register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : IMS Raadi   1 2 3 4 5  
Poster Message
peep
 
Moderator
IMS Raadi
Just tulin autoga sõitmast, õnneks pidin läbima vaid paarsada meetrit Saue linna vahel aga teeolud on enneolematud.:D Suvekad on juba kõikidel pere autodel all ja Audi hoolimata neliveost on täiesti sõidukõlbmatu, kuna 255 laiusega S-03 pidamine lumel on suur ümmargune null. Isegi kohalt ei saa minema, kõik neli ratast käivad tühja. Selle eest Mondeo on täis maastiku pill, suverehvidega ronib ka läbi hange kuni põhja peale kinni jääb. Aga tore, I like it !

Indrekul paras Jeebuga võistlema minna, ku sama ilm jätkub.
05.04.2003 at 22:14 Last edited 05.04.2003 at 22:16 by peep (Moderator)
raulionu
IMS Raadi
Mu aparaadil siiamaani NordFrost3 alla ja väga hea :) Tänast ilma nähes läksid silmad särama ja tegin selle talviseid viimaseid kiiremaid ringe mõõda Harju ja Raplamaa vaiksemaid teid - julgen kõigile soovitada kellel talverahvid all. Aga Tallinnase jõudes oli Kiili tee otsast Männiku tee otsani kaks auto sirgel teel välja pannud:( pluss lugematud jokerdajad kes ei saa edasi ega tagasi.
05.04.2003 at 22:42
tull
IMS Raadi
Tartlaste lumeolud pidid Tallina ümbruse oludega võrreldes õige lahjad olema :)

____________________________
cavalier 91
05.04.2003 at 23:14
tfr
 
IMS Raadi
Sai täna Haapsalu-Tartu ots tehtud (üle Märjamaa/Rapla/Türi). Kusagil Türi juures muutus ilm paari kilomeetri jooksul täiesti kardinaalselt - lumetorm asendus ilusa päikesepaistelise kevadeilma ja kuiva asfaldiga.

Aga see, et ma juba allapandud suvekummid naise pealekäimisel hommikul naelte vastu tagasi vahetasin, oli küll kuradi mõistlik tegu. Haapsalu maanteel oli lumi stangeni ja seal sees siis mingid udused rööpad. Suvekummidega kulgeks vist siiamaani 30-ga kodu poole nagu pool sellest seltskonnast seal maanteel. :)
05.04.2003 at 00:06
prr
 
IMS Raadi
report from tartu:

mu autol suvekad all. sõitsin linnas...helbeid hakkas langema, veel ja veel. kippelt koju...

sadu jäi järele, kippelt linnapeale...

jälle hakkas sadama...

typical eesti talv...kunagi ette ei tea, mis sealt taevast tuleb

IMS tuleb lahe :D



____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
05.04.2003 at 00:58
peep
 
Moderator
IMS Raadi
Siin momendil ulatub lumi kohati juba ukselinkideni ja sajab juurde - kogu talve jooksul pole ka nii palju sadanud.:eek
06.04.2003 at 10:08
Fire
IMS Raadi
Laitses ma olen ja siia vist jäängi, auto on üks ühtlane hang. Krt. suve kummid ka all......... Appiiii......... :(

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
06.04.2003 at 10:33
prr
 
IMS Raadi
kas keegi pilte kah teeb?

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
06.04.2003 at 10:58
ollo
IMS Raadi
Ma tegin ka eile öösel ekstreemsporti: Pärnu-Tallinn aeglusrekord 1h55 Vana-Pärnust Mustamäele. Nelivedu küll, aga EagleF1 ei ole väga hea talvekumm... üle 70 ei saanud juba sellepärast sõita. Kernust Tallinnani <50-ga, nähtavus 0. Masendav.
06.04.2003 at 11:26
rustang
  
Moderator
IMS Raadi
Saku lähedal nägin tsiklimeest, lendas 100ga ja ilmselgelt kaifis ilma. Tsikkel muidugi krossikas :)

Labida autosse kaasavõtmine oli hommikul sõitma minnes geniaalne mõte.
06.04.2003 at 13:04
silver
IMS Raadi
quote:
rustang: Saku lähedal nägin tsiklimeest, lendas 100ga ja ilmselgelt kaifis ilma. Tsikkel muidugi krossikas :)

Labida autosse kaasavõtmine oli hommikul sõitma minnes geniaalne mõte.

