register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
mosseman
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Lisaks ka siis oma galerii:

15.07.2013 at 07:09
partel
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Nonii, nagu ikka, siis enne üritust läks kiireks, transpordiideid mõni muidugi oli.

Siis selgus, et Chargeri Antsul suri isa ehk rohkem küsimusi polnud. Tuleb ikka moraalset tuge ja tehnilist abi pakkuda.

Mootor tahtis üle kuumeneda, ehk mul oli üks silm tempinäiduku peal kogu aeg.

Ööbida sai telklas, kusjuures esimene kord kõikide nende aastate jooksul! ???

Igatahes sellist pulli pole ammu saanud!

Võite kümme korda arvata, kas oli Top Alcohol või mitte. Muidugi pisut piinlik kui peab ütlema, et "palun viige mind välja magama, kuna ise ei suuda püsti seista"...

Aga mõni tund horisontaalasendis taastumist ja Metsatölli kontserdiks oli juba enam-vähem.

Öösiti sai ka rahusobitamise oskusi rakendatud, arvestatava tõenäösusega jäi seetõttu paar kaklust olemata.

Kruis siis üks silm tempinäidikul ja üks käsi publikule lehvitamas. Burnoutid jäid tegemata, aga nii mõnegi detsibelli sai ikka tekitatud.

Heh ja tundus, et pool politsei koosseisu oli kokku aetud...

Võistlusel sai siis Soome sõpradega vanu häid aegu meelde tuletatud ja pisut ka muid asju tehtud.

Tänud kõikidele asjaosalistele! :)

Nüüd peab pisut kosuma! :)



____________________________
_
15.07.2013 at 08:35
-Jester-
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Head Moonika ja Karol, järjekordsed tänud teile fantastilise ürituse eest! Meie sügav :hail

____________________________
Chrysler Newport `71
Chevrolet Corvette `70
ex.Chevrolet Corvette `07
15.07.2013 at 09:36
Deodor
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kiidan ka korraldajaid!

Ainuke negatiivne asi oli, et vesipiip jalutas öösel telgi juurest minema.
15.07.2013 at 10:57
cartmann
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
yritus, ilm, seltskond olid super. Ainuke kivi tuleks visata telkla ja kiltsi toitlustajate kapsaaeda.

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
15.07.2013 at 11:00
Astro SS
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Deodor: Kiidan ka korraldajaid!

Ainuke negatiivne asi oli, et vesipiip jalutas öösel telgi juurest minema.
Paistab,et mõnel piibutajal hakkas kattus sõitma ja lahkus koos piibuga .... :finger

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
15.07.2013 at 11:17
PlyVal64
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Oli järjekordne ehk siis üldarvult ja ka mulle osaleda 11. ABCS dragrace. Mulle juubelidrag "möliseda" sest esimene kord oli veel mõnus vanakool, kus "tulime kokku ja lihtsalt sõitsime, võtsime stopperiga aega" jne ajalugu.
Ideaalne ilm, ilusad ja võimsad masinad, uued rekordid, kaks meest veel Veljole lisaks "seitsmesse", Kristo Tihvani superfinaali võit, vanad tuttavad "molud" nagu Udu kohe aboluutselt kõige esimeses ajasõidus 11.9 oma Vettega jne - mida hing veel tahab tahta?
Eraldi "viskaks viis pihku" vanatehnikahuvilisena ja sedasorti asja korraldajana BelAiri osalemise eest nii BHRA meestele kui Karolile: ei mingit europedendust, inisemist ja ülemõtlemist - 1956 aasta auto, pikad peatugedeta originaalpingid, mis turvavööd???, "kergelt" järgiaidatud mootor ja pole üldse küsimust selle kahe tonni rauaga kiiresti sõita! 13 sekundi aeg ON kiire, seda mustri järgi vaadates MS märgistustki omada võivate rehvidega. Jätsin selle teadlikult mikrisse ütlemata aga siin fännifoorumis ju võib.

