalt kokku lepitud graafiku alusel.


____________________________
Tam Garage - Klassikalised autod USA-st ja Euroopast
Vanatehnika klubi "Vintage Mobilists"
info@tamgarage.com
50 199 86
26.02.2008 at 09:29
Peeter82
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Viimane sõna siin minu poolt - mingit graafikut ju pole, ainult neljapäevane kerevenituse aeg.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
26.02.2008 at 09:34
mambr
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
OT, aga ikkagi võiks arvutama õppida... Loen kuidas loen, aga 4 kuud tagasi oli 25. OKTOOBER... Niiet "kergelt" enda kasuks kallutatud info!? Ajab närvi ikka selline asi, aga mina pooldan ka otsest kommunikeerumist, mitte muid kanaleid.
Edu läbisaamisel.

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
26.02.2008 at 21:22
Astro SS
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
......................... tagurdas mootorit tõstes elektritõstukiga vastu Peetri Camaro külge....................


.........................ainult neljapäevane kerevenituse aeg.....................


Mulle kui võhikule tundub,et tõstukiga tehti *põdratesti*, et teda sirgeks venitada tuleb. ??? Iga väikse mõlgi pärast ei panda autot kerepinki ...... :rolleyes

Mis siis ikka tegelikult juhtus?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
26.02.2008 at 21:28
Tank1
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
mambr: OT, aga ikkagi võiks arvutama õppida... Loen kuidas loen, aga 4 kuud tagasi oli 25. OKTOOBER... Niiet "kergelt" enda kasuks kallutatud info!? Ajab närvi ikka selline asi, aga mina pooldan ka otsest kommunikeerumist, mitte muid kanaleid.
Edu läbisaamisel.

No see üks kuu siia sinna.Asi rohkem põhimõttes.Inimene(Peeter82) on lihtsalt kettas selle pärast,et noor mehaanik sõitis lihtsalt hobikale sisse ja auto kordategemiseks pole tänase seisuga mitte midagi tehtud.
Kohe kohe on viimane sool vihma poolt ära uhutud ja saab kruiisima minna.Keda selline suhtumine siis ketasse ei ajaks.
Ega see autorobot veel ei tähenda ,et kallis hobiauto kohe ka korda saab.
Kui klubisiseselt niiviisi käitutakse,siis selle avalikuks tegemine on ju kasulik info teistele lugejatele.Kui Peetri autoga niiviisi käitutakse,ei ei pruugi see esimene ega viimane kord olla.
Kuhu mujale ikka oma murega pöördud.Helistad võsapetsile või?

____________________________
different day,..... shit
26.02.2008 at 23:15
Peeter82
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
mambr: OT, aga ikkagi võiks arvutama õppida... Loen kuidas loen, aga 4 kuud tagasi oli 25. OKTOOBER... Niiet "kergelt" enda kasuks kallutatud info!? Ajab närvi ikka selline asi, aga mina pooldan ka otsest kommunikeerumist, mitte muid kanaleid.
Edu läbisaamisel.
mul on küll sitt mälu, aga õnneks on auto24-s olemas abistav info. 2. oktoobril panin sinna üles müügikuulutuse.
Kuu aja pärast pikendasin seda kaheks kuuks. Ja nädal-kaks pärast seda pikendamist juhtus see õnnetus,
mäletan, et veel kahetsesin seda kaotsiläinud müügikuulutuse raha. Seega juhtus õnnetus novembris.
Tüki aja pärast, ehk nädal-kaks enne jõule oli esimene tõsisem jutuajamine ja minu soov oli auto jõuluks korda saada.

On kommunikeerutud mitmeid ja mitmeid kordi...

EDIT: Meilboksis on alles 3. detsembril Meelisele saadetud kiri, milles palusin infot auto valmimise kohta. Nii et see 11. detsembri jutt pole õige.

EDIT2 14.07.08: Asi lahenes minu jaoks positiivselt, kuna sain taastamata auto maha müüa. Auto taastati Tam Garage poolt kokkuleppel uue omanikuga.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
26.02.2008 at 23:31 4 edits. Last edited 14.07.2008 at 19:13 by Peeter82
peep
 
Moderator
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
See teema on mõeldud konkreetse tagasiside andmiseks, mitte lõputuks vaidlemiseks.

