register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Ajamõõtmine üritustel   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
peep: Ma omal ajal soovitasin leedukatele see RA süsteem osta, mida nad ka tegid. Kahjuks ise eelmisel aastal ise seda süsteemi töös ei näinud aga peale toiteploki läbikärsatamise vist erilisi problasid ei olnud, ats, Hannes ja Ain vist oskavad kommenteerida.

Motorsport: kui Sul on c-tree suhtes kahtluseid siis kasuta mingit muud varianti ja ongi rahu majas. Kuisoovid siis ma saan Sulle võtta hinnapakkumised Soomest (ca. 2 x kallim kui c-tree aga mehed on suurte kogemustega) või Leedust (RA süsteem, momendil muud infi pole). Või osta see süsteem ära mis Sulle pakutakse ning saavutad sõltumatuse olemasolevast süsteemist. Paljalt hinnaga ei soovita C-Tree team'i suruma hakata, selles head nahka ei tule, kuna kohalike harrastajate enamus sellele hea pilguga ei vaata. Sinu ainus argument on parem kvaliteet ja seda ainult juhul kui C-Tree kvaliteet osutub ebapiisavaks (mida ma loodan ei juhtu).
quote:
Küsimus ei ole selles kas mina seda süsteemi tahan - rohkem selles et kas kogu kiirendusseltskond seda tahab
13.01.2003 at 18:55
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: mitu korda sa mõnel dragrace´il oled näinud et rohutirts võistlussõidu errorisse keerab? va. Eestis
Eestis - mitte kordagi, kuna ei ole veel peetud võistlusi, kus anduritega koos oleks ka kaamerad, samuti ei ole ka rajal tähendanud ühtegi rohutirtsu. Mujal maailmas - pole aimugi, kuid ka seal juhtub põhjendamatuid erroreid mõõtmises.
13.01.2003 at 18:59
Kalju
Ajamõõtmine üritustel
Iga andur, mis on mõeldud liikuva objekti tabamiseks, peaks suutma rohutirtsu fikseerida.
Tegelt aitab sellest mulast küll.
To Motosport: kui sul oli/on hetke teenuse hinna kohta pretensioone, siis arutaks seda asja ennem privas, kui suure rahva ees (teistel muidugi hea lõbus vaadata, kuda kuumad eesti mehed "poksivad").

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
13.01.2003 at 19:10
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport:Küsimus ei ole selles kas mina seda süsteemi tahan - rohkem selles et kas kogu kiirendusseltskond seda tahab

Minupoolsed variandid seltskonna vajadustest:

1. Kiirendajad tahavad sõita ja karikaid võita
2. Publik tahab vaadata ja ennast mõnusalt tunda
3. Sina tahad omale ajavõtu süsteemi kuskilt mujalt muretseda
13.01.2003 at 19:14
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Kalju: Iga andur, mis on mõeldud liikuva objekti tabamiseks, peaks suutma rohutirtsu fikseerida.
Tegelt aitab sellest mulast küll.
To Motosport: kui sul oli/on hetke teenuse hinna kohta pretensioone, siis arutaks seda asja ennem privas, kui suure rahva ees (teistel muidugi hea lõbus vaadata, kuda kuumad eesti mehed "poksivad").
quote:
Ei olnud pretensioone vaid oli variant pakkuda süsteemi. Muidugi arutan ma juba konkreetset üritust puudutavaid kokkuleppeid seda pakkuvate inimestega omavahel mitte foorumis. EI OLNUD EESMÄRK TEHA ASJAST SELLIST JAMA, aga asjad kujunesid nii et iga mees hakkas võitlema nagu oleks uus süsteem maase löödud - tegu oli ikka rohkem nõu küsimise ja arutlemise eesmärgil tõstatatud teemaga.
13.01.2003 at 19:15
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
jaanus:
quote:
Motorsport:Küsimus ei ole selles kas mina seda süsteemi tahan - rohkem selles et kas kogu kiirendusseltskond seda tahab

Minupoolsed variandid seltskonna vajadustest:

