register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Ajamõõtmine üritustel   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
Kas midagi on arusaamatu? Ajamõõtmistiim ei pakuks ilmselt muud teenust kui ajamõõtmine (edastab saadud info - ajad - korraldajale ja sealt edasi tegeleb korraldaja st. jagab masinad starti jms)
12.01.2003 at 23:28
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
jaanus:
quote:
Motorsport: Küsimus on ka natuke selles et kui juhtuvad tulema väliskülalised kellele hea esmamulje jätmine on hädavajalik siis võimalusel kasutaksin korralduses prof. tehnikat.
Defineeri "prof. tehnika"
quote:
Mõtlema pani ka hind mis selle süsteemi eest küsitakse (praeguse) 10 000 + elamine, transport jms. mis on tublisti kõrgem EMV ja BMV ringrajavõistlustel kasutatavast teenusest
Ringrada = 1 mõõtepunkt. Kiirendus = 8x2 mõõtepunkti. Tee omad järeldused.
quote:
Kui siiski peaks vajadus tekkima saab teema uuest üles võtta.
Ausalt - me ei ole hundid. Tule ja räägi. Kui sul on hea variant välja pakkuda, siis oleme nõus sellega arvestama ning rahaliselt aitama ja ka asjaga edasi tegelema, kuid 7k per võistlus võtta ei ole hea number, millega taas püha üritusele vesi peale tõmmata. Kogemused on meile selgeks teinud ka ajavõtu reaalsed kulutused - ka seal nagu igas muus asjas, eksisteerib teatav "tambov"... Whatever prof asjaga sa mängima ka hakkaksid.
Pigem nii - meil (ctree) on arvestatud suht suur eelarve (tnx kõigile toetjatele. Teist on olnud ... abi) süsteemi upgrade jaoks. Kui sul on hea deal Race America pudinate saamiseks, siis on ehk targem jõud ühendada, kui isetsi lahmima hakata.

BTW, 7k lõppeb ebaõnnestumisega ning lõppkokkuvõtes on süsteemil mingi omanik, kes parima tahtmise juures võib selle vaid seina peale riputada. Been there done that ;)
Pealegi - avalik jaur teenuse kokkuleppehindadest ja muust sarnasest ei ole ilus, rääkimata viisakusest.

Jaanus@ctree.kõrgema.prioriteediga.ei.pruugi.bird.rajale.jõuda

quote:
Küsimus ei ole millegis muus kui pakkusin välja variandi, hind pakuti välja seetõttu et teile väikest ettekujutust anda (viisakusest). See oleks võibolla võimalus astuda tubli samm selles spordialas edasi. Reaalsed kulud on täpselt sellised nagu nad on N: kasutatud auto vs. uus auto - kumb on mõtekam?

Süsteemiga tegelemine ei ole ärilisel mõttega - kuna korraldan erinevaid üritusi siis peamiseks sooviks on siiski erinevate ürituste taseme tõstmine ja arendamine - rohkem võistlejad, atraktiivsemad masinad, rohkem pealtvaatajaid - rohkem toetajaid jne.
12.01.2003 at 23:39
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: Kas midagi on arusaamatu? Ajamõõtmistiim ei pakuks ilmselt muud teenust kui ajamõõtmine (edastab saadud info - ajad - korraldajale ja sealt edasi tegeleb korraldaja st. jagab masinad starti jms)
umm.... - 7k eest on ka ctree team nõus nuppu vajutama ja aegu ütlema.
12.01.2003 at 00:19
Jaan
Ajamõõtmine üritustel
Ürituste koguarvu kohta läinud hooajal küll halba sõna ei tahaks öelda.Samas on tõsiseid tegijaid sellel alal suht vähe ja kui ürituste arvu veel suurendada,tuleb üritusi vaatama järjest vähem pealtvaatajaid.Ja raha laekub veelgi vähem. Kui laekumine jääb alla teatud piiri, siis ei ole nende korraldamisel enam lihtsalt mõtet...Mingi aeg veel meelitab üle piiri igast eksootikat siia.Aga siis?

