register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
cce
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:

Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D

between us,guys ...mida ütleks sinu naine kui ta oleks minu naine?mul neid Chevy nimelisi ainult viis ...
28.08.2010 at 21:16
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
cce:
quote:
Harry_R:

Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D

between us,guys ...mida ütleks sinu naine kui ta oleks minu naine?mul neid Chevy nimelisi ainult viis ...

"Between us", aga mu naine nägi seda postitust kogemata. Ja mul on nüüd kellad ehk teisisõnu pikemat aega "kuival". Saab ehk CHEVY'ga tegeleda. :D
28.08.2010 at 21:49
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
quote:
cce:
quote:
Harry_R:

Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D

between us,guys ...mida ütleks sinu naine kui ta oleks minu naine?mul neid Chevy nimelisi ainult viis ...

"Between us", aga mu naine nägi seda postitust kogemata. Ja mul on nüüd kellad ehk teisisõnu pikemat aega "kuival". Saab ehk CHEVY'ga tegeleda. :D
Ära kutsu ise vaimusid välja! :devil
28.08.2010 at 21:53
cce
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
kaedoo:
quote:
Harry_R:
quote:
cce:
quote:
Harry_R:

Hea on see, et igav ei ole, aga kui nii edasi läeb, siis poissmees ma varsti olen. :P Chevy hõõrutakse mulle igal võimalikul juhul nina alla - Chevy teeb sulle süüa, Chevy peseb su pesu, Chevy tuleb koristab, Chevy annab sulle n****.
Aga mis teha, enne jätan naise, kui auto, sest auto pakub mulle rohkem rahuldust. :D

between us,guys ...mida ütleks sinu naine kui ta oleks minu naine?mul neid Chevy nimelisi ainult viis ...

"Between us", aga mu naine nägi seda postitust kogemata. Ja mul on nüüd kellad ehk teisisõnu pikemat aega "kuival". Saab ehk CHEVY'ga tegeleda. :D
Ära kutsu ise vaimusid välja! :devil
täpselt silmamunasse :devil
28.08.2010 at 21:59
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
DevilDeVille: ilmselt ratta andur mitteniihea

Vastates mu meilile, arvasid et rattalaager.

Ja gaasiseadme kaitsme kohta küsides:

"Kaitsme kohta ei oska küll midagi öelda, sest töömees kes tegi ei tea
sellest küll midagi. Meie tööd gaas küll ei seganud."

Niiet, seal töökojas on haldjad, kes asju auto küljest minema lennutavad. :D
01.09.2010 at 20:43 1 edit. Last edited 01.09.2010 at 20:43 by Harry_R
DevilDeVille
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
nuh, ega maksa inimesi hoobilt hukka mõista, uurinud asja, jääb mulle bleiserivõõra inimesena mulje, et ABSiku andur ongi koos rattalaagri ja rummuga. elik teadjad inimesed bjuutist räägivad sulle sulatõtt.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
01.09.2010 at 00:31
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
DevilDeVille: nuh, ega maksa inimesi hoobilt hukka mõista, uurinud asja, jääb mulle bleiserivõõra inimesena mulje, et ABSiku andur ongi koos rattalaagri ja rummuga. elik teadjad inimesed bjuutist räägivad sulle sulatõtt.

Ega ma ei olegi kedagi veel hukka mõistnud. Tahtmatult tekib kerge kahtlus hinge, kui viid korras auto tööse ja tagasi tuleb uue veaga. Kui homme keegi mind jutule võtab, siis proovin sellele veale jälile saada, kuid täna pidin ABS kaitsme välja võtma, sest pidurdamine on sama efektiivne, kui talvel libedaga.
Peaks ka märteni juures homme ära käima ja stangele pilgu peale viskama.
02.09.2010 at 19:58
wagoneer
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R:
quote:
DevilDeVille: nuh, ega maksa inimesi hoobilt hukka mõista, uurinud asja, jääb mulle bleiserivõõra inimesena mulje, et ABSiku andur ongi koos rattalaagri ja rummuga. elik teadjad inimesed bjuutist räägivad sulle sulatõtt.

Ega ma ei olegi kedagi veel hukka mõistnud. Tahtmatult tekib kerge kahtlus hinge, kui viid korras auto tööse ja tagasi tuleb uue veaga. Kui homme keegi mind jutule võtab, siis proovin sellele veale jälile saada, kuid täna pidin ABS kaitsme välja võtma, sest pidurdamine on sama efektiivne, kui talvel libedaga.
Peaks ka märteni juures homme ära käima ja stangele pilgu peale viskama.

Tulistan puusalt aga mul saksa rahvaautol oli sama probleem,et ABS tärises kogu aeg. Viga oli pesas liiga sügavale lükatud ABS-i anduris. Aitas kui lihtsalt natuke väljapoole sikutasin. Liiga palju sikutades hakkab ABS-i tuli põlema.
Äkki sul miskit sarnane kamm on?

