register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004   1 2 3  
Poster Message
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Teeb siis uue topicu, Hiiumaa võib lukku panna!
quote:
wax: Loen UNIC-MOTO kodulehelt, et 7.- 8. veebruar toimub Talveralli "Tallinn - Pärnu". On minejaid? :)
EDIT: vana jutt kustutatud ja asendatud asjaliku ning konkreetsega.
www.unic.ee
Võiduajamise kirjeldus ja võistlusjuhend koos regamisega nüüd üleval. Küsida võib keelust hoolimata kõike:lol
12.01.2004 at 13:10 Last edited 13.01.2004 at 15:57 by PlyVal64
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Saan aru et sõit ise on siis vaid laupäeval? Pühapäeval kolistab igaüks omaette kodu poole tagasi siis kui kargu alla saab?
12.01.2004 at 14:14
camsist
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
PlyVal64:Kuidas Teil seal tundub, kas Lõuna hotell(motell), mis kesklinnas asub, tasub püüda broneerida?
Kui ainult öömaja eesmärgil, siis soodsamat ilmselt linnast ei leia st. peaks mõistlik olema. Parkimisega võib probleeme tekkida, kuna parklat minu teada seal ei ole, aga ümbruskonna teeservadesse peaks 20-30 autot vast ära mahtuma küll. Plussiks on jah see, et kõik kõrtsid ja muu siuke on käe-jala juures.


____________________________
'86 Camaro
12.01.2004 at 15:04
Ets
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
:rolleyeset kui kellelgi oleks kedagi vaja pakikale võtta siis olen meelsasti nõus ennast välja pakkuma:rolleyes
12.01.2004 at 19:30
LaSa
 
Moderator
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
EtsKets: :rolleyeset kui kellelgi oleks kedagi vaja pakikale võtta siis olen meelsasti nõus ennast välja pakkuma:rolleyes
uhh, mul sama teema :rolleyes :rolleyes :rolleyes

Igatahes kindel tahtmine ka sel aastal osaleda!!!
13.01.2004 at 00:47
margus61
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
LaSa:
quote:
EtsKets: :rolleyeset kui kellelgi oleks kedagi vaja pakikale võtta siis olen meelsasti nõus ennast välja pakkuma:rolleyes
uhh, mul sama teema :rolleyes :rolleyes :rolleyes

Igatahes kindel tahtmine ka sel aastal osaleda!!!
LaSa ja udu on minu autos teretulnud, olite mullu väga hea seltskond. Kui saan suure lapplanderi korda, on üks vaba koht veel (selgub ürituse nädalal). Aga ka väikeses peaks :beer jaoks kandejõudu piisavalt olema ja paremini saab tagant kätte...

Katsun mulluseid pilte ka panna, kui aega.
13.01.2004 at 09:52
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Asuge aga usinalt regama, mida varem kirjas, seda parem. Kindel on nüüd Reldoris ööbimine, kui teha 3-sed toad, siis tuleb 200eeku/"naase". Selle sees siis dush ja hommikusöök kah. Tolle bowlinguga pole veel ühendunud, et saaks õhtul korralikult süüa. Aga miks peaks nad vastu olema? Motelli ja selle klubi vahe pidi 300 meetrit olema. Ahjaa, Reldor siis Papiniidu risti lähedal, seega kesklinn u. 2,5 km. Ööklubidesse saab ju ka liinibussi:lol või taksoga sõita. Ja 5 km jalutamist pole kah palju ... kes otsustab orienteerumisega ka öösel tegeleda:D.
13.01.2004 at 17:27
hundu
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Kui pikk trass on plaanis? Ma mõtlen, kas põrnikale peab lisatuled ka külge kruvima või jõuab enne pimedat Pärnusse?

