register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
foke
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Ply hoolitses selle eest, et mul tagasisõidul külm ei hakkaks, tänud:)
Nimelt on suurema hooga sõites /...mida Ply korrektselt liikleva tuntud kodanikuna muidu ei tee, kuid väikesest mootorist tingituna oli sunnitud Gaazikute rallistiili kasutama, kus gaas stardis põhja ja finishis maha, nurgad otseks (loe: möödasõidud sama hoo pealt).../ mootoril väikeseid jahutusprobleeme ning kuuma peal põhjas salongisoojendus aitab mootorit jahutada:) Ega's muidu aken lahti pole pildil

Priit, aga palju sul kiirus umbkaudu oli, mul spido tagasillaülekannete vahetamisega näitab ca 10% rohkem vist, näitas pidevalt mingi 72-75 mph (Pärnu maantel oli põhjas - 85 mph)
17.05.2004 at 22:49
memphis
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
PlyVal64:
ja mees äsja Pernavas kõva dragrace'i võitnud!


Seda on ka näost näha.
Vaata kus muheleb. :D:)
17.05.2004 at 22:55
foke
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
muhelema pani see, kuidas Priit roolis olles 120 peal kõrvalistuja aknast (üle naise) poole keha jagu väljas oli ja pilti püüdis teha. Nojah sitikas ju nii väike, et võid taga istuda, kõrvalaknast pilte klõpsutada, samal ajal ulatuvad jalad pedaalidele ning põlvega saab edukalt rooli hoida:D
17.05.2004 at 23:00
PlyVal64
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Fred, kiirus Sinul sellel hetkel, kui ma järgi jõudsin, oli 85-90 km/h. Mina ja teised sõitsime 100-105, pilt tehtud kiirusel u. 117. Ma teab ju täpselt, palju Sitika spido valetab, on asi ära mõõdetud. Üle 120 ei läinud minul kordagi. Ja muuseas, Sitikaga ei ole Gazoonide stiili vaja harrastada, tal jätkub seal 100 ümber veel kiirendust piisavalt. On palju hullemaid autosid ja seda just nende hulgas, mis 0-100 hästi teevad;)
Aga pilti oli jah hää teha:D
17.05.2004 at 00:08
R.aiki
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Kiirendusvõistlus „Raadi kiirendus”, 22.mai 2004.a. Raadi lennuväljal, Tartus.

Ajakava:
10.00 – 12.00 registeerimine/tehniline ülevaatus
11.00 - 12.00 Streetman klassi vabasõidud
12.00 – 14.00 ajasõidud
14.00 – 15.00 meelelahutuslik osa, finaalsõitude ettevalmistus
15.00 – 18.00 finaalid/eliminaator

Võistlusklassid:

A: mootori töömaht kuni 2000 cm3
B: mootori töömaht kuni 3000 cm3
C: mootori töömaht kuni 5000 cm3
D: mootori töömaht üle 5000 cm3.
E: autode vabaklass (outlaw)
F: tsiklid kuni 650 cm3
G: tsiklid üle 650 cm3

Võistlejale osalemine 500.-, BHRA liikmele 400.-
Streetman klassis hind 25.- sõit
Pealtvaataja 25.-
18.05.2004 at 11:43
tfr
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
R.aiki:A: mootori töömaht kuni 2000 cm3
B: mootori töömaht kuni 3000 cm3
C: mootori töömaht kuni 5000 cm3
D: mootori töömaht üle 5000 cm3.
E: autode vabaklass (outlaw)
BTW, mis seis selle BHRA karikavõistlusega on - millised selle koosseisu kuuluvad? Alguses oli juttu vist, et kõik 11 aadressil http://www.bhra.ee/content/view/31/66/ nimetatud.

