register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Madlobster
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Palju see pileti hind siis nüüd tõusnud on et kodanik neemos jälle tulla ei saa?
10.05.2013 at 18:37
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Teeme korjanduse?

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
10.05.2013 at 18:44
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Lowrider: Samas odavam hind tähendaks rohkem külalisi(eriti kohalike näol) niiet kas just raha vähem teenitakse siis...

Tegelikult ka minul poleks vähem maksmise vastu midagi, aga tõeline rauahuviline tuleb kohale niikuinii. Samas kallim hind hoiab niisama suvalised pässid sealt eemale. Nii et minu arvamus: pigem olgu hind natuke kallis kui liiga odav.

____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
10.05.2013 at 19:45
90Deville
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Madlobster: Palju see pileti hind siis nüüd tõusnud on et kodanik neemos jälle tulla ei saa?

Iroonia peitub selles et pileti hind eelmise aastaga sama:)

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
10.05.2013 at 19:53
mats36
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Tegelikult võib võtta ABCS-i ju kui mahulist kontserti, millel taustaks raudsed iludused. Arvestades seda ei ole see ühekordne aastane väljaminek 20 midagi sugugi hull - vähemalt per nase. Samas suure perega minnes pole ju kah väga hull arvestades asjaolu, et eraldi kontserdile minek nõuab ju rohkem € tähisega valuutat.

Tuleb hakata masinat vaikselt elustama :D
10.05.2013 at 22:31
viplala
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Madlobster:
quote:
ivoalaska: Ja hakkab pihta iga aastane vaidlus muusika üle :D

Nagu iga aasta! Kõigepealt teema tekkides hakatakse kätt tõstma, kes kindlasti ka see aasta kohal! Muusika üle vingumine

Ja kohe peale musa üle vingumist tuleb piletihinna hala. Siis natuke kummisuitsu, ilutulestiku ja öise lärmi hala.
Siis hakatakse kokku leppima, kus mis kell kohtuda, kus kohast lippe, kleepse jms staffi hankida.

Ning peale üritust samamoodi tuleb kõvasti kummardusi korraldajale sinna vahele veel natuke kummisuitsu, lärmi, ilutulestiku jms ohkimist.


:lol :lol :lol
Kui nüüd eelnevad teemad üle lugeda, siis peaks mainima, et sa suisa selgeltnägija, või õigemini jällenägija. Mõned punktid on veel täitmata, aga meil on aega veel, vaadata taevasse, imeda näppu ja veidike juurde halada.
10.05.2013 at 23:45
Lowrider
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
mats36: Tegelikult võib võtta ABCS-i ju kui mahulist kontserti, millel taustaks raudsed iludused. Arvestades seda ei ole see ühekordne aastane väljaminek 20 midagi sugugi hull - vähemalt per nase. [b]Samas suure perega minnes pole ju kah väga hull [/b]arvestades asjaolu, et eraldi kontserdile minek nõuab ju rohkem € tähisega valuutat.

Tuleb hakata masinat vaikselt elustama :D

Iseenesest nõustun välja arvatud rasvaselt välja toodud osaga. Minu perekond(vanemad ja õed-vennad) keeldus pärast esimest aastat kaasa tulemast, ja see oli veel krooniajal kui piletid odavad olid. Praegu paneb teeb see paraja augu ikka kui pead rohkem kui üks piletit ostma.

Jah otseloomulikult tõsiuskne rauafänn tuleb kohale, mina võiksin kasvõi 50 eurot pileti eest maksta, aga lihtsalt läbisõitjad/turistid/kohalikud/asjahuvilised kes ameerika rauda näha tahaks, ei kavatse tõenäoliselt sisse astuda.

