register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Astro SS
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
On ehk näha ka YLOVOITKA ElCaminot juba rajal?
Autol peaks juba hääled sees olema.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
20.05.2004 at 09:31
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
See oleks ainult suur rõõm nii meile kui ka pealtvaatajatele. Kahjuks ei saa oma Chargerit bensupumba vea tõttu jooksma. Tekkis väike mõte seekord proovida kuigi seal veel palju järele vaja aidata.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 09:36
newton
 
Moderator
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Tartu võistluse täielik info:
http://www.dada.ee/kliendid/Charger/
Info seisneb neljakümnes pildis sinu kenast Chargerist? :D
20.05.2004 at 09:44
Astro SS
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Olds: See oleks ainult suur rõõm nii meile kui ka pealtvaatajatele. Kahjuks ei saa oma Chargerit bensupumba vea tõttu jooksma. Tekkis väike mõte seekord proovida kuigi seal veel palju järele vaja aidata.
Viga on ju lahendamisel ! ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
20.05.2004 at 09:46
anti
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
newton:
quote:
Tartu võistluse täielik info:
http://www.dada.ee/kliendid/Charger/
Info seisneb neljakümnes pildis sinu kenast Chargerist? :D
Mis sa Olds mässad ja eksitad inimesi :)
20.05.2004 at 09:51
Aspelund
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Neid pilte vaadates tekkis mul kohe küsimus, kui mõtekas on katta ära see osa radiaatorist, kus jahutusvedelik on kõige kuumem, numbrimärgiga?

Ruumi seal ju on veel vahel, aga õhuvoolu rikub see kardetavasti ära.

Asp
20.05.2004 at 10:20 Last edited 20.05.2004 at 10:22 by Aspelund
LaSa
 
Moderator
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Aspelund: Neid pilte vaadates tekkis mul kohe küsimus, kui mõtekas on katta ära see osa radiaatorist, kus jahutusvedelik on kõige kuumem, numbrimärgiga?
number on tõstetud tänaseks juba alla keskele. Sinna vörekülge kinnitasime numbri Tallinnas suvalise traadijupiga, et number vähemalt kuskil küljes oleks ikka...
20.05.2004 at 10:43
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
sorry....kohe parandan!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 12:02
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
viga parandatud. Suured vabandused minupoolt. Saatsin siin ühele inimesele piltide aadressi ja juu see aadress jäi niiöelda copy-paste`sse aktiivseks. Nii ta sinna sattuski.
OK, punastan nüüd natukene

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 12:05
PATS39
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Ommik,saab Tartu inimestest keegi Lõunakeskuse juures reklaami jagada?Olds haaras küll enamuse staffi kaasa kuid paras kogus ootab veel Eedenis teksapoes.
20.05.2004 at 12:57
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Pats- ma siis Lõunakeskuse parklasse ei jaga, küll aga mujale.
Ja mis puutub kogu kasti kaasa haaramises, siis jah...see naine, kes letitaga müüs ulatas mulle kastikese lahkelt:) Eelmine aasta jagasin koos paari tuttavaga umbes 2000 lehekest laiali ühe õhtuga nagu nalja. Ja oleks Sa näinud, mismoodi see linnas toimus:D Kergelt purjakil sõber istus Pontiac`i kõrvalistmel ja siis me sõitsime mööda linna, peatusime bussipeatustes ning mujal ja pakkusime möödaminejatele...fun`i sai palju:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 13:47 Last edited 20.05.2004 at 13:48 by Olds
ylovoitka
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Astro SS: On ehk näha ka YLOVOITKA ElCaminot juba rajal?
Autol peaks juba hääled sees olema.
Autol hääled sees, aga va karpa ja turvavööde probleem vajab lahendamsit. Mu masinal pole ju turvavöid (veel). Ilma nendeta aga ei tahaks võistlema minna ja ilmselt ei lasta ka. Täna proovin teist karpat, äkki hakkab sellega liikuma. Seega võistluse kohta ei luba midagi..
20.05.2004 at 13:48
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Püüa siiski tulla.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 14:34
foke
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Põhimõtteliselt olen selle võistluse enda jaoks broneerinud, paraku on ainuüksi camaro ja saateauto kohaletoomine bensiinikulu näol vähemalt 1500 kr ettevõtmine, lisaks starimaks, tiimiliikmete piletid, söök, majutus ja võistlusrehvide kulu (8000 kr paar - 10 võistlust).
See on loomulikult minu isiklik probleem ja ma ei püüa selle jutuga kellegi silmi avada, aga vahel kostub siit-sealt: Miks see või see vend ei viitsi/taha/saa tulla???
Teisalt mõistan täiesti korraldajaid, et neil niigi finantsraskusi ning ma ei taha n.ö. väljapressimisega tegeleda.

Ilmselt oleme jõudnud ala profesionaalsemaks muutmisega sinna faasi, kus võistlejate kulud on hüppeliselt kasvanud, samas sponsorlus veel taha pole tulnud. Selles valguses leian, et parima ürituse nimel peaks korraldajad sõitjatega koostööd tegema ja püüdma vaagida, kas ühe või teise atraktiivse auto kohaletoomine korraldajale lisapublikut (e. lisaraha) tooks. Vastavad kokkulepped peaks sündima juba enne võistluse aktiivse reklaami kampaaniat, kus siis oleks võimalik juba märkida publikumagnetid.

