register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud   1 2 3 4 5  
Poster Message
partel
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Kuidas muidu supply'ga on?

Üks kodanik, kelle krediidivõime on väljaspool kahtlust, olevat arvanud, et võtaks kohe mitu tükki!


____________________________
_
04.07.2008 at 10:26
sam
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
kui vaja saab ka 2. 30gl(114l) tünni, täitsa saadaval paari päevaga.
04.07.2008 at 11:48
MarkelVR4
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
nüüdseks siis olemas 2 tünni, ehk 228liitrit liimi, kuid oleme teise probleemi ees - nimelt pole eestis piisavalt vanu drag rehve, mida rajale hõõruda paremaks pidamiseks.
Lisasin ka teise teemasse vaba teema all, et äkki on soomes suuri dragi sõitjaid tuttavaid, kes oleks valmis loovutama oma vanu rehve meile raja parendamiseks.

Olen valmis oma transpordi järgi saatma või organiseerima, kui vaid saaks mingi mõistliku koguse neid.

Ette tänades,

Markel ja teised pidamisprobleemidega võistlejad
521 5678

____________________________
FMF V8 1965
GTO
V8TT
08.07.2008 at 22:26
Olds
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Krt oleks seda kaks nädalat varem teadnud. Mul olid slikid, mis oleks kõlvanud ehk testsõiduks veel, ehk siis oleks olnud igati asjalikud raja tegemisele :( Aga kuulan siin Lõuna-Eesti pool maad, ehk mõtleb miskit välja
Kas ringrajarehvid muidu sobiksid?

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
08.07.2008 at 22:52
sam
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
toetajate nimekirja võid lisada Andrei Shabalini.
09.07.2008 at 13:22
MarkelVR4
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Asi hakkab ilmet võtma,
hetkeks koos üle 20 toetuse juba, seega välja pakutud 400.-EEK per inimene on reaalselt pidama jäänud.
Toetajate lisandudes läheb ka panus väiksemaks, seega ootan edasi toetajaid.
nüüd aga kõik kellel vanu drag või rinka rehve ja kes valmis neist hea eesmärgi nimel loobuma-palun endast teada anda!

Haapsalu elanikud!!!!! Kas keegi oskaks öelda, mis firma tegeleb tänavate puhastusega Haapsalus?
Telliks ühe korraliku tänavapuhastusmasina, mis oleks suuteline raja puhastama vesi-hari tehnoloogiaga.
Ja vaja oleks ka korralikku traktorit, või siitsamast foorumist võimsamat trucki, et vedada enda järgi u 300-400 kg kaaluvat alust, millega kataks raja rehviga!


markel
521 5678

____________________________
FMF V8 1965
GTO
V8TT
09.07.2008 at 13:42
PlyVal64
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
quote:
MarkelVR4: Haapsalu elanikud!!!!! Kas keegi oskaks öelda, mis firma tegeleb tänavate puhastusega Haapsalus?
Telliks ühe korraliku tänavapuhastusmasina, mis oleks suuteline raja puhastama vesi-hari tehnoloogiaga.
Ja vaja oleks ka korralikku traktorit, või siitsamast foorumist võimsamat trucki, et vedada enda järgi u 300-400 kg kaaluvat alust, millega kataks raja rehviga!
Haapsalu Linnamajanduse AS, juhataja Koit Vare, kõnõtraat 47 24 052.
09.07.2008 at 14:19
Sarv
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Teede heakorra eest vastutab Läänemaal Lääne Teed OÜ

____________________________
We may be human, But we're still animals.
Eldorado '85
09.07.2008 at 14:26
partel
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
quote:
MarkelVR4: Asi hakkab ilmet võtma,
hetkeks koos üle 20 toetuse juba, seega välja pakutud 400.-EEK per inimene on reaalselt pidama jäänud.
Toetajate lisandudes läheb ka panus väiksemaks, seega ootan edasi toetajaid.

Markel! Palun ära raiska aega rahaküsimuste/kalkuleerimise peale, toetajatel (s.h. anonüümsetel) on raha kogu rada stardist finishini mitu korda üle liimida.

