register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2010   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
saadukas
 
American Beauty Car Show 2010
Kodus tagasi ja muljed head. Ainus asi mis häiris oli laupäeva õhtul lõuanud lätlaste pedemajakas, kuid peale mitmeid kordi rääkimist ta suutis selle vaigistada. Ja ka turvameeskond võiks endale käepaelte värvid selgeks teha ennem üritust.

Korraldajatele suured tänud!

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/
12.07.2010 at 01:07 1 edit. Last edited 12.07.2010 at 01:08 by saadukas
mats36
American Beauty Car Show 2010
Ma pidin kahjuks laupäeva päeval juba tagasi tulema, kuna mu Eldo veepump ütles üles. Kes nägi hõbedast 89 aasta Eldot hirmsa ragina-vilina-kolinaga sõitmas siis palun andestus hirmsa kuuldemängu eest :D .

Sinnamaani oli üritus tore ja autod ilusad. Järgmise korrani!
12.07.2010 at 01:43
reisisell
American Beauty Car Show 2010
Olin üritusel esimest aastat ja jäin nähtu-tehtuga väga rahule.Super ilm,super seltskond,super tehnika:)Mida veel tahta?Loodan,et üritus toimub kindlasti edasi.Oleksin 100% kohal.
12.07.2010 at 08:46
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2010
Meie seltskonna poolt kah sügavad kummardused korraldajatele ja külalistele-osalejatele - nii vaoshoitud öid pole ma küll veel sellel üritusel näinud :)

Ja mis puutub viimaseks korraks jäämisesse, siis minu arust Karol räägib nii iga aasta - eks see korraldamine võtab ikka viimase jõuraasu ja jupi pealekaubagi.


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
12.07.2010 at 10:18
mosseman
American Beauty Car Show 2010
Pühapäevane kruiis
ja
kiirendus , kus olid täitsa õiged autod kohal ning tegid vajalikku showd(kerged wheeled, küljerebimised jne) :P 5+
12.07.2010 at 10:49
ERAK
  
American Beauty Car Show 2010
Kuigi olin neil päevil saatuse tahtel õmmeldud, kipsis ja sidemeis ning külma õlle asemel tuli manustada hoopis valuvaigisteid, oli üritus siiski väga mõnus :) - korraldajatele suur tänu nähtud vaeva eest. Sai vahtida mitmeid varem nägemata masinaid.
Kiltsis kiirendusel olles oli tunne nagu oleks praepannil, sest ilm oli tõesti lõunamaine ning laste virisemise põhjuseks said jäätise ja vee lõppemine müügitelgist. Pärast mõningast kauplemist lubati autost vett juurde tuua- tänud ka selle eest.

Tankisin oma auto paagi Haapsalu Nestest hea hinnaga bena täis ning sõit kulges mööda kõrvalteid läbi looduskaunite paikade kahe Trans Am'i mõnusa nurrumise saatel. Kuid siis Tlns asjatades ei tahtnud auto enam taaskäivituda :(

Ei jäänudki muud üle kui autoabi puksiiriga Madarasse tarida oma kapriisitsev kaunitar. Puksiirimees pajatas, et oli lossihoovist samal päeval ka mingi uuema HONDA (toitlustajate oma ehk :D ) ära tarinud kuna sellelgi mootoriga mingi probleem oli tekkinud. Sellest läks käima uitmõte, et äkki mingit kahtlase väärtusega kütust seal Nestes müüdi? See ei ole mingi süüdistus kütusemüüja aadressil, aga huvipärast uurin, kas ehk kellelgi veel peale minu peale tankimist autoga probleeme tekkis?

head.

ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
12.07.2010 at 11:06 1 edit. Last edited 12.07.2010 at 13:59 by ERAK
Lowrider
American Beauty Car Show 2010
quote:
mats36: Ma pidin kahjuks laupäeva päeval juba tagasi tulema, kuna mu Eldo veepump ütles üles. Kes nägi hõbedast 89 aasta Eldot hirmsa ragina-vilina-kolinaga sõitmas siis palun andestus hirmsa kuuldemängu eest :D .

