register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA ühekordne litsents   1 2 3 4 5  
Poster Message
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
Kas sul käed ikka pestud? ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.03.2004 at 21:21
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Näiteks toon EAL-i hinnakirja.

L I T S E N T S I D ja M A K S U D 2 0 0 4

Sõitja- ja registreerijalitsentsid kehtivad kuni 1.veebruar 2005.a. (ainult Eestis toimuvatel võistlustel)
Dokumendid väljastatakse peale taotlusvormide täitmist ja maksu tasumist.
Alates 01. oktoobrist sõitjalitsentsid 40% odavamad.

Sõitjalitsents (sisaldab elukindlustust võistlustel)
rahvusvaheline (plastikkaart) 2000.-
rahvuslik 1000.-
bagid / veoautod 600.- / 800.-
noored 300.-
kart RV (kardiliidu litsentsi korral) alla 18 a. 600.-
kiirtöö (lisatasu trükikojale) 2-4 tööpäeva 200.-
dublikaat 50% alghinnast
ühekordne litsents 500.-

Registreerijalitsents (plastikkaart)
eraisik 5000.-
EAL liikmesklubi (EAL liikmemaks) 7500.-
firma/asutus/klubi, kes pole EAL liige 10.000.-
dublikaat 1000.-
stardiluba üle 5 registreeritu puhul 1500.-

Auto tehnil.kaart ja FIA turistiluba
kehtiva homologeeringuga 2000.-
kõik ülejäänud autod 400.-
dublikaat 2 x alghind
FIA Driving Permit 590.-

Sportlaste osavõtumaksude ülemmäärad (juhendites) :
Rallid
A, N, E 2000+ 3500.-
A, N, E kuni 2000 2800.-
veoauto 1000.-
rahva/noorte 800.- / 300.-
Rallikross, sprint 600.-
Rahvasprint/Autoorienteerumine 400.-
Autokross 400.-
Ringrada 1500.-
Võistluste kalendrikautsjon 1000.-

Võistluste/juhendite registreerimine EAL-s (korraldusluba):
Rahvusvaheline 12000.- + FIA maks 21000.-
Regionaalne ralli 12000.- + FIA maks
Regionaalne muu võistlus 2 x osavõtumaks (kõrgeim) + FIA maks 3800.-
Rahvuslik 2 x osavõtumaks (kõrgeim)
Rajalitsents
ühekordne 100.-
mitmekordne) 500.-
Protestimaks (max) 5000.-
Apellatsioonimaks 10000.-


____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
11.03.2004 at 21:30
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
Kalju- ära unusta, et EAL-i puhul on tegemist juba pikka aega tegutseva organisatsiooniga ja tase on siiski midagi muud.
BHRA alles alustas ja kui võtta seda, et streetman klass kaotada ja teatud ajasõitvatele masinatele on kohustuslik puur, siis...asi hakkab kindlasti minema halvemuse poole. Paraku pole meil veel "tõsiseid" kiirendusmasinaid (v.a. Lauri ja Erkki) ja ei paista ka, et keegi neid ehitaks. Ja arvan ka seda, et Erkki endale puuri küll ehitama ei hakka.
Kui kaob streetman (seal oli siiski sõitjaid päris palju), kes siis sõitma jäävad.
Jah see on tore, et välisriikide esindajad siia sõitma võibolla tulevad kuid mis saab meie enda sõitjatest. Võtame kasvõi Soome ja Eesti dragracingu taseme- see on ju valgusaasta. Kehtestada samad seadused sealsetega on ilmne katastroof. Mina selles küll edasimineksut ei näe.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.03.2004 at 21:46 Last edited 11.03.2004 at 21:49 by Olds
diesel
BHRA ühekordne litsents
sorry, olds, aga praegu ma üldse pihta ei saa, mis asja sa nüüd taga ajad?
muide kuna bhra on eal alamkomitee, siis kas siit ei järeldu, et bhra on eal?
11.03.2004 at 22:03
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
ei pidanud seda silmas vaid seda, et näit. autoralli, motokross jne on siiski siin Eestimaal palju-palju varem kui dragracing
(Kalju tõi näideteks just need samad alad ja hinnad)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.03.2004 at 22:04 Last edited 11.03.2004 at 22:05 by Olds
diesel
BHRA ühekordne litsents
a mis tähtsust sel on?
kiirendus ju samapalju sport kui näiteks krossgi. või?
11.03.2004 at 22:05
Riho
BHRA ühekordne litsents
quote:
Olds: ei pidanud seda silmas vaid seda, et näit. autoralli, motokross jne on siiski siin Eestimaal palju-palju varem kui dragracing
(Kalju tõi näideteks just need samad alad ja hinnad)