1. Kiirendajad tahavad sõita ja karikaid võita
2. Publik tahab vaadata ja ennast mõnusalt tunda
3. Sina tahad omale ajavõtu süsteemi kuskilt mujalt muretseda
quote:
1.Mina tahan et tuleks võistlema võimalikult palju väliskülalisi ja mitte üks kord.
2. Sina tahad lihtsalt juttu ajada v. ei suuda asjasse piisavalt tõsiselt suhtuda. Võiksid mõelda tõsselt ja kaaluda pakutud variandi halbu ja häid külgi, mitte mõtlematult vestlusest konkurntsi vm. teemat tõstatada.
13.01.2003 at 19:19
LaSa
 
Moderator
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport:
Tegemist on komplektiga kus kõik vajalik olemas - RA kodulehelt on saada infot süsteemi, mitte olemasoleva süsteemi komplektuse kohta
kuidagi väga ebapädev vastus?
quote:
1.Mina tahan et tuleks võistlema võimalikult palju väliskülalisi ja mitte üks kord.
publikumagnetiks hea küll, aga seda pole mõtet üldiseks suunaks küll võtta.
13.01.2003 at 19:25 Last edited 13.01.2003 at 19:27 by LaSa (Moderator)
PlyVal64
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: 1.Mina tahan et tuleks võistlema võimalikult palju väliskülalisi ja mitte üks kord.

Nende väliskülaliste siiatuleku põhjused(minu arust) tähtsuse järjekorras:
1. odav õlu ja elu,
2. odavad ja ilusad naised,
3-4. mõnusad sõbrad,
3-4. ajuvabade keeldude puudumine(ehk et saab sõita vähese $$$ eest),
5. ja siis lisaboonusena äkki ka sõiduaega kaeda.

Meie rajad ei kõlba vähegi tegijamatele väliskülalistele isegi niisama testimiseks, rääkimata mingite tuhandike tagaajamisest setupide katsetamisega. Näiteks too Horneti mees tuli ju lihtsalt siia mõnusa "kaadri" pärast. Mis erilise ülevaate ta küll oma autost Tartus sai? ET oli tal 225-da järguline mure sel päeval...
13.01.2003 at 19:29 Last edited 13.01.2003 at 19:31 by PlyVal64
Kalju
Ajamõõtmine üritustel
"Rahva" arvamus on selline: mida vähem ajamõõdu vigasid seda parem, tabloodega süsteem veel parem. Kui keegi leiab, et suudab hetke võimalustest paremat pakkuda, ei ole ju keelatud üritada. Pealtvaatajatel ja võistlejatel on suht poogen kes teenust pakub. Korraldajatel meel rõõmsam, kui saab odavamalt ja kvaliteetsemalt. Rahul ei ole hetke CTREE team ehk siis Jaanus, Lasa, Kalju jt. kes sellega rohkem seotud on. Ongi kõik.

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
13.01.2003 at 19:32
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
LaSa:
quote:
Motorsport:
Tegemist on komplektiga kus kõik vajalik olemas - RA kodulehelt on saada infot süsteemi, mitte olemasoleva süsteemi komplektuse kohta
kuidagi väga ebapädev vastus?
quote:
1.Mina tahan et tuleks võistlema võimalikult palju väliskülalisi ja mitte üks kord.
publikumagnetiks hea küll, aga seda pole mõtet üldiseks suunaks küll võtta.
quote:
Arvan et ainult Eesti võistljatega seda spordiala ei arenda , vähemalt niikaua kui midagi sellist teedele ei tooda mida kindlasti nägema peaks. Arenemise kohta nii palju et eks igal mehel on oma nägemus kes tahab kusagil kinnises klubi omavahel võistelda, kes parklates kumme põletada - kokkuvõtteks on nii et kõik teed viivad läände, sest Eesti on lihtsalt nii väike ja armetu et ilma ei saa ilmselt hakkama.
Üldiselt on see teema siin juba algusest peale mölaks kätte läinud ja paslik oleks siinkohal lõpetada - nokkida võib ju lõppmatuseni.
13.01.2003 at 19:33
Kalju
Ajamõõtmine üritustel
To Motorsport: aga miks ei olda huvitatud praeguse süsteemi toetamisest, miks peab "uue" süsteem ostma? Kas Sa tead, mis praegune süsteem võimaldab, mida mitte ja miks see nii on? Kui sul on rahalisi toetajaid kes suudavad ca 200k välja käia ja ameerikasi paksemaks sööta, siis miks nad ei taha kohalike "tegijaid" (irw) toetada?

