register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2012   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
Grimmy
American Beauty Car Show 2012
Mendid olid tõesti väga kurjad see aasta.Statoili juures korjati mitu inimest rajalt maha.Üks firebird(või oli camaro) võeti rajalt maha, vaadati igale poole auto juurde, kontrolliti kõik rehvid üle ja siis viidi politsei autosse.Ei kontrollinud ennem numbrit ega midagi, tuimalt rajalt maha.
Siis läksid miilitsad Lukoilis seisvat Mustangit kiusama, ei tea mille eest, auto ju seisis koha peal.
Madis võeti ka rajalt maha oma punase kastikaga.
09.07.2012 at 21:19
ValdurVagane
American Beauty Car Show 2012

Fooliumütsiga Andrusel jäi suvel õlleraha puudu


____________________________
El Camino, Jeep Cherokee
09.07.2012 at 21:46
antoonio
American Beauty Car Show 2012
DevilDeville jutule lisaks, et seda, et kodanik miilits peale seda kui oli oma tulevärgiga mind tee äärde sundinud tuli tuima näoga ligi ja siis mingi pika delayga sai lõpuks tere suust välja. Palus siis puhumisharjutusi teha ja ühtlasi päris ka juhiloa kohta. Andsin talle siis juhiluba uurida ja kui oma rahakoti (kuna ei hakanud ma seda kaarti sealt välja sikutama) tegin siis puhumise liigutust. Nu aparaat ei näidanud miskiti ning kodanik päris, et kas autodokumendid kõik korras on. Seepeale vastasin absaluutselt ja soovitasin, tal endal neid vajadusel kontrollida millepeale sain suht kummalise vastuse, et hea et veel toredaid inimesi on . Sellega mu üritus lõppes, peen kunst oli see, et tüüp jalutab oma bussini ja siis jääb selle nurga juurde passima sedasi, et varjas korralikult kogu tee ära, et mis seal siis toimub. Liiklusohutuse seisukohast lähtude veeresin siis vaikselt edasi kuniks sain taga toimuvast pildi ning võimaluse liiklusesse sulanduda. Aga jha, ju riigi rahakott nõnna tühi, et peab nii tigedalt oma riigi alamaid tülitama.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
09.07.2012 at 22:30
MiL472
American Beauty Car Show 2012
Leidsin netist veel säherdust kraami:





Kuna kahel päeval sai õhtuti ringi kruiisitud linnapääl, siis oli endal ka siniste mehikestega kokkupuuteid. Autojuhil oleks pidanud vahtraleht olema, õnneks sai sedasi kaubale et tšekki ei kirjutatud, vaid sõitsime statti seda ostma. Pääsemises ei mänginud mitte vähetähtsat rolli ka asjaolu, et olles Garnegie raamatust lugenud midagi sellist et kui inimest kiita siis ta leebub, siis saigi igal sammul militsionäärile usa filmidest nähtud "härra ohvitser" öeldud :D

Aga jah, loodame et telkimisala üleskündmine ABCS 2013 toimumise tõenäosust ei kahanda ...

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
09.07.2012 at 22:56 1 edit. Last edited 09.07.2012 at 23:02 by MiL472
Valmet
 
American Beauty Car Show 2012
See politsei etteaste oli järjekordne samm politseiriigi ja uue maailmakorra poole. Oleks nad sealt korraliku saagi saanud siis oleks kohe ka riiulist võtta hulk seaduse muudatusi mis meid veel rohkem raamidesse paneks. Ärge politseinike peale siiski vihastage, nemad on selleks tegevuseks spetsiaalselt dresseeritud, aga seejuures samuti süsteemi ohvrid. Näiteks kui Tarmo Miilits hommiku televisioonis rääkis miks sel suvel ei paigaldata 100 kmh piiranguga liiklusmärke siis täitis ta vaid kõrgema auastmega kaasnevat tähtsat ülesannet. Mõistagi ta proovinud enda juttu analüüsida sest kõhklematu käsu täitmine on teda ju "nii kõrgele" tõstnud. Oh kurat vihale ajab see teema.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
09.07.2012 at 22:59
yanekk
 
American Beauty Car Show 2012
Mis kirjutab kohalik ajakirjandus,http://www.laanlane.ee/article/fotogalerii-ameerika-autod-p%C3%B6%C3%B6rasid-paduvihmast-pehme-krahviaia-pinnase-pahupidi

Mis politsei tegevust puudutab, siis enamus neist olid pärnakad.
Ja kohal olid nad siis nii jalgpalli, kui AB pärast, kuna kohalikel lihtsalt ressursi puudus.



