register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
siim85
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Jõudsin American Beauty Car Show-le Baltic Bolt Cup- i raames ja pean tõdema, et nii kõva melu pole enne näinud.

Mõned pildid minu poolt:

http://www.flickr.com/photos/94099256@N04/sets/72157634662468408/
Loodetavasti tuleb järgmise aasta üritus veelgi kõvem.
16.07.2013 at 23:21 1 edit. Last edited 16.07.2013 at 23:22 by siim85
Stroker
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Meiegi seltskonna meelest väga super üritus oli sellel aastal.
Lossiplatsil hea autode ja muusika valik, parklas ja linna vahel oli samuti laupäeval palju huvitavaid masinaid liikvel. Rootsi üritusest erinev aeg tuleks ilmselt kasuks ka edasipisi, saaks veel rohkem svenssoneid oma ilusate autodega siia meelitada.

Telkla elu oli kuidagi rahulik sellel aastal, ei tea kas rahvas hakkab vanaks jääma või mis viga aga mõlemal ööl sai isegi magada kui huvi oli. Mul isiklikult eriti seda huvi ei olnud, kahe öö peale kokku vast 6-7 tundi tuli täis. Aeg kulus Haapsalu peal ringi tolgendamisele ja ainult sellel üritusel kohatavate tuttavatega seletamisele. Kui mõnel muul USAraua üritusel on kohal üks või teine tuttav siis Haapsallu on igal aastal ikkagi pea kõik kohale roninud ja juttu jätkub hommikuni.....

Pühapäevane puhumisaktioon oli viisakalt korraldatud, kõigil oli võimalus enne kruisi end kontrollida.Selle eest tänud korravalvuritele, tundub et kruisi ajal lasti ikkagi ka kastis sõita, mitmes kastis olid rahvast näha, seda küll istuvas asendis, mitte üle ääre kõõludes.
Ühesõnaga üks tore nädalavahetus, millesarnast peab nüüd jälle aasta otsa ootama.
Tänud korraldajatele!

Ei tea kui tõsiselt võib võtta D'Agostino juttu et ta kavatseb järgmisel aastal jälle kohal olla ja veel rahvast kaasa võtta?


____________________________
`73 Charger in progress
16.07.2013 at 23:26
Rekkamees
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Tim:
quote:
Deodor: Kiidan ka korraldajaid!

Ainuke negatiivne asi oli, et vesipiip jalutas öösel telgi juurest minema.

Meil pandi kah piip turki.


Kurb küll, et ikka satub sellisele üritusele mõni, kes sinna ei peaks kuuluma.

Ise ma käisin see aasta ABCS üritusel üheksandat korda. Kui nüüd midagi negatiivset otsida, siis... see aasta midagi negatiivset meie seltskonnale ei meenugi. Minu jaoks oli see aasta seniolnutest tõenäoliselt kõige ägedam. Toredad naabrid, ilusad ja huvitavad autod ning ilus ilm: mida veel tahta!
Tänud korraldajatele! Jään ootama ABCS 2014



____________________________
Dodge Ram 2500 cummins ´97
16.07.2013 at 23:26
monts
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Eluvaim hakkab vaikselt tagasi tulema... Meie emotsioonid lõppenud üritusest on väga head ja positiivsed. :)

Suur-suur aitäh kõigile näitusel osalejatele! Mõni autoomanik nägi viimase hetkeni kurja vaeva, et kohale jõuda ja jõudiski - sügav kummardus! Kahjuks mõni üksik välja reklaamitud eksponaat kohale ei jõudnud, kuna auto otsustas katki minna. Kurb muidugi aga miskit pole teha, tehnikaga juba kord on nii. Ja see, et väljaspool lossihoovi ja linna peal on samuti ilusaid autosid, on ainult positiivne - meile meeldibki kui kogu linn on ilusaid autosid täis.

Suured tänud ka meie kolmele vahvale autoklubile, kelle ekspositsioonid olid lossihoovis kenasti esindatud - Cadillaci, Corvette ja Firebirdi klubid.

Kiirendusvõistlus sujus ka hästi. Tänud kohtunikele, muudele asjaosalistele ja sõitjatele!

Telklast nii palju, et kes tahab rahu, vaikust ja linnulaulu, peab tõepoolest kuhugi mujale oma peatumispaiga tegema. Sellega peab lihtsalt arvestama, et seal käib melu praktiliselt 24/7 :)

Muusikalisest poolest - seda ei juhtu vist kunagi, et kõik oleksid bändidega 100% rahul. Õnneks on valik piisavalt suur, et loodetavasti leiab igaüks endale miskit meelepärast, kellele lava ees rõõmsalt kaasa elada.