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
13.01.2003 at 19:44 Last edited 13.01.2003 at 20:38 by Kalju
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
2. Sina tahad lihtsalt juttu ajada v. ei suuda asjasse piisavalt tõsiselt suhtuda. Võiksid mõelda tõsselt ja kaaluda pakutud variandi halbu ja häid külgi, mitte mõtlematult vestlusest konkurntsi vm. teemat tõstatada.
Minu poolsed küsimused on olnud:
1. mida selle 7kEEK eest saab?
2. Mitu inimest haldab?
3. Mis on nende ülesanded?
4 .Kas korraldaja peab ka kedagi omalt poolt välja panema?

Nendele ei ole ma siiani rahuldavat vastust saanud, kuigi just see on osa, mille alusel on võimalik teenuse kvaliteeti määrata.
Selles teemas tõid sa välja võimaluse soetada RA süsteem ning seda eestis kiirendusvõistlustel kasutada. Sulle sai öeldud, et "Tule ja räägi. Kui sul on hea variant välja pakkuda, siis oleme nõus sellega arvestama ning rahaliselt aitama ja ka asjaga edasi tegelema, kuid 7k per võistlus võtta ei ole hea number, millega taas püha üritusele vesi peale tõmmata". Ei tasu arvata, et see on vaid suusoojaks öeldud. Aga ei, sul oli vaja ajada edasi, et "Süsteemi eelis oleks eelkõige kvaliteet". Samuti anti sulle sisendiks, et eestis ei ole mõttekas tervet pinutäit eri süsteeme pidada. Veelgi, sul paluti tutvuda veidikenegi olemasolevaga ja mitte lahmida, et lombitagune räme prof tehnika on.
AGA EI, sul saavad vastuväited otsa ja sa asud juba võistlejate kallale - "Arvan et ainult Eesti võistljatega seda spordiala ei arenda ".
No aru ma ei saa. Sa ei ole ühtegi võistlust veel korraldanud, kuid juba vigised asjade kallal, millest pole sul mitte vähimatki aimu. Küll on süsteemid sitad ja ka eesti autod täielikud pasad. No kes kurat tahab sul sinna võistlema tulla, pole ju mõtet paska sinna kärdlasse juurde tassida.


Jaanus@tegelt sigasovunud
13.01.2003 at 20:09
partel
  
Ajamõõtmine üritustel
Hmmm, enne võistlushooaja algust on just praegu sobiv hetk testida oma pidurdusvarjusid, ehk tõmmake need välja, siis rahulikum olla.

Pealtvaatajad tahavad teada, kes võitis. Selle jaoks on vaja piisava täpsusega tulemusi mõõta. Tõsisemate fännide ja võistlejate huvides on ka vahetulemusi vaja mõõta.

AGA!!!

Peaasi on see, et laiem üldsus, kes ei ole kohale tulnud, vaid jälgib asja neti kaudu, saaks võistlusest osa. Just n.ö. rahvamasside huvi on sponsoritele oluline. F1's ei huvita kedagi need 100000 kohaletulnut, vaid hoopis 360,000,000 telekavaatajat.

....
13.01.2003 at 20:24
urmas
Ajamõõtmine üritustel
Mõttetu solvumine, Jaanus. Teie süsteem kestab täpselt selle hetkeni, kuni tegijate kolmikul entusiasmi jätkub. Tiimi sisemised ja välised vastuolud kustutavad kiiresti entusiasmi. Kes siis selle süsteemi kasutamise üle võtab? Mitte keegi? Varem või hiljem tekib meiemaale konkureerivaid mõõtesüsteeme ja vaatajate seisukohast on see ainult hea.

