register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2010   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
Wolle
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
Riho:
quote:
A-Berg:
quote:
anryo: Kes magada tahab, sel on mõistlik ikka mingi hotell / motell omale broneerida.

Õige.

Üritus oli igati kena - Aitäh korraldajatele!

Sekundeerin Vanaisale - sellel aastal oli tõesti eriliselt rahulik ning mürtsu ja möllu oleks võinud olla rohkemgi IMHO.
Arutlesime Devil'iga sellel teemal - ehk peaks jagama telkimisala veel omakorda kaheks osaks - need kes öörahu tahavad, ning "joodikute-mürtsutajate ala"?
Väikeste laste-naistega telkima tulemise klassifitseeriks ma nii ehk naa kõrge riskiga ettevõtmiseks.


Kas sellest võib järeldada, et sulle ei meeldi väikesed naised? ;)

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
12.07.2010 at 18:22
expedition
American Beauty Car Show 2010
kui äkki keegi autosi loendas või on kuulnud sellest midagi siis põlen soovist seda teada saada........
12.07.2010 at 18:45
raunts92
American Beauty Car Show 2010
ise käisin ainult pühapäev haapsalus, nimelt paraadi vaatasin ja kiirendusel käisin.
kahjuks jõudsin alles poole paraadi ajal haapsalu, keegi mind tee äärest peale ei võtnud, siis ootasin bussi ja jõudsin 11.25 haapsalu alles.
muidu väga meeldis, oli palju huvitavaid masinaid ja kiireid autosid.

mis lõpuks siis kiireimaks ajaks kiltsis jäi, 8.6 ?
12.07.2010 at 19:05
kruustang
American Beauty Car Show 2010
olin siis üritusel neljandat aastat ja nagu ikka minul väga kobinat pole (Y). ilm oli super, mulle kui pealtvaatajale. õlu oli külm, bändid viimasepeal ja viina lõputult! sai näha kõikki vanu tuttavaid ja autosid mida varem käinud polnud üritustel. dragi juures meeldis väga see, et polnud mingit rämedat venitamist ja et üritus sai mõistlikul ajal läbi ja sai mustangil kliima põhja lükatud ja tartu poole sõitu alustatud ja normaalsel ajal ka kodus oldud. ainuke kobin ehk olekski selle kohta, et nagu mõned eelnevad siin mainisid, olid paar tonti kes ikka pidid suht koguaeg oma autosid piirajasse ajama null koha pealt( oleks siis mingid heade häältega vähemalt olnud, aga ei:S) ja signaali sõda oli kah suht imelik, igal autol ju see olemas ja pole vaja seda koguaeg tõestada ja peale peksta! aga muidu meeldis selle aasta üritus eelnevatest kõige rohkem ja korraldus ja ka toitlustus oli väga ok ning burksiputka tsikid toredad!

au korraldajatele!!!!!
PS! kadus, või rotiti ära suur massiivne käe kell, hõbedast värvi ja guessi oma. küljepealt kolme ketiga. suht haruldane.
kui keegi teab siis andke infot 56944976

____________________________
matt must Mustang 2006 v6
matt must Dodge Ram B250 van
ET Slayer Racing team
12.07.2010 at 20:31
jyrki
American Beauty Car Show 2010
Käbi 8.6, Lauri 8.7. Lauris run was propably without nitrous, a good straight run with better 60 ft than Käbi but not that much speed? My intention was not to drive, but since given a chance I decided to give it a try. Had never driven the car before and it would have taken me a few more tries to really fit in the car. It was a bit too violent off the line and din't go much straight. I didn't pick up the time cards, but I believe the best ET was 9.3? The Valiant is going to be a good OL car with a couple of refinements, but in my opinion is not ready yet. However, my good luck continued, and Kristians & Heiskanens problems pretty much gave me the win on a silver plate. Because of too small radiator we were having problems with the engine temps all the time, and didn't participate in the super finals. One problem in the race was all the dealys in the hot weather, but other than that both the show, cruise and the race in my opinion were great!
12.07.2010 at 20:45
kristohd
 
American Beauty Car Show 2010
Mul jäid ka time cardid noppimata. Tekkib kuhugile info sõitudest?
Üritus oli vahva!
12.07.2010 at 20:57
Wolle
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
kristohd: Mul jäid ka time cardid noppimata. Tekkib kuhugile info sõitudest?
Üritus oli vahva!

