register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal   1 2 3 4  
Poster Message
dellu
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Huvitav on muidugi suhtumine, et katsume aga igal võimalusel ürituste korraldamisse kodaraid loopida. Kust see raha võla likvideerimiseks nii üldse tulema peaks? Kui talveüritus oleks tuludega, siis tooks see ju raha sisse ja saaks ka võla kasvõi kohe ära likvideerida. See summa, umbes 200 eurot, on ka muidugi jõhkralt tappev mille pärast lõplikult tülli ajada antud ala huvilised/korraldajad.
Ja nagu öeldakse, kõik uus on ammuunustatud vana. Alles see oli kui "SR lõpuüritusele" kriips peale tõmmati. Kas need nüüd just üheselt võrreldavad tegevused/üritused on, aga ühe ettevõtmise suhtumist kõigisse teistesse näitab küll. Muster aga on küll äravahetamiseni sarnane. Kui algul on justkui vajalikud kokkulepped olemas, siis järsku tekib kuskilt keegi "salajane soovitaja". Kummalgi korral aga ei võeta ühendust mitte teise osapoolega, et täpsustada ja arutada, vaid ikka minnakse seda teist poolt oma otsuse muutmisele mõjutama.


Ehk siis kordame ka veelkord juba varem mainitud küsimust, toimub üldse see aasta mõni üritus ka? EMV kalendrit pole ju ka kuskil välja toodud. Saaks mingitki puhkuseplaani teha, et millal Eestist eemal olla, kuigi ega eelmine aasta muudeti ka neid nagu jumal juhatas. Pidin sellepärast Saksamaalt kiirelt tagasi tormama, kuigi algselt oli planeeritud pea nädal kauem olla.
26.01.2011 at 14:56 3 edits. Last edited 26.01.2011 at 15:01 by dellu
Marko L
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
marko262:
quote:
rivo09: Ma ei hakka üksikasjadesse langema kuid üks on kindel ,et võlgu jäi Kangelas Tartu Autoklubi ikka EAL ile ja minu teada maksis BHRA selle võla kinni . Ei ole vaja palju nuputada miks nad talve võistluseks luba ei saanud.

Küsimus Kangelasklubile ikka sama ,mida te tahate nüüd sellega saavutada ?

Saavutada?
See ju teadaanne, et me 2011 kiirendusi ei korralda.
Lisatud ka meiepoolne põhjendus.

Saavutame selle, et võistlejad teavad, et 2011 Tartu Autoklubi kiirendusi ei korralda.

Selle saavutasite esimese postis p.1 aga mille jaoks oli vaja Alakomitee suhtumisest rääkima hakata?
Kindlasti oleks olnud võimalik see omavahel selgeks rääkida, mitte lihtsalt foorumisse kurtma tulla.

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.


____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
26.01.2011 at 15:28
aivoha
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
Marko L:
quote:
marko262:
quote:
rivo09: Ma ei hakka üksikasjadesse langema kuid üks on kindel ,et võlgu jäi Kangelas Tartu Autoklubi ikka EAL ile ja minu teada maksis BHRA selle võla kinni . Ei ole vaja palju nuputada miks nad talve võistluseks luba ei saanud.

Küsimus Kangelasklubile ikka sama ,mida te tahate nüüd sellega saavutada ?

Saavutada?
See ju teadaanne, et me 2011 kiirendusi ei korralda.
Lisatud ka meiepoolne põhjendus.

Saavutame selle, et võistlejad teavad, et 2011 Tartu Autoklubi kiirendusi ei korralda.

Selle saavutasite esimese postis p.1 aga mille jaoks oli vaja Alakomitee suhtumisest rääkima hakata?
Kindlasti oleks olnud võimalik see omavahel selgeks rääkida, mitte lihtsalt foorumisse kurtma tulla.

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.


Lugesin seda juttu siin ja ei leidnud autoklubi halale sobivaid sõnu. Olen 100 %nõus Marko L -iga nõus.
Tuleb ikka peeglisse enne vaadata, kui hakata otsima süüdlasi alakomiteest.
Nagu ütleb iidne Tõstamaa vanasõna - "Teiste seas pinda nähakse, aga enda sees palki ei nähta"
26.01.2011 at 15:40
Raceboy
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
Marko L:

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.


