register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : EV kiireim Corvette C5   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
Levo.
EV kiireim Corvette C5
to memphis just, just kolm korda proovisin... Ikka sama lugu.Hääl hääleks.

Kastil on väike jama mis ilmnes kojusõidul-nii peale risti-t..
Loomulikult ma tean mis seal on valesti...Plokkvõlli hammasrattapaar on omadega nägemist....(tra kuradi pommikindel T56)
Koju tulin mingi imetreileriga kuldrublade eest kuna pole just palju treilereid kes võtaks 1911 mm laia sõiduki selga.

Noh usast saab kasti 3 nädalaga ja hind võib tulla 50-60 vahele.
Quaife see õige ülekandega kast maksab 6000 naela ja loomulikult sequental ..
Silberist on lett 107
Automaati pole uurinud....
Aga eks ma sinna uue sisu panen või kui väga üle viskab tellin usast 2008 aasta mudeli käigukasti mis on tiba teisest puust....


Asjal on kaks pointi-kas vääne tegi oma töö või oli see hammastükk vigane juba sünnist sest tegelikuses ei lähe need kastid ka 1500 hp juures niimoodi pilbasteks...

____________________________
Viper SRT10 Supercharger.2006

G400
19.05.2008 at 21:58
anryo
  
EV kiireim Corvette C5
Jah, T56 on siiski päris pommikindel ikkagi.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
19.05.2008 at 22:09
hunt
 
EV kiireim Corvette C5
Paar kommentaari siis ka selle aasta kohta.

1. BHRAametlik testipäev.

Parimad sõidud 11,29 ja 11,30. Tulemustega rahul. Pump- gas'iga polegi nii kiiresti sõitnud. Kui testipäev - siis testipäev ! Mina testisin uusi rehve - siis M/T ET Streete.
Oleks lootnud, et pidamine oleks võinud veel parem olla, kui saavutatud 2x 1,7. Aga sissetöötamata ketsist vist olekski patt olnud paremat tahta.

2. Nightrace.

Alguses müstilised pidamise probleemid - 2,09 ja 2,29 kaks esimest sõitu... Ei oskagi arvata millest ??
Siis viimane sõit veel terve autoga 11,40. Ajal sellise kellaaja kohta pole nagu vigugi. Nimelt, huvitav küll, et minu Vette puhul ajad õhtuks alati nii palju paranevad. Tavaliselt on päeva esimene sõit alati 11,8 - 12,0 ja viimane 11,2 tuuris.
Kohale jõudes hakkas CHECK ENGINE tuluke põlema ja pritsis u. 12 veakoodi. Tagantjärele tark olles oli nende põhjuseks mingi vaakumivooliku lahtiolemine - ei tea, kas see ka hj- dele ka mõjus, aga kui mõjus, siis kindlasti mitte positiivselt.
Elliminaatori esimesest ringist alates pani käigukast saba - alles jäivad ainult I ja II käik.

Kokkuvõttes III koht ilmselt minu viimaselt (ametlikult) võistluselt - nott pääd !



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
15.06.2008 at 08:15
Fog
 
EV kiireim Corvette C5
'Vette pole ilmselt pikemas perspektiivis konkurentsis, eks ongi nii, et kas SR-ima või siis juba päris dragimasinaga järgmine aasta autloosse...
Järgmise hooaja alguseni on 11 kuud... Näiteks selle oksjoni lõpuni vaid 4 päeva :) Oleneb mis viiruse sa kiirenduspisikult said, ning kui ägedalt läbi põed.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
15.06.2008 at 10:15 1 edit. Last edited 15.06.2008 at 10:16 by Fog
LaSa
 
Moderator
EV kiireim Corvette C5
quote:
hunt: Nimelt, huvitav küll, et minu Vette puhul ajad õhtuks alati nii palju paranevad.
Väga loogiline ju ülelaetud auto puhul :)
15.06.2008 at 13:25
hunt
 
EV kiireim Corvette C5
Siinkohal võib selle auto kohta olnud peatüki lõppenuks lugeda.

Auto jäi küll Eestisse, kuid võistlustel osalema enam ei hakka.

Siinkohal tahaks veelkord tänada kõiki kaasamõtlejaid, kes nõu ja/või jõuga abiks olid.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
13.11.2008 at 16:26
Peeter82
 
EV kiireim Corvette C5
müüdud?

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
13.11.2008 at 16:35
wirx
  
EV kiireim Corvette C5
hea, et Eestisse vähemalt jäi...muidu neid kiireid tänavasõidu autosi enam polegi siin, mis ka reaalselt tänaval liiguks...politsei teeb oma tööd ikka hästi, pointless oli omada alla 4seki 0-100ni liikuvat autot, kui üle 90 eriti sõita kusagil ei kannatanud...vanasti ikka oli muru rohelisem :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
14.11.2008 at 02:23
tqhq.ee foorum : Modifitseerimine : EV kiireim Corvette C5   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.