Kas sellisel juhul ei peaks klassid läbi nende kõigi võistluste samad olema? Haapsalus olid ju kuni 2000 ja kuni 3000 koos, või saab Haapsalus parim alla 2000cm mees (Kristo Post, 3.) karikasarja arvestuses esikoha punktid?
18.05.2004 at 13:09
PATS39
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Ommik.Mell palus edasi öelda et TV 3 pidi paari kaameraga kohale tulema ja üritusest saate tegema.Nüüd kõik Hapsi neelama,et Raadil ilm ilus oleks.Saade olla 30.mai enne vormelit eetris,kordus 2.juuni enne mingit filmi.Lööge laupäevaks kingad läikima:-)
18.05.2004 at 13:33
PlyVal64
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
tfr: BTW, mis seis selle BHRA karikavõistlusega on - millised selle koosseisu kuuluvad? Alguses oli juttu vist, et kõik 11 aadressil http://www.bhra.ee/content/view/31/66/ nimetatud.
Kas sellisel juhul ei peaks klassid läbi nende kõigi võistluste samad olema? Haapsalus olid ju kuni 2000 ja kuni 3000 koos, või saab Haapsalus parim alla 2000cm mees (Kristo Post, 3.) karikasarja arvestuses esikoha punktid?
Helistasin Andrusele, kuna tegemist siis Autolehe karikatele sõidetava võistlussarjaga. Jama on juba kokku keeratud ja jama jätkub. Panen kõikidele kiirendajatele südamele, et Autolehe karika saamiseks on esmatingimus litsents. Nagu teada, siis selleks sobib ka muu rahva- või suure autospordi litsents. Kes tegeleb ainult Dragimisega, siis peab olema BHRA oma. Suvatont tänavalt võib ju võistluse isegi võita, kuid punktiarvestusse ta ei lähe. Idee karkavõistluste toetamisel on legaalse dragracing'u toetamine ja populariseerimine. Legaalne on see, kui ei osaleta striitreissimistel ja ollakse omandanud legaalse võidusõitja staatus. Hala ja hädakisa võiks olla lõppenud, tasub vaadata rahvaralli-sprindi asjade positiivsele käigule.
Eks seda esimest poolt(striitreissimine) saab tõsisemalt ka vaadatud, vähemalt minu poolt. 11 võistlust + test&tune day on igati piisav, et rullnokksel idiootsusel mitte osaleda. Kes mida tahab, on siis tema enda valida. Õnneks ei ole asi ainult minu otsustada, kuid eks see vägisi sedapidi kisub. Kammajaaad on liiga palju. Kui alakomitee on mingid reeglid kehtestanud, siis neid lihtsalt tuleb täita. Kõigil. Vastuvaidlematult. Ka korraldajatel.
edit:kirjakurat kallal:)
18.05.2004 at 13:41 Last edited 18.05.2004 at 13:43 by PlyVal64
IceUul
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Kas kuskil infi selle kohta kah on, et kes osalevad punktiarvestuses ja palju kellegil punkte on?
18.05.2004 at 13:54
partel
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Hei,

Teatan rõõmsalt, et publikulemmik Erkki Camaro Tartus ei osale, kuna kodanik Jaanus ütles, et Camaro ei vasta turvanõuetele..

Nii et siis selline lugu..

Pärtel


____________________________
_
18.05.2004 at 14:25
jaanus
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
partel:.....kuna kodanik Jaanus ütles, et Camaro ei vasta turvanõuetele..
Kas ma ikka ütlesin täpselt nii?
18.05.2004 at 14:35
diesel
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
heh, pärtlil emotsioonid keevad. ärge pange tähele. tegelt on nii, et puuriga tegeletakse aktiivselt ja probleem on teadvustatud juba ammu. tartu sõiduks siiski ilmselt veel valmis ei saa. aga jaanusel on ju igati õigus. seaduses on puurinõuded täiesti ühemõtteliselt kirjas.
18.05.2004 at 14:45
rustang
  
Moderator
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Point pole vast mitte Jaanuses vaid selles, et kas vastab nõuetele või ei vasta. Ja kui ei vasta, siis tuleb muuta kas autot või nõudeid ;)
18.05.2004 at 14:53
partel
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Jaanust ma ei süüdista..