Igasugune tagasiside on teretulnud - nii positiivne kui ka negatiivne, siis teame, mida vajadusel paremini teha. Hea tagasiside teeb lihtsalt südame soojaks ja annab indu juurde.

Varsti ilmuvad koduleheküljele igasugused tulemused ja pildimaterjal. FB kasutajad leiavad ürituse lehelt juba väikest järelkaja.

Täname veelkord kõiki osalejaid, külastajaid ja abilisi! Ilma teieta ei oleks seda üritust!

Ja kohtumiseni juba järgmisel aastal! :burnout




____________________________
American Beauty Car Show
16.07.2013 at 23:34
partel
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Telklas muusika ja muu "kassipiinamine" ei häirinud, kuna see läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

Arvestades mu tegevusi, siis müra tekitamine on ju eesmärk, mitte probleem. :)

Arvatavasti suurim miinus oli see, et kui on piisavalt rahvast koos, siis alati leiduvad mõned, kes vägijookidest agressiivseks muutuvad.

Mina olen joonud piisavalt õlut, et ujutada lennukikandjat, aga kunagi pole kellelegi kallale läinud.

Eks 194 cm kasvul oma roll, pikad on üldiselt rahumeelsed, vähe lühemad kipuvad riiukuked olema. "Süütenöör" lühem vms.

Tülitsejatele Vaheleminemise oht on muidugi see, et mõlemad võivad kallale tulla. Seekord siiski piisas sõnadest ja käe õlale panemisest.

Ehk üsna tõenäoliselt oli kiirabil, politseil ja meediategelastel vähem tööd.

Mitte et ma Nobeli rahupreemiat küsiks! :)

Anomaaliaid siiski oli, nimelt sai kodust joostud ülepeakela välja, ehk paar asja jäi maha, muuhulgas ka cash. Lisaks olid kreeditorid see nädalavahetus off-line.

Ehk polnud ei öömaja ega raha. Siiski üsna hardcore talvejope on alati kaasas, mis arvestades ilmastiku kliimat võimaldas ka välioludes olla, mida saigi esimesel ööl tehtud erinevates seltskondades istudes. Teisel ööl sai ikka telgikoha ka.

Nagu kogemus näitab, siis talvejopet on vaja ka siis, kui päeval on ilma särgitagi palav. Öösel paar särgita "talisuplejat" narrisid mind "polaaruurijaks" :)

Paar korda pidi siiski "kerjakaabu" kätte võtma, aga küsimus ju mõnes euros. Maailm pole päris hukas, häid inimesi leidub.

Puhumisest, et sai Antsuga hommikusöögi ajal arutatud, et kas igaks juhuks proovipuhumist teha, mitte et oleks kahelnud, et 0.0 tuleb, mis ka tuli. Naljakas on see, et sama ohvitser pani ta ka sõitu alustades puhuma mõni minut hiljem.

P.S. Tänud Montsile ja Karolile, et hiljaks jäädes ikka lossihoovi sisse lasti! :)


____________________________
_
17.07.2013 at 11:25
jyrki
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013

The driver was very disturbed by the guy kneeling and jumping around the car seeking for leaks, hurts concentration and the car DID NOT leak.


Pötkös transmissions third gear broke so he had to run the last runs with only 1, 2 and 4. That's propably why he run too quick in teh super final, had no idea how it would run with only three gears.
17.07.2013 at 12:04
Lowrider
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Stroker:

Ei tea kui tõsiselt võib võtta D'Agostino juttu et ta kavatseb järgmisel aastal jälle kohal olla ja veel rahvast kaasa võtta?

Ta oma facebookis kuulutab igastahes küll mitu korda juba jutti kui rahule ta üritusega jäi ja kui kaunis Haapsalu on. Kõik uudistelingid ja galeriid juurde pannud ja puha, minu video nende seas.
17.07.2013 at 13:44
meintz
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Lowrider:
quote:
Stroker:

Ei tea kui tõsiselt võib võtta D'Agostino juttu et ta kavatseb järgmisel aastal jälle kohal olla ja veel rahvast kaasa võtta?