____________________________
Chevrolet Corvette `97
12.01.2003 at 02:25
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
Kui panid tähele siis ei maininud ürituste arvu tõstmist.
Omaette küsimus oleks ka see millisena erinevad inimesed seda spordiala ja selle tulevikku ette kujutavad (kuhu tahetakse jõuda).
13.01.2003 at 09:41
peep
 
Moderator
Ajamõõtmine üritustel
Mis te ikka vaidlete, kui keegi arvab, et suudab heade seadmetega pakkuda head teenust 7 k. eest per võistlus siis on see hea pakkumine. Samas see pakkumine tuleks teha ikkagi otse võistluse korraldajatele. Ja fakt on, et pakkuja jaoks on see raha number ja kaasnevad lubadused (töötav ajavõtt, team jne.) siduv ehk ta võtab riski enda peale. Või on see mingi selline pakkumine, et "ma teen aga kui on fuckup" siis jagame riske ühiselt ?
13.01.2003 at 10:51
tfr
 
Ajamõõtmine üritustel
Niipalju kui ma aru sain, tehti siin kriitikat CTREE teami hinna kohta kohta (milleks käidi välja 10K + transa + elamiskulud), samas, nagu välja tuli, plaaniti selle kõvasti odavama, 7K, hinna eest pakkuda hulka vähem teenust.
13.01.2003 at 11:31
LaSa
 
Moderator
Ajamõõtmine üritustel
Motorsport: just curious, aga mitmel kiirendusvõistlusel Sa oled oma elus kohal käinud/osalenud?
13.01.2003 at 11:40
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
Kõik süsteemiga seonduvad riskid võtab selle haldaja.
Süsteemi eelis oleks eelkõige kvaliteet, teisi teenuseid on võimali mudugi ka lisada, kui huvi oleks (siin foorumis ei tee ju konkreetset pakkumist valmis - see toimiks ikka korraldajatega suheldes). Tasub ka silmas pidada tuleviku plaane - ühel heal päeval on taoline asi siiski vajalik.
Süsteemiga ei tegeleks mina ise vaid see variant pakuti mulle välja (uurida vajadusi).
Küsija suu pihta ei lööda, uut süsteemi ei hakka keegi muretsema kui selleks soovi ei ole - ei ole vaja pidada vihaseid kaitsekõnesid ja vaielda - piisab kui pisut teema üle arutleda.
13.01.2003 at 11:41
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
LaSa: Motorsport: just curious, aga mitmel kiirendusvõistlusel Sa oled oma elus kohal käinud/osalenud?

quote:
Mitu tiitlivõistlust ise oled korraldanud?
Olen korraldanud mitmeid üritusi alates 98a. Pea kõik võistlused on olnud EMV etapid ja on olnud ka BMV etappe. Kui on plaan jõuda ka kiirendusvõistlustega nii kaugele siis oleks viimane aeg nende ürituste pealt pisut õppida.
13.01.2003 at 11:46
peep
 
Moderator
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: Süsteemiga ei tegeleks mina ise vaid see variant pakuti mulle välja (uurida vajadusi).
Küsija suu pihta ei lööda, uut süsteemi ei hakka keegi muretsema kui selleks soovi ei ole - ei ole vaja pidada vihaseid kaitsekõnesid ja vaielda - piisab kui pisut teema üle arutleda.

IMO mõistlik jutt, küsimus on ju puhtalt selle kellegi, kes asja välja pakkus, credibility's. Sinu jutust ma igatahes saan nii aru, et Sa ise ei ole see kes hakkaks asjaga tegelema...

Ehk kui see kes raha alla paneb ja teami kokku ajab on tegija ja suudab selles korraldajaid ka veenda, siis nii ongi.
13.01.2003 at 12:04
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
peep:
quote:
Motorsport: Süsteemiga ei tegeleks mina ise vaid see variant pakuti mulle välja (uurida vajadusi).
Küsija suu pihta ei lööda, uut süsteemi ei hakka keegi muretsema kui selleks soovi ei ole - ei ole vaja pidada vihaseid kaitsekõnesid ja vaielda - piisab kui pisut teema üle arutleda.

IMO mõistlik jutt, küsimus on ju puhtalt selle kellegi, kes asja välja pakkus, credibility's. Sinu jutust ma igatahes saan nii aru, et Sa ise ei ole see kes hakkaks asjaga tegelema...