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
02.09.2010 at 21:20
arx73
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kodanik , harry.Mina olen see remondimees AB-st,kes vahetas su autol mootorist õli ja asendasin vee sildadest õli vastu.mis puutub sinu auto piduritesse ,siis pole mul sellega kahjuks või õnneks midagi pistmist.Ma ei vahetanud isegi pidurivedeliku,nagu sa oma suure suuga väidad.Mis puutub kaitsmesse ,mis sul kaduma läks,siis tule läbi ja ma annan sulle kaks uut.Mul pole õrnaaimugi kus kohast see kaitse kaduma läks,sest minu gaasipliidil ei ole kaitsmeid! Ja paluks vähem plõksimist.
02.09.2010 at 21:23
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
No ehk homme saab teada vast.
Samas muidugi mõelda, et kui kuu tagasi nende juures autoga kontrollis käisin enne puhkusele minekut, siis nad ikkagi laagreid ei kontrollinud. Milleks üldse sellist tasuta kontrolli teha, kui põhi asjugi ei viitsita üle vaadata? Küsigu parem raha ja tehku põhjalik kontroll, mitte saates tripile sõnadega, auto on korras, kui tegelikult on käigukast kuiv ja laager/laagrid läbi. Käigukasti varrast nad ei saanud kätte! Ma keerasin paar korda seda ja oli olemas.
Siiani pole peale AB teiste töökodadega kogemusi, kuid arvatavasti proovin järgmiseks US Partsi.
02.09.2010 at 21:39
Rizzy
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
arx73: ... Ja paluks vähem plõksimist.


Juba sellise jutu peale ei tahaks ma, et mu auto taolise tegelase kätte satuks.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
02.09.2010 at 21:55
STW
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: No ehk homme saab teada vast.
Samas muidugi mõelda, et kui kuu tagasi nende juures autoga kontrollis käisin enne puhkusele minekut, siis nad ikkagi laagreid ei kontrollinud. Milleks üldse sellist tasuta kontrolli teha, kui põhi asjugi ei viitsita üle vaadata? Küsigu parem raha ja tehku põhjalik kontroll, mitte saates tripile sõnadega, auto on korras, kui tegelikult on käigukast kuiv ja laager/laagrid läbi. Käigukasti varrast nad ei saanud kätte! Ma keerasin paar korda seda ja oli olemas.
Siiani pole peale AB teiste töökodadega kogemusi, kuid arvatavasti proovin järgmiseks US Partsi.

Sellel nädalal juba mitmes negatiivne emotsioon AB-ga seoses, tea mis toimub seal?
(selliste kommentaaride tegemisest tasuks vast ikka töötegijatel hoiduda)
02.09.2010 at 21:57
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
arx73: Kodanik , harry.Mina olen see remondimees AB-st,kes vahetas su autol mootorist õli ja asendasin vee sildadest õli vastu.mis puutub sinu auto piduritesse ,siis pole mul sellega kahjuks või õnneks midagi pistmist.Ma ei vahetanud isegi pidurivedeliku,nagu sa oma suure suuga väidad.Mis puutub kaitsmesse ,mis sul kaduma läks,siis tule läbi ja ma annan sulle kaks uut.Mul pole õrnaaimugi kus kohast see kaitse kaduma läks,sest minu gaasipliidil ei ole kaitsmeid! Ja paluks vähem plõksimist.

Kallis inimene, see et te ei vahetanud piduriõli on teie tegemata töö. Mina selle surmkindlalt tellisin. Kui te seda isegi tööde nimekirja ei suuda panna on jällegi teie tegemata töö. Mina eeldasin, et see on vahetatud.
Mul on juba uus kaitse. Äkki sa seletad siis seda müstikat, kuidas teie töökojas sellised asjad juhtuvad, et kinnisest karbist kaob kaitse ära? Olen teie garaazi negatiivsest suhtumisest gaasiautodesse kuulnud küll, mis väljendus taas sinu eelviimases lauses ja seega ei imesta ma midagi.
Ja mis plõksimisest sa siin seletad? Tehke oma tööd korralikult või kui ei suuda, siis kannatage kriitikat. Kui isegi käimakoti varrast kätte ei saa, siis millest me räägime?
02.09.2010 at 22:01 1 edit. Last edited 02.09.2010 at 22:06 by Harry_R
Harry_R
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
STW, suunaks sa äkki mind nendele?
Nagu mulle täna vanem usa auto omanik mainis AB kohta, siis kõik ei kuld mis hiilgab. Ja nii vist ongi. Läksin reklaami ohvriks. Ta ise ka nüüd Us partsu klient.
02.09.2010 at 00:15 1 edit. Last edited 02.09.2010 at 00:16 by Harry_R
STW
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
Harry_R: STW, suunaks sa äkki mind nendele?
Nagu mulle täna vanem usa auto omanik mainis AB kohta, siis kõik ei kuld mis hiilgab. Ja nii vist ongi. Läksin reklaami ohvriks. Ta ise ka nüüd Us partsu klient.