Muidugi sellega ma olen nõus et hoiab suvalised kaagid eemale, aga noh jah midagi pole parata, ükski lahendus ei ole ilma pahupoolteta.
10.05.2013 at 23:56
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
viplala:
quote:
Madlobster:
quote:
ivoalaska: Ja hakkab pihta iga aastane vaidlus muusika üle :D

Nagu iga aasta! Kõigepealt teema tekkides hakatakse kätt tõstma, kes kindlasti ka see aasta kohal! Muusika üle vingumine

Ja kohe peale musa üle vingumist tuleb piletihinna hala. Siis natuke kummisuitsu, ilutulestiku ja öise lärmi hala.
Siis hakatakse kokku leppima, kus mis kell kohtuda, kus kohast lippe, kleepse jms staffi hankida.

Ning peale üritust samamoodi tuleb kõvasti kummardusi korraldajale sinna vahele veel natuke kummisuitsu, lärmi, ilutulestiku jms ohkimist.


:lol :lol :lol
Kui nüüd eelnevad teemad üle lugeda, siis peaks mainima, et sa suisa selgeltnägija, või õigemini jällenägija. Mõned punktid on veel täitmata, aga meil on aega veel, vaadata taevasse, imeda näppu ja veidike juurde halada.

Ärgem rikkugem traditsiooni. Kas ühisõitu Haapsallu toimub? Näiteks Laagri Maksimarketi parklast kell 13.00? :D Ps! Kuna piletid on nii kallid, siis mina pean õnneks iga aasta naise ja muud sugulased koju jätma. :)

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
11.05.2013 at 08:33 1 edit. Last edited 11.05.2013 at 08:39 by ivoalaska
R.Ott
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
ivoalaska: Ps! Kuna piletid on nii kallid, siis mina pean õnneks iga aasta naise ja muud sugulased koju jätma. :)
Ei kannata seda tarvitamist seal laagris :)

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
11.05.2013 at 09:37
kuningas
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
No ma ei saa aru, miks on iga aasta seda ebameeldivat üritust vaja teha. Pileti hind on üüratu, ansamblite valik on vale, Haapsalu on liiga kaugel, bensiini õgivad vanarauad reostavad Haapsalu loodust, korraldamise kuupäev ei kannata üldse kriitikat, laagriplatsil on meeletu lärm, peldikud on räpased, ilm on halb, joogisena sõita ei lubata, kiirenduse võistlus on valesti korraldatud, napsused inimesed kakerdavad ringi, oma joogiga lossihoovi ei lubata jne, jne.
Nüüd tegin vingatsite elu lihtsamaks. Ei pea te iga aasta oma kiunu siin kajastama. Kui midagi ei sobi, siis püsige kodus. Ei ole tervel ilmal vaja teada seda, millist ülekohut kellegile tehakse.
Minul on jäänud ABCS -l käimata kahel aastal ja seda mitte eelpool loetletud põhjustel. Minu meelest kõva üritus läbi aastate ja loodan, et see toimub ka tulevikus.
Kummardus korraldajatele ja vaatamata kõigile ülal loetletud ebameeldivustele olen jätkuvalt sellel üritusel osaleja.
11.05.2013 at 10:14 1 edit. Last edited 11.05.2013 at 22:32 by kuningas
ameericamees
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Olen kainud abcs ja hakkan edasi kaima perega vaga lahe uritus nadala vahetuseks see on palju parem kui kodus madanema ja pileti hind ei hairi mind uldse
11.05.2013 at 20:17
neemos
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Ega ma vastu ei vaidlegi et se üritus on megahea ja vägev aga kahuks elu on ni palju kallimaks läinud et mu pensionist lihtsalt enam ei jagu täispileti jaoks :(
Eks neid kritiseerjaid on kuhjaga ja paljudki teevad mu jutu peale BÖÖÖÖ aga igal ühel on õigus oma arvamusele :(
Eelmine aasta suutsin kuidagigi moodi ainult laupäevaks kahjuks pileti hankida :)
13.05.2013 at 19:49
A-Berg
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
neemos: Ega ma vastu ei vaidlegi et se üritus on megahea ja vägev aga kahuks elu on ni palju kallimaks läinud et mu pensionist lihtsalt enam ei jagu täispileti jaoks :(
Eks neid kritiseerjaid on kuhjaga ja paljudki teevad mu jutu peale BÖÖÖÖ aga igal ühel on õigus oma arvamusele :(
Eelmine aasta suutsin kuidagigi moodi ainult laupäevaks kahjuks pileti hankida :)