Läti MV etapp koos Eestist pärit võistlejatega on "kohalik võistlus"? See ongi ala arendamine, kui võimaldatakse sõita ja ürituste (laduasa) korraldamisega aidatakse asjale kaasa.

Ei saa öelda ju, et pealtvaatajaid ei olnud, neid oli lihtsalt vähem. Küll aga oli seal erinevalt EMV (vist II?) etapiga Kiltsis võrreldes ka võistlejaid.

Aivo ees müts maha Speedesti korraldamise eest aga Speedestide tase on olnud heas mõttes erand Eesti kiirendusspordis, mitte reegel. Kahjuks.

Minu meelest on täiesti normaalne sellised asjad ka ala entusiastide foorumis teatavaks teha, mitte probleemi kalevi alla peitma hakata ja praegu on küll kõige valulikumad reaktsioonid (seejuures ilma ÜHEGI tõsiseltvõetava argumendita) tulnud BHRA kaitsjatelt.

P.S. Ma ei ole Tartu Autoklubiga kuidagigigi seotud.

____________________________
www.vems.ee
26.01.2011 at 16:10
Marko L
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
Raceboy:
quote:
Marko L:

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.


Läti MV etapp koos Eestist pärit võistlejatega on "kohalik võistlus"? See ongi ala arendamine, kui võimaldatakse sõita ja ürituste (laduasa) korraldamisega aidatakse asjale kaasa.

Ei saa öelda ju, et pealtvaatajaid ei olnud, neid oli lihtsalt vähem. Küll aga oli seal erinevalt EMV (vist II?) etapiga Kiltsis võrreldes ka võistlejaid.

Aivo ees müts maha Speedesti korraldamise eest aga Speedestide tase on olnud heas mõttes erand Eesti kiirendusspordis, mitte reegel. Kahjuks.

Minu meelest on täiesti normaalne sellised asjad ka ala entusiastide foorumis teatavaks teha, mitte probleemi kalevi alla peitma hakata ja praegu on küll kõige valulikumad reaktsioonid (seejuures ilma ÜHEGI tõsiseltvõetava argumendita) tulnud BHRA kaitsjatelt.

P.S. Ma ei ole Tartu Autoklubiga kuidagigigi seotud.

Vot see ongi ala arendamine kui korraldad Läti MV mitte Eesti MV

EDIT: BHRA Dragrace 2010 ei olnud kindlasti kõige parem võistlus 2010a.
Aga hea, et üldse toimus - võistlejad said sõita ja punktid kirja.
Üritus toimus tänu sellele et Anryo ja Evelyn võtsid puhkused selle jaoks.

BHRA eesmärk ei ole kiirendusvõistlusi korraldada.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
26.01.2011 at 16:14 1 edit. Last edited 26.01.2011 at 16:20 by Marko L
tfr
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Do correct me if I'm wrong, aga objektiivse, neutraalse ja kummagi poolega mitteseotud kõrvalseisjana olen ma siit ja paarist teisest selle foorumi threadist kõrva taha pannud järgnevad faktid:

1) Tartu Autoklubil (TAK) on võlgnevus MTÜ BHRA ees.
2) Selle võlgnevuse tasumiseks on saavutatud ajatamiskokkulepe ning seda on täidetud.
3) MTÜ BHRA on ennast täielikult lahti sidunud kiirendusvõistluste korraldamisest.
4) TAK suhtles "talvise üritustesarja" korraldamise käigus EALi juhtkonnaga ning sai nende nõusoleku.
5) Peale seda suhtlesid nad MTÜ BHRA-ga, kes teatas, et kuni pole likvideeritud poolt võlgnevust, siis nemad TAKil EALi luba võistluste korraldamiseks saada ei lase.

Seda pole küll kusagil otseselt kirjas olnud, aga kaine talupojamõistuse põhjal teen educated guessi, et "talvise üritustesarja" puhul ei ole tegemist kiirendusega, vaid pigem mingi lume- või jäärajasõiduga.

Neid asju kokku summeerides jõuab järelduseni, et MTÜ BHRA inimesed, kasutades ära oma suhteid EALiga, mõjutasid viimast keelduma TAKile mittekiirendusvõistluste korraldamisluba andmast. Ehk siis organisatsioon, kellel ei ole (enam) ei kiirendus- ega ka mingi teise spordiala korraldamisega pistmist, kasutab EALi (kellel ei ole (enam) selle võlaga ka otsest seost) mõjutusvahendina oma finantsprobleemide lahendamiseks.