Sinnamaani oli üritus tore ja autod ilusad. Järgmise korrani!
Ja seda peab juhtuma just nii tähtsal üritusel :D , ma pidin krt terve päev üksi autosid vahtima, peaaegu ühtegi tuttavat inimest ei näind :D
12.07.2010 at 11:21
Deodor
American Beauty Car Show 2010
quote:
ERAK: Kuigi olin neil päevil saatuse tahtel õmmeldud, kipsis ja sidemeis ning külma õlle asemel tuli manustada hoopis valuvaigisteid, oli üritus siiski väga mõnus :) - korraldajatele suur tänu nähtud vaeva eest. Sai vahtida mitmeid varem nägemata masinaid.
Kiirendusel oli tunne nagu oleks praepannil, sest ilm oli tõesti lõunamaine ning laste virisemise põhjuseks said jäätise ja vee lõppemine müügitelgist. Pärast mõningast kauplemist lubati autost vett juurde tuua- tänud ka selle eest.

Tankisin oma auto paagi Haapsalu Nestest hea hinnaga bena täis ning sõit kulges mööda kõrvalteid läbi looduskaunite paikade kahe Trans Am'i mõnusa nurrumise saatel. Kuid siis Tlns asjatades ei tahtnud auto enam taaskäivituda :(

Ei jäänudki muud üle kui autoabi puksiiriga Madarasse tarida oma kapriisitsev kaunitar. Puksiirimees pajatas, et oli lossihoovist samal päeval ka mingi uuema HONDA (toitlustajate oma ehk :D ) ära tarinud kuna sellelgi mootoriga mingi probleem oli tekkinud. Sellest läks käima uitmõte, et äkki mingit kahtlase väärtusega kütust seal Nestes müüdi? See ei ole mingi süüdistus kütusemüüja aadressil, aga huvipärast uurin, kas ehk kellelgi veel peale minu peale tankimist autoga probleeme tekkis?

head.

ERAK


Võtsin sealt 50 l kütust ja sõitsin Tartusse. 0 probleemi.


Üritus oli nagu ikka tasemel, au ja kuulsus korraldajatele.
12.07.2010 at 11:29 1 edit. Last edited 12.07.2010 at 11:32 by Deodor
moo2rs
American Beauty Car Show 2010
quote:
ERAK:

Ei jäänudki muud üle kui autoabi puksiiriga Madarasse tarida oma kapriisitsev kaunitar. Puksiirimees pajatas, et oli lossihoovist samal päeval ka mingi uuema HONDA (toitlustajate oma ehk :D ) ära tarinud kuna sellelgi mootoriga mingi probleem oli tekkinud. Sellest läks käima uitmõte, et äkki mingit kahtlase väärtusega kütust seal Nestes müüdi? See ei ole mingi süüdistus kütusemüüja aadressil, aga huvipärast uurin, kas ehk kellelgi veel peale minu peale tankimist autoga probleeme tekkis?

head.

ERAK

Panin ka Nestes paagi täis. Lennuväljale sõites kadus autol igasugune jõud ja lõpuks oli mootoris ka kolin sees. Ise ka veel ei ruttaks kütust süüdisatama. Eks kone lahti võttes saab selgust.

Üritus muidu kõva nagu alati.

____________________________
Corvette ´81
TransAm `91
12.07.2010 at 11:38
MiL472
American Beauty Car Show 2010
Eelmisel aastal jäin tagasiteel Caddyga teeäärde, põhjuseks kütusepump. Sel aastal oli teine Caddy- ja jällegi teeääres vigase pumba tõttu:) Aga jällegi on aasta oodatuimal üritusel käidud ja tuju hea. Tervitan veel Cadillaci-rahvast, punase Elduri omanikku ja ka teisi daame tagaistmelt:) Järgmise korrani.
12.07.2010 at 12:25
krooks
  
American Beauty Car Show 2010
Pikk Jaanipäev hea rahva ja mõnusa olelusega.

Team Outlaw soovib tänada kõiki põidlahoidjaid kiirendusvõistlusel ning lubame vaikselt ja viisakalt, et kordame ning lööme ka üle oma seekordse aja. Eriti suur aitähh läheb terve tiimi poolt teele meie auto starterile, kes lihtsalt ja konkreetselt eliminaatoris jonnima hakkas.



____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
12.07.2010 at 12:41
partel
  
American Beauty Car Show 2010
Sai siis ikka kohale mindud ja infotahvilt ajalugu vaadates oli nii mõni meie auto seal.

Kuna Seppo on Eestis käinud juba siis kui muud kartsid, et vene maffia võtab autod käest ära, siis teab kuidas asjad käivad. Asjadest aru saades oli tiimibussi tagaotsa ehitatud kainestusmaja.

Teadagi kasutasin isegi seda teenust! :)

Kuna Jyrki võistles, siis enesestmõisteavalt olin seal tiimis. Esialgu muidugi lihtsalt üks silmapaar juures, aga tegelikult sai ikka tööd teha küll ja veel.