1. näide oli kui mu venna Buickile oldi valmis hakkama mootori remonti tegema kuna 1. pütt ei tööta (eelarve u. 15 K), AB väitis, et on olemas säde ja ka kütust tuleb peale e. siis muud varianti pole kui et mehhaaniline viga. Miks enne otsust teha mootorirem. silindri surveid ei mõõdetud ei tea ma siiani. Mina oma lolli peaga ei uskunud, et selline viga saab olla mehhaaniline ja uurisime omal käel vähe edasi, tõde oli see, et 1. pütti säde oli liialt nõrk, küünlal võis seda küll näha aga surve all kadus ära.

Tegelikult oli autol läbi ICM, mille vennas soetas Märteni käest 1K kohaliku eest, nüüd auto käib nagu kell jälle.

Viide venna topicule:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=34925
03.09.2010 at 09:05
rnx69
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Huvitav lugemine, kuigi autopäeviku teemasse selline klattimine vast väga ei sobiks. Avaliku hädaldamise asemel ehk oleks märksa tulemuslikum töökojaga omavahel asjad läbi arutada? Enivei on meite kandis ütlemine, et kui ei meeldi, siis tee järgmine kord ise ja paremini :)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
03.09.2010 at 14:04
anryo
  
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Aga mis te viite oma autosid nende "õlinäppude" juurde siis, kui ise nii targad olete ja kõike teha oskate? Olles ise pikaaegne AB klient, oskan küll vaid kiidusõnu öelda!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
03.09.2010 at 14:54
STW
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
anryo: Aga mis te viite oma autosid nende "õlinäppude" juurde siis, kui ise nii targad olete ja kõike teha oskate? Olles ise pikaaegne AB klient, oskan küll vaid kiidusõnu öelda!

Eelnevad kogemused AB kohalt sammuti olnud positiivsed, sellest ka tingitud küsimus, mis seal toimub/juhtunud on?
Mehhaaniku kommentaar kah just julgustav ei olnud.
03.09.2010 at 16:13
arx73
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Vabandused minu ebaviisaka käitumise pärast. Andsin Blazeri remondi juures endast parima ja süüdistused töö kvaliteedi pärast viisid mind endast välja. Tekkinud ABS-i viga on vast ikka auto vanusega seotud aga sellegipoolest võiks tekkinud vea põhjuse ennem kindlaks teha, kui hakata autoremondi firmat foorumis süüdistama. Loodetavasti saad auto peagi sõidukorda ja tunned ameeriklasest rõõmu.
03.09.2010 at 18:58
STW
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
arx73: Vabandused minu ebaviisaka käitumise pärast. Andsin Blazeri remondi juures endast parima ja süüdistused töö kvaliteedi pärast viisid mind endast välja. Tekkinud ABS-i viga on vast ikka auto vanusega seotud aga sellegipoolest võiks tekkinud vea põhjuse ennem kindlaks teha, kui hakata autoremondi firmat foorumis süüdistama. Loodetavasti saad auto peagi sõidukorda ja tunned ameeriklasest rõõmu.


Eel kirjutatu valguses ning ka AB poolse reageeringule tuginedes, minu poolt jällegi kiitust meestele, klienditeenindus endiselt tasemel. Ilmselt oli see juhtum lihtsalt inimlik apsakas.
(ilmselt võib selle AB-d puudutava teema teise kodaniku auto päevikust likvideerida)
03.09.2010 at 19:44
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Kena oleks kui Blazeri rubriigis ei esineks võõraste(omade) probleeme,muidu peab peremees mune praadima ise ja vaatama kuidas teised töökodasid rapivad.
03.09.2010 at 20:55
lumeinimene
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Arvan et, võiks ära lõpetada selle lahingu ja sõbralikult ära leppida sest kokkutulekutel tahaks ikka teiste usa auto vendadega õlli juua mitte kividega loopida.
04.09.2010 at 21:53
juuriaadol
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Ma tahaks ka oma blazerile velge mis ulataks vähemalt koopani vb nats ka üle, et kuhu peaksin pöörduma või mis mõõte taga ajama?
auto on lahe aga rattavahe väljast välja on mannetu :)
13.09.2010 at 21:44
kaedoo
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
Mõõda ära praeguse velje laius ja vali toll või kaks laiem.Võimalus panna vahetükk velje ja rummu vahele.Kui mõnel sõbra autol laiemad veljed ja poldiaugud sobivad,katseta.Velgede kohta saad neti.ee/rehvid/ jne.
13.09.2010 at 21:59
juuriaadol
 
Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)
quote:
kaedoo: Mõõda ära praeguse velje laius ja vali toll või kaks laiem.Võimalus panna vahetükk velje ja rummu vahele.Kui mõnel sõbra autol laiemad veljed ja poldiaugud sobivad,katseta.Velgede kohta saad neti.ee/rehvid/ jne.

pole sõpru kellel oleks ameeriklast. Velgede väljaulatuvus sõltub ju sellest ka, et kui kaugel asub poldiring servast
ehk kui sügaval on poldid
Kas sellejaoks on ka veljel mingi mõõt või tähis?
13.09.2010 at 22:11
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Blazer 4.3 V6 98' (LÄINUD!)   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.