____________________________
beetle ´66
deville ´97
13.01.2004 at 17:35
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Trassi pikkus selgub sellel nädalavahetusel. Aga lühike see ei tule:) Minimaalse pikkuse saad ise kätte, kui mööda põhja- ja läänerannikut Tallinnast läbi Haapsalu ja Lihula Pärnusse tee kokku arvestad. Mingi 250 km vast tuleb, kõik sõltub, kuhu pärapõrgutesse me teid veel ajame. Mõte oli näiteks ka kitsarööpmeliste muuseumist Lavassaares äkki läbi põigata...:lol
Lõpp vist ikka pimedasse jääb, kuid see siis juba Pärnu lähistel ja linnavahel. Tahaks u. 18.00 Reldori juures lõpetama hakata. Kuidas kujuneb ... nagu alati vanasõidukitega. Kes seda teab ja see polegi oluline. Aga lisatuled tuleb Sul niisamagi installida: mis ralliauto see ilma tuledeta on???
13.01.2004 at 17:47 Last edited 13.01.2004 at 17:50 by PlyVal64
hundu
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Vastus väga ammendav, tänks!
Lisatuled tuleb lisada!

____________________________
beetle ´66
deville ´97
14.01.2004 at 10:28
Riho
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
LaSa:
quote:
EtsKets: :rolleyeset kui kellelgi oleks kedagi vaja pakikale võtta siis olen meelsasti nõus ennast välja pakkuma:rolleyes
uhh, mul sama teema :rolleyes :rolleyes :rolleyes

Igatahes kindel tahtmine ka sel aastal osaleda!!!


Sama teema siin. Kui kellelgi autolükkajat vms kodaniku vaja siis oleks käsi.
14.01.2004 at 11:08
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Nii, eile sai siis enamus rajast maha märgitud, kogu trassi pikkus tuleb umbes 320 kilomeetrit Paigas on 14 KP'd, mis tuleb üles leida ja sealt vastus küsimusele saada. Ehk tuli idee võistlus teha ristsõnalahendusena. Iga puuduv täht hakkab andma miinuspunkte, lisaks veel siis AKP'desse hilinemised, mida tahaks kas 2 või 3 rajale teha. Eilse ilmastikuga oleks rajast 70% puhas jää ja lumi teedel, 20% poolpuhtad jäised maanteed ja 10% puhtad maanteed. Kui ilm sellisena ka 07.02 püsib, teeme kolm jäärada ehk LK'd, kus siis saab ikka täiega udjada. Raja tegemise käigus avastasime ühe põneva jääraja, kus siis natuke Wranglerigagi sõitsime. Sinna saab teha ikka päris pika lisakatse LK'd tuleks siis hommikusoojenduseks, lõunasöögi makku raputamiseks ja eelmänguks õhtusele pidutsemisele. Aga LK'de olemasolu hakkab sõltuma vaid ja ainult jääst ning ilmast
Võiduajamise esimene pool ehk Tallinn-Haapsalu tuleb tihedamate KP'dega ja teed ise palju kitsamad. Orienteerumist rohkem ja eksimisvõimalust kah rohkem. Kuna nii inimesed kui autod võivad hakata väsima, siis teine pool Haapsalu-Pärnu on veidi lihtsam ja tänu geograafilisele omapärale(Matsalu laht ja olematu teedevõrk) mitmete pikkade maantelõikudega. Oma osa ka selles, et ajahätta ei jääks ja ajagraafikut liiga "tuugaks" ei ajaks. Hetke teede libedusaste on 60'ga sõitmiseks paras, palju teid on mõnusalt kurvilised ja mõistlikult ohtlikud Ühes paremkurvis suutsin ise ka otse põllule sõita ja seda 4WD autoga ... kuigi ega ameerika originaal M+S mingi pidamisega küll ei hiilga Naelrehvidega pole hullu midagi.
Lõuna- ja õhtusöögi koht ning ööbimine on kokku lepitud, "hulle" oodatakse! Hetkeseis selline, et Haapsalus tehakse Stoori restos suur praad, mis 60 ühikut maksab, need siis ootavad söömist. Igatahes meil kahekesi jätkus selelst praest Pärnuni ja tagasi Tallinasse kah veel. Õhtusöök tuleb rikkalik, hetke pakkumine on 85 raha ja selle eest mitu käiku. Viimane AKP on Reldoris, ma seal ootan ja võtan kaardid ära. Siis soovijad võtavad endale toad(väga, väga korralik asutus, ausõna!) ja lähevad sinna 500 m. kaugusel asuvasse Perona Bowlingusse, kus antakse kõiksepealt süüa ja siis hakkame tulemusi hääletama ja autasustama. Enne on muidugi mul selge, kas üldse on vaja hääletada, sest kui keegi ikka omajagu parem on, pole miskit teha(aga see eeldab korralikku sõitmist ja ka ajaloolisi teadmisi). Pääle seda vabakava, kes tahab, veeretab mune, kes tahab, joob kooma ja kes tahab, läheb linnapeale lantima(ja Pärnus on, keda lantida!!!). Reldoris kah hoiatatud, et rahvas väga ülemeelik ja selle vastu pole seal keegi. Igati soe vastuvõtt oli meie ideedele.
Seega, seltsimehed, viimane võimalus varsti ennast üldse regada või sõprade autodesse sokutada. 40 autot on piir, ja selle täitumisel saavad lisaks kirja vaid ja ainult kahe vanatehnikaklubi(Unic ja Unic-Moto) liikmed pädevate autodega sõitma tulles.

