register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
CoachMan
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
foke: Ilmselt oleme jõudnud ala profesionaalsemaks muutmisega sinna faasi, kus võistlejate kulud on hüppeliselt kasvanud, samas sponsorlus veel taha pole tulnud.

Professionaalseks muutumine ongi sponsorite tekke peamiseks eelduseks ja ei saa loota, et kõik toimuks korraga. Ka kiirendusvõistluste ja -võistlejate vastu on rahameeste ja - naiste huvi oluliselt suurenenud kuid praegusel ajal ollekse veel üsna ettevaatlikud ja äraootaval seisukohal. Tegelikult jälgitakse aga toimuvad vägagi tähelepanelikult nii et iga positiivne või negatiivne info jõuab kindlasti välja otsustajateni. Heaks näiteks siin on Pärnu võistlus, mille ebaedu peletas eemale ühe sponsori (kes ka siin topicus sellest rääkis) kuid kaudselt võib takistada palju suuremate rahade jõudmist kiirendusse kui sellisesse. Ala tulevik sõltub KÕIKIDEST sõitjatest ja korraldajatest ning hakata praegu kurtma selle üle et tulud (sponsorsummad) veel kulusid ei kata oleks mitte just kõige mõistlikum tegu. Pigem vastupidi - sponsorid leiavad su kergemini üles kui näitad piisavalt huvi enese aja (ja ka raha) investeerimise suhtes. Niisama kurtjaid, kes saadavad kirju "kui te mulle 100 000 annaksite siis ma sõidaks kõikidest kiiremini" ei hakka keegi kunagi toetama.

PS Arusaamatuste vältimiseks - jutt ei käi mitte mingil juhul tsiteeritud foorumi liikme kohta :) vaid olukorda kirjeldava lõigu kohta.

21.05.2004 at 16:22
CAYENNE1
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
kas keegi kuskillt oskaks pakkuda mingit umbkaudset tulijate listi??
21.05.2004 at 22:25
zeke
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Ehk teha vähem võistlusi aga selle eest korralikud. Miks teha 10 kehva kui saab taha 5 korraliku.

____________________________
MX-5, 116
21.05.2004 at 00:27
foke
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Näeme Tartus!
;)
22.05.2004 at 07:33
prr
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
prr&hannes ka ärkasid :p

raadile!

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
22.05.2004 at 11:25 Last edited 22.05.2004 at 11:25 by prr
max
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Õnnitlused foke'ile! :)

Ametlikku infot pole, aga kuuldu järgi sai finaalis reaktsiooniks 0,04 ja sellest piisas, et bemarilt esikoht võtta. ETd umbes 12.3 vs 12.6 (foke).
22.05.2004 at 18:47 Last edited 22.05.2004 at 18:49 by max
zeke
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Raadil siis käidud. Võistlus oli pehmelt öeldes igav. Osavõtjaid oli mingi 15 tk umbes. Võitis foke. Rahvast oli vähe ja seetõttu ei pidand burgeri sabas istuma kaua :). Rahvalemmik oli vist Skyline. Ameerika poolepealt midagi vaadata polnud (mõned erandid). Ja ma ei tea mida TV3 oma saates näitab. Üks on kindel sellise tasemega üritusi ei ole vaja. Isegi väikestes klassidas polnud midagi vaadata, sest seal ei olnudkki ju kedagi eriti.
EDIT: Tänud rustang'le kiivri eest.

____________________________
MX-5, 116
22.05.2004 at 18:48 Last edited 22.05.2004 at 19:10 by zeke
Jutulind
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
zeke:Üks on kindel sellise tasemega üritusi ei ole vaja. Isegi väikestes klassidas polnud midagi vaadata, sest seal ei olnudkki ju kedagi eriti.
Mis virised et osavõtjaid oli vähe ? Ise said hädavaevu streetman klassis sõidetud, kuigi Sinu masin oleks ka väikesesse klassi sobinud ... Ja üleüldse ... Vaata filmi "Jay and Silent Bob strike back", eriti selle filmi fiimast 15 minutit ja siis kommenteeri internetis edasi ;)

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
22.05.2004 at 19:46
CAYENNE1
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
ei ole tõesti miskit muutund...võib olla ainult saslõkk elavamaks...igal juhul noa ja hammastega sellest jagu ei saanud...mõningad pildid siiski sai tehtud..


www.pilt.ee/view/106449
22.05.2004 at 19:57
zeke
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Jutulind
quote:

Mis virised et osavõtjaid oli vähe ? Ise said hädavaevu streetman klassis sõidetud, kuigi Sinu masin oleks ka väikesesse klassi sobinud ...
Vabandust, et ma ei sündinud drag racerina. Jõulupuu tahab harjutamist. Ja enda masinaga ei võistelnud kuna iid igav on vahtida 16seki aegasid sõitavaid autosid(selle jaoks on striitreiss). Selles suhtes olen plyval'ga nõus, et kui ikka suuri autosid pole siis pole ka drag race'i.