Peetril oli õigus oma mure siia postitada ja Meelisel oli õigus vastata. Kogu muu jutt palju juurde ei anna.

Kuna selge lubadus on välja antud, tööd lähiajal teostada ja seega tekitatud kahjud hüvitada, siis jääb üle vaid oodata Peetri raportit mõne aja pärast, kas lubadus pidas või mitte ? Kui pidas, siis see on igati positiivne teema ka Tamgaragele, kuna näitab, et nende poolt tehtud vead heastatakse ja kui lubadus jääb täitmata, siis on see info kasulik teada neil, kes antud firmaga asju ajavad.

Nii lihtne see ongi ja lõpetaks edasise jutu kuni tulemuste selgumiseni.
26.02.2008 at 00:05
KOMMIONU
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
tammevana:Seega sai täna hommikul, neljapäevaks, reserveeritud autorobot Pirital EGO Grupis, informeerisin sind ka telefonitsi.



Egogrupis EI OLE ju autorobotit iialgi olnud...



____________________________
www.streetfighter.ee

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

[b]Lühiajaline laen mototehnika tagatisel (motikad, paadid, ATV-d, Autod, jne.). tel. 55 678 444 või saada mail priit@southpark.ee
03.03.2008 at 04:06 1 edit. Last edited 03.03.2008 at 04:08 by KOMMIONU
Bikerman
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Ego grupis ei ole autorobotit(ei lasereid,ei mõõdikuid,ei kerekohaseid andmeid)-seal on kerevenitus pink ja sellel tegutsev autopleksepp Sven(minu ihupleku).Sven on ülikõva-niipalju võin öelda.
Kaasatundes
Edek
13.03.2008 at 00:31
KOMMIONU
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
Bikerman: Ego grupis ei ole autorobotit(ei lasereid,ei mõõdikuid,ei kerekohaseid andmeid)-seal on kerevenitus pink ja sellel tegutsev autopleksepp Sven(minu ihupleku).Sven on ülikõva-niipalju võin öelda.
Kaasatundes
Edek


Rahu-Rahu... Rääkisin Arnega ja see Svenni isenikerdatud venituspink (Karbist kinni ja ketiga venitama) pidigi mõningate mehikese arust "autorobot" olema...

____________________________
www.streetfighter.ee

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

[b]Lühiajaline laen mototehnika tagatisel (motikad, paadid, ATV-d, Autod, jne.). tel. 55 678 444 või saada mail priit@southpark.ee
14.03.2008 at 03:21
otsiabi
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
14.07.08 ei oldud ikka veel kodaniku hobiautot korda teha suudetud!!!???
tundub kahtlaselt kroonilise haigusena kuna minul samad kogemused Tam Garage ja lubaduste osas. lisaks veel suured soodustused varuosadele soomest (-30%, ainult mulle tuli lisaks leti hinnale see "soodustus" otsa...:D - oma viga vist et nii sinisilmselt uskusin meelise juttu) ja veel suurimad tänud kellelegi sealt garaazist rattapoltide lahtikeeramise eest peale eelmise hooaja lõpetamist!
lisaks veel situatsioon, et meelis murdis muukimise käigus mu orig.süütevõtme puruks kui oma malibu uksed oli lukustanud nii, et ta oma võtmed olid sisse jäänud. peale seda olid mu võtmed kummalisel kombel "kadunud" nädalaid ning keegi ei teadnud midagi ja siis ilmusid need välja sama salapäraselt ainult, et mu auto süütevõti oli puruks. sedasi seletas mulle üks garaaziga seotud kodanik, ise seda kõike pealt ei näinud. FAKT on see, et võti oli puruks ja meeliselt küsisin, et mis saab siis tema ütles, et tema ei tea midagi ja nii jäigi, et puuriti mu süütelukk puruks ostsin uue ja lasin ära vahetada juba mujal ning keegi seda ei kompenseerinud!
murühesõnaga puuduvad positiivsed kogemused Tam Garage'ga peale selle, et lõpptulemusena peale lõputud telefonikõnesid, tüütamisi ja tohutute närvirakkude ja aja kulutamist (võttis aega palju võttis - ca 14 kuud ilma liialdamata) mu auto sealt omal jõul ära veeres.