Ta oma facebookis kuulutab igastahes küll mitu korda juba jutti kui rahule ta üritusega jäi ja kui kaunis Haapsalu on. Kõik uudistelingid ja galeriid juurde pannud ja puha, minu video nende seas.
Pühapäevasel drag'il oli ka minul kogemata ootamatu võimalus härraga veidi juttu puhuda, ja siis ta oli küll väga entusiastlik ja positiivselt meelestatud tagasi tulemise osas. Lubas ABCSi kohta positiivset meediakajastust pakkuda asjakohastes üleilmselt tuntud ajakirjades ja telesaadetes, ning pidi ABCSi ka teistele oma tuttavatele korüfeedele välja reklaamima kui mõnusat, hubast ja täiesti omanäolist üritust, mida kindlasti tasub väisata.
17.07.2013 at 14:57
Motorist
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Vanaisa: Kisa, kära ja erinevad muusikad käivad selle telkimisega kaasas. Kui väga üle viskab, võib ju kohe minna ja diskuteerida muusika omanikuga asjast. Mis siin pärast enam kurta :) Siinkohal vist pean rõõmus olema et vanameister Grapsi plaat koju jäi :D

Motorist : GG plaat oleks tegelt vist üpris meeldivalt omal kohal olnud tegelikult, vähemasti poleks olnud leedikaka.


Ning muidugi sügav kummardus kõigile korraldajatele - ülivägev töö taas - AITÄH! Liitun sama lausega.

PS - Motorist - sa pead metsakohina tegemist veel harjutama ;)

BTW: Metskohinaga läks nii nagu ikka: kui ta valmis oli siis ennem kui ma ürituseks valmistuda suutsin ,joodi tilgatuks, seega tuli kohapeal improviseerida...
Vähemasti kui juua ei suutnud siis grilli süüdata sai päris hästi :D NB improvisatsioon oli täiesti legaalsetest asjadest ja kodus sai veel mitu head koksi naistele teha. Selleks sobis ta kõige paremini. Eriti Fantaga.
Luban Vanaisale et järgmine aasta saab õiget võrokate metsakohinat küll.
Teie avatelk oli tegelikult kõikse mõistlikum istumise koht. ;)

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
17.07.2013 at 15:20
Lowrider
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
meintz:
quote:
Lowrider:
quote:
Stroker:

Ei tea kui tõsiselt võib võtta D'Agostino juttu et ta kavatseb järgmisel aastal jälle kohal olla ja veel rahvast kaasa võtta?

Ta oma facebookis kuulutab igastahes küll mitu korda juba jutti kui rahule ta üritusega jäi ja kui kaunis Haapsalu on. Kõik uudistelingid ja galeriid juurde pannud ja puha, minu video nende seas.
Pühapäevasel drag'il oli ka minul kogemata ootamatu võimalus härraga veidi juttu puhuda, ja siis ta oli küll väga entusiastlik ja positiivselt meelestatud tagasi tulemise osas. Lubas ABCSi kohta positiivset meediakajastust pakkuda asjakohastes üleilmselt tuntud ajakirjades ja telesaadetes, ning pidi ABCSi ka teistele oma tuttavatele korüfeedele välja reklaamima kui mõnusat, hubast ja täiesti omanäolist üritust, mida kindlasti tasub väisata.
Kellel facebook on siis saate tema hiljutisi pilte kaeda, osadel piltidel paar sõna väga positiivseid kommentaare ka juurde pandud.
https://www.facebook.com/celebritykustoms/media_set?set=a.232004020187461.69168.100001335941554&type=3
17.07.2013 at 17:26
yanekk
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
vahekas:
Ainsa miinusena võib välja tuua vaid seda, et kruiisi ajaks oli keegi sättinud ka jalgrattavõistluse mis takistas kruiisi.

OT.
See pole kummagi osapoole viga ega sättimine.
Lihtsalt kokkulangevus ja kuna natuke ka selle rattasõiduga seotud, siis enamus rattameestel autodest pohlad ja vastupidi.

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu
17.07.2013 at 18:16
vahekas
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
yanekk:
quote:
vahekas:
Ainsa miinusena võib välja tuua vaid seda, et kruiisi ajaks oli keegi sättinud ka jalgrattavõistluse mis takistas kruiisi.

OT.
See pole kummagi osapoole viga ega sättimine.
Lihtsalt kokkulangevus ja kuna natuke ka selle rattasõiduga seotud, siis enamus rattameestel autodest pohlad ja vastupidi.


Sellise suhtumise peale oskan öelda vaid, et eks siis tugevam jääb peale...
Edaspidi võiksid ratturid siiski sättida oma sõidud muule ajale
17.07.2013 at 19:35
Marko L
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013


Janutõrje meeskond soovib ka omaltpoolt tänada kõiki kliente ja korraldusmeeskonda korda läinud nädalavahetuse eest.
See you next year !