Fuck the money!!!

Raja liimimise tehnilised küsimused on olulised!


____________________________
_
10.07.2008 at 11:38
gets
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Aga võta Markeliga ühendust selle pakkumisega? Vaevalt ta ära ütleb :). Muidu saadavad võistlejad oma väikesed 500.- kroonised teele ja suured rahabossid ei saagi kukrut paotada.
10.07.2008 at 11:50 2 edits. Last edited 10.07.2008 at 11:51 by gets
tmac
 
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Selles suhtes ,et COUNT ME IN Sten Padar

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
10.07.2008 at 14:12 1 edit. Last edited 10.07.2008 at 18:03 by tmac
Wolle
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Kuhu ülekanne teha? Või eelistad sulas ja kohapeal järgmisel kohtumisel?

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
10.07.2008 at 21:57
MarkelVR4
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Pärtel, aga Lätis seisab veel üks tünn seda kama, kas räägid äkki toetajatega, võtame selle ka veel ja siis eesti peale kõik rinka ja drag slikid kokku ja kõrvetame 2 päeva seda rada teha?? Mina oleks nõus- suvel pole targemat nagunii teha:)

Tehnilise ja organisatoorse poole pealt oleme päris targad juba:

*Raja puhastus - Lääne Teede harjadega masin- 500.-/tund kokku u 5h(sisaldab u 500m puhastust 12m laiuselt) kokku: 2500.-
*Rehv- juba pakutakse vormelite ja muidki rinkaslikke, nii et lasen oma käru täis neid laduda. Transport küttega minu poolt
*Rehvi pealekandmine- vaja tellida traktor, mis terve päeva rajal ringi kimaks vastavalt meie juhistele. Tahaks kõik rehvid peale kanda, mis meile toetuseks antakse. Arvatavasti miski 6-8h arvestuslikult 400EEK/h 3000eek kokku (võibolla on kallim, ma pole hindadega kursis hetkel)
*Liimimine- tehnoloogia selge, arvatavasti peab tegema 1 või siis maks 2 inimest, et tagada ühtlane ja võrdne katvus.

Vaja oleks veel 1 tk 1000l alusel veemahuti, mida kasutada raskuseks rehvi pealekandmisel. Kellel vedeleb, andke teada

Tegelikkuses on ilmnenud niipalju lisakulutusiüleval loetelu), mida mõtlesin oma taskust kanda, kuid nüüdseks hakkab juba looma- piisavalt on väiksemate ja suuremate panustega toetajaid kogu aktsioonil seega tundub, et ainuke asi, mida reaalselt ise peame sinna investeerima on meie endi aeg.
JA SEE EI OLE KA ODAV :):);)

Aga see nv saame Põrri ja paljude teistegagi pühapäeval enne drag yritust kokku ja siis paneme ka kuupäevad paika, millal me seda asja teeme. Samuti siis võiks teada, kas toetajad on nõus veel ühe tünni ostma? Sellest sõltub siis reaalselt raja katmiseks kuluv aeg. 1 või 2 päeva :)

Tänud kõigile , kes ettevõtmisega kaasa tulevad ja toetavad

Markel ja kõik pidamisprobleemidega sõitjad

____________________________
FMF V8 1965
GTO
V8TT
10.07.2008 at 22:00 1 edit. Last edited 10.07.2008 at 22:14 by MarkelVR4
hunt
 
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Edu teile, jõuliste autodega sõitjad !

Mina oma tagasihoidlikust 1 x Alastaro kogemusest julgen väita, et jõuetud autod saavad igatahes kehvema tulemuse, kui liimimata rajal ?! Julgen ennustada, et (jõuetutel autodel) lõppkiirus kukub 5 pulka.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
10.07.2008 at 22:35
partel
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Markel! Teiste rahakotte mõistagi ma ei käsuta, aga erinevate inimestega rääkides pole kõrvad veel kurdid ja vihjetest vast saan ka aru.