Kas sinu väide on siit lähtuvalt see, et kõigepealt peaks drag-racingus mingi jama korraldama, mida siis arendama hakata?
Ega maja ei ole mõtet ka liivast vundamendile ehitada. Võib, aga eriti otstarbekas küll ei ole.
11.03.2004 at 22:08
diesel
BHRA ühekordne litsents
tegelikult olds ja muud korraldajad. tulevikus ehk osalema hakkava võistlejana arvan, et ärge jämage mingi mõnesaja krooni teemal. tehke kõik (loe: KÕIK) vajalikud kulutused, mis võistluse korralikuks ja kompuks korraldamiseks vajalikud on ja küll need osalejad siis ka oma osalemistasu maksavad. muide, kui ma näiteks võistleksin, siis miljon korda käin rahuliku südamega näituseks kaks korda suurema osavõtutasu välja, kui ma tean, et kasvõi noodsamad kindlustuse teemad on kõikvõimalike teoreetilistegi juhtumite puhuks iga külje pealt uhkelt poliisidega kaetud.
11.03.2004 at 22:16
T-Bird
 
BHRA ühekordne litsents
OLDS
Paraku pole meil veel "tõsiseid" kiirendusmasinaid (v.a. Lauri ja Erkki) ja ei paista ka, et keegi neid ehitaks. Ja arvan ka seda, et Erkki endale puuri küll ehitama ei hakka.

kule kus sa tead kes mida ehitab ??????????
11.03.2004 at 22:17
jaanus
 
BHRA ühekordne litsents
olds -näe:
Sõitjalitsents (sisaldab elukindlustust võistlustel)
rahvusvaheline (plastikkaart) 2000.-
rahvuslik 1000.-

Nii,
Nüüd palun mine ja telli omale EAL Sõitjalitsents ja uhoh, mis üllatus seal on .... sa saad omale aastase litsentsi vaid 1000 eek eest ilma BHRA'ga liitumata. Kui taotlusblanketti täidad siis loomulikult proovi ikka "kiirendus" litsents taodelda. Seal on eraldi kastike selle jaoks, kuhu sa pead linnukese tegema

Erkki auto kohta niipalju, et eks ta kommenteerib ise oma tegemisi, kuid näha on, et sa tegelikult ei tea mitte midagi ja lahmid niisama

edit: eelmine hooaeg oli streetmanis väga palju sõitjad tõepoolest. Eriti keskmine.
11.03.2004 at 22:17 Last edited 11.03.2004 at 22:22 by jaanus
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Jaanus ja Kalju käisid eile Erkki juures. Erkki ootas pakikest jõuluvanalt ;)

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
11.03.2004 at 22:22
diesel
BHRA ühekordne litsents
ja pakike saabuski.
ja seepärast ei saanudki camoro tartusse tulla, kuna pakikese sisu tahab paika säädimist.
11.03.2004 at 22:23
Olds
  
BHRA ühekordne litsents
quote:
T-Bird: OLDS
Paraku pole meil veel "tõsiseid" kiirendusmasinaid (v.a. Lauri ja Erkki) ja ei paista ka, et keegi neid ehitaks. Ja arvan ka seda, et Erkki endale puuri küll ehitama ei hakka.

kule kus sa tead kes mida ehitab ??????????