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
19.09.2008 at 10:02
tammevana
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Peetrist oleks olnud viisakas siia teemale ka punkt panna, jutuks olnud auto sai õigeks ajaks tehtud - ilusti ülevärvitud.

Pilt kah, loodan, et Sergei pildi kasutamise pärast ei pahanda



Hr Otsiabi, kui sa ei ole asjadega kursis siis pole mõtet sõna võtta siin! Sinu autot ei ole kunagi Tam Garage restaureerinud/remontinud ja mingeid naisedsaunasrääkisid jutte rattamutritest või süütevõtmetest pole ka mõtet siia rääkima tulla.

Edit: Ja selleks ajaks, kui ma Malibu tõin oli sinu Charger ammu meie Garagest kadunud, kontrolli oma möla

____________________________
Tam Garage - Klassikalised autod USA-st ja Euroopast
Vanatehnika klubi "Vintage Mobilists"
info@tamgarage.com
50 199 86
19.09.2008 at 14:21 1 edit. Last edited 19.09.2008 at 14:25 by tammevana
Peeter82
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
minu poolt on punkt pandud minu eelmises postis.
Olen piisavalt viisakas.
Sa võiks ise siin eelnevalt aetud jamajutu kah ära muuta.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
19.09.2008 at 14:50 2 edits. Last edited 19.09.2008 at 15:01 by Peeter82
tammevana
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Klubi foorumis on auto valmimise kohane post tehtud juba - 01 Apr 2008 07:41, see Edit tekkis siia 14.07.08 peale minu selle kohast märkust sulle.

Kuid milleks vaielda see teema on ammu lõppenud.

____________________________
Tam Garage - Klassikalised autod USA-st ja Euroopast
Vanatehnika klubi "Vintage Mobilists"
info@tamgarage.com
50 199 86
19.09.2008 at 15:23
otsiabi
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
meelis meelis... ma näen et sul on ikka tõsiseid probleeme siin seoses ajaarvamisega. sa ise pakkusid veel oma malibut mulle müüa siis kui veel käisin garaazi vahet töllerdamas ja auto pärast hädaldamas ning ma ei mäleta et oleks peale seda kui sealt oma auto ära tõin sinuga veel suvatsenud suhelda!!! ja tõnis pakkus ka su soomlaste tehtud "pimpmyride'i" müüa sel ajal kui mu salong seal laiali vedeles ruumis kuhu installiti värvikambrit!!! nii et MEES KONTROLLI OMA MÖLA! nii soe ei saa ikka peast olla...

omaarust tõin ma auto sinu juurde (e. tam garage'i)... see kas seda remontis juriidilises mõttes tam garage'i mehaanik või mitte seda ma ei tea aga fakt on see et sinna ma selle tõin ja sina sinna mehaaniku kallale lasid (tänu kellele see auto sealt omal jõul vähemalt ära sõitis) ja muu mind ei huvitagi.

..ja see naisedsaunasjutt rattamutritest oli ise kogetud peale seda kui oma auto peale su "suurejoonelist" hooaja lõpetamist hiiult järgmisel päeval ära tõin! tõnis käis veel rattavõtit toomas järve statoili! ... ja ma rääkisin rattapoltidest mitte mutritest - ehk sa tead siis sellest midagi või mis?:D


aga seoses võtmega ehk soovid siis selgitada mis sellega juhtus?



____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
25.09.2008 at 11:44
reinr
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Nüüd sai minu mõõt ka lõpuks täis ja tundub, et see 4 kuud millest see teemaarendus kunagi algusse sai, on Meelisele tõesti "normaalne" käitumine.