Ehk kui see kes raha alla paneb ja teami kokku ajab on tegija ja suudab selles korraldajaid ka veenda, siis nii ongi.


quote:
Asi toimiks VL Motorsport nimeall, asjaga tegelejad oleks samuti klubi liimed.
Isiklikult ei ole mul sellist aega kuna 2003 aastal on kavandatud kokku 10 üritust.
13.01.2003 at 12:07
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: Süsteemi eelis oleks eelkõige kvaliteet, teisi teenuseid on võimali mudugi ka lisada, kui huvi oleks (siin foorumis ei tee ju konkreetset pakkumist valmis - see toimiks ikka korraldajatega suheldes). Tasub ka silmas pidada tuleviku plaane - ühel heal päeval on taoline asi siiski vajalik.
Ma siiski palun sul kõigepealt tutvuda eestis juba eksisteeriva ajavõtu süsteemi ja selle võimalustega. Kurvaks teeb, et nii väiksemahulise ala peal teeb igaüks oma leiutisi. Või on sul jäänud mulje, et CTREE team jookseb stopperitega mööda strippi edasi-tagasi ja kasutab pastakat(> kunagi olla olnud selline asi maailmas olemas, kasutati tähtede/numbrite käsitsi kuvamiseks paberile ;))? Konkurentsi vastu ei ole mul isiklikult midagi, kuid mõttetu lahmimise vastu küll. Kui keegi tõepoolest leiab, et suudab samaväärset teenust CTREE teamist odavamalt pakkuda, siis "way to go" - konkurentsis püsimiseks CTREE oma hindasi alla laskma ei hakka, pigem vastupidi.
13.01.2003 at 15:00
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
jaanus:
quote:
Motorsport: Süsteemi eelis oleks eelkõige kvaliteet, teisi teenuseid on võimali mudugi ka lisada, kui huvi oleks (siin foorumis ei tee ju konkreetset pakkumist valmis - see toimiks ikka korraldajatega suheldes). Tasub ka silmas pidada tuleviku plaane - ühel heal päeval on taoline asi siiski vajalik.
Ma siiski palun sul kõigepealt tutvuda eestis juba eksisteeriva ajavõtu süsteemi ja selle võimalustega. Kurvaks teeb, et nii väiksemahulise ala peal teeb igaüks oma leiutisi. Või on sul jäänud mulje, et CTREE team jookseb stopperitega mööda strippi edasi-tagasi ja kasutab pastakat(> kunagi olla olnud selline asi maailmas olemas, kasutati tähtede/numbrite käsitsi kuvamiseks paberile ;))? Konkurentsi vastu ei ole mul isiklikult midagi, kuid mõttetu lahmimise vastu küll. Kui keegi tõepoolest leiab, et suudab samaväärset teenust CTREE teamist odavamalt pakkuda, siis "way to go" - konkurentsis püsimiseks CTREE oma hindasi alla laskma ei hakka, pigem vastupidi.


quote:
Kes lahmib - pakun välja väikese idee ja siis hakatakse lahmima. Arusaadav kui seda süsteemi ei ole vaja, arvasin et oleks mõtekas küsida, sest tulevius selliseid pakkumisi ei oska ette näha.Vastuseks kaunis ründava kõneviisiga vastused - soovitan siiski asju natuke laeimalt vaadata - iga uus asi ei ole alati halb. SAMUTI EI KONKUREERITA KELLEGAGI - KUI OLEKS KONKUREERIMINE SIIS SIIA FOORUMISSE SEDA TEEMAT EI ESITAKS VAID HAKKATAKS JUBA TÖÖLE.
13.01.2003 at 15:23
BlueStang
 
Ajamõõtmine üritustel
Mina eipole meil näinud ühtegi muud reaalselt eksisteerivat ja kiirendusvõistlustele vastavat ajavõtusüsteemi kui CTREE, millega on hakkama saanud inimesed, kes vajadusi kiirendusvõistluste ajavõtusüsteemile lõpuni tunnevad.

Speedestil oli ju ka mingi nn. universaal-nahaal ajavõtusüsteem, aga minumeelest jäi sõitjatele palju olulist infot saamata. Veerandmiili ajast üksi jääb väheks - missellest, et seda tablool näidatakse.

Kui endal vähegi võimalik, siis toetan ka edasi (moraalselt ja finantsiliselt) CTREE-d.