1- hind väiksemaks ilmselt ei muutu
2 - miskipärast olen kindel et keegi foorumlastest sulle täispiletit ei osta
Eelmisel aastal sa ajasid siin sama tarka ja asjakohast juttu vanuritest vms... Mis mõtet on halada ?
14.05.2013 at 10:49
Pedaal
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
http://eestielu.delfi.ee/eesti/laanemaa/haapsalu/elu/foto-ettevaatust-haapsalu-linnusemuur-on-ohtlikus-seisus.d?id=66160378
21.05.2013 at 11:33
monts
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Veel poolteist päeva ehk selle kuu lõpuni saab eriti soodukalt pileteid soetada. Kasutage võimalust kuniks seda veel on!

Piletid saadaval kõikides Piletilevi müügipunktides.



____________________________
American Beauty Car Show
30.05.2013 at 14:55
markmax
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Pilet olemas. Aga jõledamalt kahju on, et nii head üritused nagu ABCS ja Merepäevad tänavu aasta kattuvad. Selle kahjurõõmu teeb tasa ehk Muhu Väina Regatt.

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
21.06.2013 at 08:23
Rizzy
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
markmax: Pilet olemas. Aga jõledamalt kahju on, et nii head üritused nagu ABCS ja Merepäevad tänavu aasta kattuvad. Selle kahjurõõmu teeb tasa ehk Muhu Väina Regatt.
Ma ise mõtlesin, et kahju, et sel korral ABCS ja laupäev kattuvad, muidu oleks saanud Prive'sse peole minna..
23.06.2013 at 09:40
ltcv8
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Ehee! Piletid taskus - oma kuu aega juba...Ja kes ON huviline ,see juba eelmise aasta yritusega paneb plaanid paikka, mis järgmine aasta saab jne.
Igatahes..kui peale Västerås olemisest,möllust jne.väsinult, kuid õnnelikult tagasi(oleme vähe pikemalt),siis kohe Haapsallu edasi...Seal ka näeme R...k :) :)
23.06.2013 at 11:45
monts
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Siit saab näha mõningaid autosid, kes on andnud end üles näitusel osalemiseks.

Üks lahe aparaat on näiteks see:


Kes tunneb, et tema auto peaks ka näitusel osalema, siis võtke julgelt ühendust!

____________________________
American Beauty Car Show
27.06.2013 at 14:15
tohoh
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Pakkuda broneeringud: reedeks Endla hostel, laupäeva õhtu Päevavilla. Mõlemad kahesed.

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
28.06.2013 at 11:51
olx74
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Tere!

Oleks pakkuda (ABCS) kaks 2 päeva piletit täiskasvanule hinnaga 22 €/tk.
02.07.2013 at 17:08
Lowrider
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kurat vaadates seda nimekirja mis autosi välja pannakse siis pean ikka kohale sokutama ennast kuidagi üheks päevaks, kaamera ka kaasa võtma ja väike lühivideo teha :)
02.07.2013 at 17:13
olx74
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kas keegi on laupäeval (13.07) alates kella 10.00-st hommikul või hiljemgi tulemas Tartust ABCS-ile? Ning saaks pakkuda ühele naisterahvale transporti Haapsallu.
02.07.2013 at 22:47
Marko L
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Ega keegi omadest ei ole minemas neljapäev või reede hommik nii, et saaks järvelt sappa võtta ühe kerghaagise?
Pühapäeval sama teemaga tagasi ka.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
04.07.2013 at 22:21
MENT_GORILKA
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Tere kõigile!
Plaan oleks Tartust startida reede lõunaajal, kella 12 paiku, kas keegi saaks sel ajal kah tulla, oleks seltis segasem, sõidaks üle Pärnu, seega koguneda võiks Tartus, Viljandi ringi ääres, mainutud kellaajal, seal, kus tavaliselt seisavad hääletajad, saaks mõne kapotikaunistuse kah kaasa ;) mida arvate?
05.07.2013 at 09:44
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.