Lihtsalt sa peaks ju omast käestki teadma, mis on ühe etapi kulud... hehe... "pidamisprobleemidega võistlejatel" :) Et 400 või 1400 või 4000 ei ole mingi öö ja päev. Meil läheb näiteks VP M5 metanooli oma 10 L per sõit, hinnaga 85 liiter.

Põhivärk, nagu ka paljude muude asjadega, on see, et oleks aktiviste, kes asja ära teeks, mitte raha või toetuse küsimus. Lihtsalt esita arve jne.

Kui ma julgelt arvan, siis võiksid selle sita (Läti tünn) ära võtta, küll see rakendust leiab. Võib-olla üldistan enda järgi liiga palju, aga see lisakulu ei tohiks ju asjaosalistele probleem olla?

See selleks.

Minu jaoks põhimure ongi tehniline pool, äkki läheb täiesti peeti? Disclaimeriks, et ma ei pane pahaks, thats racing ja kogemuste omandamine.

Endal vastav kodutöö tegemata, rohkem keskendunud, hehe... pidamisprobleemide tekitamisele! :burnout

P @ tänud asjaosalistele!



____________________________
_
10.07.2008 at 22:42 1 edit. Last edited 10.07.2008 at 22:47 by partel
vr_
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
quote:
partel: Markel! Teiste rahakotte mõistagi ma ei käsuta, aga erinevate inimestega rääkides pole kõrvad veel kurdid ja vihjetest vast saan ka aru.


Kui ma julgelt arvan, siis võiksid selle sita (Läti tünn) ära võtta, küll see rakendust leiab. Võib-olla üldistan enda järgi liiga palju, aga see lisakulu ei tohiks ju asjaosalistele probleem olla?



Pärtel sa lubad suure suuga et su on toetaja olemas siis hakakd midagi vihjetest rääkima ja siis jälle teistpidi ja sedapidi..

ausõna nagu naine juba - midagi ei saa aru.. Kõige lihtsam oleks ju Markelile helistada või kirjutada ja konkreetselt ära öelda kas on või pole.

Mitte keegi ei hakka mingit tünni ära tellima sest keegi kuskil hõikas umbes..
Juhul kui neil juba endal vahendid koos pole

Sry, kui sa seda juba privas vaikselt teinud oled..


Aga see on ainult minu arvamus

____________________________
Imperialist 71
10.07.2008 at 22:46 1 edit. Last edited 10.07.2008 at 22:47 by vr_
ICE
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Ma seekord Alastaros natuke vaatasin seda rehvi mahakandmise värki. Seal traktoril lihtsalt mingilgi määral spetsiifiline? rakis ja kogu moos. Ei mingeid 1000L veetünne. See rakis siis peaks teoorias kestma siis pealesurumist traktori poolt ja asi ants. Kindlasti on kellegil pilt sellest asjandusest. Seda krdi tünni hakka tead vedama ja täitma ja kinnitama ja pärast jääb veel keegi alla ka :S Äkki lasta kohe teha see spets rakis? Ega see rehvihõõrumine viimaseks jää?

____________________________
Petrolheads.ee
10.07.2008 at 23:31
MarkelVR4
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
tahaks näha jah seda rakist, meil endal keevitaja olemas, kes kindlasti suudaks selle kokku teha. ja mingit metalli leiab ka:)
Ainult endal pole õrna aimugi, mis kuramuse veidrus see olema peaks.
pildi võiks siia linkida või otse mulle meili panna:
markel[at]baltifltrid.ee
521 5678

____________________________
FMF V8 1965
GTO
V8TT
10.07.2008 at 23:45
Levo.
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
TO Markel. Millist Traktorit sa tahad?

Mul on pakkuda sulle ratastel järgnevad masinad.
4x4 unimog tüüpi sõiduk Man kallur.kui sa tahad midagi vedada seal rajal
Ratastraktor taga kopp,ees laadur .Selle avatava esilaaduri vahele võiks ju pista neid dragi rehve ja seda ujuvas asendis mööda rada vedada.ja neid võik saata käputäie...
Suur 21 tonnine liigendraamiga frontaal laadur-see on megasuur ja selle esilaaduri külge saab ka igasugu asju aretada.