Reeglid on reeglid, ja need kehtivad kõigile..

Aga lõpliku otsuse teeb siiski tehniline komisjon...


____________________________
_
18.05.2004 at 15:02
PlyVal64
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
partel: Aga lõpliku otsuse teeb siiski tehniline komisjon...
Tegelikult peaks olema veel selline tegelinski, kui turvavaatleja. Rallidel on selleks Eedo Raide.
Dragracing'us meil veel nii proffi ja sportlaskarjääri lõpetanut veel pole. Tehniline komisjon, see selleks, kui aus olla, siis koosneb ju kogu dragracingu seltskond totaalsetest diletantidest. Andrus endise sportlasena ja paar meest autondust õppinuna veel enam-vähem jagavad asja, ülejäänud oleme ju absoluutsed amatöörid, Pärtel k.a. Seega oleks päris paslik vähemalt esimene aasta paluda mõnel Soome proffil oma sõna sekka öelda. Eks see turvavärk on väga oluline, kuid raja olukorrast ja auto enda ehitusest sõltub vast rohkemgi, kui mingil hetkel turvapuurist. Mõnel rajal oleks turvapuuri vaja juba 14-sekundi autodel(too Pärnu tänavavõistlus või Speedest kanalis), suht siledatel lennuväljadel tõestu alla 11 sekundi sõitjatel;)
Nu ja siis on ju võimalus kaarega autoga 11,500 bracketit sõita:D
18.05.2004 at 15:17
partel
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
PlyVal64:
quote:
partel: Aga lõpliku otsuse teeb siiski tehniline komisjon...
Tegelikult peaks olema veel selline tegelinski, kui turvavaatleja. Rallidel on selleks Eedo Raide.
Dragracing'us meil veel nii proffi ja sportlaskarjääri lõpetanut veel pole. Tehniline komisjon, see selleks, kui aus olla, siis koosneb ju kogu dragracingu seltskond totaalsetest diletantidest. Andrus endise sportlasena ja paar meest autondust õppinuna veel enam-vähem jagavad asja, ülejäänud oleme ju absoluutsed amatöörid, Pärtel k.a. Seega oleks päris paslik vähemalt esimene aasta paluda mõnel Soome proffil oma sõna sekka öelda. Eks see turvavärk on väga oluline, kuid raja olukorrast ja auto enda ehitusest sõltub vast rohkemgi, kui mingil hetkel turvapuurist. Mõnel rajal oleks turvapuuri vaja juba 14-sekundi autodel(too Pärnu tänavavõistlus või Speedest kanalis), suht siledatel lennuväljadel tõestu alla 11 sekundi sõitjatel;)
Nu ja siis on ju võimalus kaarega autoga 11,500 bracketit sõita:D
Tehnilsele komisjonile mul pretensioone ei ole..

Kodanik Pärtel võib küll täielik turvadiletant olla, aga võib-olla ka mitte...

Kuna ma olen ise 10 sekundi aegu, üle 200 km/h kiirusega sõitnud, siis mulle ei pea põhjendama turvanõuete vajalikkust.

Top Fueli klassist turvavarustus pole mingi liialdus...

Eks Speedestil Lasnamäe kanalis on finishijoonel autol külg nii ees, et aja lööb kinni ukselink!!

Yeah!!!

Pärtel


____________________________
_
18.05.2004 at 15:40
Nuclear
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Huvitav, et miilisõidus, kus kiirused tunduvalt suuremad, ei nõuta puure ... Minu arvates nagu ohtlikumgi veel ?
18.05.2004 at 15:40
jyrki
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Tough situation, but if you have rules, you must obay them or they become meaningless. If you let one car drive although it doesn't fill the requirements, then you are in a very hard situation if you disallow the participating of the next one. I know this is tough for Erkki too, since making a full cage out of a rollbar isn't that easy, it would be easier to start without anything. But the performance of the cars should not have come as a surprise, actually the speeds were so good last year that even then it could have broken in to the 10's. And I'm pretty positive that it isn't going to slow down towards the autumn.