____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
09.07.2012 at 23:05
rivo09
American Beauty Car Show 2012
Tundub nii ,et mendid suutsid naiste kruisil ennast tagasi hoida kuid tegid täiega "tagasi " pühapäeval.Kurb ,et meie politseis nii väiklased ja kadedad inimesed.Sellel aastal nendega õnneks kokkupuudet polnud kuid eelmine aasta üeldi meile naiste kruisi ajal konkreetselt "mis te tulete siis siia laiama".Seda siis selle pärast ,et olime kabrio taga istmel vähe kõrgemal kui mõeldud.

Ühesõnaga sittusid mendid jällegi korralikult enda niigi olematu margi täis.

Aga üritus jällegi super ja järgmine aasta jällegi kindlasti platsis.
09.07.2012 at 23:10
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 2012
Meie seltskond on käinud ABCS üritustel vist mingi 5 (?) aastat, aga pühapäeva õhtul kodu poole sõites leidsime üksmeelselt, et see aasta oli kõige ägedam. Miks see nii on, ei teagi... Ka naabritega vedas suurepäraselt! Täna aga hakkasin mõtlema, et äkki see kõrge piletihind peletas igasugu niisama ärplejad sealt eemale, ja tõsised huvilised on kohal ju niikuinii!
Politsei teemal ka: mina olin suht paraadi eesotsas ja politseiga tegemist ei teinud, aga kas selle suure puhumisaktsiooni ajal oli ka see probleemiks, kui kõigil sõitjail polnud turvavoo peal, vaid mõni istus hoopis kastika kastis?

____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
09.07.2012 at 23:12
R.Ott
 
American Beauty Car Show 2012
Perekondliku ürituse tõttu see aasta ei jõudnud, kuid olen varasematel aastatel alati laupäeva ja pühapäeva hommikul "sinised mehikesed" üles otsinud ja siiani ei ole mingeid probleeme kontrolli mõttes puhumisega olnud. See aasta siis kogu järelvalve kuidagi väga üle organiseeritud, niiet täideviijatel endil ka närv krussis. Räägitakse, et kehvema koha peal olnud osa telke sügavas vees?

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
09.07.2012 at 23:17
Lowrider
American Beauty Car Show 2012
Lugedes erinevaid juhtumeid arvan ma lihtsalt et nende politseide puhul oli tegu kamba kibestunud kadedate idiootidega. Keegi kuskil mainis et olivat Pärnu omad veel olnd, ju siis mingi negatiivne emotsioon jäi neile Elu Nagu Ameerikas üritusest, või just tahavad haapsalu oma maha teha et neile sinna rohkem tuleks.

Minule paistis et kohalikud mundrimehed seal laupäeval lihtsalt sõitsid ringi ning vaatasid et kõik okei oleks. Ju ehk turvalisuse mõttes kutsuti siis pärnu omad appi kes kukkusid kohe sigadusi tegema. Ma ei taha küll uskuda et kohalikud mehed seal sellist siga keeravad kui poole maakonna jagu omi inimesi on tulnud asja kaema.
(edit: yanek jõudis ette postitusega)