Kui keegi tahab midagi veelparemat pakkuda väiksema raha eest, siis teeb DEMOürituse ning siis on näha, kas asi on tõesti kiirendusvõistlustele sobiv, professionaalne, toimiv ja on nii korraldajatele kui ka võistlejatele vastuvõetav.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
13.01.2003 at 15:42 Last edited 13.01.2003 at 15:45 by BlueStang
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
BlueStang: Mina eipole meil näinud ühtegi muud reaalselt eksisteerivat ja kiirendusvõistlustele vastavat ajavõtusüsteemi kui CTREE, millega on hakkama saanud inimesed, kes vajadusi kiirendusvõistluste ajavõtusüsteemile lõpuni tunnevad.

Speedestil oli ju ka mingi nn. universaal-nahaal ajavõtusüsteem, aga minumeelest jäi sõitjatele palju olulist infot saamata. Veerandmiili ajast üksi jääb väheks - missellest, et seda tablool näidatakse.

Kui endal vähegi võimalik, siis toetan ka edasi (moraalselt ja finantsiliselt) CTREE-d.

Kui keegi tahab midagi veelparemat pakkuda väiksema raha eest, siis teeb DEMOürituse ning siis on näha, kas asi on tõesti kiirendusvõistlustele sobiv, professionaalne, toimiv ja on nii korraldajatele kui ka võistlejatele vastuvõetav.
quote:
Süsteem on kindlasti sobiv kuna ta on selle jaoks ju tehtud - autot ostes sa samuti ju ei kahtle kas ta ikka on auto, selle kohta saad kindlust, kui vaatad www.raceamerica.com >customer links.
Mis puudutab teami siis on tegemist inimestega ja inimene oskab ka õppida ja kohaneda, see oleks veel eriti ladus kui kohalik seltskond seda toetaks.
13.01.2003 at 15:57
tfr
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport:
Kes lahmib - pakun välja väikese idee ja siis hakatakse lahmima. Arusaadav kui seda süsteemi ei ole vaja, arvasin et oleks mõtekas küsida, sest tulevius selliseid pakkumisi ei oska ette näha.Vastuseks kaunis ründava kõneviisiga vastused - soovitan siiski asju natuke laeimalt vaadata - iga uus asi ei ole alati halb.

Püüa arusaada - CTREE on siinse seltskonna jaoks üsna isiklik asi. See on nullist ehitatud siinsete foorumiliikmete higi ja vaevaga ja natuke suurema ringi siinsete liikmete rahalisel toel. Arusaadav, kui siinne rahvas Sinu vihjeid selle kohta, et CTREE tiimi poolt pakutud lahendus on kallis, väheste võimalustega ja muidu ebakvaliteetne ja ebausaldusväärne, endale otsese varba peale astumisena võtab.

quote:
SAMUTI EI KONKUREERITA KELLEGAGI - KUI OLEKS KONKUREERIMINE SIIS SIIA FOORUMISSE SEDA TEEMAT EI ESITAKS VAID HAKKATAKS JUBA TÖÖLE.


Millena Sa seda siis tõlgendad? Lootsid, et CTREE tiim viskab oma senise mitme aasta töö ja vaeva nurka ja hakkab sõbralikult koos Sinuga seda mingit udust rida kusagilt mingi valmis puu osta, ajama?
13.01.2003 at 16:20
urmas
Ajamõõtmine üritustel
Motorsport tuli siia foorumisse ja esitas igati soliidse ja korrektse küsimuse. Selle peale hakati teda usinalt kotti ajama. Nii pole ilus.
13.01.2003 at 16:30
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
tfr:
quote:
Motorsport:
Kes lahmib - pakun välja väikese idee ja siis hakatakse lahmima. Arusaadav kui seda süsteemi ei ole vaja, arvasin et oleks mõtekas küsida, sest tulevius selliseid pakkumisi ei oska ette näha.Vastuseks kaunis ründava kõneviisiga vastused - soovitan siiski asju natuke laeimalt vaadata - iga uus asi ei ole alati halb.

Püüa arusaada - CTREE on siinse seltskonna jaoks üsna isiklik asi. See on nullist ehitatud siinsete foorumiliikmete higi ja vaevaga ja natuke suurema ringi siinsete liikmete rahalisel toel. Arusaadav, kui siinne rahvas Sinu vihjeid selle kohta, et CTREE tiimi poolt pakutud lahendus on kallis, väheste võimalustega ja muidu ebakvaliteetne ja ebausaldusväärne, endale otsese varba peale astumisena võtab.

quote:
SAMUTI EI KONKUREERITA KELLEGAGI - KUI OLEKS KONKUREERIMINE SIIS SIIA FOORUMISSE SEDA TEEMAT EI ESITAKS VAID HAKKATAKS JUBA TÖÖLE.


