register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Laupäeval sai rulliku laager vahetatud (tänud lumeinimesele laagri eest). Täna proovisin alles jäänud aku jõul US Partsu sõita, et uus rihm soetada, kuid jõud rauges pöördel Kadaka teelt Mäealusele. Abi pakkus aga üks omakasu peal olev inimene, kes US Partsu jõudes "teenuse" eest 200.- nõudis. Loomulikult ma seda ei loovutanud. Kui raha tahad, siis ütle seda ennem, kui abivalmilt köie külge riputad.
06.12.2010 at 21:35
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kas on taas põhjust muretsemiseks?
Täna maja ees lobjakas parkides tagavedu oma tööga hakkama ei saanud. Lülitasin 4 HI sisse ja gaasi vajutades kostus imelik kõrin väljaspoolt ning auto edasi ei liikunud. Vajutasin korraks tagaveo tagasi ja uuesti 4 HI ning siis toimis kõik nii nagu peab.
Tundub, et see auto on ka otsustanud nüüd mu ajusid niksma hakata - geneka laagrite ja rihma jamad, täna hommikul ei saanud võtit süütelukust kätte, kuna auto arvas, et käik on sees + nüüd see seik, millest eespool kõnelesin.
08.12.2010 at 23:04 3 edits. Last edited 08.12.2010 at 23:09 by Harry_R
Timo
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Kas on taas põhjust muretsemiseks?
Täna maja ees lobjakas parkides tagavedu oma tööga hakkama ei saanud. Lülitasin 4 HI sisse ja gaasi vajutades kostus imelik kõrin väljaspoolt ning auto edasi ei liikunud. Vajutasin korraks tagaveo tagasi ja uuesti 4 HI ning siis toimis kõik nii nagu peab.
Tundub, et see auto on ka otsustanud nüüd mu ajusid niksma hakata - geneka laagrite ja rihma jamad, täna hommikul ei saanud võtit süütelukust kätte, kuna auto arvas, et käik on sees + nüüd see seik, millest eespool kõnelesin.

Ilmselt 4 vedu ei lülitunud korralikult ja jäi poolde vinna, nt hambumine ei olnud kohakuti.. Ei usu, et miski viga. Kas seda 4 vedu tegelikult üldse väikse liikumise pealt ei pea lülitama. Meenub, et Jeebil justkui oli mingi kiri päiksevarju peal.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
09.12.2010 at 10:26
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Ma loodan, et ma nüüd ära ei sõnu, aga tundub, et signa paigaldusega kadus ka immo mure, sest nii pikalt ei ole ma veel saanud autot iga hetk käima. :) Kerge tsiki-priki immoga tehti, milles ma loomulikult avalikus foorumis täpsemalt ei räägi, kuid teadlikult seda paigaldaja ei "parandanud". Siiani pole kordagi ka security kiri põlema jäänud, mis enne põles või oli kustunud kordamööda - põles - mitte - põles - mitte jne. Annaks jumal, et see nii jääks ka. :D
09.12.2010 at 21:39
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Käisin hommikul tööautoga töö asju ajamas, tagasi tulles avanes enda autole selline vaade:
Kas mõnel teisel Chevyl on veel samasugune peegel? Või mis raha võib uus maksta?




Kas mõnel teisel Chevyl on veel samasugune peegel?
17.12.2010 at 21:32 1 edit. Last edited 17.12.2010 at 21:33 by Harry_R
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
S-10, Bravada, Jimmy ja Sonoma.

uus peegel kiviautos 22 usd, siin koos maksudega vast kilo eeku.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.12.2010 at 22:22
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
DevilDeVille: S-10, Bravada, Jimmy ja Sonoma.

uus peegel kiviautos 22 usd, siin koos maksudega vast kilo eeku.

Sa mõtled, et 22 usd'st saab tellimisel siia jõudes kilo eeku või siin Eestis müüakse kiloga? Viimast varianti ei julge uskuda. :D
S-10, Bravada, Jimmy ja Sonoma - nende näol on tegu ju sama autoga, ma mõtlesin vähe laiemalt.
Märtenilt uurisin saadavust, kuid vastus negatiivne.