Eeldan, et Sa oled oma Geniaalsust täna juba korduvalt kasutanud.
06.04.2003 at 14:22
valloj
IMS Raadi
quote:
prr: kas keegi pilte kah teeb?

Mõne plõksu tegin. Enamus on tehtud roolis ja sõidupealt. Seetõttu erilisi kompositsioone oodata ei tasu. Mingi pildi olukorrast vast saab.
Pildid siis http://pontu.infonet.ee/06aprill2003/

Vallo
06.04.2003 at 20:31
Vanaisa
  
Moderator
IMS Raadi
hohhoo, kanal polnud talvel ka nii talvine :rolleyes

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
06.04.2003 at 21:12
rustang
  
Moderator
IMS Raadi
quote:
silver:
Eeldan, et Sa oled oma Geniaalsust täna juba korduvalt kasutanud.
Jepp. Mõned kuupmeetrid. Külavaheteed Saku kandis olid millegipärast poolemeetrise lumega kaetud :rolleyes
Huvitav kas tasuks proovida Bridgestone Potenza RE 540S lumeomadusi :D
06.04.2003 at 22:51
rustang
  
Moderator
IMS Raadi
Tartlased, kuda Raadi kandis lumega on?
07.04.2003 at 11:57
anti
 
IMS Raadi
Tartus on maa must (betoon hall).
07.04.2003 at 12:13
devilc
Moderator
IMS Raadi
quote:
ZimV8: Tartus on maa must (betoon hall).
Tänud. Veel on lootust. :D
07.04.2003 at 12:18
eikeegi
IMS Raadi
Tartus sajab juba jupp aega lund ning maa on päris valge.
08.04.2003 at 09:09
Indrek
IMS Raadi
Homseks lubas uut suurt lumesadu üle Eesti, valdavalt Kesk- ja Lõuna- Eestis. Juba praeguseid ilmaolusid vaadates jääb minul Raadi ära, sest juba praegu ei saa ma autoga garaazist välja ja ega pole tahtmistki suverehvidega kuhugi uisutama minna.
08.04.2003 at 09:25
Kaido
IMS Raadi
Ilmselt tulemas jälle üks "meelitamise" võistlus, gaas lüüakse põhja alles peale sooritust boksides :-)
08.04.2003 at 09:57
brg
IMS Raadi
Naelrehvi keeldu kuskilt silma ei jäänud... ilmselt tuleb siis igaks juhuks kahed rehvid/veljed Tartusse vedada (suvekad ja talvekad) :D
08.04.2003 at 10:18
silver
IMS Raadi
Vesi minu vesiveskile, kui lumi maha jääb.
08.04.2003 at 10:33
devilc
Moderator
IMS Raadi
Ootame/vaatame/loodame veel. Kaks päeva korraliku sula hävitab mõningase lume nagu niuhti (iseasi, palju teda seal juba maas on).
08.04.2003 at 10:55
rustang
  
Moderator
IMS Raadi
Reedel pidi olma 9 kraadi sooja. Ärge veel püssi põõsasse visake!
08.04.2003 at 11:05
anti
 
IMS Raadi
Teisipäev 8.04. Tartus tibutab lund, kuid asfalt märg ja lumi maad ära ei kata. Kraadike-paar sooja.
08.04.2003 at 11:45
tqhq.ee foorum : Üritused : IMS Raadi   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.