register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2010   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
kasp
American Beauty Car Show 2010
quote:
mikimouse:
ja kust mõistlikum minna, kas ristilt kohe virtsu poole keerata või alles enne Taeblat vasakule?? viimane variant peaks kõvasti otsem tulema, aga äkki tülikam? reaalselt olen sealt ainult talvel pimedas korra läbi sõitnud...

taebla juurest pöörates saad osaliseks väga huvitavast kurvilisest teest ;)
08.07.2010 at 21:43
mikimouse
American Beauty Car Show 2010
quote:
kasp:
quote:
mikimouse:
ja kust mõistlikum minna, kas ristilt kohe virtsu poole keerata või alles enne Taeblat vasakule?? viimane variant peaks kõvasti otsem tulema, aga äkki tülikam? reaalselt olen sealt ainult talvel pimedas korra läbi sõitnud...

taebla juurest pöörates saad osaliseks väga huvitavast kurvilisest teest ;)


seda ma mäletan jah uduselt, et kurviline oli.

peaasi et auto puhtaks jääb enamvähem ja auto "kodaraid" kuskil mega-aukudes ära ei murra :)


____________________________

08.07.2010 at 22:49
monsterman
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
falckranger: Ega kellelgi pileteid pakkuda pole?
Mul jääb 2 täiskasvanu (seda siis eelmüügi hinnaga 250.- tk.) ja 1 lapse pilet esialgsetel andmetel üle. Piletid broneeritud. 5161568 Indrek
09.07.2010 at 00:44 1 edit. Last edited 09.07.2010 at 08:46 by monsterman
Lowrider
American Beauty Car Show 2010
Aiii, käisin täna õppesõidul Paides ning tagasiteel Põltsamaale tulid juba mõned rauad vastu, tegi kadedaks, omal asja Haapsallu alles homme ehk :)
09.07.2010 at 15:28
David
 
American Beauty Car Show 2010
Üks küsimus...
Mis kell kiirendus Kiltsis algab?
Vabandust mittetäiskasvanu küsimuse eest... :S
09.07.2010 at 19:01
mats36
American Beauty Car Show 2010
12.00 oli vist planeeringus neil see.
09.07.2010 at 19:18
meikavana
American Beauty Car Show 2010
http://american.ee/ajakava
09.07.2010 at 19:19
David
 
American Beauty Car Show 2010
Suured tänud!
09.07.2010 at 19:41
tweety
 
American Beauty Car Show 2010
Mõned pildid tänasest: http://www.autoleht.ee/galerii?id=708
10.07.2010 at 22:16
soomuk
 
American Beauty Car Show 2010
...ja mõned pildid ka linnapealt nähtuna

____________________________
Trailhawk
10.07.2010 at 22:59
wovka
 
American Beauty Car Show 2010
pildid: http://www.flickr.com/photos/50436652@N07/sets/72157624469732168/
11.07.2010 at 16:32
inc13
 
American Beauty Car Show 2010
Sai ka käidud tänavarehviga nalja tegemas.Nii nagu arvata oligi ,tulid ajad jube kehvad.
Ebameeldiv pool oli see,et läks kaotsi fotoaparaat.
Tegemist "seebikarbiga",peaks olema koos helesinise kotiga.Järeltulev põlv pidas vajalikuks selle kuskile ära poetada.
Kui keegi selle leidis palun ühendust võtta 56 125 085 ,sixpack vaevatasuks
11.07.2010 at 20:23
Elcamino
 
American Beauty Car Show 2010
See helesinise kotiga seebikas oli kiirendusel komentaatorite käes. Vähemalt nii nad reklamisid aga nemad soovisid vaid kaks õlle :D
11.07.2010 at 20:35
inc13
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
Elcamino: See helesinise kotiga seebikas oli kiirendusel komentaatorite käes. Vähemalt nii nad reklamisid aga nemad soovisid vaid kaks õlle :D
Juba info käes,tänud kes vaevaks võtsid.
Kahjuks olin ma siis juba läinud või platsi tagumises otsas autot peale laadimas... ei kuulnud
11.07.2010 at 20:39
expedition
American Beauty Car Show 2010
Muljed kokkutulekust. Igal üritusel on alati häid pooli ja natuke mitte nii häid pooli, avaldan siis kõigepealt negatiivsema poole. Kuna ma jõudsin Haapsallu õhtul 23.30 ei pääsenud enam platsile sisse. Mulle öeldi sealt väga huvitav lause: ILMA PILETITA SISSE EI SAA JA MEIE PILETEID EI MÜÜ. kokkuvõttes esimene öö möödus väljaspol telklat. Teisel päeval sai juba pileti osta ja siis läks kõik väga lahedalt. Mõnus seltskond ja hea õlu....loomulikult oli Tarja Turuneni esinemine super. Kruiis oli vägev, polegi vist Haapsalu peal nii palju rahvast näinud korraga, ei tea küll loenduste andmeid aga autosi tundus väga palju olevat.
Järjekordselt meeldejääv ja hea üritus, väga loodan et seda keegi ikka jätkab, kuigi kuulujutud räägivad midagi muud.
11.07.2010 at 20:40
Saabotska
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
expedition: Muljed kokkutulekust. Igal üritusel on alati häid pooli ja natuke mitte nii häid pooli, avaldan siis kõigepealt negatiivsema poole. Kuna ma jõudsin Haapsallu õhtul 23.30 ei pääsenud enam platsile sisse. Mulle öeldi sealt väga huvitav lause: ILMA PILETITA SISSE EI SAA JA MEIE PILETEID EI MÜÜ. kokkuvõttes esimene öö möödus väljaspol telklat. Teisel päeval sai juba pileti osta ja siis läks kõik väga lahedalt.