Täpselt neli kuud tagasi tõin sellest "väikesest restaureerimis töökojast" ära oma Buicki riismed, mis seal olid oodanud "täielikku restaureerimist" poolteist aastat või natue enam. Kes seda enam mäletab.
Igal juhul ära sai ta toodud ja alustatud kokkupanekut Erkki juures. Varsti selgus, et rida olulisi detaile on puudu, mutritest, poltidest rääkimata. Sai siis Meelisega suheldud ja temapoolsed lubadused andsid lootust, et kohe-kohe toob ta need ära. Aga mida ei juhtunud oli juppide toomine. Sai siis räägitud ja sõimatud, aga kasu oli 0 %. Vahepeal siiski midagi tõi, kuid viimane kuu on olnud täielik vaikus. Sest ega e-maili teel saadetud pilti piduripedaalist autole külge ei monteeri.

Tundub, et Meelise näol on tegemist erilise kretiiniga. Sest kuidas muidu seletada kõiki neid kümneid ja kümneid lubadusi, vassimisi, valetamisi.

Ma arvan, et on aeg lüüa see mees esialgu virtuaalselt risti ja loopida ta virtuaalsete kividega surnuks, sest mul on kõrini neist tühjadest sõnadest, seda enam et ta on mulle üle 60 TONNI PUHAST RAHA VÕLGU. Ma ei räägi siin kaotatud ajast ja täiendavatest kuludest, mis mul seni Buicki peale "tänu" Meelisele kulunud on.

Kuuldavasti pandi see "väike restaureerimis töökoda" võlgade tõttu kinni. Ja jumal tänatud, sest ehk nüüd ei ole enam petisest "restauraatoril" võimalik lollitada kodanikke, kes on harjunud mehesõna uskuma ja lubadustest kinni pidama.

Ma ei tea, kas moderaator seda aktsepteerib, kuid paras oleks selles rubriigis siin avada Meelise võlausaldajate alalõik, kus kõik, kes tunnevad end asjast puudutatud olevat, saaksid oma suu puhtaks rääkida (kirjutada). Võibolla leiame mingi lahenduse või vähemalt hakab südamel kergem, nagu hakkas mul.

On sul selle kohta ka midagi öelda MEELIS ???





____________________________
58 Imperial Crown
69 Buick LeSabre
05.05.2009 at 21:08
kristjan_l
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
reinr: paras oleks selles rubriigis siin avada Meelise võlausaldajate alalõik, kus kõik, kes tunnevad end asjast puudutatud olevat, saaksid oma suu puhtaks rääkida (kirjutada).




Teen siis otsa lahti. Minul on TG-ga väga positiivsed kogemused. Kaks autot, mida seal nokitud on, on tehtud kiiresti ja kvaliteetselt. Mingit venitamist pole olnud, samuti rahadega selged sotid. Ma ei usu, et ma ainuke selline.


____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
05.05.2009 at 21:34
peep
 
Moderator
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Ma siis lisaks siia, et minul isiklikult on olnud probleeme lubaduste täitmisega TG juhi poolt.
05.05.2009 at 01:39
kaups
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Imelikud kogemused kõigil?nagu pooltel on ok ja teistel täiega põhja! mis seal siis toimub ?imelik pesa tundub,kunagi oli ka plaanis sinna minna,aga õnneks,kahjuks müüsin projekti maha......
06.05.2009 at 07:29
wagoneer
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Isiklikult midagi Meeliselt nõuda pole. Küll aga aitan siinse foorumi kasutajal nipi tiril kätte saada USA-st Meelisele sebitud van-i eest saamata jäänud rahasid. Kuna nipi tiri ise NY-is resideerub on talle ju eriti lihtne kärbseid pähe ajada. Ja nii on käinud vist juba üle aasta kahjuks. Kohe kohe läheb ülekanne teele ja kõik saab korda :D Ei meeldinud Meelisele ka nipi tiri idee,et maksab raha minu kätte ja mina arvlen asjad ära siis.
Vabandan juba ette inimeste ees kellele Meelis nipi tiri kaudu usast asju lasi saata ning inimesed neid kätte ei ole saanud. Osad asjad on minu käes ja kahjuks ka jäävad minu kätte kuniks Meelis on oma võlgnevused ära klaarinud.

Mõistlikku lahendust lootes Wagoneer/Raivo

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
06.05.2009 at 13:55
Märt
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Ei tunne küll kedagi isiklikult, aga tänases äripäevas oli Tamgarage toodud ära inkassovõlgalsena...

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
06.05.2009 at 14:41
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.