PS! ma ei pea antud hetkel sugugi ennast silmas. Püüan enda poolt teha kõik, et ma laupäeval Tartus stardiks, samas hetkel tundub, et sõitjate huvisid meie kiirendussarjas väga ei püüta väärtustada. (sellele viitab ka fakt, et olenemata makstud stardirahast ei ole mul tänaseni Pärnu võistluse finaalsõitude aegu.., olgugi, et olen selles osas 3 maili saatnud)

LP. Ctree, ma ootan endiselt, sooviksin infot, mis on aluseks auto seadistamisel ja eelduseks edaspidisteks ajaparandusteks:)
Tegelikult peaksin ma vist korraldajat pommitama, sest tema lubas ajavõtu, mis oli eelduseks, et võistlustele läksin...

Parimate soovidega, foke
20.05.2004 at 15:07
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
foke: Ilmselt oleme jõudnud ala profesionaalsemaks muutmisega sinna faasi, kus võistlejate kulud on hüppeliselt kasvanud, samas sponsorlus veel taha pole tulnud. Selles valguses leian, et parima ürituse nimel peaks korraldajad sõitjatega koostööd tegema ja püüdma vaagida, kas ühe või teise atraktiivse auto kohaletoomine korraldajale lisapublikut (e. lisaraha) tooks. Vastavad kokkulepped peaks sündima juba enne võistluse aktiivse reklaami kampaaniat, kus siis oleks võimalik juba märkida publikumagnetid.
Kahjuks nii see tundub olevat jah. Lauri ei saa tulla teatud põhjustel, Erkki ei saa tulla kuna BHRA nõuded ei luba jne.
Paljudel loomulikult rahaprobleemid. See on siiski veel hobi ja kas see üldse kunagi hakkab ka ennast vähemalt tasa tegema, seda ei oska küll öelda. Lisaks stardimaksule on nüüd ka litsentsimaks sõitjatele ja ega see mööda Eestit rändamine rahakotile lõbus ole jah. Saan täiesti aru võistlejate murest, eriti suuremate klasside sõitjate kuna sinna on siiski suuremaid investeeringuid tehtud ja kulutused ka suuremad.
Vähemasti korraldaja poolelt püüan/püüame edaspidi organiseerida kasvõi osadele koha, kus ööbida.
Parimat soovides, Georg


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.05.2004 at 15:30
smr
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Olds: Saan täiesti aru võistlejate murest, eriti suuremate klasside sõitjate kuna sinna on siiski suuremaid investeeringuid tehtud ja kulutused ka suuremad.
Siia ootaks nüüd Pärtli vastuväidet ;)
20.05.2004 at 15:32
ontu
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
OT
Lugesin Autolehe tagant, et on oodata Rock Race-ile ühe-sekundiga-sajani-autot,kui kindel see on
Vabandan kui väga loll küsimus tuli
21.05.2004 at 03:04
peep
 
Moderator
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
See on kindel aga räägiks asjast siis, kui koduleht valmis ja omaette teemas.

Mingi uue disainiga esileht sai hiljuti üles, avame 01.06.

www.rockrace.ee
21.05.2004 at 10:29 Last edited 21.05.2004 at 10:29 by peep (Moderator)
ylovoitka
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
I ain't goin'..
Holley karpaga minek puudub, nagu üks pütt oleks tagant ära. Eelmisel aastal liikus masin tunduvalt paremini. Tuleb karpat remontima hakata. Pole mõtet kuueteistkümneid sõitma minna.
21.05.2004 at 12:10
Olds
  
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
väga kahju:( Esimene etapp Tartus siis kahjuks ainult väikeklasside punnitamise tähe all

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
21.05.2004 at 12:59
Astro SS
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Praeguse seisuga on siis päris tõenäoline Chevy Van'iga (5,7) võita D klass!! :D

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
21.05.2004 at 13:23
5.0
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Astro SS: Praeguse seisuga on siis päris tõenäoline Chevy Van'iga (5,7) võita D klass!! :D
ära selle peale veel mürki võta
21.05.2004 at 13:28
tfr
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Astro SS: Praeguse seisuga on siis päris tõenäoline Chevy Van'iga (5,7) võita D klass!! :D
Väiksema autoga võib suuremas klassis ka sõita ju. Peaks minema oma 20-sekundi-Subaruga ja karika koju tooma. :D
21.05.2004 at 15:54
diesel
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
krt, ärge siin provotseerige midagi. vaat kui panen invakärul paagi täis ja ...
21.05.2004 at 15:58
PlyVal64
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
See "väike" auto peab ikka min.kaalu kah täis andma. Lisaks veel muid nõudmisi ja tegelikult: kui on klass, siis on klass. Abimootorid olgu ikka omas klassis. Autodele mõeldud D-klassi(mööndusega ka C) neil asja ei tohiks olla.
Priit@ei tahaks näha klasside solkimist ja meeldib India kastisüsteem. Kana ikka luigeks ei saa, kuigi värv võib ju sama olla...
21.05.2004 at 16:05
tqhq.ee foorum : Üritused : 16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.