Seejuures ajatatud võlgnevuse. Isegi Maksuamet, kelle kohta meist enamusel vist ühtegi head sõna öelda ei ole, loeb ajatatud maksuvõlga maksuvõla puudumiseks ja väljastab vajadusel ka sellekohase tõendi.

Ma tean, et igal asjal on alati kaks poolt ja ilmselgelt ei ole see olukord päris nii mustvalge, aga millekski vähemaks kui "lihtsalt inetu" ei õnnestu seda ikka kuidagi siluda.
26.01.2011 at 16:18
marko262
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
tfr: Do correct me if I'm wrong, aga objektiivse, neutraalse ja kummagi poolega mitteseotud kõrvalseisjana olen ma siit ja paarist teisest selle foorumi threadist kõrva taha pannud järgnevad faktid:

1) Tartu Autoklubil (TAK) on võlgnevus MTÜ BHRA ees.
2) Selle võlgnevuse tasumiseks on saavutatud ajatamiskokkulepe ning seda on täidetud.
3) MTÜ BHRA on ennast täielikult lahti sidunud kiirendusvõistluste korraldamisest.
4) TAK suhtles "talvise üritustesarja" korraldamise käigus EALi juhtkonnaga ning sai nende nõusoleku.
5) Peale seda suhtlesid nad MTÜ BHRA-ga, kes teatas, et kuni pole likvideeritud poolt võlgnevust, siis nemad TAKil EALi luba võistluste korraldamiseks saada ei lase.

Seda pole küll kusagil otseselt kirjas olnud, aga kaine talupojamõistuse põhjal teen educated guessi, et "talvise üritustesarja" puhul ei ole tegemist kiirendusega, vaid pigem mingi lume- või jäärajasõiduga.

Neid asju kokku summeerides jõuab järelduseni, et MTÜ BHRA inimesed, kasutades ära oma suhteid EALiga, mõjutasid viimast keelduma TAKile mittekiirendusvõistluste korraldamisluba andmast. Ehk siis organisatsioon, kellel ei ole (enam) ei kiirendus- ega ka mingi teise spordiala korraldamisega pistmist, kasutab EALi (kellel ei ole (enam) selle võlaga ka otsest seost) mõjutusvahendina oma finantsprobleemide lahendamiseks.

Seejuures ajatatud võlgnevuse. Isegi Maksuamet, kelle kohta meist enamusel vist ühtegi head sõna öelda ei ole, loeb ajatatud maksuvõlga maksuvõla puudumiseks ja väljastab vajadusel ka sellekohase tõendi.

Ma tean, et igal asjal on alati kaks poolt ja ilmselgelt ei ole see olukord päris nii mustvalge, aga millekski vähemaks kui "lihtsalt inetu" ei õnnestu seda ikka kuidagi siluda.

Meil on võlg nii BHRA, kui ka EAL'i ees. Tasumine käib läbi BHRA meil.
26.01.2011 at 16:21
tfr
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
Marko L: Vot see ongi ala arendamine kui korraldad Läti MV mitte Eesti MV

Jällegi, parandage mind kui ma eksin, aga niipalju kui mina aru olen saanud, siis Tartu Autoklubi põhjus Eesti MV asemel oma sari teha tulenes sellest, et nende arvamus BHRA-ga klassipiiridest läks lahku. "Tagajärg" oli see, et kaks aastat korraldati väga edukalt võistlusi, kus võistlejaid oli rohkem kui Eesti meistrivõistlustel.

Konstruktiivne lähenemine sellele olukorrale oleks pigem mõelda selle üle, et äkki need EMV klassid ikka ei saanud parimad võimalikud, mitte öelda, et TAK on ala arendamisele vastu töötanud.
26.01.2011 at 16:22
marko262
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Läti MV korraldamine oli ka tänu LAF'i mõistvale ja vastutulelikule suhtumisele oluliselt soodsam.
Nendega on tõesti meeldiv koostööd teha.
26.01.2011 at 16:24
taimar
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
aivoha:
quote:
Marko L:
quote:
marko262:
quote:
rivo09: Ma ei hakka üksikasjadesse langema kuid üks on kindel ,et võlgu jäi Kangelas Tartu Autoklubi ikka EAL ile ja minu teada maksis BHRA selle võla kinni . Ei ole vaja palju nuputada miks nad talve võistluseks luba ei saanud.