Eraldi teema oli peale dragi oma kunagise Valiandi nägemine ning kuulamine - seekord siis juba 400CID BB'ga! Mario "Berg" on ikka megatöö ära teinud ja neli päeva enne, kui käisin neid töökojas vaatamas, polnud vist kellelgi usku, et see auto nädalavahetused omal jõul sõidab! Olid olemas kere, mootori raudosa ja IDEE, pooled vältimatult elutähtsad detailid üldse puudu ja too malmijurakas ega 727 ei olnud aastakümneid piuksiugu teinud. Pidureid ei olnud sest kahte täiesti imemõõdus keermega jublakat polnud olemas; kardaani ei olnud; elekter vedeles juhtmetena laiali, kütust ei saanud kuidagi mitte kusagilt mitte kuhugi, sest paaki polnud, pritset või karpat polnud, kast oli korraks lihtsalt alla pandud jne, jne. Aga auto OLI kohal ja tagasi sõitsime Valiandi sabas Haruteeni välja ja oli ikka kuradi hea tunne - selles autos on mingi selline eriline hing sees, mis ka ilmvõimatuna näivatest seisudest välja veab. Selline seis ei olnud ju esimest korda, kus eesmärgiks seati kusagil osalemine ja vanaraua hunnikust taaskasutusse võetud juppidest sai jälle "eluloom".
M atean, et tänada tuleb mitmeid tiku-takulasi osutatud suure abi eest, nagu Olds mootori poolelt, Erkki eraldatud karpa eest, keegi, kel plahvatas, et Chargeri tagasupportites on vist need puuduvad jubinad Märteni juures olemas, too kardaani lühendaja jne aga eks Berg ise siis teeb ja kirjutab, ma loodan.
15.07.2013 at 11:55
T-A
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Super üritus oli! Kui kellelgi on pilte/videomaterjali 78' punasest scoobiga Camarost, palun PS'i teada anda.
15.07.2013 at 19:20
saadukas
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Super nädalavahetus. Kasutaks ka võimalust ja uuriks kui kellegil on pilte või isegi videosid kiirendusel olnud lillast Fordi bussisist siis paluks infot meilile.

saadukas@hotmail.com

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/
15.07.2013 at 19:24
A-Berg
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
liitun kiidukooriga.
Sai joodud, juttu ajatud ja ilusaid autosi vahitud.
Ühelgi musa esinemisel pole käinud, kahjuks kõvade šhow-tegijate (nagu Leningrad Cowboys jne) osalus jäi mineviku...
Samas ei saa jätta mainimatta, et autode valik lossis oli üks parimaid läbi aegade.
usakate üritustel Haapsalus käidud aastast 1998 (v.a. 2005 - siis oli PBM), on millega võrrelda !
Natuke imelik oli vaadata kalmistulikku vaikust laagris kell 2-3 viimasel ööl....tavaliselt tsillimine käis ikka 5ni ! ;-))
Lõppkokkuvõttes üritusega jäin väga rahule, RESPECT korraldajatele ja edu nendele edaspidises !
ja loomulikult järgmisel aastal jälle rivis !

P.S. Õnneks jäi veel Otepää POWER CAMP, minu hinnangu järgi mini-ABCS....
Nii et kohtumiseni ka seal !
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=40288
15.07.2013 at 21:51
rnx69
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Tänud AB tiimile järjekordse vahva ürituse korraldamise eest!

Sellist mauramist, mis reedel kella 6ni hommikul telklas toimus eriti ühestki aastast ei mäletagi, aga nalja sai ja rahval oli tuju hea.

Bändide koha pealt oli juba ette teada, et ainus tõeliselt professionaalne bänd minu silmis oli Dramamama, au ja kiitus poistele selle eest, et tänapäeval keegi reaalselt ka veel MUUSIKAT viitsib teha, Metsatölli on hea plaadilt kuulata, laivis on tegu alati arusaamatu müraga, Hurriganes oli natuke pettumus oma soigumisega, no kamoon, "Get On'i" tundsin ära umbes teiseks refrääniks alles, kui Remu natuke tempot tõstis. Üllatajana tuli ka Põhja-Tallinn, mis oli laivis täiesti kuulatav.

