register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Puurimine ja hoonimine   1 2 3 4  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
Puurimine ja hoonimine
Pagan, see ju küll väga hea hind! Siinkohal küsimus suurele ringile - kas meil ka keegi tegeleb mootoriplokkide hot-tank pesuga?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
26.05.2006 at 11:03
gets
Puurimine ja hoonimine
Rahvas siin rääkis kah, et Eesti meestele tehakse allahindlust R-koneistuses, kuid keegi mulle küll alet ei pakkunud Soome poolt, kui vänta tasakaalustada lasksin :). Mis parooliga sa selle allahindluse välja rääkisid? Lihtsalt, et oleks edaspidiseks teada.
26.05.2006 at 11:19
ROKIPEER
 
Puurimine ja hoonimine
Ma ise otse ei suhelnudki, rääkisin sõbra ammi pehmeks ja
ta kõneles minu eest mis vaja.
26.05.2006 at 15:09
ammi
 
Puurimine ja hoonimine
Lühidalt oli nii,et helistasin ja rääkisin mida vaja teha oleks!Küsisin hinda kogu kupatusele ja kui teema vajus lõpuks selle peale,et mees ise Eestis on,siis ütles ta kohe sellepeale kuni 15% ale.Kuna Eesti mees jne. :) Ja pakkus oma transat,sest ta ise arvas,et Eesti transa tuleb kallis!
See kogu kupatuse hind on siis pluss miinus 20€ kuna ta oli kodus ja täpselt ei osanud öelda aga helistame ja täpsustame ROKIPEER`iga seda veel ;)
26.05.2006 at 15:18
Lembit
Puurimine ja hoonimine
quote:
Vanaisa: Siinkohal küsimus suurele ringile - kas meil ka keegi tegeleb mootoriplokkide hot-tank pesuga?
Ma olen teinud. Küll väiksemaid asju.
26.05.2006 at 19:42
MGartin
Puurimine ja hoonimine
Tere!

Sai samuti üks vana mootor Soome R-koneistusse viidud ja tööga olen väga rahul. Töö puhas ja korralik.

Soovitan soojalt seda kohta, mõnus suhtumine ja mõistlikud hinnad.


Mootori pesu saanud blokk ja pea:





Vaade pealtpoolt:





Taastatud nukk:







____________________________
Pre-War to Post-War to Classic car
'60
'35
'28
'62
'63
'68
'46

01.06.2006 at 00:18 1 edit. Last edited 08.06.2006 at 23:33 by MGartin
ROKIPEER
 
Puurimine ja hoonimine
Sain ka oma kola soomest kätte ja sõrme ja silmaga
katsudes tundus küll et töö ikka hästi tehtud.
Lisaks puurimisele-hoonimisele siis ploki pesu mis oli
enamuse ka vanast värvist ploki pealt minema viinud ;)

Lisaks saatsin kaasa ka uued nukkvõlli saaled et neil
asi käpas ja vahetavad ise ära, ja kasseeriti siis veel
lisaks ka 40 euri selle eest.
Igaljuhul nüüd läheb huvitavaks, mul juba keel ninast väljas
et saaks aga garages unetuid öid veetma hakata ;)
08.06.2006 at 07:27
ammi
 
Puurimine ja hoonimine
Üsna kiires tempos asi edeneb!:)
Edu!!
08.06.2006 at 16:57
ylovoitka
Puurimine ja hoonimine
Mis on hetkel puurimise/hoonimise hinnad, kas ikka on parim koht töö teostamiseks Soome?
05.04.2009 at 10:11
barma
Puurimine ja hoonimine
Tervist

Vana teema aga ehk oskab keegi anda värskemat nõu kelle kätte julgeks usaldada ühe väntvõlli lihvimiseks ja ploki hoonimiseks. Vaja oleks ka kõik lasta üle mõõta et oskaks kokkupaneku alustamiseks uusi juppe tellima hakata. Mootor on R4, Pinto plokk. Võibolla on kellelgi Eestis ka torque plate selle jaoks? Hot tank oleks ka tore. Tänud ette nõuandjatele.
17.04.2012 at 09:56 1 edit. Last edited 17.04.2012 at 09:58 by barma
rnx69
 
Puurimine ja hoonimine
Väntvõlli lihvimise koha pealt on mul positiivsed kogemused eelmisest aastast Astromotoga Tartus. See vana, kes väntvõllidega seal tegeleb, tundub olevat ikka päris pädev ning lisaks oli väga meeldiv ka tema suhtumine ja töö teostamise kiirus. Mõõdud klappisid peale lihvi täpselt ette nähtud remontmõõtudega (saalelõtkud said üle mõõdetud), endale üllatuseks avastasin, et tekitatud olid õlikanalitele ka faasid, mille kohta olin unustanud täiesti küsida, et kas õnnestub ka see liigutus ühele poole teha. Hind ka nüüd väga ei tapnud V8 vända lihvimine läks vist 150 kehtivat. Mõõtmine ning nõu andmine seejuures oli täiesti tasuta ning ei kohanud ka sellist suhtumist, et "ah, mis, jälle keegi tuleb tüütama".

PS. Sedasama ei saa aga öelda ülemise otsa tegijate kohta seal - kaante kontrollimine ning survestamine võttis jubedalt kaua aega, pronksist juhtpukside lisamisega SBC malmkaande saadeti mind korrekselt sooja kohta jne.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
17.04.2012 at 10:10
berg_CSG
  
Puurimine ja hoonimine
Seoses mopari 400cid mootori ehitamisega sain infot et Tõukur OÜ on varsti stressplate'id olemas, ehk on kellegile kasulik info.
Samuti sooviks küsida, kas keegi teab kas ja kus eestis v8 väntvõlli tasakaalustatakse?