Küsimus Kangelasklubile ikka sama ,mida te tahate nüüd sellega saavutada ?

Saavutada?
See ju teadaanne, et me 2011 kiirendusi ei korralda.
Lisatud ka meiepoolne põhjendus.

Saavutame selle, et võistlejad teavad, et 2011 Tartu Autoklubi kiirendusi ei korralda.

Selle saavutasite esimese postis p.1 aga mille jaoks oli vaja Alakomitee suhtumisest rääkima hakata?
Kindlasti oleks olnud võimalik see omavahel selgeks rääkida, mitte lihtsalt foorumisse kurtma tulla.

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.


Lugesin seda juttu siin ja ei leidnud autoklubi halale sobivaid sõnu. Olen 100 %nõus Marko L -iga nõus.
Tuleb ikka peeglisse enne vaadata, kui hakata otsima süüdlasi alakomiteest.
Nagu ütleb iidne Tõstamaa vanasõna - "Teiste seas pinda nähakse, aga enda sees palki ei nähta"

Palun konkreetseid argumente, mis osas me peeglisse peame vaatama? Me avaldasime arvamust Alakomitee suhtumise kohta, lähtudes enda kogemustest. Mis puutub siia Tõstamaa vanasõna?
26.01.2011 at 16:24 1 edit. Last edited 26.01.2011 at 16:30 by taimar
aivoha
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
taimar:
quote:
aivoha:
quote:
Marko L:
quote:
marko262:
quote:
rivo09: Ma ei hakka üksikasjadesse langema kuid üks on kindel ,et võlgu jäi Kangelas Tartu Autoklubi ikka EAL ile ja minu teada maksis BHRA selle võla kinni . Ei ole vaja palju nuputada miks nad talve võistluseks luba ei saanud.

Küsimus Kangelasklubile ikka sama ,mida te tahate nüüd sellega saavutada ?

Saavutada?
See ju teadaanne, et me 2011 kiirendusi ei korralda.
Lisatud ka meiepoolne põhjendus.

Saavutame selle, et võistlejad teavad, et 2011 Tartu Autoklubi kiirendusi ei korralda.

Selle saavutasite esimese postis p.1 aga mille jaoks oli vaja Alakomitee suhtumisest rääkima hakata?
Kindlasti oleks olnud võimalik see omavahel selgeks rääkida, mitte lihtsalt foorumisse kurtma tulla.

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.


Lugesin seda juttu siin ja ei leidnud autoklubi halale sobivaid sõnu. Olen 100 %nõus Marko L -iga nõus.
Tuleb ikka peeglisse enne vaadata, kui hakata otsima süüdlasi alakomiteest.
Nagu ütleb iidne Tõstamaa vanasõna - "Teiste seas pinda nähakse, aga enda sees palki ei nähta"

Palun konkreetseid argumente, mis osas me peeglisse peame vaatama? Me avaldame arvamust Alakomitee suhtumise kohta, lähtudes enda kogemustest. Mis puutub siia Tõstamaa vanasõna?

Seda mis sul on alakomiteele öelda saab rääkida ka omavahel. Seda ei pea avalikult arutama.
Kui su eesmärk ei ole just kõiki omavahel tülli ajada.

26.01.2011 at 16:29
hunt
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
Marko L:

Aru ei saa, kui tahetakse nii väga asja arendada siis mille jaoks on vaja korraldada iga nädal kohalik võistlus aga mitte EMV ?
Ime ei ole, et pealtvaatajad puuduvad.

Äkki on kamm sedapidi, et EMV etappide korraldamine on ''igasuguste obrokite'' tõttu juba ettemääratud majanduslikule hävingule ..

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
26.01.2011 at 16:29
partel
  
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Segane jutt ju algusest peale, võib-olla uusaastapidustustest veel järelmõjud?

Vast on tervelt 3 punki ühes teemas läbisegi, kuigi tuleks eraldi käsitleda.

1. Võistlejate teavitamine - tehtud
2. Kriitika EAL otsuse kohta
3. Dragi areng - omaette teema

Punkti 2 kohta, et kui kellelgi on Alakomitee tegevuse peale kaevata, kaevaku EAL juhatusele. Alakomitee ei ole ju kõrgeim instants.