Platsil oli jälle hulk vahvaid autosid, kahju, et osa välja reklaamitud tehnikast tulemata oli jäänud. Minu isiklik lemmik sai ka publiku lemmiku auhinna, mille üle on ainult hea meel. Loodetavasti vanapaar sai pidurite õhutamisel abi meie pundi toodud võtmekomplektist ning jõudis ikka õnnelikult koju tagasi :) Mõlemad Hudsonid olid tase omaette, samuti see COE Chevy kütteveok.

Parima huumorina jäi silma telklas tühjalt mootorit paugutav Camaro, millest parasjagu mõned rauahuvilised mööda kõndisid ja uurisid, et mis mootoriga siis tegu on, nooruke omanik teatas seepeale tähtsalt nina püsti "kolm-kaheksa vee kuus" ja jäi imelikult vaatama, kui rauahuvilised muiates edasi kõndisid :)

Klassikalise peldikukirumise võib sel korral isegi tahaplaanile jätta, kempse tühjendati ning puhastati talutavalt tihedalt, ainult kätepesupaagid olid pidevalt tühjad miskipärast.

Pildimaterjali natuke hiljem, puhkus sai läbi ja hetkel on suht kiire toimetamine.

Jaksu järgmiseks aastaks!

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
16.07.2013 at 09:40 1 edit. Last edited 16.07.2013 at 09:41 by rnx69
PlyVal64
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
rnx69:...ainus tõeliselt professionaalne bänd minu silmis oli Dramamama, au ja kiitus poistele selle eest, et tänapäeval keegi reaalselt ka veel MUUSIKAT viitsib teha, Metsatölli on hea plaadilt kuulata, laivis on tegu alati arusaamatu müraga...
Mu parim sõber, muusikalise põhiharidusega (plaanib nüüd vanaisana Konssi minna, aega ju on kõrgem muusikaline ka kätte saada ;) ), absoluutse kuulmisega, väga hea häälega, itaalia verd poole jagu sees aga bänditamisega ei tegele, ütles:
Metsatöll - Eesti parim garaažibänd ;) Kuulasime seda õudust eelmine aasta tol Saue põllapealsel laadal, oli ikka õudne küll! Pässakate (pääskülalaste) garaažibänd tõesti. Oi kus tulihingelised rögisejad lähevad selle peale närvi... aga vaatame tõele näkku: ainus kuulatav ning ka aru saadav pala on ju kirjutatud ning originaalesitatud Eesti parimatest-parimate poolt. Ojakäär/Tungal/Lääts.
Ning Dramamama poisid tulid/läksid peale esinemist ühte metsatalusse Topul, kus nad siis koos sama sõbraga öösel pisut veel pille näppisid. Ja hinnang: profid, näha, et on ka laste muusikakoolis käidud ning muusikaline põhiharidus alustalaks pandud. Tammepõld ja Joamets on hetkel tõesti ühed Eesti tipud.
16.07.2013 at 10:16
Tim
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Deodor: Kiidan ka korraldajaid!

Ainuke negatiivne asi oli, et vesipiip jalutas öösel telgi juurest minema.

Meil pandi kah piip turki.

Muidu nagu alati super üritus ja ilmaga vedas. Kohe kui auto kodus garaagesse sain tuli taevast nagu ämbriga vett alla :)

Tänud korraldajatele!
16.07.2013 at 10:36 1 edit. Last edited 16.07.2013 at 10:39 by Tim
chevyg20
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Küsimus.

Ürituse ajal oli tenniseväljaku juures pruunikas Buick Park Avenue, omanik oli meesterahvas - Sooviks tema kontakti, et rääkida mõnest asjast.'
omanikule teadmiseks, et käisin ise teilt prügikoti laenamas ja olen ise pikem inimene.
Aitäh, kui keegi oskaks aidata.
16.07.2013 at 11:37
wagoneer
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Üritus igati lahe ja virisemiseks pole nagu ka pisimatki põhjust.
Ilm kõik päevad ka super. Kiirendus oli ka suht äkiline. Eesti tiimid on ikka päris kaugele jõudnud oma asjatoimetustega.
Enda poolt jäi kripeldama ainult see,et teist aastat järjest ei õnnestunud kastikat rajale tuua. Eelmine aasta siis ei jõudnud kokku ja sellel aastal peale suht lubavaid test sõitte lõpetas käigukastis OD töötamise. Aga loodetavasti tuleb veel järgminegi aasta võimalus.
Edu Karolile ja Co-le ning jõudu järgmiseks aastaks.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
16.07.2013 at 12:21
partel
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kes actioni puudumise üle kurdavad, siis minu kogemus on teistsugune:

Viimane nädal läks ikka 24/7

Ajaarvestus ei olnud kalendripäevades, vaid kellaajas. Mõistagi tuleb tunnistada, et laupäevaste sündmustega mälu ei koormanud. ;)

Mis videotesse puututb, siis sai parempoolse baari lähedal ühe soomlasega back-2-back operaator Kõpsi mängitud.

Kasutasin pika kasvu eelist ja sai kõrgemalt filmitud. Kvaqliteedi üle siiski ei vastuta.

Aga huvitav, miks me olime baari juures? ;)


____________________________
_
16.07.2013 at 15:27
Motorist
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Trip on sooritatud ja tuju jäi heaks.
Tartust väike huviliste seltskond startis reedel kella 12:00 kanti. Kastikas kõige lõpus koos kõige kolaga. Trip Tartu-Viljandi-Pärnu-Haapsalu-Rapla-Türi-Tartu kellale tuli ca 690km kokku. Eks Haapsalu vahel sai ikka ca 30 ringi tehtud ja viimasel ringil alles jäime politseile vahele sellega et kastis istus inimesi. Enne seda aga sai nalja ülearugi. Trahvi ei saanud aga ment jääb mendiks surmani.
Arvestades et mul küttepaak on vaid 65l ja enne Tartut kallasin igaks juhuks vaid 10l peale, siis keskmine sellel tripil tuli ca 9-10l/100. Ise jube rahul.
See aasta sai otsustatud kaaslaste tungival soovil telkla kasuks.
Reedesel ööl andsid tooni mingit mõttetut soundi tekitavad peeneks aetud mootorid. Mitte ühetgi ilusat häält ei tulnud. Mõttetud peenestajad. Siis loomulikult see mitmetooniline mehhiko stiilis signaal mida varahommikuni lasti.... Noh eks see omaniku debiilsuse taset näitab.
Loomulikult oli peen huumor need vennad kel ühe auto küljes kaks eri lippu, üks neist konföderatsiooni lipp ja teine USA lipp. Debiilikud. Kui ikka ei jaga mis lipp käib kuhu, siis olete sama targad kui 7värvilise lipuga vehkijad. Ühesõnaga harige ennast kodanikud. Mul isegi pilt kuskil olemas sellest naljast.
Eriline peen huumor oli meie telkla kõrval olev seltskond. Valge Ram Van, vanem herra ja kaks nooremat koos kaasadega. Pandi oma söögitelk püsti ja mingil aja hetkel hakkas RAmi lahtistest ustest kõlarite väljutamise võime piiril leedikaka plaati ette mängitama. Eriti pläss ma ütleks. US raua üritusele tullakse autosid ja melu nautima ning siis hakatakse oma naabritele seda nõmeduste tippu kuuluvat attentionWhore muusikat peale suruma. Kirusin et ma suuremaid kõlareid kasti ei viitsinud panna. Me kuulasime omakeskis Johnny Rebely ja sarnase suunitlusega muusikat, maksimumini me ei hakanud keerama kuigi tahtmine oli. Loomulikult hakkas mingi hetk teiselt poolt tulema mingist 90date lõpu jeebust rämedamat euroträäänsssi ( mitte et mulle see ei meeldiks, kuid iga asi omas kohas) mis löödi ka loomulikult põhja. Tolerantsi kõigi selliste nähtuste najal ma küll ei näinud kaaskodanike suhtes. Tekkis tahtmine lahkuda ja mitte tagasi tulla. Kuid väsimus sai võitu ja vedasin lõpuni välja.