Ja Rekkamees, mina olin see põltsu jorss kes enne kruiisi tere ütles, maru järsku hakkas asi pihta jäi jutt pooleli :D .
09.07.2012 at 23:17 1 edit. Last edited 09.07.2012 at 23:19 by Lowrider
Lowrider
American Beauty Car Show 2012
VIDEO ÜLEVAL!! :D


andke kindlasti ka tagasisidet, homme monteerin laupäevase osa kokku. Näidake ka tuttavatele ja tuttava tuttavatele, jagage facebookis ja mujal foorumites jne jne. Kui vaatajaid palju ja tagasisidet palju siis motiveerib mind edaspidigi tegema :D
09.07.2012 at 23:51 2 edits. Last edited 10.07.2012 at 12:37 by Lowrider
Maik
  
American Beauty Car Show 2012
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/474437_359312094138076_2002698662_o.jpg

sattusin sealt just mööda kõndima,kui tüübid läbimärgasid tekikotte välja tirisid. ei paistnud väga rahulolevad olema.
Politsei tülitas ka meid natuke, parkisime üleval kollaste joonte peal (parkla mingid kurvid jäid alla gto-le) , öeldi,et nii lai auto ka pole,et peaks laiutama.



Kuigi ma ei saa aru keda see häirib,kui nagunii oli ürituse tarbeks oma parkimiskorraldusega us cars only parkimine just selle ürituse tarbeks ja auto küll kedagi
reaalselt ei seganud...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
10.07.2012 at 00:24 2 edits. Last edited 10.07.2012 at 00:24 by Maik
asjapulk
 
American Beauty Car Show 2012
Väga hea ülevaade reedesest päevast.
Ise paar aastat kõrvale jäänud sellest üritusest, kuna meie suvi lühike ja erinevad üritused kipuvad kattuma ning tuleb teha valikuid. Selle aastane valik, Haapsalu tulla, läks täie ette - kummardused korraldajate poole. Miilits ei kottinud, kuna oli bensukas vihmavarjus :D ,vihm ka väga ei seganud, pehma mööbel sai vahetult enne "tuppa" tõstetud ja kui auto aknast hakkas, vihma vähenedes, juba midagi seletama siis avanes selline pilt:

mõni olevat lausa austriga telgist vett välja kühveldanud, et päris põhja ei läheks :D
Eks sinna suht kole pilt maha jäi aga loodame, et linnaisad saavad aru, et ega looduse vastu ei saa...
Mõni seebikaklõps sai ka tehtud: http://nagi.ee/photos/asjapulk001/sets/352335/
Loodame, et järgmine aasta jälle... ja kes ütles, et Elvis on surnud :)
10.07.2012 at 00:44
juuriaadol
 
American Beauty Car Show 2012
quote:
Maik: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/474437_359312094138076_2002698662_o.jpg
Kui ma ei eksi siis see on härra Pikk, kes on just telgist ärganud:D

SÕBER LEIDIS AUTO NUMBRI!!!, vist oli nr 50 homme täpsustan tähed

Üritus oli raju, seltskond hea, turvameeskond toimis, vihma magasin maha (ääretult kahju), kiitused reedesele patrullile (tiksusime linnas ringi, inimesed kastis ja ei mingit nööki. loomulikult käitusime viisakalt), ühekordseid alkomeetreid saab igaüks omale varuda, pileti hind oli üritust igati väärt ja hoidis ka suvalised lontud eemal. Ainuke asi mille kallal saan iniseda olid need sinises kostüümis mehikesed, kes pühapäevase kruiisi ikka täitsa ära rikkusid. Seda oleks saanud ka viisakamalt teha, minul otsene kokkupuude puudus.
10.07.2012 at 02:47 1 edit. Last edited 10.07.2012 at 02:47 by juuriaadol
hotrod
 
American Beauty Car Show 2012
Peale seda kui esimest korda üritusel käisin, pole ühtegi korda vahele jätnud..liiga hea :D nii oli ka sel aastal..kuigi väikeste erinevustega ilmataadi ja politsei osas - siiski jäin rahule. Sel aastal oli kogu seltskond keda kohtasin ja kellega rääksiin väga sõbralikud..mingeid kaklusi ja teemat telklaagris vist ei toimunud kuskil. hmm.. ja endal mul pole veel beauty lõppenud, kuna pühapäevase aktsiooni tõttu jäi masin haapsallu. Igatahes taaskord tänud korraldajatele ja külma närvi selle muda ja värgi osas. Keegi meelega seda ei teinud sinna. cheers!