See informatsioon oli juba enne teada et piletite müük lõpeb reedel 22.30, sellega tulnuks lihtsalt arvestada :)

____________________________
Dodge ram 2500 van `97
11.07.2010 at 21:12
olevtoom
 
American Beauty Car Show 2010
Kui ilutulestikku on vaja korraldada (minu arvates on see mõttetu rahapõletamine, aga ma olen teadlik teistsuguste maitsete olemasolust), siis võiks kompetentse tuletegija valida.
Ma pean kahetsusega tõdema, et mulle ei meeldi, kui mõnusal õhtusöögil Hermannuse maja terrassil hakkab toidu sisse American Beauty s***a sadama. Ja mitte ainult. Ka autodele. Ma pole veel autosid korralikult puhastanud ja ei saa öelda, kas jäädavaid kahjustusi on. Kuid ma teen seda peagi.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
11.07.2010 at 21:26
Elcamino
 
American Beauty Car Show 2010
Sammuti tervelt tagasi kodus ja 110% oli see nädalavahetuse parem, kui eelmine aasta. Telklas valitses väga korralik kord ja öised peod kestsid varavalgeni. Sellist seltskonda ja melu on raske kuskilt mujalt leida. Endal õnnestus Elcamino ilusti liikuvaks vanniks muuta ja see meeldis vist kõigile, kes supelda julgesid.
Ameerika Rauda oli rohkem, kui mäletada suudaks.

Ps! Aitäh CarStop pesulale, kes oli nii lahke ja laupäeval 500L vett Elcamino kasti kallas.
PS! Ps! Suur tänud Haabsali tuletõrje komandole, kes olid nõus Elcamino kasti Kiltsi lennuväljal veega täita.
PS! PS! Ps! Suured kummardused korraldajatele ja loodan, et teil on jaksu ja tahtmist ka järgmine aasta see üritus enda õlgadele võtta. (kuulsin sammuti midagi muud)
11.07.2010 at 21:59
Peeter82
 
American Beauty Car Show 2010
Kiirendusvõistluse kohta. Mõnele tüübile teeks märkuse.
See peaks olema sõbralik võistlus ja showüritus.
Mis point on jebida stages ja teisi autosid keema ajada. Ilm üle 30 kraadi kuum.
(vist on suuremat radikat nagunii vaja, aga ikkagi)

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
11.07.2010 at 22:28
Madlobster
American Beauty Car Show 2010
Isegi elusalt tagasi ja korraldajatele suured tänud. Tõenäoliselt kui kuulujutud tõeks saavad ja uut üritust ei korraldata siis sõidan järgmine aasta vanast harjumusest ikka kohale ja tõenäoliselt ma pole seal üksi ;)Kõik laabus ülihästi kui välja arvata paar tõrvatilka meepotis, mille eest korraldajad vastutada ei saa.

Meie platsilt jalutas minema minu telefon N95 teibiga lapitud korpuses. Kui see kuidagi kellegi ausa kätte sattus siis võiks teada anda. Kaart on kinni ja telefon on vana ja mingit erilist väärtust teistele selles ei näe. Minu jaoks aga seal olevad andmed on väärtuslikud.
Teiseks on osadel mingid minule tundmatud veidrad kombed nagu võõrast grillist kaane alt rest liha ära varastada ja perse panna (võibolla ma tegin lapsele süüa) Järgminekord teen teile paar resti purgeeniga siis kena õlut libistada ja vaadata kuidas mõned tegelased pruunide pükstega sinise putka poole korraliku burnoutiga dragreissi teevad ja poole teepeal käega löövad.
11.07.2010 at 23:00
Lowrider
American Beauty Car Show 2010
Väga ilusad autod ning väga lärmakas kiirendusvõistlus! Ainuke asi, mida korraldajatele ette heita: lõpetage see ülim kasumi jahtimine, kui on ikka hirmus palav päikesesära siis võiks lubada ikka pool pudelit kraanivett kaasa võtta kui 6h peab tribüünidel istuma.

