register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal   1 2 3 4  
Poster Message
marko262
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
See võib teistele imelik tunduda, kuid minu jaoks on see küll demotiveeriv, kui sa oled mitu aastat järjest panustanud palju aega ja vaeva kiirendusspordi arendamisse (mina pean selleks võistluste korraldamist 2008 kuni 2010 iga aasta mitu võistlust - EMV 1 etapp, LMV 1 etapp, oma võistlused ja oma sari, kust on välja kasvanud võistlejad, kes ka edasi selle spordiga tegelevad) ja seejärel jääd väikese võla pärast oma litsentsist ilma, sind nimetatakse vargaks (kuigi tasud oma rahast võlga, mille eest sa pole saanud muud, kui väga palju vaeva ja tööd investeerida) ja saad üleoleva suhtumise osaseks.
Mina isiklikult ja kogu Tartu Autoklubi on oma otsuseid teinud võistlejate huvidest lähtuvalt. Ei tea võistlejaid, kes poleks mõne võistlusega rahule jäänud (kui keegi teab, siis oleksin nende statistilisest osakaalust huvitatud).
Meie võistluste korraldus pole olnud võistlejate jaoks halb - FAKT (kasutan eelpoolmainitud populistliku demagoogilist lähenemist).
Samuti ei saa ma olla õnnelik selle üle, kui kiidetakse inimesi "tõeliste asjahuvilistena", kes raskuste tekkimisel ära jooksevad ja sinu "sitta sööma" jätavad.
Ei meeldi mulle inimesed, kes on kahepalgelised ja ühes seltskonnas kiruvad ühte osapoolt ja teises seltskonnas teist.

Ei vaidle vastu, et Evelin, Andrus ja ka teised on andund olulise panuse dragi arengusse (kindlasti rohkem, kui mina asjaarmastajana).
Samas - meid isiklikult nad pole aidanud muuga, kui lubade väljastamise ja arvete väljastamisega. (Erand Andrus, kes slikke andis).
Selle jaoks ei pea olema rohkem spordihuviline, kui suvaline sekretär.

See võib tunduda isikliku solvumisena ja nii see ongi, kuna kogu vaev ja entusiasm, mis me oleme alasse pannud on saanud tasutud isiklikest rahadest arvete tasumisega.
Siinkohal peab tagantjärgi nõustuma inimestega, kes arvasid, et me küsisime võistlejatelt liiga vähe raha (see otsus on tehtud võistlejate huvi silmas pidades).

Me oleme raadi rada arendanud nii raja värvimise, parandamise, rehvide pealekandmise, kui liimimisega - FAKT
Meie võistlused on hästi korraldatud - FAKT
Me pole saanud korraldusliku abi BHRA'lt - FAKT

Lõpetuseks, usun, et saame oma rahalised kohustused tasutud ennetähtaegselt, kuid samas arvan, et meil ei lasta enam drag'e korraldada. Siinkohal võivad vastutavad inimsed vastupidist tõestada, kui aeg sealmaal on.
28.01.2011 at 23:28
hurricane
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Kogumiskastidega saaksite vast päris hea summa kokku kui paneksite mitmessse suuremass poodi ülesse.
Selle mõte seisneks selles et inimesed kes ei viitsi või ei saa kanda mingil põhjusel raha kontole saaksid paana selle sinna kogumiskasti.
Kui praegu ülesse panna siis suveni oleks palju aega ja selle ajaga koguneks siina päris palju raha,aga see nõuks inimest kes sellega viitsib tegelta.
Kui oleks need kastid olemas tartus annetaks isegi suurel hulgal euro münte :b.Oleneb mida tartu autoklubi sellest arvab.
29.01.2011 at 01:01
Fog
 
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Aitab sellest kastide teemast, hurricane.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
29.01.2011 at 01:03
peep
 
Moderator
Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal
Mulle tundub, et teema on sellega ammendunud. Kui on reaalne algatus aidata Tartu meestel võlg tasuda (mis pole paha mõte), siis selleks võib teha eraldi teema.
29.01.2011 at 12:02
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu Autoklubi ja kiirendusvõistlused 2011 aastal   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.