____________________________
Real hotrod's don't leak oil - They mark their territory
10.07.2012 at 11:26
Ziilike123
American Beauty Car Show 2012
Politseiga silmast silma kogemus puudub (nagu ka eelnevatel aastatel).küll aga parkisid üks sini-valge ja üks hall eravärvides politsei masin end Kiltsi teel (Haasalust lennuvälja poole vurades kitsas sild ja siis bensiinijaam) keset teed ja ajasid juttu läbi akende.Ranchero ja Blazeriga pidime mööduma neist vastas-suuna rajalt ja peenra kaudu, kuna meie suund oli kinni.kui aknast neile peaga raputasin siis peeglist oli näha, et tõmmati oks koomale.

Muda osas...olin isegi oma astikaga kinni tennise kõrval.NEIUD nügisid mu sealt välja.jälg jäi maha, aga testi.vihm oli ootamatu.
Pole ise ühelgi aastal telklas ööbinud, ja ei tea rääkida sessosas.kohalikul on lihtsam oma sõbrad kokku koguda ja nad koduhoovi telkima asustada:)

aga üritus oli nagu ikka hea!

Alkomeetri osas..keegi mainis, et telkla väljapääsu juurde puhurid panna..täpselt minu mõtte!

Asi, millekallal natu vingun kaasa on see sama joogi teema.seeaasta õnneks seda ei olnud, et oleks olnud 30 craadi ja lõõmam päike.aga siiski.0.5 liitrise veega võiks ikka sisse lasta...või siis tehke sisse joogipunkt, kus saab tasuta/5 sendi eest kraanivett...ideid ja võimalusi miljoneid.

Selline arvamus siis:)

Asoh jah.üks tegelane käis keevitamas mu juures..said koju kenasti? (kes teab see vastab)

____________________________
Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!

'77 Ranchero 500, 460cid ("Punapea")
Dnepr MT-11
Sisu Pasi XA-188
10.07.2012 at 12:43
expedition
American Beauty Car Show 2012
Täna on siis esimene päev kui üritusest täielikult toibunud olen :D
Kõik oli väga super ja vihma käes oli lausa lust ringi tantsida.
Politseiga oli kokkupuude, mis neist head muljet ei jätnud. Peatusime oma seltskonnaga bussipeatuses, et teha suitsupeatus(vahetult enne karjääri jõudmist) ühtäkki sõitis meie juurde politsei kes tuli autost välja, ilma sõnagi ennast tutvustamata lausus: et näen teie autot juba teist korda valesti pargituna. Seepeale vastasin et me ei pargi vaid peatusime korraks ja minu teada bussipeatuses tohib peatada, kui bussi ei sega. Seepeale vastati äärmise ülbusega hoides ise sõrmi taeva poole : teil on kaks minutit aega lahkuda!!! tegime siis igaks juhuks sääred kuna caddilacil ülevaatus puudus.
Aga ülejäänud oli meeldiv, üritus oodatult hea ja kiirendusvõistlus läks oodatust paremini.
Minu poolt suured tänud kõigile kes korraldamisega seotud olid, samuti oli hea meel paljude sõprade ja tuttavate üle keda polnud ammu näinud.
Loodan et Haapsalu linnavalitsus siiski saab aru vihmase ilmaga autod jätavad muru sisse jälgi, mitte ei arva, et see oli korraldajate poolt organiseeritud.

Harri
10.07.2012 at 22:13
partel
  
American Beauty Car Show 2012
Nonii.

Kontekstina tuleb öelda, et viimased paar nädalat on läinud Talvesõja energiaga. Eriti enne keskööd töökojast välja ei saanud. Läbi käis nii palju autosid, et loendamine läks sassi.

Peab vist peas midagi viga olema, et sellise asjaga tegeleda... :)

"American" viitab rahvusvahelisusele, mis ka nii oli, mul hakkas eesti keel ära ununema.

