register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Pole just igapäevane vaatepilt. :)
Kas keegi siit foorumist?


27.03.2011 at 16:36
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Us Parts külastatud üle pika aja jälle, kastis uus õli, filter ja üks solenoid vahetatud. Õlitase oli vähe madal ja solenoid joodetud, mis oli aga laiali lagunenud jälle. Igatahes lõpptulemus on positiivne, pöörete hüppamine on kadunud ja auto liigub üldse sujuvamalt, ehk mõjutas see ka kütusekulu. Sillad kontrolliti üle, kõik on korras.
Ainuke viga mis tuli välja, et teine õlijahutus voolik on lekkima hakanud, üks vahetati enne jõule ära.
Tänusõnad Kerdile tehtud töö eest ja Imrele, kellel oli solenoid kohe varnast võtta.
18.04.2011 at 15:00
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Pole ammu kirjutanud midagi.

Eelmine neljapäev vahetati US Partsis vahekasti simmerid ära ja vaakumklapp, lisaks uued süüteküünlad ja ABS's tehti korda. Nüüd saab jälle püsikat kasutada ja küünalde vahetusega muutus auto kõvasti ökomaks. :) Veel nädal kaugemale minnes, vahetati samas asutuses pendelhoovad ära ja sharniir. Ca. kuu tagasi mootoriõli (Gulf) ja filtri, gaasiseadmele sai hooldus ära tehtud (filtrite vahetus), summuti lasin ära keevitada.
11.10.2011 at 10:49
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Tagumine rattalaager ka surnud. US Partsis hinnauuringut tegemas käies, tuli välja, et sellele autole pakutakse kolme erinevat varianti laagreid, missugune neist õige on, selgub alles siis, kui vahetama seda hakata.
Investeeritud on see kuu juba päris korralikult auto tehnilisse poolde, laager ka veel vahetada, seisupidur vaja toimima saada ning siis ülevaatusele.

Ahsoo - ootan pakkumisi ka 275/60/15 talverehvidele.

Nüüd mõnda aega on pidanud auto ka uut kohustust täitma ja mind aegaajalt kalavetele toimetama koos paadiga. :)

12.10.2011 at 16:27 1 edit. Last edited 12.10.2011 at 16:28 by Harry_R
Xpert
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
Ahsoo - ootan pakkumisi ka 275/60/15 talverehvidele.
[/img]
Veits ekstreemne mõõt pole talveks või? Lumes kitsam rehv ikka parem

Tehasemõõt peaks 235/70R15 olema?
14.10.2011 at 22:21
cipo
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Xpert'il täiesti õigus. Sinupoolt soovitud rehviga sa seda masinat teepeal ei hoia. Isegi naeltega mitte.
Puusalt tulistades: krt. ei suutnud toodet linkida, vaata ise - http://www.reifendirekt.co.ee/
Cooperit müüs meil ka ... Senigma OÜ, adre: cooperrehvid.ee ? Veel üks hint: Kummimees.ee. Igatahes paar aastat tagasi olid hinnad neis asutustes väga head - uuri nüüd ise.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
14.10.2011 at 23:10
90Deville
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
275 talirehvidega vöiks jah imelisi asju korda saata, enamusel selles möödus suvekatega vihmas nt vanniga väänlemist küllaga, ma usun et isegi ummerile pakuks tehas kitsamaid.
Ps ma pole kindel et sellele plönnile 225vöi215 standard pole dziiemmi poolt.....kingcab, mille analoog see asi suuruse pooolest on, küll selliseid mööte ei soovita igatahes.

Eks see köik muidugi söltub sellest, kas tahad talvel laia kummiga hea välja näha kraavis ,vöi siis tegelikult söita, igapäevaselt....


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
15.10.2011 at 04:53
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Eks vist kõik sõltub ikka sellest, kuskohas peamiselt sõidetakse. 98% Tallinnas liigeldes ei näe ma erilist vahet, mis seal all on.
Aga sedasorti mõõtu on raske leida, niiet lähevad vist ikka parankad alla.
15.10.2011 at 19:48 1 edit. Last edited 15.10.2011 at 19:50 by Harry_R
vlzman
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mul 235/75/15 müügis, uued lamellid. Võta ühendust kui peaks huvi olema

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
17.10.2011 at 12:25
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
US Partsis taas aega veedetud ja vahetatud tagumine vasak rattalaager ja bensufilter. Undamise tõeliseks põhjuseks on diffri laagrid, mis lähevad esmaspäeval vahetusse. Loodan, et sellest piisab vaikuse saavutamiseks. Kummaline on see, et taaskord oli tagasild vett täis - mis kuradi moodi, aru ei saa, sest tuulutustoru asetseb piisavalt kõrgel ja nii sügavas vees ma pole käinud.
Lisaks veel tagumised pidurid kinni. Haigemaja on see, et tagumistele supportitele ei pakuta remondikomplekti, vaid kogu support tuleb uus soetada. Debiilsuse tipp ma ütlen.
Kui kellelgi on mingi lahendus piduritele, siis ärge olge kadedad jagamast tarkust. Supportid on ise korralikud, ainult mansetid on katkised ja sellepärast uusi sadulaid hakata ostma - no ei saa olla võimalik.

Seekord oli mul vist kolmas või neljas neljapäev järjest, mis ma Kerdi juures olen käinud. Keegi seal tabavalt nimetas täna selle olukorra kaduneljapäevaks. :D Eeldan, et viidates mõju rahakotile. :)
20.10.2011 at 00:22
jeebik
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Undamise tõeliseks põhjuseks on diffri laagrid, mis lähevad esmaspäeval vahetusse. Loodan, et sellest piisab vaikuse saavutamiseks.