Siinkohal ka ülessekutse kõigile tulevastele osalejatele: ÄRGE olege nõmedad, teie valitud muusikat ei soovi mitte kõik kuulata , eriti veel valjusti( loe kõlarite plärisedes) Olge austavamad üksteise suhtes ja üritus saab veel parem.

Omale jäi mulje et lossihoovis ei olnudki mitte kõige parem valik, parim valik oli üe Haapsalu laiali ja ise tiirutasin ekstra kõik nurgatagused läbi ning leidsin eriti pärle eksemplare raua valdkonnast. Alustades superbirdiga ja lõpetades originaalse chargeriga aastast 68, eriti mainiks veel ka flake cadillaci ja fenderless hotrodi. Lossihoov oli küll hea väljapanek , kuid liiga lakutud ja liiga tuntavalt vähekasutatavad autod, see ei pakkunud mulle erilist huvi. Kalli raha eest suudab iga mats omale näituse auto osta, kuid ise ehitada ja ringi sõita ning nautida oskavad vaid vähesed.
Konkreetse näitena on see nö peaauhinna saanud auto, ilus küll kuid omanikud on selle sellisena ise hiljuti ostnud ning ei tea autost niigi palju et see laguneb üritusele jõudes ära. Isegi õigeid tollmõõdud võtmeid ei ole mõistust kaasa võtta. Kah mul huvilised, kuid kahju hakkas välismaalastest, pakkusin neile siis omi võtmeid kasutada, vana ise pidas targemaks mul komplekt ära osta: Ehk läheb tee peal veel vaja.

Oma kastikas suitses ka, vabandan kõigi ees, keda see häiris: Olen mootori ostuga pügada saanud ja lubatud korralikku mootorit pole mina saanud,kahju et raua huviliste seltskonnas ikkagi üksteisele külma tehakse.
tervitused Jüriaadole, ülilahe kastikas oli sul välja kukkunud mitte millegist sisuliselt! Cool bro!

Järgmine aasta telklasse vist ei trügi, Haapsalu taga on üliprivaatseid randu ja rannaniite piisavalt mida me laupäeval kastikaga avastasime, alla sellise auto sinna ligi ei saagi, kuid seda privaatsem on selline telkimine.

Motorist on ilmataadi ja raua huvilistega üldiselt siiski rahul. Toredad olete.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
16.07.2013 at 17:39
perilainen
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
quote:
Motorist: Trip on sooritatud ja tuju jäi heaks.
Tartust väike huviliste seltskond startis reedel kella 12:00 kanti. Kastikas kõige lõpus koos kõige kolaga. Trip Tartu-Viljandi-Pärnu-Haapsalu-Rapla-Türi-Tartu kellale tuli ca 690km kokku. Eks Haapsalu vahel sai ikka ca 30 ringi tehtud ja viimasel ringil alles jäime politseile vahele sellega et kastis istus inimesi. Enne seda aga sai nalja ülearugi. Trahvi ei saanud aga ment jääb mendiks surmani.
Arvestades et mul küttepaak on vaid 65l ja enne Tartut kallasin igaks juhuks vaid 10l peale, siis keskmine sellel tripil tuli ca 9-10l/100. Ise jube rahul.
See aasta sai otsustatud kaaslaste tungival soovil telkla kasuks.
Reedesel ööl andsid tooni mingit mõttetut soundi tekitavad peeneks aetud mootorid. Mitte ühetgi ilusat häält ei tulnud. Mõttetud peenestajad. Siis loomulikult see mitmetooniline mehhiko stiilis signaal mida varahommikuni lasti.... Noh eks see omaniku debiilsuse taset näitab.
Loomulikult oli peen huumor need vennad kel ühe auto küljes kaks eri lippu, üks neist konföderatsiooni lipp ja teine USA lipp. Debiilikud. Kui ikka ei jaga mis lipp käib kuhu, siis olete sama targad kui 7värvilise lipuga vehkijad. Ühesõnaga harige ennast kodanikud. Mul isegi pilt kuskil olemas sellest naljast.
Eriline peen huumor oli meie telkla kõrval olev seltskond. Valge Ram Van, vanem herra ja kaks nooremat koos kaasadega. Pandi oma söögitelk püsti ja mingil aja hetkel hakkas RAmi lahtistest ustest kõlarite väljutamise võime piiril leedikaka plaati ette mängitama. Eriti pläss ma ütleks. US raua üritusele tullakse autosid ja melu nautima ning siis hakatakse oma naabritele seda nõmeduste tippu kuuluvat attentionWhore muusikat peale suruma. Kirusin et ma suuremaid kõlareid kasti ei viitsinud panna. Me kuulasime omakeskis Johnny Rebely ja sarnase suunitlusega muusikat, maksimumini me ei hakanud keerama kuigi tahtmine oli. Loomulikult hakkas mingi hetk teiselt poolt tulema mingist 90date lõpu jeebust rämedamat euroträäänsssi ( mitte et mulle see ei meeldiks, kuid iga asi omas kohas) mis löödi ka loomulikult põhja. Tolerantsi kõigi selliste nähtuste najal ma küll ei näinud kaaskodanike suhtes. Tekkis tahtmine lahkuda ja mitte tagasi tulla. Kuid väsimus sai võitu ja vedasin lõpuni välja.