Ma arvan, et Anryo viskab varsti selle logi üles kuhugi ja lingi ka siia.

Aga samas, see et te ise või teie tiimist keegi seda ei võtnud on puhtalt teie enda probleem mulle tundub.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
12.07.2010 at 21:56
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
expedition: kui äkki keegi autosi loendas või on kuulnud sellest midagi siis põlen soovist seda teada saada........

Loendamisega ei tegelenud, kuid tunde järgi ütleks, et autosid oli selgelt vähem kui eelmistel (tipp?)aastatel. Mis on huvitav, kuid ürituse kvaliteet ja üldine õhkkond selle all sugugi ei kannatanud. Lisaks oli pealtvaatajate ja kaasaelajate mass fenomenaalselt suur. Korraldajatele tänud ja palju jõudu järgmisteks autopidudeks.
Kui juba sõna sai võetud, siis paar kõrvalist märkust ka:
Pühapäevasel paraadil osalejad võiksid vähemalt nii kauaks lennujaamale pöörata kuni viimased kohale jõuavad. Muidu on nii, et viimased pole veel sõitu alustadagi jõudnud kui paljud esimestest juba otsa ringi on pööranud ja kodu poole vuravad. Saaks autodest ka hea ülevaate.
Iinimesed, kes kojameeste vahele neid Power Camp vms reklaame paigutavad, võiks selle jama ära lõpetada. Kes tahab, leiab selle ürituse kohta info nagunii. Tehke korralik koduleht. Eelkõige häirivad need lapakad pildistamisel.
Täna mõtlesin, et Postimees oli ürituse partner, kuid sel aastal ei tehtud eelnevalt isegi vist ühtegi pikemat lugu (rääkimata järelkajastusest). Siin oleks populariseerimise suhtes arenguruumi.

____________________________
REC
BB
12.07.2010 at 00:13 1 edit. Last edited 12.07.2010 at 00:15 by Ri-Q.
VKM
 
American Beauty Car Show 2010
Pühapäevane sõit


____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires
12.07.2010 at 00:26
anryo
  
American Beauty Car Show 2010
quote:
kristohd: Mul jäid ka time cardid noppimata. Tekkib kuhugile info sõitudest?
Üritus oli vahva!
Info tekib ma arvan lähipäevil vast AB leheküljele, saatsin eile logifailid juba ära.

Edit. Logi saab Exceli formaadis kätte siit: http://www.bhra.ee/data/info/11.07.2010_Logi.xls

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
13.07.2010 at 10:40 1 edit. Last edited 13.07.2010 at 11:19 by anryo
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2010
Ei saa jätta oma kiidusõnu endale. Ise kohal neljandat aastat ja nagu varemgi pole millegi üle nuriseda. Ilm oli super, autod ja tsiklid platsil vaatamist väärt, muusika igati OK, cruise ja drag oma tuntud headuses, pilte ja videosid jäädvustatud hulgim... Nuriseda pole korralduse poolelt nagu millegi üle. See, et mõnele ei meeldi muusika, mõnele toit jne ei tohiks üldist pilti rikkuda.
Kahjuks jäi peaesineja vaatamata kuna kõige väiksem külaline meie seltskonnast (3 kuune) pidas õigemaks oma tahtmise peale suruda.

Olin samuti nende seas kes tankis nestes oma paagi täis ja pühapäeval kodu poole asutades lõppes minu Navigatori jaks Rannarootsi keskuse parklas. Nagu hiljem selgus EI OLNUD viga kütuses. Vastavalt ilmale ja sõitjate taluvusele tegi auto kliimaseade mehemoodi tööd, kuid sõidetud otsad Haapsalu vahel ja ümbruses jäid lühikeseks. Kas sellest või millestki muust, igal juhul suutis aku ennast lühisesse ajada. Paraku pole pühapäeva õhtul kella 6 paiku just palju kohti väikelinnas, kust oleks võimalik sobiv vooluallikas hankida. Tänu ERGO pakutavale autoabi teenusele sain nii oma auto kui ka pere kenasti Tallinna transporditud. Tänaseks Karoli ja Antennimehe abiga ka auto liikuma saadud. Suured tänud!

Samuti loodan, et sellise suvise ühisürituse traditsioon jätkub.