Kodanik Motorsport esitas emotsioonivabalt oma idee, rahalist toetust ta siit ei küsi. Milles probleem, tal on võimalus oma süsteemi headust tõestada oma üritustel. Ma küll ei näe vajadust meest mätta alla taguda.
13.01.2003 at 20:31
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Kalju: To Motorsport: aga miks ei olda huvitatud praeguse süsteemi toetamisest, miks peab "uue" süsteem ostma? Kas Sa tead, mis süsteem võimaldab, mida mitte ja miks see nii on? Kui sul on rahalisi toetajaid kes suudavad ca 200k välja käia ja ameerikasi paksemaks sööta, siis miks nad ei taha kohalike "tegijaid" (irw) toetada?
quote:
Küsimus on selles millist rahvahulka suudetakse kohale meelitada. Selletarvis on aga vaja korraldada selline üritus kus oleks vähemalt imprezadest tiba võimasmad masinad kohal. Ei taha võimalikele osalejate silmis nutma hakata kui süsteemiga liiga tihti viperusi juhtub, vabandused ei huvita kedagi tegusi on vaja- siin foorumiski mainitud kuidas CTREE veel tõsises arengujärgus on.

Mis puudutab suuri toetuse summasid siis olen kindel et ennem midagi head ei saa kui pole loodud mingit organisatsiooni, mis kindlasti asjale tõsidust juurde annab ja ala kordineerib. Kui see poleks vajalik siis poleks ka Eestis autospordi liitu ja maailma FIA-t jms. organisatsioone - kes suudab tõestada et see on jama siis see on maailma mõõtmetes kõva mees.Juhin ka tähelepanu et see toetusraha kuluks siis peamiselt tõsiste masinate Eestisse meelitamise tarvis (vähemalt esialgu)
Vastava organi loomine jätaks asjast soliidse mulje ja ühtlasi saaks ka asi paremini organiseerituks (mitte laat)

13.01.2003 at 20:43
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
jaanus:
quote:
2. Sina tahad lihtsalt juttu ajada v. ei suuda asjasse piisavalt tõsiselt suhtuda. Võiksid mõelda tõsselt ja kaaluda pakutud variandi halbu ja häid külgi, mitte mõtlematult vestlusest konkurntsi vm. teemat tõstatada.
Minu poolsed küsimused on olnud:
1. mida selle 7kEEK eest saab?
2. Mitu inimest haldab?
3. Mis on nende ülesanded?
4 .Kas korraldaja peab ka kedagi omalt poolt välja panema?

Nendele ei ole ma siiani rahuldavat vastust saanud, kuigi just see on osa, mille alusel on võimalik teenuse kvaliteeti määrata.
Selles teemas tõid sa välja võimaluse soetada RA süsteem ning seda eestis kiirendusvõistlustel kasutada. Sulle sai öeldud, et "Tule ja räägi. Kui sul on hea variant välja pakkuda, siis oleme nõus sellega arvestama ning rahaliselt aitama ja ka asjaga edasi tegelema, kuid 7k per võistlus võtta ei ole hea number, millega taas püha üritusele vesi peale tõmmata". Ei tasu arvata, et see on vaid suusoojaks öeldud. Aga ei, sul oli vaja ajada edasi, et "Süsteemi eelis oleks eelkõige kvaliteet". Samuti anti sulle sisendiks, et eestis ei ole mõttekas tervet pinutäit eri süsteeme pidada. Veelgi, sul paluti tutvuda veidikenegi olemasolevaga ja mitte lahmida, et lombitagune räme prof tehnika on.
AGA EI, sul saavad vastuväited otsa ja sa asud juba võistlejate kallale - "Arvan et ainult Eesti võistljatega seda spordiala ei arenda ".
No aru ma ei saa. Sa ei ole ühtegi võistlust veel korraldanud, kuid juba vigised asjade kallal, millest pole sul mitte vähimatki aimu. Küll on süsteemid sitad ja ka eesti autod täielikud pasad. No kes kurat tahab sul sinna võistlema tulla, pole ju mõtet paska sinna kärdlasse juurde tassida.