Ja näituse peaauhinna võitnud 70' Challenger vääris auhinda, hiljem sattusin ühe tädiga rääkima, kes peaks üks omanikest olema ning sattus päris hoogu jutustamisega, vähemalt pool tundi jutustas tollest massinast :D . Selgelt oli aru saada, et inimesed olid hingega asja juures.
Kas keegi ka teab täpsemalt, kas neil mõnda veebilehte või taolist leidub?


Ahjaa, kes kiirenduse kinni pani? Ma just enne toda sõitu jalutasin minema kuna ootamine viskas kopa ette, pea huugas ka päikesest juba. Ma parkimisplatsil veel kuulsin mingeid nimesid aga ma ei seostanud ära päris, mis autod need vastamisi läksid finaalis. Õigesti aru sain siis too C2 Corvette ja too oranz "kaubavagun"?
11.07.2010 at 23:13
Märt J
American Beauty Car Show 2010
Too vagun rauast närvidega juhi abil võitis siis.

____________________________
Chrysler 300C
11.07.2010 at 23:51 2 edits. Last edited 11.07.2010 at 23:51 by Märt J
Lowrider
American Beauty Car Show 2010
Kahju muidugi, et Kristjan Käbi Camaro starter(õigus?) üles ütles, ma täitsa uskusin et kas tema, või The Bad Toy(ei jäänud juhi nimi meelde) selle võistluse kinni paneb, aga no kuuma päevaga masinad lagunesid nagu nalja.

Ja muidugi Lauri Kuriksi uus masin vajab kiidusõnu, väga kuri ja lärmakas masin, ämbritäie respekti ja edu Soomes võistlemiseks!
11.07.2010 at 23:57
M6MM
American Beauty Car Show 2010
Tere ka minu poolt!
Olen seni küll keeranud Euroopa auto rooli, kugi ei saa salata, et suuremal või vähemal määral on mind ameeriklased alati paelunud ning osalt ameeriklaste, osalt muidugi esinejate, eelkõige Tarja tõttu :)

Ürituse kohta ütleks nii palju, et kuna minu jaoks oli see esimene kokkupuude ameerika raua üritustega ja üks asi natuke varjutas minu muidu positiivseid arvamusi- kuna ma ei tea Haapsalust maad ega mütsi, oleks oodanud mingisugustki infot (suunaviitasid jms) ürituse toimumise koha jms kohta, samuti häiris nats turvameeste mitteteadlikkus telkimiskohtade ja tegelikult absoluutselt kõige kohta. Olles külastanud mitmeid välismaiseid, eelkõige rekkanäitusi, olen kogenud just vastupidist asja küsi ükskõik millise turva, veel enam infoletis olevate teenindajate käest ükskõik mida ja ükski küsimus ei saa vastust, et vabandage, ma ei oska sellele ja sellele küsimusele vastata. Küsisin telkimiskoha kohta ja sattusin paaril korral telliskivide rägastikku, mispeale sai Haapsalu linn minult tiitli ''telliskivipealinn'', muidugi käis iga kord selle nime kasutamisel kaasas itsitamine :)
Algul olin üsna pahur tegelikult selle segapudru peale, mis vbl õhtul väljendus peale mõningate ''vedelate kotlettide'' manustamist üleliigsete emotsioonide vallandumisena, mille üle ma muidugi uhke ei ole, sügavad vabandused minu poolt, kui ma kedagi häirisin...

Aga aitab sellisest jutust.

Nagu ütlesin- need paar pisiasja ei varjutanud minu üldist arvamust üritusest :)

Autod olid ägedad, dragrace oli äge, ilm oli super, seltskond oli lahe, esinejad olid viimasepeal ja tegelikult oli kõik lahe, kindel on see, et see ei jää viimaseks korraks säärast üritust külastada :)

Aitäh korraldajatele!!
12.07.2010 at 00:30
Stealth
 
American Beauty Car Show 2010
Mõningatel põhjustel jõudsin üritust külastama alles pühapäeval.

Plussid: Räigelt palav ilm (vahepeal ei jõudnud kõndidagi), palju tuttavaid, keda näha sai, kiired autod ja üks tooli peal istuv päikeseprillidega naesterahvas kes sakutas mind särgist, et näha mis mul selja peale trükitud oli.

Miinused: Cadillacil ei tulnud mingi hetk pagasiruumi lukk lahti (eluolulised asjad olid seal sees). See probleem leidis õnneks hiljem lahenduse.


Minu poolt praeguseks kõik.

____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
12.07.2010 at 00:55
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2010   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.