17.12.2010 at 22:29 1 edit. Last edited 17.12.2010 at 22:30 by Harry_R
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
koos saatmisega oli ca 70 usd, ülejäänu saad riigile anda

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.12.2010 at 23:14
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tänud, polegi väga kallis, kuid uurin veel nii siit, kui sealt. :) Ehk keegi kodumaalt pakub kiiremini, sest suht "ühe silma tunne" on sõita.
17.12.2010 at 23:20
STW
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Tänud, polegi väga kallis, kuid uurin veel nii siit, kui sealt. :) Ehk keegi kodumaalt pakub kiiremini, sest suht "ühe silma tunne" on sõita.

Mna olen Rockautost kolme päevaga asjad kätte saanud.
18.12.2010 at 09:19
sqirrel
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Vaata ebay'd ka: link Mõni üpris soodsa hinnaga seal.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
18.12.2010 at 10:15
Maik
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Pildi järgi ei saa täpselt aru mis peeglil viga on ja kas kokku lihtsalt liimida ei anna ?

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
18.12.2010 at 11:17
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kinnitus on miljoniks killuks, liimimisel pole mõtet.
18.12.2010 at 15:02
pimeroolis
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Laupäeval sai rulliku laager vahetatud (tänud lumeinimesele laagri eest). Täna proovisin alles jäänud aku jõul US Partsu sõita, et uus rihm soetada, kuid jõud rauges pöördel Kadaka teelt Mäealusele. Abi pakkus aga üks omakasu peal olev inimene, kes US Partsu jõudes "teenuse" eest 200.- nõudis. Loomulikult ma seda ei loovutanud. Kui raha tahad, siis ütle seda ennem, kui abivalmilt köie külge riputad.
Kas sell võlga sisse nõudmas ei käinud või mõni lohakas möödasõitja tegi sääred


____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
20.12.2010 at 17:37 1 edit. Last edited 20.12.2010 at 17:46 by pimeroolis
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
pimeroolis:
quote:
Harry_R: Laupäeval sai rulliku laager vahetatud (tänud lumeinimesele laagri eest). Täna proovisin alles jäänud aku jõul US Partsu sõita, et uus rihm soetada, kuid jõud rauges pöördel Kadaka teelt Mäealusele. Abi pakkus aga üks omakasu peal olev inimene, kes US Partsu jõudes "teenuse" eest 200.- nõudis. Loomulikult ma seda ei loovutanud. Kui raha tahad, siis ütle seda ennem, kui abivalmilt köie külge riputad.
Kas sell võlga sisse nõudmas ei käinud või mõni lohakas möödasõitja tegi sääred


Ei ei ei. Omad kahtlused olemas, kuid nende kahtluste korral ei olnud tegu tahtliku teoga. Täpsemalt enne ei saa rääkida, kui asi kindel.
Halb tõsiasi on see, et kuna mul euroturule mõeldud auto, on peeglid välimuselt teistsugused, kui usa turu omadel. Rockautost saaks alla 800.- terve usa peegli, aga siis pean vahetama ka teise, sest erinevad riivavad silma. Kaks kohta, mida mina tean ja kuskohast oleks saanud kasutatud variandi, langesid samuti ära. Kolmas variant on Ameerika Autost 3500.- samasugune tellida.
Praeguse seisuga on mõistlikum siis vahetada mõlemad ära, kuid kas pistikud on neil samad (euro vs usa)? Tagatulede pistikud on igatahes erinevad.
Kui kellelgi vedeleb Blazeri peegel kuskil, siis oleks hea, kui saaks võrrelda.
Ja nüüd olen täiesti kindel, et minu immobilaiseri probleem on lahenenud. :) Homme õlileket US Partsi otsima.
20.12.2010 at 18:41
viplala
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Klaasriide ja vaiguga saab imesid korda saata :)
20.12.2010 at 18:50
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tagumine stange oli kuidagi igava võitu ja sinna installisin täna selle 45 eekuse tuuningpaketi ära, mis eile ostetud sai. :D Päeval käisin US Partsis õlileket otsimas, homme lähevad lekke põhjuseks olevad õlijahutusvoolikud vahetusse. Otseselt voolikutel pole häda midagi, aga pressitud otsad on vanaks jäänud ning nende vahelt kergelt immitseb. Üle tee olevast Top Partsist tellisin uue tagatule pistiku, kuid võimalik, et see aasta see pudin kohale ei jõuagi. Nüüd õhtul lähen veel Gaasiabi OÜ'sse gaasiklapi vahetuseks, mis lekib ja garantiikorras uuema tüübi klapi vastu vahetatakse.