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
18.07.2013 at 10:57
PlyVal64
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
vahekas:
quote:
yanekk:OT. See pole kummagi osapoole viga ega sättimine.
Lihtsalt kokkulangevus ja kuna natuke ka selle rattasõiduga seotud, siis enamus rattameestel autodest pohlad ja vastupidi.
Sellise suhtumise peale oskan öelda vaid, et eks siis tugevam jääb peale...
Edaspidi võiksid ratturid siiski sättida oma sõidud muule ajale
Muuseas, seekord on vahekal tuline õigus! Tugevamad jäid peale! Kuigi Foke käis kahe naisega, kellest üks siis minu abikaasa, peale cruisi ka rattasõitu vaatamas ja olevat isegi täitsa vinge olnud, kui Uuemõisa sirgel kogu see punt juhtauto tagant vabaks lasti ja see metsiku kiirusega mööda tuhises, jäid ratturid üldkokkuvõttes endast TUGEVAMATELE absoluutselt alla igasuguses meediakajastuses. Kui korraga on Haapsalus kolm olulist suurüritust: ABCS, Muhu Väin ja ketivenitajate grupisõit (mis on ju kõik samal ajal Tour'iga!), siis sellest Haapsalu rattasõidust ei suutnud ma leida mitte ühte ainsamat rida meediast... Ega ma muidugi ei otsinud ka, korra viskasin Delfi spordile silma peale ja seal oli juttu vaid läbikukkunud meestest Touril jms kräpp, KES võitis Haapslaus, kuidas üldse oli - null infot!
Väinast pikad jutud ja suisa teleülekanded, USA-rauast pildigaleriid jne. Kui purjetamine võistlusvormina ei sega kaaskodanikke, nende elu ja igapäevast liikumist, siis ketivenitajad maanteel segavad. Seega tuleb neil tõesti vaadata aega ja kohta, et suurema meedia- ja publikuhuviga tegevustele mitte jalgu jääda.
OT out.

Aga hääd meelt teeb see, et D'Agostino pani tähele "Naiste kruiisi" ja Tema näoraamatus see natukenegi tähelepanu tekitas. Tundub, et see idee ei läinud "aia taha" ja piltidelt tundub, et elab hoopis ägedas vormis siiani. Ma võin nüüd rahumeeli edasi olla "šovinistlik siga" :lol
18.07.2013 at 15:48
Wolle
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
PlyVal64: Ma võin nüüd rahumeeli edasi olla "šovinistlik siga" :lol


Ära unusta kohustuslikku imikute hommikusöögiks tarbimist!

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
18.07.2013 at 16:06 1 edit. Last edited 18.07.2013 at 16:07 by Wolle
Collector
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Tänud korraldajatele ka Eesti Corvette Klubi poolt. Oli väga lahe nädalavahetus. Jagus piisavalt aega teha kõike, milleks kogunesime. Oli palju lahedaid autosid ja toredaid sõpru.
Omalt poolt lubame asja järgmisel aastal veelgi tõsisemalt võtta ja uusi(või ka vanu) Vette näitusele tuua.
Karol ja Moonika - ilma teie poolt korraldatud ürituseta oleks Eestimaa suvest midagi puudu. Loodame siiralt, et jaksate veel pikalt vedada seda üritust!

Margus Kärt
Eesti Corvette Klubi juhataja
+5128215
margus@corvetteclub.ee
www.corvetteclub.ee

____________________________
Corvette C3 1982 Collector Edition
Corvette C3 1978 Indy 500 Pace Car
Corvette C2 1967 Convertible
18.07.2013 at 20:51
monts
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Aga hääd meelt teeb see, et D'Agostino pani tähele "Naiste kruiisi" ja Tema näoraamatus see natukenegi tähelepanu tekitas. Tundub, et see idee ei läinud "aia taha" ja piltidelt tundub, et elab hoopis ägedas vormis siiani. Ma võin nüüd rahumeeli edasi olla "šovinistlik siga"

D'Agostinole meeldis naiste kruiis väga. Istus kruiisi ajal mu autos tagaistmel ja muudkui imestas, et ongi nii, et ainult naised sõidavad!? Helistas vahepeal koju naisele ka, et jagada oma imestust Eestis toimuva kohta. :)
Üleüldse jäi härra kõigega väga-väga rahule, nii et väga suure tõenäosusega on ta 2014 jälle siin.