Või on masu moraalile nii mõjunud, et oodatakse maksumaksja bailouti? See, et võlg tuleb ära maksta, pole vast mingi suurkorporatsioonide vandenõu vaese süütukese vastu?

Mismoodi saab MTÜ eraõigusliku isikuna sundida mingit "oobrokit" maksma? Ainult riik saab relva ähvardusel seda teha. Lepingud tehakse vabatahtlikult ju ja neid tuleb täita.

Kas see summa 1000 (tuhat) on õige suurusjärk või trükiviga? Üritusi saate organiseerida, aga seda summakest ei saa?

Kuidas käib võla maksmine järgmiste kahjumis üritustega? Võlg ju suureneb sellega?




____________________________
_
26.01.2011 at 16:33
aivoha
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
taimar:
quote:

Seda mis sul on alakomiteele öelda saab rääkida ka omavahel. Seda ei pea avalikult arutama.
Kui su eesmärk ei ole just kõiki omavahel tülli ajada.



Miks mitte avalikult? BHRA isegi mainis ühes enda kirjas, et kui võlgnevus kiirelt tasutud ei saa toome asja avalikuse ette. Ehk siis järjekordne mõjutusvõte. Võtsime eeskuju ja diskuteerimegi avalikult. Me ei varja, et meil on kohustused ning, et oleme ise nende tekkepõhjuses süüdi. Ma ei usu, et keegi omavahel peaks tülli minema sellepärast, pigem ollakse tulevikus tähelepanelikumad ka korraldajate arvamuste suhtes.


Tähelepanelikumad siis milliste korraldajate suhtes? Ma olen kah oma arust korraldaja ja ei ole mingeid probleeme.
Ja ei ole kuulnud ka, et kellegil teisel oleks probleeme olnud. Ja kui ka on probleemid, siis räägitakse sellest omavahel, mitte tõmmata kiunu avalikus foorumis ülesse.
Sorry foorumlased. Ma ei ole vihastaja tüüp, aga selline laul et kõik on süüdi, aga meie pole midagi halba teinud viskab üle, niiet loodan et siin lõpeb see hala ära.
lihtsalt kummipael venib, aga üks hetk läheb see ju katki.
Vabandan veel äkilise posti eest.
26.01.2011 at 17:00
Fog
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Loodan, et rahunesite natukene.

Kui kellelgi on midagi konstruktiivset pakkuda, siis palun. Ühelauselised sulle-mulle lahmimised pole oodatud.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
26.01.2011 at 17:04 1 edit. Last edited 26.01.2011 at 20:42 by Fog
aivoha
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Jah ütlekski siis siin foorumis kah, et ärge alakomiteed päris maapõhja tampige ja ootame ära kuniks naasevad puhkuselt Evelyn ja Andrus, kes teavad ka täpsemaid tagamaid. Kui nemad on oma arvamuse ja väited kah kirja pannud, siis äkki muutub ka arvamus Tartu Autoklubi suhtes.
Seniks katsume raskel ajal ellu jääda.
26.01.2011 at 21:44
Jamez
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
bläääbläääbläää....viuviuviu :D Krt kui naljakas ja samas kurb kogu see mull siin on :D
Hakkaks kah õige halama ,et iga võistluse peale kulub oma 1000 eur ja ,et miks ikka alakomitee
ja äkki iga pealtvaataja omaette ja otseloomulikult korraldajad mulle obrokit ei maksa.
Minumeelest peaks ennast juba nii heast küljest tõestanud mtü-l nagu TAK olema häbi selliseid
laineid lüüa mingi 1000 eur pärast. ( ma ei väida ,et see väike raha on). Aga selles mastaabis klubile ei tohiks see
küll eriline mure olla. Mulle tundub ,et see koer siin on ikka hoopis teise surnueda maetud ja lihtsalt
aetakse tolmu ülesse ;)