Millena Sa seda siis tõlgendad? Lootsid, et CTREE tiim viskab oma senise mitme aasta töö ja vaeva nurka ja hakkab sõbralikult koos Sinuga seda mingit udust rida kusagilt mingi valmis puu osta, ajama?

quote:
Teema ei ole sugugi udune, kui oleks huvi siis ostetakse vajalik süsteem ära.Idee iseenesest tekkis sellest et kui kavatsen kutsuda Hiiumaa etapile ligi 100 mootorrartast siis tahan kindel olla et ka kõik muu vajalik hea tasemega on, mitte et teeb ära v. käib küll - selliseid asju ei saa kaastundega teha vaid kui areneda tahetakse siis on vaja ka areneda (mitte teosammul)
Seda ei maksa isiklikult võtta - teema sai pandud siia arutlemisks - ei ole vaja kohe sisse sõita.
Praeguseks olen aru saanud et selle teema võib foorumist maha võtta - tekitab inimestes ilmeslget raevu - tulge parem kestvussõidule ja tuju läheb ülesmäge.
PS: Igati hindan asjaosaliste tehtud töid, pole ka väitnud et see on ebakvaliteetne ebausaldusväärne vähene teenus - juttu oli hinnast võrdluses seni kogetuga - vabandan kui kellegile sai liiga tehtud.
quote:
[
13.01.2003 at 16:35
tfr
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport tuli siia foorumisse ja esitas igati soliidse ja korrektse küsimuse. Selle peale hakati teda usinalt kotti ajama. Nii pole ilus.
Esialgse küsimuse vorm oli soliidne, selle kohta pole midagi öelda. Küll aga oli küsimuse sisu antud rahva jaoks valuline, mis tingis ka teravad vastused. Sealt edasi paraku lahmis Motorsport CTREE teami kohta korduvalt väiteid nende poolt pakutava teenuse sisu ja kvaliteedi kohta, mis paika ei pidanud.

Kui Sa oleksid ärimees, kes on paar aastat higi ja vaevaga "Eesti Nokiat" leiutanud ja lõpuks selle enam-vähem telefoni moodi tööle saanud ja siis tuleks kusagilt mingi tundmatu vend ja esitaks Sulle igati soliidse ja korrektse koostööpakkumise Sinu poolt väljatöötatud toode nurka visata (sest konkureerida pole ju mõtet) ja hakata mingit sarnast toodet välismaalt importima ja koos müüma, siis Sa võtaksid seda ju samamoodi isiklikult?
13.01.2003 at 16:38
tfr
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Teema ei ole sugugi udune, kui oleks huvi siis ostetakse vajalik süsteem ära.Idee iseenesest tekkis sellest et kui kavatsen kutsuda Hiiumaa etapile ligi 100 mootorrartast siis tahan kindel olla et ka kõik muu vajalik hea tasemega on, mitte et teeb ära v. käib küll - selliseid asju ei saa kaastundega teha vaid kui areneda tahetakse siis on vaja ka areneda (mitte teosammul)

Kui Sa ostad omale selle tehnika ja korraldad Hiiumaal sellega korraliku võistluse, siis ma olen kindel, et keegi ei pane seda pahaks, ja kindlasti tuleks kõik sinna võistlema.

Pahameele tingis ikkagi see, et esialgne küsimus oli esitatud peamiselt vormis, et kui Sina ostaks selle RaceAmerica puu, siis kas olemasolevate võistluste korraldajad loobuksid paar tonni odavama hinna eest CTREE teami teenetest Sinu kasuks. Ja seda küsisid Sa sisuliselt CTREE teami käest, mitte korraldajatelt.
13.01.2003 at 16:42
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
tfr:
quote:
Motorsport tuli siia foorumisse ja esitas igati soliidse ja korrektse küsimuse. Selle peale hakati teda usinalt kotti ajama. Nii pole ilus.
Esialgse küsimuse vorm oli soliidne, selle kohta pole midagi öelda. Küll aga oli küsimuse sisu antud rahva jaoks valuline, mis tingis ka teravad vastused. Sealt edasi paraku lahmis Motorsport CTREE teami kohta korduvalt väiteid nende poolt pakutava teenuse sisu ja kvaliteedi kohta, mis paika ei pidanud.