Sai ka stardialas töllerdatud rohkem kui sobiks, lihtsalt soomlastel oli vaja tõlkeabi, ja millegipärast nad pöördusid minu poole. Ühe naisterahva "Kiitos" oli südantsoojendav.

Timo Kaisla tiim tõi mu Tallinna ka, ehk kiitos!





____________________________
_
12.07.2010 at 12:44
kuripiiritus
 
American Beauty Car Show 2010
Üritus igati ok, kui viriseda vaja siis seda võiks vast kiirenduse toitlustajate suunas teha.
Nad polnud vist ilmaennustust vaadanud või arvasid, et kõik tulevad jala kohale. Alkoholivaba valik sai pea hetkega läbi müüdud.

____________________________
'79 Mark V
12.07.2010 at 13:25
vlzman
 
American Beauty Car Show 2010
Ise seekord jõudsin ainult kiirendusele, kuna autodega oli piisavalt palju tegemist, et näitusele jõudmine muutus võimatuks. 2 päeva enne üritust otsustas JÄLLE üles ütelda GN'i starter, ees terendas juba peale igat sõitu starteri vahetus GS'iga, aga õnneks leidub eestimaa peale selline mees, kellel õigeid startereid garaazis kuhjga - Erkki - suured tänud sulle!
Üritusest nii palju, et vähemalt minu jaoks oli võistlemiseks ilm liiga kuum. Terve päeva oli selline "kohe-läheb-pilt-tasku-ilm", kallasin endale mingi 100 liitrit vett sõiduülikonna krae vahelt sisse ja pähe ja kuhu iganes veel. Enda võistlusega väga rahule ei jäänud kuna millegipärast otsustas transbrake käituda tavapärasest erinevalt ja sinna nahka läks ka võistlus. Õnneks anti Kuriksiga demosõit ja tuli ka natuke tulemust - 9.7@230 (isiklik rekord), mis kuuma ilma kohta suht ok, pealegi sõita kõrvuti Kuriksiga on minusuguse algaja jaoks juba sündmus omaette :)
Kuigi pean oma stardiapsakaid täiesti oma vigadeks, tundub et päris kõik ei olnud korras ka stardisüsteemiga, sest Trans-Am'i stardi ajal enne kui jõudsin pre-stage'i vilkusid korraks juba ka stage'i tuli ja punane tuli. Aga eks pean rohkem harjutama seda starti ja küll tulema hakkab.
Korraldajatele tänud kuigi algus veidi venis, jätkake aga samas vaimus.

PS Palju õnne Jamez'ele 8 sekundi puhul, küll see rekord ka EMV'l juba kinnitamist leiab!!

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
12.07.2010 at 13:31
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
Vanaisa: külalistele-osalejatele - nii vaoshoitud öid pole ma küll veel sellel üritusel näinud :)

vedas sul.
meie piirkonnas oli küll paar ahve.
1 tegi jubedalt valju häält oma sõiduriistaga, kell 6 hommikul laupäeval ja 3-4 korda !
Teisel idioodil väga meeldis tuututada autopasunat ja sellel ajal, kui laagris oli enamuses öörahu !
Kahjuks jäi tuvastamata kes nad olid.

Minupooltki sügav kummardus ürituse korraldajatele ja meeldivatele inimestele, kellega sai viina joodud ja juttu räägitud !



12.07.2010 at 14:05
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
A-Berg:


... sellel ajal, kui laagris oli enamuses öörahu !
...






Kas telklas tõesti millalgi ka öörahu oli? Õhtule järgnes juba ju hommik...

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
12.07.2010 at 14:54
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
Rizzy:Kas telklas tõesti millalgi ka öörahu oli? Õhtule järgnes juba ju hommik...

uskumatu, kuid oli vaikne.
Ainult full-size'de kõrval tee ääres lõbutses mingi seltskond, mängis musa.
Sellist olukorda ma pole kordagi näinud, tavaliselt käis trali-vali ikka kella 4-5 hommikuni !
12.07.2010 at 15:12
anryo
  
American Beauty Car Show 2010
Kes magada tahab, sel on mõistlik ikka mingi hotell / motell omale broneerida.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
12.07.2010 at 15:17
mikimouse
American Beauty Car Show 2010
tundus jah vaikne. kohe nii vaikne, et oleks võinud müllu rohkem olla :D või se tunne tekkis piisava koguse "unerohu" manustamise järel, krt seda teab :) aga rahvast oli minuarust samas jälle kõvasti rohkem eelmisega võrreldes.

aga jah, mis ma oskan kosta. aasta parim raua-üritus, nagu alati. müts maha korraldajate ees. (Y)

EDIT: fotokas jõudis ka koju tagasi http://fotoalbum.ee/photos/aivo28/sets/1020597

____________________________

12.07.2010 at 15:21 1 edit. Last edited 12.07.2010 at 20:29 by mikimouse
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
anryo: Kes magada tahab, sel on mõistlik ikka mingi hotell / motell omale broneerida.