Siinkohal ka ülessekutse kõigile tulevastele osalejatele: ÄRGE olege nõmedad, teie valitud muusikat ei soovi mitte kõik kuulata , eriti veel valjusti( loe kõlarite plärisedes) Olge austavamad üksteise suhtes ja üritus saab veel parem.

Omale jäi mulje et lossihoovis ei olnudki mitte kõige parem valik, parim valik oli üe Haapsalu laiali ja ise tiirutasin ekstra kõik nurgatagused läbi ning leidsin eriti pärle eksemplare raua valdkonnast. Alustades superbirdiga ja lõpetades originaalse chargeriga aastast 68, eriti mainiks veel ka flake cadillaci ja fenderless hotrodi. Lossihoov oli küll hea väljapanek , kuid liiga lakutud ja liiga tuntavalt vähekasutatavad autod, see ei pakkunud mulle erilist huvi. Kalli raha eest suudab iga mats omale näituse auto osta, kuid ise ehitada ja ringi sõita ning nautida oskavad vaid vähesed.
Konkreetse näitena on see nö peaauhinna saanud auto, ilus küll kuid omanikud on selle sellisena ise hiljuti ostnud ning ei tea autost niigi palju et see laguneb üritusele jõudes ära. Isegi õigeid tollmõõdud võtmeid ei ole mõistust kaasa võtta. Kah mul huvilised, kuid kahju hakkas välismaalastest, pakkusin neile siis omi võtmeid kasutada, vana ise pidas targemaks mul komplekt ära osta: Ehk läheb tee peal veel vaja.

Oma kastikas suitses ka, vabandan kõigi ees, keda see häiris: Olen mootori ostuga pügada saanud ja lubatud korralikku mootorit pole mina saanud,kahju et raua huviliste seltskonnas ikkagi üksteisele külma tehakse.
tervitused Jüriaadole, ülilahe kastikas oli sul välja kukkunud mitte millegist sisuliselt! Cool bro!

Järgmine aasta telklasse vist ei trügi, Haapsalu taga on üliprivaatseid randu ja rannaniite piisavalt mida me laupäeval kastikaga avastasime, alla sellise auto sinna ligi ei saagi, kuid seda privaatsem on selline telkimine.

Motorist on ilmataadi ja raua huvilistega üldiselt siiski rahul. Toredad olete.