Kui Sa oleksid ärimees, kes on paar aastat higi ja vaevaga "Eesti Nokiat" leiutanud ja lõpuks selle enam-vähem telefoni moodi tööle saanud ja siis tuleks kusagilt mingi tundmatu vend ja esitaks Sulle igati soliidse ja korrektse koostööpakkumise Sinu poolt väljatöötatud toode nurka visata (sest konkureerida pole ju mõtet) ja hakata mingit sarnast toodet välismaalt importima ja koos müüma, siis Sa võtaksid seda ju samamoodi isiklikult?

quote:
Kui ma oleksin nii tasemel ärimees siis ma ei segaks oma emotsioone äriga vaid tegeleks asjadega mis on kasulikud ärilises mõttes. Kuna ma olen rohkem spordimees siis otsin aktiivselt võimalusi kuidas korraldatavte ürituste taset tõsta, kuidas sõitjaid juurde saada (uusi sõitjaid) ja üleüldse spordiala arendada. Olen ka kogenud seda kui keegi teeb midagi paremini ja olen oma mõne aastasest projektist pidanud loobuma -
ei hakanud ma sellepärast halama vaid töö läks edasi ja praeguseks on tulemused paremad kui osaksin oodata.
13.01.2003 at 16:47
smr
Ajamõõtmine üritustel
õnneks pole ma võistluste korraldaja, kes peab midagi otsustama, kuid:

kas too väljamaalt sisseostetav süsteem on töökindlam? St minuarust on see olnud suurim probleem. Nii rahvas kui võistlejad kui korraldajad kipuvad närvi minema, kui CTREE süsteem mingil hetkel lihtsalt ei toimi.

samuti saan aru CTREE kollektiivi pahatahtlikkusest antud pakkumisse, tullekse ikkagi ju nende õuele....

Kokkuvõttes: karta on ,et ka selle aasta jooksul ei saa CTREE süsteem veel 99% toimivaks ning rahuldaks nii vaatajate nõudmised (kiire operatiivne inff, asi ei streigi, tulemus kohe tablool näha) kui ka orgunnijate nõudmised ( palju nänni min raha eest).

Eks nüüd ongi see korraldajate otsustada, kas nad tahavad vähem teenust vähema raha eest + uus üritaja või rohkerm teenust suurema raha eest + omad vennad majandamas.

Vähemalt minul on lõbus kõrvaltvaatajana neid kergeid laineid meie vaikses lahesopikese vaadata ;)
13.01.2003 at 16:48
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
tfr: ... CTREE tiimi poolt pakutud lahendus on kallis, väheste võimalustega ja muidu ebakvaliteetne ja ebausaldusväärne
Hehe, heitsin ka pilgu raceamerika lehele, et refreshida, mida nad seal siis pakuvad... CTREE tehnika käib hetkeseisuga oma võimaluste poolelt raceamerika pudinatest kõrge kaarega üle :)
tehnika usaldusväärsus .... meil on veel paar kuud aega.

Btw, uute anduritüüpide katseeksemplar jõudis just kohale, lõhnab sedapsi, et see aasta anduriprobleeme ei tohiks tekkida :)
13.01.2003 at 16:53
PlyVal64
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: Teema ei ole sugugi udune, kui oleks huvi siis ostetakse vajalik süsteem ära.Idee iseenesest tekkis sellest et kui kavatsen kutsuda Hiiumaa etapile ligi 100 mootorrartast siis tahan kindel olla et ka kõik muu vajalik hea tasemega on, mitte et teeb ära v. käib küll - selliseid asju ei saa kaastundega teha vaid kui areneda tahetakse siis on vaja ka areneda (mitte teosammul)
On`s see teema "udune" või päris reaalne, polegi vahet. CTREE peaks hetke vajadused rahuldama(usun ehitajatesse). Mina pakuks hoopis, et korraldajad kulutagu raha nende võistlejate "teadmiste" tõstmisele: milleks 100 tsiklit, kui need, nagu otseselt "lehmakari kevadel" "jõulupuu" all seisab ja mitte millestki aru ei saa?
13.01.2003 at 16:54
tqhq.ee foorum : Üritused : Ajamõõtmine üritustel   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.