Mõni pilt ka modifitseeringust:




Üks pilt ka koos minu teise autoga, mis talvepuhkust naudib:
21.12.2010 at 20:41
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Täna on ka hea päev. Krt, mulle kohe meeldivad sellised päevad, aga jube kulukaks kujunevad. :D Sain lõpuks mikimaalt Chevy küljepeeglid kätte. Suured tänud Cole Williams'le Discount Starter & Alternator'st, kes kohe kindlasti seda foorumit ei loe. :D Tema postitas paki 19.01.2011, Eesti tolli jõudsid 28.01.2011 ja 03.02.2011 sain nad Eesti Postist kätte, maksudeks kulus 29.07 eurut.
Kui viitsin homme, reede õhtu jamada, siis panen nad külge, mille tagajärjel jääb mul üle üks täiesti terve ja korralik soojendusega parempoolne peegel. Peab vist Ebay'sse müüki paiskama, sest Eestis sellele turgu küll ei looda.

Piltideta pole teemat:


Vana (vasak) ja uue peegli võrdlus. Uued pisut suuremad ja välimuselt uhkemad.
03.02.2011 at 21:19
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mõlemad küljes ja töötavad nii nagu peab.

04.02.2011 at 21:43
jorss26
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
uued peeglid on tõesti shefimad...
04.02.2011 at 23:00
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
jorss26: uued peeglid on tõesti shefimad...

Ega ma tegelikult seda sheffilikust taga ei ajanud, kuid majanduslikult oli mõistlikum mõlemad vahetada ära usa tüübi vastu, eriti kui see oli NIISAMA LAHE INVESTEERING. Vana ehk euroopa turu Blazeri peegel maksab 3500 eeku.
Harjumist aga vajavad, kuna näitavad palju suuremalt, kui eelmised. Ja peegli olemasoluga pole samuti veel harjunud, sest täna sõites erinevaid manöövreid tehes vaatasin ikka üle õla. :D
Muidu on auto aga väga tubli, kalla ja talla. :) Ootan juba kevadet, et laiad rattad alla panna ja sellega liikuri välimus taastada. Proovin ennast kokku võtta, et suveveljed ära poleerida, seni kuni Audi keretöödes on ja garaazis ruumi on.
04.02.2011 at 01:28
kotkloom
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Hea küll, see chevi sellex, on aeg täismeeste liigasse kiigata, hakatuseks fullsize maailma üleminekul soovitaks kolmanda põlvkonna Dodge RAM 1500 4x4 pickup trucki, kuna aeg kõrgliigasse siirdumiseks on ilmselgelt küps:finger

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)
05.02.2011 at 02:58 1 edit. Last edited 06.02.2011 at 12:25 by kotkloom
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Oskab keegi ehk pakkuda, mis jamps võib olla.
75-80 km/h ühtlasel kiirusel sõites hakkavad pöörded hüppama 1600 ja 2000 vahel, samal ajal auto ise kiirendab ja aeglustab vastavalt pööretele. Ja mitte sujuvalt, vaid seier pendeldab üles-alla järsku. Linnast väljas pole käinud, seetõttu ei tea, mis ta suurematel kiirustel teeb, kuid vähemalt alla 75 km/h on kõik korras.
17.03.2011 at 20:41
rnx69
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
VSS andur jebib?

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
18.03.2011 at 13:45
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Eks peab diagnosti minema. Hetkel bensukulu test ka pooleli, sest tundub, et haukab seda vedelenergiat natuke liiga aplalt.
Top Partsus pidavat uhke seade olema diagnosti jaoks?
18.03.2011 at 21:59
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.