____________________________
Team Outlaw
26.01.2011 at 23:40
SeppSepp
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Neid telgitaguseid jamasid ma ei tea ja tegelt ei huvita ka.
Aga nii palju osalejana võin öelda TAK kasuks,et auhinnalauaga nad panid pika puuga igale teisle kiirendusele ära ja saada terve hooaeg osaleda kokku 900eegu eest, no see oli tase!
Vahepeal oli küll tunne,et lasti üle kui tuli välja,et ei tule hooaja lõpetamist,aga sellest saan nüüd ka aru seda teemat lugedes ja elan üle.
loodan,et 2012 on asi ilusam ja teete jälle võistlusi.
26.01.2011 at 23:47
Peeter82
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Mille põrgu pärast ei ole saadud kokkuleppele ja lastud TAK-il korraldada EMV Tartu etappe?
Igaüks ajab oma rida ja konkureerib niigi vähese publiku pärast.
Kas tõesti erinev nägemus klassijaotusest? Tehku paar rahvaklassi juurde vms.
Ma arvan, et see küsimus huvitab paljusid. Ainult oletused.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
26.01.2011 at 23:54
taimar
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
Peeter82: Mille põrgu pärast ei ole saadud kokkuleppele ja lastud TAK-il korraldada EMV Tartu etappe?


Loobusime ise EMV korraldamistest, kuna pidasime BHRA teenuste eest küsitavat tasu liiga suureks riskiks. See ületas tunduvalt meie ürituste tavapärast eelarvet. Üks võimalus EMV äramajandamiseks oleks olnud võistlejate registreerimistasude suurendamine ca.1000 eek/ per üritus, kuid seda ei pidanud Tartu Autoklubi juhatus antud majandusolukorras mõistlikuks. Teine võimalus oleks olnud suursponsor, keda me kahjuks ei leidnud.

2010.a. sügisel EAL koosolekul vastu võetud otsus on mõistlik ning edaspidi ei pea korraldajad müstiliste tasudega arvestama. Usun, et see toob kaasa ka võistlejate registreerimistasude alanemise EMVdel.
27.01.2011 at 01:04 6 edits. Last edited 27.01.2011 at 01:14 by taimar
imre39
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Ausalt ei ole siin lk toimuvatest diskussioonidest end kaasa lasknud kiskuda, kuid siin on jälle teoksil mingite TOTAALSELT MÕTTETUTE MÕTETE jagamine!
Keegi andis mõista, et miks ja miks mitte nad oma asju nii ajavad ja "KNOW-ALL" nime all tegutsev tikutakutarkadeklubi kukkus tulistama?!
Krt käige te ka kõik p.sse. Korraldage ise kasvõi ÜKS üritus ise ja siis kommenteerige!

PÄRTEL! Palun lõpeta sadade miljonite jutt! Igas postis on sul alati miskit tarka öelda ja muide Vegases on praegu kell 14.20 ja alles eilne päev ja Austraalias on SUVI!!!! Mis sa selle teadmisega peale hakkad?!

Tartu Autoklubile:
1.töö eest rajaga 5+
2.jäite võlgu so what, kes täna võlgu poleks, peaasi, et te neid tunnistate ja maksate
3.oma talveüritusi korraldades ei pea te tegelikult ei alaliidu, EAL-i heakskiitu lunima, sest kui EAL ja tema kiirendusspordi alaliit ei soovi teid talvises autospordi kalendris näha, siis ärge tehke autosporti... tehke perepäev, sanktsioneerige kohalikus omavalitsuses (Raadi näiteks = Tartu Vald) ning "perepäeva" ühe osana viikse läbi rahvaspordi üritus autodes... näiteks
4.kui teil ka mingi suvine "perepäev" peaks tulema, siis äkki toon oma Chevellekese ka Raadile tuulutama :)

PS. antud postis saadeti p.sse ainult tühikargajad ning ei kehti kindlasti inimeste kohta, kes ei kuulu tikutakutarkadeklubisse ning kindlasti mitte herr Halanurme :)