____________________________
CSG Customs - Keretööd - Autoremont - 58IOO793
08.03.2013 at 08:10
Raceboy
 
Puurimine ja hoonimine
quote:
barma: Tervist

Vana teema aga ehk oskab keegi anda värskemat nõu kelle kätte julgeks usaldada ühe väntvõlli lihvimiseks ja ploki hoonimiseks. Vaja oleks ka kõik lasta üle mõõta et oskaks kokkupaneku alustamiseks uusi juppe tellima hakata. Mootor on R4, Pinto plokk. Võibolla on kellelgi Eestis ka torque plate selle jaoks? Hot tank oleks ka tore. Tänud ette nõuandjatele.


Torque plate'e on päris lai valik Detjonõševil (Katusepapi tn nüüd) ja ausaltöeldes mujal ma väntvõlli lihvida ja mootoriplokki hoonida ei lasekski. Kaanetöid olen samuti lasknud seal teha, teine hea koht on Windorfis Tiidu juures.

Astromotoga on väga kehvad kogemused tulemuse osas, samuti kehvad kogemused Tartus Õnne tn kaanetöid tegeva tüübiga (Rekand oli nimi vist). Täiesti mõttetud mehed.

____________________________
www.vems.ee
08.03.2013 at 10:29
viplala
Puurimine ja hoonimine
Ma olen viimasel ajal, kõik oma plokikaaned lasknud lihvida Kavoris. http://www.kavor.ee/kontakt.htm Üks kord puuriti välja ka vanad juhtpuksid, kuna olid kaanega ühes tükis, ja asendati uutega. Suhtumine on seal väga mõistlik, ei mingit ülbust. Töö on siiamaani olnud kiire ja korralik, ning ka hind on ok. Soovitan soojalt.
08.03.2013 at 12:06
Ranchero
Puurimine ja hoonimine
quote:
viplala: Ma olen viimasel ajal, kõik oma plokikaaned lasknud lihvida Kavoris. http://www.kavor.ee/kontakt.htm Üks kord puuriti välja ka vanad juhtpuksid, kuna olid kaanega ühes tükis, ja asendati uutega. Suhtumine on seal väga mõistlik, ei mingit ülbust. Töö on siiamaani olnud kiire ja korralik, ning ka hind on ok. Soovitan soojalt.

Mul samuti Kavoriga head kogemused, kaante tegemine ja hooratta kergendamine jne. Oskajad mehed, kiire töö. Soovitan.
08.03.2013 at 19:07
Turx
 
Puurimine ja hoonimine
Julgen samuti Kavorit soovitada. Aastaid nende juures käinud,suhtumine viisakas + hinnad tunduvad samuti mõistlikud.
13.03.2013 at 18:38
papacarlo
Puurimine ja hoonimine
Tervitus
Lasin hiljuti mootoril silindrid järgmisse mõõtu puurida(malm). Kui plokil järgi käisin, soovitati silindri ülemine serv viiliga üle käia, et kolvirõngad/kolvid paremini silindritesse läheksid. Nüüd siis küsimus, milline peaks olema see viil ja kui palju ma peaks viiliga ''kaasa aitama'' ja kas tohib ikka?
24.03.2013 at 16:25
ivoalaska
 
Puurimine ja hoonimine
See ei tohiks väga hea mõte olla. On olemas spets riistapuu, millega saad kolvid rõngastega silindrisse paigutada. Midagi sellist http://www.summitracing.com/parts/sme-90a4000/overview/

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
24.03.2013 at 16:50 1 edit. Last edited 24.03.2013 at 16:55 by ivoalaska
hents99
  
Puurimine ja hoonimine
Nujah.......Seda abinõud on nii või teisiti vaja.

Võta kasvõi lihvpaber ja puuklots. Käi õrnalt serv üle, kui näppu enam ei lõika, siis ongi juba hea. Nö kerge faas sisse. Viiliga läheb vast liiale, oleneb ka viilist muidugi.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.03.2013 at 17:15
SPITFIRE
 
Puurimine ja hoonimine
Hea tava kohaselt peaks töötleja enda tekitatud teravad servad eemaldama.

____________________________
Hell Camino
24.03.2013 at 17:25
Astro SS
Puurimine ja hoonimine
Miks viiliga liiale läheb?

Plokikaanetihend on enamasti ca 2 mm suurem kui auk ja kolvirõngad on ca 10mm ja rohkem madalamal kui tasapind....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
24.03.2013 at 17:27
papacarlo
Puurimine ja hoonimine
See abinõu on mul olemas, aga täna kui siis ei saanud ma kolbe silindrisse. Ei hakanud väga vägistama kah muidugi. Eks peab siis ikka mingi faasi sisse viilima. Lootsin, et saab ilma hakkama. Pärast viilimist tuleb ju jälle plokk korralikult puhtaks pesta.
24.03.2013 at 20:10
_siim_
Puurimine ja hoonimine
Mina kuulen esimest korda et midagi viilima peab...
25.03.2013 at 00:47
Olds
  
Puurimine ja hoonimine
quote:
_siim_: Mina kuulen esimest korda et midagi viilima peab...
sama siin...

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
25.03.2013 at 08:56
hents99
  
Puurimine ja hoonimine
Kui silindri terav serv käe katki lõikab määret peale kandes, siis vast tuleb see teema meelde.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.03.2013 at 15:23
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Puurimine ja hoonimine   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.