register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.   1 2 3 4  
Poster Message
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
christian:
quote:
vahekas: tänu heale toimumis koha valikule ei mahu ka mina sinna tulema

Kutsun samas üles inimesi tõeliste Ameerika autodega kogunema kaubamaja vastas oleva kunstiakadeemia asemel laiutavasse parklasse

Kas on plaanis petterbuild- iga tulla? või mõne muu veokiga?
ramiga mahub ilusti seal liiklema kui vähegi kabariite tunnetada.


Mõte on tulla Econoline, GMC Savana ja Dodge ram 1500ga,need vist ei mahu sinna
11.04.2011 at 14:24
anryo
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Kallid Van'ide omanikud. Mul on teile üks hea ja üks halb uudis. Kumb enne?
Halb uudis on see, et peale mitmeid mõõtmisi ja arutamisi peame siiski nentima, et parkla kõrguseks on 2.35m, mõnest kohast ka 2.40, kuid ohutuse huvides ma 2.35m kõrgemate autodega riskida ei julgeks.... :(
Aga hea uudis on see (kui see teid lohutab), et saime Europarkiga kokkuleppele, et eelpool räägitud Kunstiakadeemia Europark'i parklas on USA autodele parkimine 30.04.2011 tasuta, JUHUL, kui klaasi vahele pannakse seesama ürituse plakati väljatrükk. Kes ise printida ei saa, siis ma võtan neid õigel päeval kaasa ka ja võite tulla minu käest küsima.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.04.2011 at 15:41 1 edit. Last edited 14.04.2011 at 15:41 by anryo
maddog
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
anryo: Kallid Van'ide omanikud.
hea uudis on see (kui see teid lohutab), et saime Europarkiga kokkuleppele, et eelpool räägitud Kunstiakadeemia Europark'i parklas on USA autodele parkimine 30.04.2011 tasuta, JUHUL, kui klaasi vahele pannakse seesama ürituse plakati väljatrükk. Kes ise printida ei saa, siis ma võtan neid õigel päeval kaasa ka ja võite tulla minu käest küsima.

see uudis tegi nüüd küll ülejäänud s.... päeva äraütlematta heaks. Täname korraldajaid arvestamast suurte ja "pontšakatega".
14.04.2011 at 17:40
anryo
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Ma selgitan ehk natuke "tagamaid", et te mõistaks ka korraldaja muresid.
Iga ürituse korraldamine nõuab finantse - see on siililegi selge, kuna helitehnika, päevajuhid, lava, auhinnad kõik muu selline ei ole kahjuks tasuta. Kuna meil ei ole ei osalejatele ega pealtvaatajatele pileteid (ja soovime seda ka sellisena hoida), siis kahjuks tuleb millegi arvelt see tasuda. Teine asi on, et oma hobi propageerimiseks tahame korraldada oma kokkutulekuid võimalikult avalikes kohtades, kus käiks palju rahvast.
Need kaks põhireeglit sätestavadki selle - et me ei saa valida kogunemiseks mingit Lasnamäel asuvat tühermaad, kus kõrgust piiraks vaid taevas asuvad pileved.
Tõesti, kallid Van'i omanikud - meil ei ole mitte midagi teie vastu ja me ootame teid kahel käel meie üritustele, kuid sel korral kahjuks on asjaolud sellised, et Virku Keskuse parklasse üle 2.35m kõrgused autod ei mahu... :(
Jätke autod Europarki, pange plakatid akendele ja tulge ise üle tee Viru Keskusesse - nii saate teha ka ise reklaami!
Üritame kogu hingest järgmiseks aastaks saada paremaid deal'e ja sobivamaid kohtasid. Ideesid meil on... :burnout

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
15.04.2011 at 10:59
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
kas ma mäletan õieti,et kristiine keskuse parkla on kõrgemate lagedega?
15.04.2011 at 12:28
STW
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
vahekas: kas ma mäletan õieti,et kristiine keskuse parkla on kõrgemate lagedega?