No midagi ma ikka tean ka. Ok...jah ma ei ela PEAlinnas vaid metsastunud Tartus, aga see ei tähenda seda, et ma infopuudulik oleksin. Ja Jaanus-see, et Sinul tööl halb päev oli ja koduloom vaibale lasi ei tähenda seda, et sinu mustema sõnapoole osaliseks pean mina saama

diesel- olen selle turvalisuse osas 100% nõus...see peab olema ja toimima. Mainin vaid seda, mida olen kuulnud "kõrvalseisjatelt." See, et lisaks 500.- stardimaksust peab ta veel maksma teatava summa iga sõit BHRA-le. Mina pole sõitja ja selle üle ei kurda. Küll aga ei meeldi mulle see, et tulevikus peab paratamatult korraldaja stardimaksu allapoole laskma, et see enam-vähem võrdsustuks sellega, mis oli ennem BHRA-d. See aga tähendab korraldaja rahakotile midagi. Iga sõitja pealt min. paarsada krooni...arvuta ise. Ja kui hooajal on rohkem kui üks, kaks, kolm võistlust. Nii või naa peab korraldaja maksma BHRA-le kohaletuleku eest (loomulik) ja see pole ka väikene summa. Suured summad saavadki alguse väikestest (nagu seda ka mingisugune reklaam mainis:) )

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
11.03.2004 at 22:29 Last edited 11.03.2004 at 22:31 by Olds
Kalju
BHRA ühekordne litsents
Olds - valida on kahe variandi vahel:
1. olla BHRA liige ja sõita terve hooaeg või valikuliselt ühekordse tasu eest (hetkel 500.-).
2. mitte olla BHRA liige ja maksta niipaljudel kordadel, kui osa võetakse (hetkel 400.- korda n võistlust).

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
11.03.2004 at 22:47
diesel
BHRA ühekordne litsents
olds, sõbramehe poolest ja reedeõhtuses tujus pidulikult luban, et kui kunagi võistlejana sinu üritusele satun, siis maksan topelt. ausõna. mott.
edit: aga et üritus siis oleks korralik. onju.
11.03.2004 at 23:21 Last edited 11.03.2004 at 23:22 by diesel
devilc
Moderator
BHRA ühekordne litsents
Džiisus kraist, kui palju võib viriseda mingi mõnesaja krooni pärast??

Kes vähegi VÕISTLEMISEST (mitte raja läbi veeremisest) huvitatud on, selle jaoks on see peenraha muude kulutuste kõrval.

Ander, ei võistle kiirendustel, aga ei suutnud seda kisa kauem sekkumata kannatada.
11.03.2004 at 23:27
diesel
BHRA ühekordne litsents
korrektuura viimsele mu postile. nagu targemad (ja kainemad) inimesed väidavad olla täna alles neljapäev, sorry siis. äh, homme seega vaja tööle sättida, jama lugu. sorry.
11.03.2004 at 23:41
foke
 
BHRA ühekordne litsents
quote:
jaanus:
Eksam? Ei see ei tule poolepäevane pingisistumine nagu koolis. Pigem 1 A4, kus on küsimused, millele tuleb eksimatult vastata. (foke?)
(foke?) Millele viitad?
11.03.2004 at 00:03
foke
 
BHRA ühekordne litsents
quote:
peep:
Milleks lahmida...
ütlen ausalt, Peep, ma ei saa Sinust hetkel küll üldse aru???
11.03.2004 at 00:06
urmas
BHRA ühekordne litsents
Huvi pärast vaatasin Riverside Cruisers'i saidilt Burnout Party tingimusi:

Võistlusklassid: A,B,C,D, indeksit sõitvad tsiklid ja ET Bracket
Lisaks: Mustangi klubi võistlused, Street Harley Drags, Streetman.

Võistlusklassides osavõtumaks 12€, mis sisaldab ühekordse litsentsi ja kindlustuse.
Streetmani esimene start maksab 8,5€ ja sisaldab ühekordse litsentsi. Iga järgnev start 3€.

Vaataja pilet 5€, alla 12a. tasuta, parkimine tasuta.