Oleneb, kaua ta juba undanud on ja kui palju on laagrid kulunud. Kulunud laagrite asendi järgi võib olla kulunud ka differ. Kui nüüd vahetada ainult laagrid, ei pruugi uusi ja vanu asju omavahel ideaalselt kokku jooksma saada, ja undamine jääb.
Endal oli jeebul alles hiljuti sama jama. Hakkasin kuulma kerget ulumist ees otsas ja arvasin esimese hooga, et rattalaagrid. AB-s kontrolliti üle ja rattalaagrid olid korras, vahetusse läksid sama moodi diffri laagrid, lisaks veel käis Lätis kardaan, kus vahetati üks kardaani liigend ja tasakaalustati kardaan. Kui kardaan Lätist uue liigendiga tagasi tuli ja alla panin, avastasin, et undamine ei olnud kuhugi kadunud, vaid läks iga päevaga aina hullemaks. Mingi kolme päeva pärast oli undamine juba nii hull, et kiskusin ise kardaani alt ära. Kui vedu ära kadus, siis kadus ka undamine. Tagasi AB-sse, kus kisti sild uuesti lahti ja öeldi, et vahetust vajavad tigu ja taldrik. Uuena ostes on nende hind päris müstiline, ja garantiid ei anna keegi, et ka need kulunud diffriga vaikselt tööle hakkaks.
Parimaks lahenduseks pidasin soetada korralik kasutadud differ terve komplektina, mis maksis männikul 200€ ja nende töökojas paigaldades anti garantii 3 kuud antud diffrile. Kui kasutatud diffrit lähed ostma, ole kindlasti ise juures, kui diffril kaas maha võetakse ja vaata, missugune on sillaõli ja et seal õli sees ei oleks metallipuru.
Nüüdseks olen sõitnud selle kasutatud diffriga mingi 1000km ja täielik vaikus, järgmine nädal lähen ainult õli vahetama, sest peale reduktori vahetust tuleks mingi kuu aja jooksul teha uuesti õlivahetus diffris. Usun, et kui ta ei ole undama hakanud kuu hiljem peale 1000km läbimist, sain korraliku kauba ja samas kehtib garantii veel kaks kuud antud diffrile.

____________________________
2000 Grand Cherokee 4,7 V8
1997 deville concours 4'6 V8
20.10.2011 at 02:35
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Nõndaks, tuul rahakotist jälle läbi käinud, laagrid vahetatud + veel teise tagaratta laager. Tagaosas on nüüd vaikus, kuid kogu harmooniat rikub esimene undav rattalaager.
Tagapidurid, mis surnud on, saavad uuenduskuuri - tellitud on uued kettad, klotsid, remontkomplekt, milles on uued masetid, lisaks võtsin uued pidurikolbid. Pagana kummijunne oota 2-3 nädalat, originaalid oleks kiiremini saanud, aga no hind on tõsiselt ajuvaba - 50 euri rattale (ei sisalda kolbe). B - osa 10 euri. Aga ega kolbide hindki eriline rõõmuallikas ole - 30 euri tk.
24.10.2011 at 19:28
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Ahsoo, auto müük on aktiivne jälle.

24.10.2011 at 21:37 1 edit. Last edited 24.10.2011 at 21:38 by Harry_R
_siim_
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kolbe müüakse mõõdu järgi ka meie maal ja ei maksa suurt midagi.
25.10.2011 at 21:52
R.Ott
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Palju praeguseks läbi sõitnud oled selle masinaga? Päris huvitav lugemine oleks, kui postide juures seisaksid ka odomeetri näidud.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
26.10.2011 at 22:23
tfr
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: Nõndaks, tuul rahakotist jälle läbi käinud

Alles Sa kusagil kirjutasid, et "see on kõige töökindlam auto, mis mul kunagi olnud on". Ma ei tea, kas minul on töökindlusest mingi imelik arusaam, aga näiteks Cherol ('99 auto, ehk siis võrreldav) vahetasin ma peale ostu koos õlide-filtritega ühe rattalaagri ja peale seda pooleteist aasta jooksul ühe lekkima hakanud radikalõdviku. Eelmisel kahel autol ei teinud kummalgi 3 aasta jooksul peale korraliste hoolduste midagi, aga need olid muidugi ka uuena ostetud. :)
26.10.2011 at 22:34
rnx69
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
No eks see töökindlus ole ju suhteline mõiste, millega võrreldes töökindel...

Ja eks see lagunemise-remontimise teema kinni päris palju ka auto eelneva hooldusajaloo ning omaniku enda hoolikuse taga ka pisut kinni.

Vanema ('92) Blazeri puhul ma nüüd ka just ei nurise, et mingi koledamal kombel laguneja oleks. Aasta jooksul on seal küljes vahetunud küll paras ports juppe, kuid need enamasti kulumaterjalid (a la puksid, amordid, küünlad, süütejuhtmed jms nipet-näpet) ning valdavas enamikus veel ka sünnist saati autol küljes olnud. Ainus minu jaoks remondi kategooriasse kuuluv liigutus, mis tehtud sai, oli plokikaanetihendite vahetus. Aga eks selliseid asju juhtub ükskõik millise kuuma saanud mootoriga.

Pigem häirivad mind natukene kiiksud, mida vähemalt vanemad Blazerid tunduvad omavat - alates kohati põllumajandustehnikaga võrreldavast mootori vibratsioonist, mille kohta GM-i teenindused teispool lompi ütlevad, et see on normaalne, lõpetades tagaluugi käginaga, mida õnnestub natuke vaigistada, aga mitte päris eemaldada. Aga eks ole selliseid kiikse kõigil autodel, tuleb nendega lihtsalt leppida :)


____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
27.10.2011 at 12:52
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Selle teema võib kustutada. Auto on leidnud uue omaniku.
30.10.2011 at 20:37
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.