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
13.07.2010 at 14:25
Astro SS
American Beauty Car Show 2010
Kas rohkem pilte ei olegi?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
13.07.2010 at 15:32
STEPSIDE
 
American Beauty Car Show 2010
Tänud korraldajatele ilusa ürituse eest siitpoolt samuti,loodaks ikka et kordub sama veel järgmiselgi aastal.Silma jäi hoolikalt valmistatud reklaampostid,millel kogu ABCS ajalugu piltide näol aegade algusest alates.Samuti oli ikka kiiret rauda pühapäevasele dragile kõvasti kokku aetud.Ootaks pilte siin foorumis veel sest ise osaledes jääb palju huvitavat stardialas ikka nägematta.
Pidin oma Stepside-ga alla andma soomlaste Ram-ile mille kallal oli ikka nagu paistis kõvasti vaeva nähtud ja palju $$ sisse laotud.Minu kastikas pole uusi pulki mootorisse saanud seega oli juba ette teada milline tuleb ET.Tehnilisi tõrkeid õnneks ei olnud.Samas tuli ikka jälle see vastik dragi pisik tagasi,eks siis paistab..
13.07.2010 at 15:54
Astro SS
American Beauty Car Show 2010
Madis, pasitab et said pisut motivatsiooni :D

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
13.07.2010 at 16:12
kollane
American Beauty Car Show 2010
inimesed on tagasihoidlikud
http://fotoalbum.ee/photos/aivo28/sets/1020597/
http://www.ohtuleht.ee/galerii/pildigalerii/2550#1

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=4_62_27_3006
asukoht lehetu,tallinnast 42 km,kaugemal kui kosmos
13.07.2010 at 16:39 1 edit. Last edited 13.07.2010 at 16:47 by kollane
Evelind
American Beauty Car Show 2010
viis pluss igast nurgast vaadatuna, au ja kiitus korraldajatele ning kaaskannatajatele! eriti nendele, kes umbes sama väsimatud olid ;)
MiL472-le: daamid tagaistmelt tervitavad vastu ja 7 aastat hakkas tiksuma :D

head,
Evelind

____________________________
Lind on ka inime ;) / Ford Ranchero 1977 / Lincoln Town Car 1997
13.07.2010 at 17:03
David
 
American Beauty Car Show 2010
Mõned pildid veel: http://www.facebook.com/album.php?aid=2040382&id=1438084681&l=5fb581f64f

Videod: http://www.youtube.com/user/ClassicDragRace#g/u
13.07.2010 at 18:45
Ziilike123
American Beauty Car Show 2010
nii.minujaoks lõpes siis ABCS täna ametlikult.parkisin auto majaette ja avasin õllle.las nüüd puhkab natuke.

aga üritusest!!!

reedel algas asi vääga kenasti.mulle pakusid seltsi 3 väga meeldivad neidu, kes siis vabatahtlikult pesid ja küürisid mu aparaati puhtaks.reede öö muidugi oli minujaoks hirmus.üks neist neidudest istus minu "Punapea" rooli öösel..ausalt ma kartsin, kuna piiga, kes roolis on euroopa ja jaapani autodega niimõndagi korda saatnud.edasi lisandusid veel sõbrad ja töökaaslased.laupäeval magasin poole lõunani, ehitasin oma lemmikloomale (pisike tuhkrupoiss) suure puuri õuele.Laupäeva suurimaks naudinguks oli minujaoks minu kaua-kauaaegne lemmik nii häälelt, ilult, kui ka laval oleku suhtes..Tarja...nautisin.Pühapäev...qruis läbi linna....NAUDING...lihtsalt mõnus on sõita kulgeda vaikselt ja vaadata inimeste ilmet ja kaasaelamist.kummi sai ka mitukorda põlema pandud ja nüüd siis peab hakama kasti äärt kummist ja asfaldist puhastama.:)

aga see selleks.majal vaja vooder nüüd ümber lüüa.annan siis lõpetuseks veel lingi oma tagasihoidliku pildi seeriaga...(vabandan..Tarjast on palju pilte:D:D:D)

minu hionnang üritusels on 5 suure plussiga (kuigi kohati on minujaoks see harjumatu, et niiöelda telkla alale saab ka ainult piletiga..vanasti ikka said kõik sealset rauda kaema tulla, aga nuh eks see ole jälle rauaomanikele mugavam, et igaüks ei näpi ega noki..)