11.03.2004 at 00:25
jaanus
 
BHRA ühekordne litsents
quote:
urmas:Võistlusklassides osavõtumaks 12€, mis sisaldab ühekordse litsentsi ja kindlustuse.
Streetmani esimene start maksab 8,5€ ja sisaldab ühekordse litsentsi. Iga järgnev start 3€.
yep, sealtpoolt on seda papikava koostamist uuritud ja meieoma koostamisel ka kasulikke nõuandeid kasutatud. nad saavad seda lubada, kuna osavõtjaid on tohutult. vastavalt kindlustusmaksed ja 1 stardikulu väiksem.
11.03.2004 at 00:37
max
BHRA ühekordne litsents
quote:
jaanus:yep, sealtpoolt on seda papikava koostamist uuritud ja meieoma koostamisel ka kasulikke nõuandeid kasutatud. nad saavad seda lubada, kuna osavõtjaid on tohutult. vastavalt kindlustusmaksed ja 1 stardikulu väiksem.

Tänu sellele vist ongi palju, et hinnad sellised on ;)
11.03.2004 at 01:29
urmas
BHRA ühekordne litsents
Streetmani klassis oli vist viimasel toimund üritusel 120 osavõtjat. Oleks rohkemgi olnud, kui korraldajad oleksid lubanud. Streetmani litsents kindlustust ei sisalda.
11.03.2004 at 01:43
jaanus
 
BHRA ühekordne litsents
max, päris nii lihtne see asi ka ei ole ;) Kindlustuse kogusumma oleneb eeldatavast võistlejate arvust ning BHRA ei saa minna ja öelda, et nüüd tuleb 100 osalejat, kui tegelikult tuleb vaid 30-40. Lähtuda tuleb eelneva perioodi statistikast.

urmas, streetmani kohta küll täpselt uuritud ei ole, kuid aru ma sain, et kõik sõitjad on kindlustatud.

Pealegi on Streetman ikkagi korraldaja teha, kuna tegemist ei ole võistlusklassiga. Oraakel ma küll ei ole, kuid kaldun arvama, et eestis on veel lähemal paaril aastal streetmani külastatavus suht lahja (loodan, et mul on ikka oma arvamus veel lubatud). Esimene kord, üleelmisel aastal tartus, oli 4-5 Streetman osalejat (soovijaid rohkemgi, kuid neil ei olnud lubatud alkoholipromill enam määrustega vastavuses ja tänu sellele sõita ei saanud). Eelmine aasta oli Streetmanis osalejaid vaid paaril võistlusel, kuid mitte rohkem kui 3-4 ning nagu ma aru sain, siis ka nemad võtsid sõitmise otsuse vastu alles koha peal. Siit kohe ka kiivri probleem.... Huvitav aspekt siin juures on veel ka see, et enne streetman klassi tutvustamist oli palju huvilisi, kes pakkusid välja, et nemad "tuleks küll, kui nii saaks". Reaalsus aga osutus vähe teistsuguseks.
Kuna hetkel on meil siiski väga vähe kogemust, siis ka mina isiklikult üritaks esialgu streetmanidest eemale hiilida suurtel võistlustel ning pigem anda neile võimalus külastada test and tune nädalavahetusi. Teine variant on pidada mõni võistlus maha mitmepäevasena, kus siis võistlusvälisel ajal antakse võimalus ka sõitjatele tänavalt. Arvan, et huvi tekkib ikka võistlust jälgides ja järgmisel päeval, kui parajasti pohmakat ei juhtu olema, tuldaks ka korralikult varustatuna rajale oma sõidukit proovima ("out of sight, out of mind" effekt ei ole veel ehk võimust võtnud)

Kindlustusest veel niipalju, et kindlustus kehtib vaid sel ajal, kui võistleja rajal on. Väljaspool võistlusrada ei kehti.
11.03.2004 at 02:19
Motorsport
BHRA ühekordne litsents
...Eesti pole Soome ja seetõttu jääb ilmselt juba kokku 120 võistlejat siinmail suht kaugeks unenäoks. Rahvaaaru ja $$$$ on vist liiga suur.
Ja ikka ja jaälle tasuks olla etevaatlik nii võistluste kui ka klasside arvuga - väga lihtsalt saab siin väiksel maal igast asjast isu täis...
12.03.2004 at 10:25
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA ühekordne litsents   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.