____________________________
Chevelle Malibu
Warrior 102cci
Hard-tail chopper
27.01.2011 at 01:33 3 edits. Last edited 27.01.2011 at 01:54 by imre39
Andrus BHRA
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Kuulge, misasja te plähmerdate!!!??? Igal kepil on kaks poolt ja iga mees peab vastutama oma sõnade eest!
Alustuseks palus Taimar hooaja lõpus, et Evelyn ei avaldaks seda seika, et TAK on EAL´i litsentsitasud "kõrvadele" pannud, muidu neil rasked ajad sponsoritega tekivad. EAL "külmutas" TAK`i ühe kohtuniku litsentsi, kes vastutas sekretariaadi töö eest, sest sekretariaadi töö oli puudulik, kuna sekretariaadist kadusid ära EAL´i rahad! Mida siin on arusaamatut???
Lugupeetud Tartu Autoklubi mehed on LUBANUD mitmeid kordi oma võlgnevuse tasuda, viimati enne nende viimast võistlust - seda tehtud ei ole. Minuga isiklikult ei ole ükski Tartu Autoklubi mees suhelnud peale seda, kui neile "nende raja liimimiseks" slikke eraldasin, "niipalju kui ära viia jaksate". TAK´i juhatuses on vahepeal toimunud suured muudatused, mehed kes enne olid suured lubajad ja tegijad on tegelikult TAK´is lahkunud nendesamade rahaliste probleemide pärast. Oma võlgnevuse ajatamist teostas TAK seesuguselt, et Alakomiteest tehti korduvaid järelpärimisi ja meeldetuletusi. Sellestki hoolimata ei tahtnud minuga keegi telefonitsi suhelda!!! Kõikidest jõupingutustest hoolimata, on minule teadaolevalt TAK´il jaanuari osamakse maksmata! EAL`i nimel saatsin Taimarile jaanuari alguses ettepaneku talvise ürituse organiseerimise loa saamiseks, et maksavad hea tahte märgiks EAL´i litsentside võlgnebusest ära poole võlgnevusest ja seejäral võivad korraldada võistlusi. See ei olnud kaugelt minu isiklik otsus, vaid EAL `i peasekretäri ja tema asetäitja otsus ja ettepanek. Ja arvake kolm korda, kas ma olen tänaseks päevaks mingitki vastust saanud?
Kõikidele siintoodud minu "plähmerdustele" on olemas faktid, mida inimesed saavad tõestada. Kui nad saabuvad puhkuselt, siis vajadusel ka teevad seda.

Lisaksin siia veel kõikidele noortele meestele, kes pole oma sõnade eest harjunud vastutama, et harjutage seda, et te teate, mida räägite. Valetamine ei kaunista inimest.

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
27.01.2011 at 03:59 1 edit. Last edited 27.01.2011 at 04:27 by Andrus BHRA
Andrus BHRA
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:
taimar: Tere,

Edastan teile Tartu Autoklubi ametliku seisukoha 2011 aasta kiirendusvõistluste korraldamise osas.

Tartu Autoklubi ei korralda 2011 aastal kiirendusvõistluseid järgnevatel põhjustel:

1. Võlgnevus - Seoses Tartu Autoklubi MTÜ võlgnevusega Eesti Autospordi Liidu ees ning EAL Kiirendusvõistluste Alakomitee (BHRA) ees, on võetud Tartu Autoklubilt ära õigus registreerida üritusi. Samuti on peatatud Tartu Autoklubi kohtunike litsentsid. Võlgnevuse tekkepõhjusteks on peamiselt vähene pealtvaatajate huvi 2010 aasta üritustel. Oma veaks peame liiga optimistlikku lähenemist ürituse korraldamisega seotud kulutuste organiseerimisel ning ürituse äramajandamiseks piisava pealtvaatajate huviga arvestamist.

Antud hetkel oleme võlgnevuse tasumise osas saavutanud kokkuleppe ning seda osade kaupa edukalt tasunud alates novembrikuust. Kokku on meie võlgnevus 1086,50 EUR, millest oleme graafikujärgselt omadest vahenditest ja sponsorite abiga tasunud tänaseks 227,80 EUR.

2. Alakomitee suhtumine – Tartu Autoklubi on aastatel 2009 – 2010 korraldanud edukalt mitmeid kiirendusvõistluseid. Sealhulgas nii Eesti, kui ka Läti meistrivõistluseid. Iga võistluse korraldamiseks oleme põhjalikult ette valmistunud, sihiga arendada Eestis kiirendussporti. Oleme parandanud Tartu võistlusraja kvaliteeti, koolitanud võimaluste piires enda meeskonda, taganud nii pealtvaatajatele, kui ka võistlejatele võimalikult sujuva ning kvaliteetse ürituse läbiviimise, otsinud sponsorid, kes üritust toetaksid ning ühtlasi ka ala edasi arendada aitaks. Oleme saanud positiivse avaliku tagasiside Tartu Autoklubi korraldatavate ürituste kohta. Meie üritused on olnud hästi organiseeritud.

Sõltumata meie pingutustest on meil mure EAL Kiirendusvõistluste Alakomitee osas!