PS: sünnipäevalised on muidugi eelisolukorras;)
18.01.2004 at 18:15
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
PlyVal64:PS: sünnipäevalised on muidugi eelisolukorras;)
Kas see oli vihje minule, et peaks ikka jalad selga võtma ja talvekummid ostma? :D
19.01.2004 at 11:17
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
wax:
Kas see oli vihje minule, et peaks ikka jalad selga võtma ja talvekummid ostma? :D
Vihje ja aiateibaga:lol
19.01.2004 at 12:37
prijuhin
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Juhindusin just sellisest nõuandest unicewbil:

NB!
Kui sul puudub eelnev vanatehnika huvilistega koos võiduajamise kogemus, siis tutvu kindlasti nende memuaaride ja pildimaterjaliga erinevatel Internetisaitidel. Abiks on ka mõne "vana kalaga" vestlemine.


Kuna jah kogemus puudub kuid tahtmisest jääb ülegi, vihjaks ehk mõni "vana kala" võimalikele asjadele, mis kudagimoodi võivad nurjata võistlusel osalemise.

Mainiti lisatulesid, mis tavaauto hoobilt rallikaks tegid jms.

Ma sellepärast ka et kord väänati kirves selga kui politsei küsis, miks 64.a mossel turvavöid pole.

Veel, et enamus memuaarid rohkem emotsioonidele tuginevad, mis on muidugi iseenesestmõista




19.01.2004 at 13:56 Last edited 19.01.2004 at 13:57 by prijuhin
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
PlyVal64:Eilse ilmastikuga oleks rajast 70% puhas jää ja lumi teedel, 20% poolpuhtad jäised maanteed ja 10% puhtad maanteed. Kui ilm sellisena ka 07.02 püsib, teeme kolm jäärada ehk LK'd, kus siis saab ikka täiega udjada. Raja tegemise käigus avastasime ühe põneva jääraja, kus siis natuke Wranglerigagi sõitsime. Sinna saab teha ikka päris pika lisakatse LK'd tuleks siis hommikusoojenduseks, lõunasöögi makku raputamiseks ja eelmänguks õhtusele pidutsemisele. Aga LK'de olemasolu hakkab sõltuma vaid ja ainult jääst ning ilmast.
Seda lugedes eeldan, et all peaksid olema väga head naelkummid. Piigid oleks vist overkill? :)
19.01.2004 at 14:04
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
prijuhin: Kuna jah kogemus puudub kuid tahtmisest jääb ülegi, vihjaks ehk mõni "vana kala" võimalikele asjadele, mis kudagimoodi võivad nurjata võistlusel osalemise.
Nurjata osalemise võib ainult mitteregistreerumine ja starti mitte ilmumine. Kui need tehtud, siis edasine on vaid "dela tehniki":) See aasta on ju esimest korda mingitelgi ralli ja orienteerumise reeglitel ja põhitõdedel toimuv võiduajamine, eks paistab, kuidas välja tuleb:D Aga seda võin raudselt väita, et kõik toimunud vanatehnikameeste üritused mõiste alla "tavaline"(ehk igav ja ontlik) pole kuulunud. Ikka keegi midagi "organiseerib", mida siis kaua veel mäletatakse.
19.01.2004 at 14:48
smr
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Kui kellelgi mõni vaba koht juhtub olema siis tahaks ka pretendeerida sellele. Võin lolli juttu ajada, kaarti lugeda ja pilti teha :)
19.01.2004 at 15:15
Riho
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
paistab, et siin otsapeale soovjaid hulganisti on peale minugi, ehk peaks minema Heino Jaanuse käest sobivat bussi fännklubi jaoks nuiama:)