____________________________
American Beauty Car Show
18.07.2013 at 22:03
A-Berg
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Collector: Karol ja Moonika - ilma teie poolt korraldatud ürituseta oleks Eestimaa suvest midagi puudu.
kuldsed sõnad.
väike parandus : mitte "midagi", vaid ikka "päris palju puudu", imho.


18.07.2013 at 22:05
olx74
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kas kellelgi on pilte või videot reede öisest naiste cruisist?
18.07.2013 at 22:16
kiilakas
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
üritus oli super nagu alati, aga üks tõrvatilk oli muidugi telkla toitlustus, sest jubedamaim seljanka mida ma oma elus olen proovinud sain ma sealt (maitsetu rasvane ollus) isegi koer ei tahtnud süüa
18.07.2013 at 23:16
partel
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
kiilakas: üritus oli super nagu alati, aga üks tõrvatilk oli muidugi telkla toitlustus, sest jubedamaim seljanka mida ma oma elus olen proovinud sain ma sealt (maitsetu rasvane ollus) isegi koer ei tahtnud süüa
Ei tea, kas räägime samast seljankast, aga mulle läks paar lusikat sisse küll, märkusega, et sai seda desinfitseeritud etanooliga. ;)

Samas sõin vist midagi "geneetiliselt modifiseeritud" asja, kuna nahavärv on oluliselt pruunimaks muutunud.

Tea kas muteerun neegriks? :)



____________________________
_
19.07.2013 at 09:02
meintz
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
kiilakas: üritus oli super nagu alati, aga üks tõrvatilk oli muidugi telkla toitlustus, sest jubedamaim seljanka mida ma oma elus olen proovinud sain ma sealt (maitsetu rasvane ollus) isegi koer ei tahtnud süüa
Telkla toitlustus jättis soovida tõesti. Saslik oli nii kuiv ja kõva et oleks äärepealt hambad murdnud. Aga no öisel ajal väga valikutega priisata ei olnud, nii et tuli leppida. Laupäevahommikuse seljanka võttis meie ekipaaž aga hoopis kapteni pubist, ja jäime väga rahule. Külm õlu sinna juurde ja elu läks kohe ilusaks ;)

edit: aga lõppkokkuvõtteks, ega ABCSile ju sööma või muusikat kuulama minda :) SUUUURED tänud korraldajatele super ürituse eest ja kindlasti kohtume järgmisel aastal jälle! Spets-kummardus ja erilised aitähhid sellele ausale ABCSi külastajale, kes mu kaotsiläinud rahakoti leidis ja turvameeskonna kätte viis, ja otse loomulikult ka turvameeskonnale kellelt ma selle kenasti kätte sain!

m.
19.07.2013 at 11:13 1 edit. Last edited 19.07.2013 at 11:18 by meintz
markmax
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Nüüt, kuidas siin nii vähe fotode linke on, et jagage - postidage palun veel.

Virisemist ja kiidusõnu ei viitsi kirjutada. Üritus oli lihtsalt super. Korraldajatele :hail ning tänud ülimeeldiva nädalavahetus eest. Järgmine aasta jälle.

____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
19.07.2013 at 11:32
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Mis puudutab toitlustust, siis ürituse poole pealt minu meelest hea. Samas paneb iga aasta imestama see, et Haapsalu kohalikud söögikohad avatakse nõnda hilja. Konkreetselt lossiplatsi ümbruses avatakse kell 11 kõik kohad. Pühapäeva hommikul enne kruiisi paljud otsisid midagi söödavat või siis naised tahtsid WCd korra kasutada aga no ei olnud võimalik. Kummaline! Aga samas ma ei tea midagi toitlustusärist.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
19.07.2013 at 12:12
A-Berg
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
ivoalaska: paneb iga aasta imestama see, et Haapsalu kohalikud söögikohad avatakse nõnda hilja. Konkreetselt lossiplatsi ümbruses avatakse kell 11 kõik kohad. Kummaline!
mind ka pani see imestama !
tekkis mulje et söögikohtade omanikutel äri õitseb ja lisapingeks puudub igasugune motivatsioon...
tahtsin maitsvat suppi, hostelli pidaja soovitas mulle kõrtsu, mis on Maxima vastas üle tee, pidi olema lahti al.11
Jõudsin sinna umbes 11.35 ja näädsa - kinni, silt väljas et avatakse 12.00 - no minge te per%%e !
19.07.2013 at 13:44
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.