Kristiines on märk 2.0 meetrit, eile kogemata käisin seal pisikese autoga ja tunne oli selline, et see napilt mahtus.
15.04.2011 at 12:41 1 edit. Last edited 15.04.2011 at 12:41 by STW
DevilDeVille
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
mõned aastad tagasi täismadala 250-se fjord econolinega kraapis kristiines antenn betooni, olgugi mahakeeratud asendis

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
15.04.2011 at 13:11
Indrek_S
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Paar aasta tagusega võrreldes on Kristiines nüüd uus parkla. Eelmisest madalam.

____________________________
not done until it's done
16.04.2011 at 08:56
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Masu on jätnud oma jälje ka uute parkimismajade ehitamisele.
Vana Kristiinekeskuse parkla oli küll ikka hea ja suur.
16.04.2011 at 15:00
Collector
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Tere kõigile.
Teen ettepaneku peale kruiisi ühineda ja toetada ka Harley Davidsoni paraadi, mis toimub samal päeval algusega 18.00 Ülemiste parklast.
Oleme ju niikuinii juba linna peal liikvel. Ühiselt saame ühe korraliku müriseva paraadi.
Mina olen kindlasti minemas.

____________________________
Corvette C3 1982 Collector Edition
Corvette C3 1978 Indy 500 Pace Car
Corvette C2 1967 Convertible
19.04.2011 at 09:55
anryo
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Hea, kui ka osalejatel huvi Harley Davidsoni paraadi vastu on - sest me oleme plaaninud niigi kruiisiga Ülemiste parklas lõpetada! Eeldatavalt jõuame sinna kusagil 17:00 - 17:30 paiku.
:smokin

Edit: Esimesse postitusse on lisatud kruiisi kaart.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
19.04.2011 at 10:09 2 edits. Last edited 19.04.2011 at 12:13 by anryo
tõnisson
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Muidugi harrikate üritusele edasi..

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
19.04.2011 at 12:20
Riho
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
Collector: Tere kõigile.
Teen ettepaneku peale kruiisi ühineda ja toetada ka Harley Davidsoni paraadi, mis toimub samal päeval algusega 18.00 Ülemiste parklast.
Oleme ju niikuinii juba linna peal liikvel. Ühiselt saame ühe korraliku müriseva paraadi.
Mina olen kindlasti minemas.

Kindlasti tasub tulla.
Olles Jailhouse Rocki tegijatega selle ürituse korraldamisel pisut kaasa aidanud, võin täie veendumusega kinnitada, et tulemas on üks päris vägev möll:). Harley seltskond on teatavasti väga muhe kamp.
Nii nagu vangla üritustelgi on olnud, õlut valatakse, rehvi põletatakse ja bensiinihõngulist juttu jätkub ilmselt hommikuni.
Mõistagi kaasneb sellega ka arvestatav kultuuriline programm - bändid, sportlikud tegevused ja muu säärane.

Salzburgi hotellis saavad ka väga mõistlikel tingimustel väsinud inimesed ööbida. Ruumi peaks jaguma.
Kes tahab õlut, või ehk ka midagi kangemat juua ja auto sinna jätta - plats on valvega. Tsiklid jäävad ilmselt enamik sinna. Teada on juba ka mõned autod, mis sinna ööbima jäävad :smokin. Ruumi parkimiseks on piisavalt.

Täiendavat-täpsustavat infot lisandub lähipäevadel siia teemasse: http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=36446

Salzburgis näeme r***k :evil
20.04.2011 at 01:45
welloste
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
Collector: Tere kõigile.
Teen ettepaneku peale kruiisi ühineda ja toetada ka Harley Davidsoni paraadi, mis toimub samal päeval algusega 18.00 Ülemiste parklast.
Oleme ju niikuinii juba linna peal liikvel. Ühiselt saame ühe korraliku müriseva paraadi.
Mina olen kindlasti minemas.