minu otsapeale saamise soov ka endiselt aktuaalne.
19.01.2004 at 16:48 Last edited 19.01.2004 at 16:48 by Riho
PlyVal64
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
Riho: paistab, et siin otsapeale soovjaid hulganisti on peale minugi, ehk peaks minema Heino Jaanuse käest sobivat bussi fännklubi jaoks nuiama:)
minu otsapeale saamise soov ka endiselt aktuaalne.
See tähendab, et teil tuleb kamba peale üks vastava ajastu auto osta ja siis sellega sõitma tulla. 2-3 kiloga saab ühekordseks kasutamiseks mõeldud auto kätte küll ... ja pärast veel EMEX annab 500 tagasi kah:) Kokkuhoid ei pruugi perekonna õnne alus olla....
EDIT: ostuvihje:lol
AUDI 80 1.3, 79. a, roheline, sedaan, 201'700 km, esivedu, bens, manuaal, üv kehtib 01. juunini, vahet esipiduriklotsid ja -kettad, vasakp esirattalaager uus, Jõgevamaa, h 2300 kr - 052 37 918
19.01.2004 at 16:51 Last edited 19.01.2004 at 17:46 by PlyVal64
udu
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
margus61:
LaSa ja udu on minu autos teretulnud, olite mullu väga hea seltskond. Kui saan suure lapplanderi korda, on üks vaba koht veel (selgub ürituse nädalal). Aga ka väikeses peaks :beer jaoks kandejõudu piisavalt olema ja paremini saab tagant kätte...

Katsun mulluseid pilte ka panna, kui aega.

tänan pakkumast, eelmisel aastal lapplanderis oli piisavalt vaffa küll.
Sellel aastal olen arvatud Kaspari Volga ekipaashi :)

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
19.01.2004 at 16:53
Riho
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004

See tähendab, et teil tuleb kamba peale üks vastava ajastu auto osta ja siis sellega sõitma tulla. 2-3 kiloga saab ühekordseks kasutamiseks mõeldud auto kätte küll ... ja pärast veel EMEX annab 500 tagasi kah:) Kokkuhoid ei pruugi perekonna õnne alus olla....

Huvitav mõte. Mis kaaskannatajad arvavad? Kes oleks käpp, miskil sellisel asjal, pange mulle privasse meil.
19.01.2004 at 16:54
smr
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
quote:
Riho:
See tähendab, et teil tuleb kamba peale üks vastava ajastu auto osta ja siis sellega sõitma tulla. 2-3 kiloga saab ühekordseks kasutamiseks mõeldud auto kätte küll ... ja pärast veel EMEX annab 500 tagasi kah:) Kokkuhoid ei pruugi perekonna õnne alus olla....

Huvitav mõte. Mis kaaskannatajad arvavad? Kes oleks käpp, miskil sellisel asjal, pange mulle privasse meil.
Minu arvutuste järgi saab 4 inimesesepeale auto, regamise, õlid, benad, kindlustuse, kummid jms 1 000 eeku nägu pluss öömaja ja söök/jook.
Tegeln hetkel just ühe sellise grupi orgunnimisega :D
19.01.2004 at 17:10
eikeegi
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
Lõunapoolsetest osariikidest ei plaani keegi pooltühja autoga (kuhu ka mina saaksin end sisse toppida) kodanik osaleda?


____________________________
V8
19.01.2004 at 17:58
wax
 
Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004
40 autot täis nagu nipsti :)
23.01.2004 at 11:03
tqhq.ee foorum : Üritused : Talveralli "Tallinn-Pärnu" 2004   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.