BTW, we had a guy many years ago that had a C3 corvette that would have needed a full cage. However, the guy was pretty big and there was no room in the vette for both the driver and the cage. So, he repainted the car after the race and told in the next one that it wasn't the same car, and he should be allowed to drive :D
18.05.2004 at 16:15
-fred-
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Mille järgi kindlaks tehakse, et sama auto on? Ega ometi mitte ainult värvi järgi, kui autol numbrit pole?
Kas reg numbri vahetusest piisab, et uue autona esineda?


edit: tehn reeglid: 9.11 Sõidukile peavad olema kinnitatud riiklikud registreerimismärgid.
Värvivahetusest ainult ei piisa siis.
18.05.2004 at 16:26 Last edited 18.05.2004 at 16:31 by -fred-
hents99
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
partel: Teatan rõõmsalt, et publikulemmik Erkki Camaro Tartus ei osale
osaleb siis ikka ???

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
19.05.2004 at 22:45
Nuclear
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Nuclear: Huvitav, et miilisõidus, kus kiirused tunduvalt suuremad, ei nõuta puure ... Minu arvates nagu ohtlikumgi veel ?


Kas keegi ei taha kommenteerida ?
Sry ma ei saa ju sellest aru ....
19.05.2004 at 23:52
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
mnjah...Erkkile pandi ka nüüd blokk peale ja Tartus ta selletõttu sõita ei saa. Pole ka Laurit. Krt. täiesti negatiivne. Õnneks pole mina peakorraldaja kuid tema nahas ei tahaks küll olla. Põhimõtteliseltsuurt klassi polegi. Loodame, et tuleb Foke ja ehk ka Greddy bömm muidu on asi nutune. Neid minipunnitajaid pole rahval just eriti põnev vaadata

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 08:40
devilc
Moderator
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Nuclear:Kas keegi ei taha kommenteerida ?
Sry ma ei saa ju sellest aru ....
Ei ole küll korraldaja, aga pakuks, et üks on täpsemalt reglementeeritud sport ja teine vähemformaalne autoüritus. Samamoodi ei nõuta turvavarustust OT üritustel, mis sest, et kiirused kurvilisel teel pea 170 km/h küünivad.
20.05.2004 at 09:20
diesel
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Nuclear:
quote:
Nuclear: Huvitav, et miilisõidus, kus kiirused tunduvalt suuremad, ei nõuta puure ... Minu arvates nagu ohtlikumgi veel ?
Kas keegi ei taha kommenteerida ?
Sry ma ei saa ju sellest aru ....
loe pealkirja siinsel teemal.
ja äkki siis taipad, et omc teemalised küsimused võiks postitada omc teemalisse foorumisse või mis veel kindlam, küsi korraldajatelt otse. samas, aru ma ei saa, kas tõesti on nii raske tehn. tingimused läbi lugeda.
edit: devilc juba jõudis :)
20.05.2004 at 09:22 Last edited 20.05.2004 at 09:23 by diesel
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Tartu võistluse täielik info:
http://www.bhra.ee/juhendid/juhend_raadi.doc
Lisaks:
Võistlejale osalemine 500.-, BHRA liikmele 400.-
Streetman klassis hind 25.- sõit
Pealtvaataja 25.-
Kes seekord tuleb võistlema, saab Nightrace`l sõita 300.- stardimaksuga
Kohal ka TV3, kes teeb pooletunnise saate. Hea võimalus hästi esineda ja sponsoritele silma jääda.
www.accuweather.com ennustab ka normaalset sõiduilma

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 09:28 Last edited 20.05.2004 at 12:04 by Olds
tqhq.ee foorum : Üritused : 16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.