Jaanus@tegelt sigasovunud
quote:
See et see vestlus siin tuju ära ajab ei ole minu süü - ei ole mõtet kohe ka igale uuele sisse sõita, pask ja sitt on sinu sõnad - püüan lihtsalt anda parima nii pealtvaatajatele, võistlejatele kui tervele spordialale, anna andeks kui olen ettevaatlik ja püüan asja edasi arendada.
13.01.2003 at 20:48
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: anna andeks kui olen ettevaatlik ja püüan asja edasi arendada.
Kas sulle tõepoolest ei mahu pähe, et ka teised üritavad asja arendada? Või oled arvamusel, et sina oled ainuke, kes midagi teha tahab. Korduvalt on siin teemas viidatud sellele, et mõistlikum ja ka odavam on kohalikku süsteemi edasi arendada aga sa ei paista sellest aru saama ning üritad ikka oma ajada. Kas sa tõepoolest arvad, et kohalik süsteem on oma arengus peatunud ning selle tegijad niisama istuvad? Hint: Me pole veel alustanudki.
Mõtle nüüd veidi, kas on mõistlikum panna raha ühe konkreetse vidina soetamiseks või toetada tegevust, mille eesmärgiks on luua süsteem, mis on võimeline kõikvõimalikel võistlustel ajavõtuga tegelema? Või eelistad sa seda, et RA süsteemiga timed kiirendust, mingi muu timing vidinaga ringrada ja rallikrossi jaoks soetad kolmanda? Ei no lase käia, ega meie sinu rahakotti kontrolli. Me nikerdame oma asja edasi, saame kodus naise käest peksa, et pappi mingitesse imeasjadesse topime ning oleme oma kokkutinutatud kupatuse otsas õnnelikud.

13.01.2003 at 21:05
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport: siin foorumiski mainitud kuidas CTREE veel tõsises arengujärgus on.

.. Ja on ja jääbki arengujärku. Ja kui peakski kunagi valmis saama, siis viitab see sellele, et tegijad ei ole võimelised enam edasi arenema.
Vaat nii.
Kes tahab, kasutagu valmistooteid.
13.01.2003 at 21:07
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
jaanus:
quote:
Motorsport: anna andeks kui olen ettevaatlik ja püüan asja edasi arendada.
Kas sulle tõepoolest ei mahu pähe, et ka teised üritavad asja arendada? Või oled arvamusel, et sina oled ainuke, kes midagi teha tahab. Korduvalt on siin teemas viidatud sellele, et mõistlikum ja ka odavam on kohalikku süsteemi edasi arendada aga sa ei paista sellest aru saama ning üritad ikka oma ajada. Kas sa tõepoolest arvad, et kohalik süsteem on oma arengus peatunud ning selle tegijad niisama istuvad? Hint: Me pole veel alustanudki.
Mõtle nüüd veidi, kas on mõistlikum panna raha ühe konkreetse vidina soetamiseks või toetada tegevust, mille eesmärgiks on luua süsteem, mis on võimeline kõikvõimalikel võistlustel ajavõtuga tegelema? Või eelistad sa seda, et RA süsteemiga timed kiirendust, mingi muu timing vidinaga ringrada ja rallikrossi jaoks soetad kolmanda? Ei no lase käia, ega meie sinu rahakotti kontrolli. Me nikerdame oma asja edasi, saame kodus naise käest peksa, et pappi mingitesse imeasjadesse topime ning oleme oma kokkutinutatud kupatuse otsas õnnelikud.


quote:
Hetkel eelistan varianti kus ringraja poolelt tegeleb sellega inimene kes on seda siiamaani teinud ja ilma ühegi tõrketa + veel hind muidugi (ei ole vihje)
Samas kas on mõtet 3 aastat oodata kui oma süsteemi katsetate ja ülearu aega ja pappi laiaks lööte, kui on olemas variant soetada katsetatud 100% toimiv ja valmis süsteem, lisaks tekkib võimalus hakata raha taguma mõne muu asja tarvis N: Kiirendusraja täiustamisele v. auto ehitamisele.

13.01.2003 at 21:16
jaanus
 
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Samas kas on mõtet 3 aastat oodata kui oma süsteemi katsetate ja ülearu aega ja pappi laiaks lööte, kui on olemas variant soetada katsetatud 100% toimiv ja valmis süsteem, lisaks tekkib võimalus hakata raha taguma mõne muu asja tarvis N: Kiirendusraja täiustamisele v. auto ehitamisele.