WORD!

Mina otsisin tükk aega telklas kamraade, kellega napsu teha, kuid järgmisel päeval sain naabritelt riielda, et olin liiga jutukas nende telgiplatsi ääres olnud. No kohe mitte ei taha 23:00 põhku pugeda ja järgmisel päeval kiruda neid, kel oli jaksu kauem ärkvel püsida.

Kartsin, et Rootsi üritus tõmbab read liialt koomale, aga võta näpust, kõike ja kõiki oli piisavalt. Üllatusena tuli mulle see, et kust võeti terve see metsaalusetäis Van'e. Neid tundus silmajärgi kokku olema umbes ... 700!

Järgmise korrani!



____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
12.07.2010 at 16:37
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
anryo: Kes magada tahab, sel on mõistlik ikka mingi hotell / motell omale broneerida.
õige !
Kui laagris õhtust hommikuni on pidu, nagu näiteks Power Big Meet'il 2005 - tuleb sellega leppida või hotelli kolida.

Kuid minu algne jutt oli mitteadekvaatsetest inimestest, pehmelt öeldes.
no mida fakkk sa müristad kell 6 hommikul , kui 99% magavad ?!
See ajab närvi, viskaks sellisele granaadi, kui oleks.
12.07.2010 at 16:51 1 edit. Last edited 12.07.2010 at 17:25 by A-Berg
reisisell
American Beauty Car Show 2010
Olen sinuga täiesti nõus.Meil lasi mingi udu vahelduva eduga öö läbi Rammsteini telgi kõrval.Ärge saage valesti aru.Rammstein on väga timm, aga noh .....kuskilt jookseb ka piir.Kusjuures tüüp ise vahepeal magas autos molu roolil:(
Kuid mis ikka hädaldada.Eks tuleb ka selliseid kamraade sekka.Hommikul sai tüüp oma veast aru ja järgmine öö oli OK.
12.07.2010 at 16:56
Olds
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
A-Berg:
quote:
anryo: Kes magada tahab, sel on mõistlik ikka mingi hotell / motell omale broneerida.
õige !
Minu jutt aga oli mitteadekvaatsetest inimestest, pehmelt öeldes.
no mida fakkk sa müristad kell 6 hommikul , kui 99% magavad ?!
See ajab närvi, viskaks sellisele granaadi, kui oleks.
Selle kohapealt olen sinuga 100% nõus! See neetud pläristamine ja tuuritamine (pean silmas seda, et pannakse mootor tööle ja kräunutatakse seda pöördesse)ajab paljudel hinge täis, kaasaarvatud minul...
Üritusega aga üldjoontes võib vägagi rahule jääda-ilm oli super,merevesi suppsoe,ilusad näituseautod ja rattad, head esinejad ja loomulikult pühapäevane drag.
Edu korraldajatele edaspidiseks! :beer

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
12.07.2010 at 17:33
Riho
American Beauty Car Show 2010
quote:
A-Berg:
quote:
anryo: Kes magada tahab, sel on mõistlik ikka mingi hotell / motell omale broneerida.

Õige.

Üritus oli igati kena - Aitäh korraldajatele!

Sekundeerin Vanaisale - sellel aastal oli tõesti eriliselt rahulik ning mürtsu ja möllu oleks võinud olla rohkemgi IMHO.
Arutlesime Devil'iga sellel teemal - ehk peaks jagama telkimisala veel omakorda kaheks osaks - need kes öörahu tahavad, ning "joodikute-mürtsutajate ala"?
Väikeste laste-naistega telkima tulemise klassifitseeriks ma nii ehk naa kõrge riskiga ettevõtmiseks.
12.07.2010 at 18:13
David
 
American Beauty Car Show 2010
Olin esimest korda Haapsalus...
Üritus oli 5+++!!!
Loodan et järgmisel aastal saan ka tulla...
12.07.2010 at 18:21
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2010   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.