Meie arvamuse kohaselt peaks EAL Kiirendusvõistluste Alakomitee olema organisatsioon, mis on eeskujuks igas mõttes. Alakomitee eesmärgiks peaks olema ala arendamine ning eeskuju näitamine igas antud spordialaga seotud valdkonnas.

Kahjuks näitavad Tartu Autoklubi MTÜ kogemused midagi muud:

• Üleolev hoiak suhtlemisel nii korraldajate, kui võistlejatega
• Hoolimatus ja tänamatus Tartu autoklubi, kui korraldaja pingutuste suhtes
• Paindlikkuse puudumine, finantstulemustele orienteeritus
• Eeskuju puudumine kiirendusvõistluste läbiviimisel, organiseerimatus
• Ebapiisav panus kiirendusspordi arengusse Eestis
• Negatiivne avalik arvamus

Lähtuvalt ülaltoodud kogemustest, arvame, et kiirendusspordi arenguvõimalused Eestis on piiratud senikaua, kuni EAL Kiirendusvõistluste Alakomitee juhtkonnas eksisteerivad senised liikmed. Tartu Autoklubi MTÜ soovib EAL Kiirendusvõistluste Alakomitee juhtkonnas näha pädevaid ning entusiastlikke inimesi, kes peale arvete väljakirjutamise ka spordiala arendaksid.

Kõikidele meie sponsoritele ja toetajatele - me ei kao kuskile, kogume jõudu ja ootame uusi tuuli, et 2012 aastal jätkata Eesti kiirendusspordi arendamist. Loodetavasti koostöös pädeva Alakomiteega.

Antud arvamus ei ole ainult Tartu Autoklubi juhatuse või üksikisikute arvamus vaid läbi aja kogutud tagasiside nii Tartu Autoklubi meeskonna liikmetelt, võistlejatelt, kui ka pealtvaatajatelt.

Oleme valmis enda arvamusi ja otsuseid avalikult põhjendama.

Tartu Autoklubi MTÜ
juhatus


vaadake mehed, nüüd ma viitsin teile ka juba vastata ja see ei ole mitte hea teile:

1. Ühekordsete litsentside tasud te lihtsalt omastasite, ehk varastasite ja see on fakt! Olete vargad! FAKT
2. Tore, et olete ka mingid meistrivõistlused teinud! Eestikatest oli teil pohhui, see eest lätakatest olite ilgelt huvitatud!!! Tore on selle juures see, et läti alakomitee küsis ennem ikkagi eesti alakomitee esimehelt luba aga teie sellest ei tea ju midagi! Hurraa, Tartu mehed tegid ilgelt laheda läti meistrivõistluse, aga ikkagi oli selle taga Mõss, mis siis et keegi sellest midagi ei teadnud....... FAKT!
3. Ja see üleolev suhtumine......aahhhhh,, kui Te vaid teaks!!! Sellise üleoleva suhtumisega olen ma lasknud Tartu Autoklubil teha Läti Meistrivõistlusi, Tartu oma dragi sarja, lasknud ignoreerida Eesti Meistrivõistlusi, kutsunud nende üritustele soomest võistlejaid, minu isiklikust varust saite slikid, et "liimida" oma rada jne. jne. jne. Ma võiks tahtmise korral ka pikendada loetelu aga arvan, et sellel pole mõtet, sest niikuinii ei peeta minu ponnistusi eesti dragi arendamisel mitte millekski ja alati on olemas palju targemad ja tublimad! Eriti Tartust!

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
27.01.2011 at 06:34
Raceboy
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Kogu teema võinuks Taimari ja Andruse postide vahepealt kadunud olla ja alles pärast seda, kui mõlemad pooled on oma arvamused välja öelnud, oleks normaalne ülejäänud kommenteerijad "peale lasta" :D

____________________________
www.vems.ee
27.01.2011 at 08:16
Villutrt
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
quote:

Antud arvamus ei ole ainult Tartu Autoklubi juhatuse või üksikisikute arvamus vaid läbi aja kogutud tagasiside nii Tartu Autoklubi meeskonna liikmetelt, võistlejatelt, kui ka pealtvaatajatelt.




Taimar sa ei saa ometi minu eest rääkida eriti kui mina pole teemast teadlik.Tartu Autoklubi meeskonna liige.
27.01.2011 at 08:28
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.