Odot, kuidas on võimalik, et sina tead paremini, kui kaua kulub meil katsetamise peale? Ja kust sa tead, kui palju meil sellesse raha veel kulub või kulunud on?
13.01.2003 at 21:27
Kalju
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport:
Samas kas on mõtet 3 aastat oodata kui oma süsteemi katsetate ja ülearu aega ja pappi laiaks lööte, kui on olemas variant soetada katsetatud 100% toimiv ja valmis süsteem, lisaks tekkib võimalus hakata raha taguma mõne muu asja tarvis N: Kiirendusraja täiustamisele v. auto ehitamisele.

Oled Sa meie süsteemi töös näinud? Kas sa tead miks meie süsteem ei tööta piisavalt stabiilselt ja mis juurde vaja, et tööle hakkaks? Vastus: ei tea ja sind see ei huvita. Sa ostad tööstusliku süsteemi ja asi lahendatud. Samas võiks huvi tunda, et ehk saab kohaliku süsteemi ruttu ja väikeste kuludega samale tasemele? Kas on siis nii raske uskuda et kohalikud võivad ka miskit valmis teha?

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
13.01.2003 at 21:32
LaSa
 
Moderator
Ajamõõtmine üritustel
ma küsisin enne kodanikult Motorsport, et kui mitmel kiirendusvõistlusel too käinud on, seepeale hakati rääkima mingitest rinkavõistlustest. Ühesõnaga, inimese dragracingu alased teadmised võib vist lugeda nulliks? Siis pole ju selline jutt ka väga imekspandav.
13.01.2003 at 21:35
Motorsport
Ajamõõtmine üritustel
quote:
LaSa: ma küsisin enne kodanikult Motorsport, et kui mitmel kiirendusvõistlusel too käinud on, seepeale hakati rääkima mingitest rinkavõistlustest. Ühesõnaga, inimese dragracingu alased teadmised võib vist lugeda nulliks? Siis pole ju selline jutt ka väga imekspandav.
quote:
Tuleb ka märkida seda et üritusi mille tase ulatuks kõrgemale kui lihtslt kummi põletamine ja õllejoomine on siit paljud korraldanud, sellest on tekkinud ka pisut erinev arusaam asjade edendamisest.
Ehk selgitad mis nii kõvasti erineb et ma üldse teemale pihta ei saa. Arvan et ei ole suurt vahet kas aega mõõdetakse ühes punktis v. 5 punktis mõte jääb samaks - kuna asjaga tegleks inimesed kes oma tööd tõsiselt võtavad siis ei maks ka imestada seda et ka neil on mõtlemis-, arenemis ja õppimisvõime. Lisaks ei ole vahet kas yteenindajaid on 2 v. 10 kui kaks meest teevad töö ära siis mis loeks siia teami liikmete arv
13.01.2003 at 21:43
LaSa
 
Moderator
Ajamõõtmine üritustel
OEH. Sinujaoks on mudugi jah kiirendusvõistlus kummipõletamine, õllejoomine ja streetrace.

Igal üritusel om oma teatav spetsiifika. Kui Sa sellest aru ei saa, siis pole Sinuga enam millestki edasi rääkida.

btw, mis õllejoomisesse puutub, siis sel aastal ma olin KÕIK kiirendusvõistlused @0 promilli.. Tee sellest omad järeldused.


L@õlu lemmikjook
13.01.2003 at 21:51 Last edited 13.01.2003 at 21:52 by LaSa (Moderator)
Kalju
Ajamõõtmine üritustel
quote:
Motorsport:Lisaks ei ole vahet kas yteenindajaid on 2 v. 10 kui kaks meest teevad töö ära siis mis loeks siia teami liikmete arv
Et tiim korralikult töötaks peab olema väga hea koostöö pluss mingi tasu mis kataks kohale tuleku ja olemise kulud - mida suure tiim seda suurem on see kulu. 2 inimesega ei jõua sa hallata kogu süsteemi ära kohe mitte. Soomlastel oli tiimis miski 6-7 inimest ja neil oli päris toimiv värk.

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
13.01.2003 at 21:59
tqhq.ee foorum : Üritused : Ajamõõtmine üritustel   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.