Sai pidevalt vahetatud soome, inglise ja vene keele vahel nii, et keel kippus sõlme minema.

Ürituse enda kohta ei oskagi midagi kommenteerida, kuna ma pole ju vist kunagi olnud pealtvaataja, olin nii hõivatud oma asjadega.

Kiirendusele kohale sõites oli muidugi üldlevinud arvamus, et "selge, võistlus jääb ära", aga minevikukogemus näitas, et olukord võib muutuda suht kiiresti. Sai siis lihtsalt tehtud üks sõit korraga.

Eks muidugi on raske crew chief'i mängida, kui autot veel ei tunne ja esmakäivitus oli reede keskööl.

Kere on 2001.a. Pro Stock, sertifitseeritud 6.5 sek, elame-näeme, mis aegu see veel võib sõita.

Enesestmõistetavalt oli hea näha vana kaardiväge ja tänud korraldajatele ja teistele asjaosalistele.

Järgmine aasta uuesti.


____________________________
_
11.07.2012 at 12:58
Astro SS
American Beauty Car Show 2012
Pärtel, kui just saladus ei ole ,siis kelle tiimis sa crew chief'i pead mängima ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
11.07.2012 at 14:33
Grimmy
American Beauty Car Show 2012
"Ürituse enda kohta ei oskagi midagi kommenteerida, kuna ma pole ju vist kunagi olnud pealtvaataja, olin nii hõivatud oma asjadega."

Sa olid lihtsalt jumala täis.Hea, et Callaway'l klappe pähe ei lasknud.
11.07.2012 at 17:41 1 edit. Last edited 11.07.2012 at 17:41 by Grimmy
neemos
American Beauty Car Show 2012
quote:
Lowrider: VIDEO ÜLEVAL!! :D


andke kindlasti ka tagasisidet, homme monteerin laupäevase osa kokku. Näidake ka tuttavatele ja tuttava tuttavatele, jagage facebookis ja mujal foorumites jne jne. Kui vaatajaid palju ja tagasisidet palju siis motiveerib mind edaspidigi tegema :D




Maaaaaaaaru hea video :D
Tänud :D :D
Kahju et mul pappi ainult laupäevaks jagus :(
Saabusin alles pool kolm hommikul slepis punane ford 150 ;)
Ei teagi kuidas ta lõpuks märjamaale jõudis.
11.07.2012 at 18:18
Lowrider
American Beauty Car Show 2012
Aitäh kiidusõnade eest. Videole valmib teine osa ka. Näeb natuke lähemalt näituseautusi, paugub tugevat vihma ja mürtsub veidi ka kontserdit.
11.07.2012 at 20:08 1 edit. Last edited 11.07.2012 at 20:08 by Lowrider
hannoh
American Beauty Car Show 2012
Lowrider, väga mõnus video! Isegi mõni Fire on peale jäänud ja mis kõige tähtsam - ka mu proua pisike rehvipõletus :) Tänud!

____________________________
www.firebird.ee
11.07.2012 at 21:00
Lowrider
American Beauty Car Show 2012
Kui saaks filmiks kõik autod ära, aga on minu kallal juba hädaldatud et avaürituse ja pärnu videod olid tüütavalt pikad niiet katsun siis keskenduda lahedamatele klippidele :D
11.07.2012 at 21:16
pimeroolis
American Beauty Car Show 2012
ära kuula seda ulgumist...Sa oled autor ja kaameramees ja see on sinu käekiri, kellele ei meeldi teeb parema. Videod head, muusika sobiv, mootorite muusikat ka kenasti kuulda, võiks ju ka rohkem ollagi. Mulle meeldib ülevaatlikus, mitte aint kummisuits, mis muidugi ka kuulub asja juurde. Harjutamine teeb meistriks. Mõtlesin siin kas meil on olemas mingit "burn out partyt" kas ei oleks mõte korraldada, saaks kohe isuga ja loaga põletada kummi. Ja võiks teenida sellega kasvõi mingi väikse meene...

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
11.07.2012 at 21:54
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2012   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.