Ülejäänud tehnika on mul lintidel ja need kõlbavad raja ülesse võtmiseks või siis uue ehitamiseks

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400
11.07.2008 at 01:00
jungle
 
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
quote:
DC ICE: Ma seekord Alastaros natuke vaatasin seda rehvi mahakandmise värki. Seal traktoril lihtsalt mingilgi määral spetsiifiline? rakis ja kogu moos. Ei mingeid 1000L veetünne. See rakis siis peaks teoorias kestma siis pealesurumist traktori poolt ja asi ants. Kindlasti on kellegil pilt sellest asjandusest. Seda krdi tünni hakka tead vedama ja täitma ja kinnitama ja pärast jääb veel keegi alla ka :S Äkki lasta kohe teha see spets rakis? Ega see rehvihõõrumine viimaseks jää?

Enamus traktoritel ei suru tagumine haakesüsteem allapoole. Laaduriga saaks seda muidugi teha. Lampi pakun, et traktor peaks just ühte otsa kergelt kergitama tõmbamisel, et see krempel maasse ei jookseks ja survet avaldab ainult rakis koos raskustega. Kas Alastaro rakisel mingid betoonkamakad ei olnud raskusteks?

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD
11.07.2008 at 01:48
Sarv
  
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Mantorp'is oli selline kummitaja:



____________________________
We may be human, But we're still animals.
Eldorado '85
11.07.2008 at 06:49
Pedaal
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
nagu näha on seal 2x200L tünnid + rauast "konstrui" kui tegu oleks veega tünnides oleks 400+ kg kui näiteks liiv siis vist oli x2,5 = 1000 + kg
ehk ikka teeb sama välja, loomulikult ei pea me seda tünni täis panema.

ehk idee oleks olnud tugevamatele euro alustele juba eelnevalt rehvid alla kinnitada ja siis sellele alusele peale panna see samune tünn leiaks katsetuste teel õige kaalu selleks lihtsalt vett lisades või vähendades ja seda siis traktori taga sikutades.

palju kaalub/omab survejõudu ujuvas asendis see frontaallaadur ? - alati saab sinna muidugi raskust lisada
ja teine + oleks asjal see, et ta saab ennast ise maast lahti tõsta õigel hetke kui vaja.
põhjusmõtteliselt peaks saama ka sinna alla ju selle euroka rihmadega kinni tõmmata - vaja vaadata lähemalt

11.07.2008 at 08:24
Sgrafito
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Arvestades keskmise euroaluse ehitust siis (tegelikult ju lihtsalt kokku naelutatud lauad) ... ma arvan, et se päris kähku algosadeks laguneb. Kui materjal ja keevitaja võtta siis sarnane asi metallist teha kestab kindlasti õhtuni paremini.
11.07.2008 at 11:35
Fog
 
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
1000L tünnid on osad suht tugeval metall "euroalusel" ehk pole muud vaja kui rehvid alla ja nöör külge.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
11.07.2008 at 12:09
mart154
 
Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud
Mõelge sellele ka, et kui peaks vaja olema antud 1000l tünni tõsta?

Antud pildil on haakeriist ühendatud ilusti traktori rippsüsteemi külge - saab suvalisel hetkel üles tõsta.

Aga enne, kui te midagi ehitama hakkate, pidage nõu palgatud traktoristiga ka :) Igale traktorile päris igasugust huinjakki ei õnnestu taha ühendada.

IMHO oleks lihtsam lahendus midagi traktori frontaallaaduri alla konstruida. Kui vaja, võib frotnaallaaduriga traktoril esirattad üles tõsta. Survejõudu peaks jaguma :)


Kui traktoritehnika kohapealt ideid-nõu vaja, võtke ühendust. Kahjuks traktori ja manpoweriga eesti teises otsas aidata ei saa :(
11.07.2008 at 12:23
tqhq.ee foorum : Üritused : Haapsalu raja liimimisaktsioon! KONTO ja RAHA info lisatud   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.