Millegagi rahule ka jäid ?
16.07.2013 at 18:11
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Motorist, kuna sa esimest korda telklas olid, siis avaldan väikese saladuse. See erinev muusika ja erinevate häältega mootorite piinamine on iga-aastane nähtus. Sellega tuleb leppida või siis tõesti mujale kolida. See on nagu iga jumala aasta kuuleb emmede suust hala, et lapsed ei saa magada, kuna öö läbi käib andmine. Leppige sellega, see ongi õige melu sellel üritusel! Ma juba 7 aasta telklas ja rahul nagu alati. Kui juba sõna võtsin, siis edu ka korraldajatele, jällegi 5+ üritus.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
16.07.2013 at 18:25
Motorist
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Tean-tean seda nalja. Kuid ei uskunud et niipalju nõmedust ka näeb....
Kuid alati on võimalik ju ka ntx tüütut popmuusikat ületrumbata. Mis te arvate kui võtaks heaks ntx öösel kell 3:00 panna läbi külmkapi suuruste kõlarite telkaris käima Klassikaline muusika ja klassikaraadio.... Olete rahul??? :D ma hommikul kell 9 paiku väikse kõlariga kergelt proovisin, kõrvalt platsilt vaadati mind natuke tigedalt.... :D
NB peri, loe oma lingitud posti juures viimaseid ridu.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
16.07.2013 at 18:50
Astro SS
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Meie kastikate seltskond on juba mitmeid aastaid oma peredega Fra Mares peatunud.

Seal on eeliseks see,et on pisut eemal ja lapsed saavad rahulikult magada, ujula on suur (sees ja väljas) mille serval saab logeleda ja tõeline nätus tuleb tuleb koju kätte ehk parklas on parimad liikurid :devil

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.07.2013 at 20:04
Motorist
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Sul on õigus!

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
16.07.2013 at 20:38
vahekas
  
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kiidan samuti korraldajaid.Järgnevatel aastatel paluks samuti POWERMEETIGA mitte samale nädalavahetusele planeerida.
Ilm oli super, toidud väga maitsvad( siit oleks Power meeti korraldajatel õppida)
Politsei tegi oma tööd ja tuli ka vastu neile kes ennem rooli istumist soovisid puhuda(tavaliselt lastakse ikka ennem rooli ronida).
Ööbimiseks sai seekord valitud kutsekooli hostel( julgen soovitada, sobib peatäie välja magamiseks küll).
Ainsa miinusena võib välja tuua vaid seda, et kruiisi ajaks oli keegi sättinud ka jalgrattavõistluse mis takistas kruiisi.
16.07.2013 at 21:18
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Kisa, kära ja erinevad muusikad käivad selle telkimisega kaasas. Kui väga üle viskab, võib ju kohe minna ja diskuteerida muusika omanikuga asjast. Mis siin pärast enam kurta :) Siinkohal vist pean rõõmus olema et vanameister Grapsi plaat koju jäi :D

Loodetavasti CCE telk kedagi väga ei seganud ja kõik väsinud teelised seal ikka peavarju ja janukustutust said. Väga raske on mitmes kohas korraga olla, kloonimisega pole ikka veel korralikult sina peal.

Jah - poolitsate hommikune "rivitult puhumine" oli meeldiv üllatus - kui keegi loeb, siis head mehed ja hea töö!

Ning muidugi sügav kummardus kõigile korraldajatele - ülivägev töö taas - AITÄH!

PS - Motorist - sa pead metsakohina tegemist veel harjutama ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
16.07.2013 at 21:38 1 edit. Last edited 16.07.2013 at 21:49 by Vanaisa (Moderator)
Estpla
American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013
Ülihea üritus oli. Esimest korda üritusele minnes ma ei eeldanud ka ise, et panen kell 23.00 õhtul telgis silmad kinni ja kuulan rohutirtsude siristamist ning seda kuidas laagri teises otsas telgis keegi norskab. Kõik need pasunad, paugud, muusikad ja öised autode käivitamised tõid pigem muige näole. Mind ei morjendanud ka see, kui püüdsin pikemat aega hommikul enne pühapäeva magama jääda, aga karaoke telgist kostev rõgisevatest kõridest "kaelakee hääl" ja teised "hitid" seda ei võimaldanud. Pärast üritust jõuab end korralikult välja magada küll.
Eriti mahedad olid need umbes 10 tüüpi, kes laupäeval lõõskava päikese käes laagris kruusateel ragbit mängisid ja üksteist kividele pikali tõmbasid lohisedes kruusal.
Ilmaga ikka vedas meeletult, paremat ei saagi tahta ning muidugi peamine- autod lossihoovis olid väga vaadatavad.

Peale suvelõppu jääb oodata vaid järgmist üritust.

Tänud korraldajatele!


16.07.2013 at 22:36
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 12-14 juuli 2013   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.