http://picasaweb.google.com/Ziilike123/ABCS2010#

kena suve..mina naudin puhkust edasi:D:D:D

____________________________
Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!

'77 Ranchero 500, 460cid ("Punapea")
Dnepr MT-11
Sisu Pasi XA-188
13.07.2010 at 19:11
antsas
 
American Beauty Car Show 2010
Lisan ka mõningad pildid.Tervitused ka lahedatele naabritele telklas :) järgmine kord kindlasti kohal.

http://fotoalbum.ee/photos/antsas/sets/1021269

____________________________
Ford Fairlane Spring Special 58 - ex
charger 66 -ex
Olds Delta 88 convertible 73 -ex
Pontiac Star Chief Custom 4-door Catalina 57 -ex
Ford Fairlane Skyliner 58
Chrysler Newport 68 -soon
13.07.2010 at 19:14
jan22
 
American Beauty Car Show 2010
Mõned kaadrid telklaagrist.
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=1811048


____________________________
Galerii: http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=918506
http://www.matkaauto.com/
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
13.07.2010 at 19:38
hannoh
American Beauty Car Show 2010
Jäädvustused nädalavahetusel nähtud Firebird-idest võib leida Pontiac Firebird Club Estonia galeriist.

____________________________
www.firebird.ee
13.07.2010 at 20:39
Sarvik
 
American Beauty Car Show 2010
Lisan ka oma pildimasina tulemused:
http://87.119.183.56/gallery/main.php?g2_itemId=185

Segamini aga OK.

Üritus oli super ja paremat ei osanud oodatagi. Gruiisi - ja koju sõidu ajal kippus keema minema kuid vesi aitas ädast välja :-D
13.07.2010 at 21:43
Fog
 
American Beauty Car Show 2010
quote:
Peeter82: ...teisi autosid keema ajada...
Kui ma nüüd valesti ei mäleta, siis olid sellel massinal ka ühel eelmisel võistlusel keemaminemise probleemid, ning pannes selle kokku roostevee kommentaaridega oleks nagu alust arvata, et tegemist oli puuduliku kodutööga:)

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
13.07.2010 at 22:37
AndresSirkel
American Beauty Car Show 2010
Mõned pildid: Link
Pisipiltide üleslaadimine tuleb ära oodata, muidu on suurtemate piltide vatamine väga aeglane.

Tänud ürituse eest!
13.07.2010 at 23:33
BENBEN
  
American Beauty Car Show 2010
Tänan korraldajaid ürituse eest!
Õnnestus pääseda Tbirdi poolt ehitatud Mustangi kiirendusauto rooli. Auto polnud päris valmis, polnud õiget turbiini käigukastil(ei saanud normaalselt startida) ja sisselase oli tänavamootori oma, e.pöörded lõppesid 6000rpmi peal. Aga ikkagi oli vaja proovida. Paar nädalat tagasi Haapsalus testides oli seis lubavam kui sellises põrgukuumuses. Eeldasime pisikese 5L mootoriga Mustangist 11- neid, aga võta näpust. Ei saanud pihta miks ta ei liigu. Tänaseks on muidugi selge, et racing bensiini ei jäeta paariks nädalaks paaki lahtuma ja värsket, veel kõrgema oktaaniarvuga bensiini uuesti tankides tuleb süüde seada vähe hilisemaks tagasi...Vabandused meie kogenematu teami poolt, nendele keda meie meeleheitlik ponnistus finaalide vahel "tusaseks" tegi. "karu kõhtu" lahates avanes siuke lugu, et silinder ei pidanud valule vastu ja avanes mootori sissepoole veesärki, tekitades vahva emulsioonivahu raja lõppu...Vastu ei pidanud originaal kepsud-kolvid, vänt - saaled pole isegi kuumakahjustustega, kaaned terved, nukkvõll terve, klapid terved. Karteris auk. Annaks nüüd "kõigevägevam"T-birdile motivatsiooni ja võimalusi mootori elustamiseks! Abi võetakse lahkesti vastu :)

P.S. Fannide lehvitamine rajal tagasi sõites annab ikka hea tunde! Aitäh!

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
13.07.2010 at 00:32
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2010   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.