Yhineme loomulikult Harrikatega
quote:

23.04.2011 at 12:49
welloste
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
vahekas: tänu heale toimumis koha valikule ei mahu ka mina sinna tulema

Kutsun samas üles inimesi tõeliste Ameerika autodega kogunema kaubamaja vastas oleva kunstiakadeemia asemel laiutavasse parklasse

Ehk peaks kõik sinna kunstiakadeemia parklasse minema, kõik mahuvad kindlasti kohale ja on minu meelest veelgi enam pealtvaatajatele ja publikule nähtaval kohal.

Korraldajad täiega ämbrisse astunud, kohti kyll kus korraldada aga vaja mingeid extreemsusi ja kuskile parkkimis maija ronida.
23.04.2011 at 13:15
reisisell
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Ei tea kas nüüd kohe ämbrisse astunud. Ma arvan, et just on koht huvitav kui mingi suvaline parkla. Samas saan aru ka vani ja kastikameestest. Eks siis tuleb kompromiss leida. Ongi ju huvitav kui masinaid on ühes ja teises kohas.
23.04.2011 at 15:32
Oldermann
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
peaks ju ruumi jaguma küll


____________________________
Universumi arhitekt
23.04.2011 at 15:49
Koit
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
See vingumine on mõnel ikka veres. Täitsa uskumatu lihtsalt, kõik tehakse ette-taha ära, sebitakse spetsiaalne koht, kuhu kõrgetega mahub ja ikka on viu viu. Tänamatu töö, ausalt. Vingatsid, jätkake samas vaimus, lõpuks peaks kõigil korraldajatel kopp ette saama ja siis saab igaüks üksinda koguneda millal tahab ja kus tahab! Edu korraldajatele igatahes, et ikka viitsimist on!

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95
23.04.2011 at 20:08
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Ärgem üle dramatiseerigem!Ilmselt tuleks pidaga järgmine kord avalik arutelu toimumiskoha suhtes.Saan aru,et enamus osalejatest omab väiksema mõõtmelisi autosid ja selle järgi tehti ka koha valik.Ehk ma leain ka midagi väiksemat millega mahun ronima viru parklasse.
23.04.2011 at 22:32 1 edit. Last edited 23.04.2011 at 22:34 by vahekas
DevilDeVille
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
heh, mis siin tühja pahur olla :) kohale kõlbab kenasti kõigil tulla ja siis parkida vastavalt võimalustele. pärast kruiisil saab niiehknaa kambakesi töristada ja linnarahvale tehnikat presenteerida

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.04.2011 at 22:49
welloste
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
DevilDeVille: heh, mis siin tühja pahur olla :) kohale kõlbab kenasti kõigil tulla ja siis parkida vastavalt võimalustele. pärast kruiisil saab niiehknaa kambakesi töristada ja linnarahvale tehnikat presenteerida

Loodame et ilm on ilus ja päev tuleb vinge
24.04.2011 at 11:08
ivoalaska
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Vahekas sul peaks neid ju leiduma küllaga....
24.04.2011 at 22:18
anryo
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Esimesse postitusse on lisatud žürii koosseisu info:
- BHRA esindaja, žürii esimees
- Billy O’Connor, USA saatkonna ase pressi-ja kultuuriatašee
- Kistjan Sooper, Autolehe peatoimetaja
- Urmas Oja, Ekspressauto Forte esindaja
- Lauri Viikna, Tsirkuse Tuur ja Tivoli Tuur peakorraldaja
- Taavo-Erkki Vitsut, legendaarne kiirendusvõistleja ja autohuviline.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
25.04.2011 at 11:15 1 edit. Last edited 25.04.2011 at 11:17 by anryo
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
ivoalaska: Vahekas sul peaks neid ju leiduma küllaga....


no eks neid ikka on,kuid kohal ja valmis on vaid kerekamad mudelid
25.04.2011 at 17:28
vahekas
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Täna ARKis arvelevõttes mõõdeti auto üle ja selgus,et minu Dodge Ram van on kõige kõrgemast kohats täpselt 2,35m kõrge,seega proovin trügida ikka parkimismajja
28.04.2011 at 19:40
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.