____________________________
MX-5, 116
22.05.2004 at 20:00
Jutulind
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
zeke:Vabandust, et ma ei sündinud drag racerina. Jõulupuu tahab harjutamist. Ja enda masinaga ei võistelnud kuna iid igav on vahtida 16seki aegasid sõitavaid autosid(selle jaoks on striitreiss).
Ja mis on Sinu konkreetne ettepanek olukorra parandamiseks ? Keegi ei ole dragracerina sündinud aga kui see ongi kogu suhtumine et 16 sek on striitreiss ja alla 13 sek on dragrace, siis võime asja äkki järgnevaks 20-ks aastaks üldse kalevi alla panna ja taas tegelema hakata siis kui omad NHRA karikaid kodumaale tassima hakkavad ? Jah, loomulikult ei saa võrrelda tänast Raadit Alastaro ega isegi Speedestiga, kuid arvestada tuleb siiski ka sellega et meil on siiski asi alles lapsekingades. Ükskõik kust kandi pealt vaadata on meil siiski kasvõi Soomega võrreldes ~30 aastat vähem alaga tegeletud. Ja selle ca 4-6 aasta kohta on siin arengut olnud maa ja ilm.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
22.05.2004 at 20:20
zeke
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Minule tundub, et võistlusi on liiga palju. Vist 10 või rohkemgi parem teha vähem aga korralikud. Eestis on siiski ala veel hobi tasandil ja ei ole veel suuri sponsoreid taga ja omad piirid seab raha. Kõikidele võistlustele ei jätku hetkel autosid ja raha. Sellele viitas ka foke eelmisel lehel
quote:
Põhimõtteliselt olen selle võistluse enda jaoks broneerinud, paraku on ainuüksi camaro ja saateauto kohaletoomine bensiinikulu näol vähemalt 1500 kr ettevõtmine, lisaks starimaks, tiimiliikmete piletid, söök, majutus ja võistlusrehvide kulu (8000 kr paar - 10 võistlust).
See on loomulikult minu isiklik probleem ja ma ei püüa selle jutuga kellegi silmi avada, aga vahel kostub siit-sealt: Miks see või see vend ei viitsi/taha/saa tulla
Teisalt mõistan täiesti korraldajaid, et neil niigi finantsraskusi ning ma ei taha n.ö. väljapressimisega tegeleda.

Ilmselt oleme jõudnud ala profesionaalsemaks muutmisega sinna faasi, kus võistlejate kulud on hüppeliselt kasvanud, samas sponsorlus veel taha pole tulnud. Selles valguses leian, et parima ürituse nimel peaks korraldajad sõitjatega koostööd tegema ja püüdma vaagida, kas ühe või teise atraktiivse auto kohaletoomine korraldajale lisapublikut (e. lisaraha) tooks. Vastavad kokkulepped peaks sündima juba enne võistluse aktiivse reklaami kampaaniat, kus siis oleks võimalik juba märkida publikumagnetid.

PS! ma ei pea antud hetkel sugugi ennast silmas. Püüan enda poolt teha kõik, et ma laupäeval Tartus stardiks, samas hetkel tundub, et sõitjate huvisid meie kiirendussarjas väga ei püüta väärtustada. (sellele viitab ka fakt, et olenemata makstud stardirahast ei ole mul tänaseni Pärnu võistluse finaalsõitude aegu.., olgugi, et olen selles osas 3 maili saatnud)



____________________________
MX-5, 116
22.05.2004 at 20:41
orikas3
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Võistlus vastas ootustele. Kuna Eesti sellel alal lapse kingades. Oli ka väke pettumus, kohal ei olnud eesti kiiremad. ;) Muidugi arusaadavatel põhjustel. Sai ka tehtud mõned pildid , kahjuks video klippe tuli rohgem mida ei ole võimalik kuvada.
22.05.2004 at 21:15 Last edited 22.05.2004 at 23:17 by orikas3
Astro SS
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
to rustang: mis ET ajaks tuli ? ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
22.05.2004 at 21:33
zapi
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
minu arust peaks selgemalt olema vahe tehtud võistlusel ja "võistlusel" ,et ei oodatakski teiselt esimest ... mitte nagu praegu ,kus a la speedest ja pärnu küla võistlus samal pulgal ametliku staatuse järgi...Esimesi peaks eesti tingimustes olema 3-4 hooaja peale kokku , need siis oleks sellised "kindalt kohal" (suure rahvamassi, pika võistlejate riviga , meedias kajastamist leidvad ,sponsorite tähelepanu jne-jne)...,teised nii "küla" kui rohkem dragracendusest huvitatud inimestele ja võistlejatele ,kel "suurte" vahel on jalg sügelema hakanud või kel esimestele pole asja...ja see peaks enne kindlalt selgeks tehtud olema ,mis liiki mingi üritus on...
Lahendus oleks kas paar speedest nime kandvat võistlust juurde hooaega või need lisatavad miski teise kõva tekitava brändi all läbi viia ning siis ainult neile bhra-i arvestust pidada(no neil "teise klassi" võistlustel ju ei ole mõtekaski seda teha nagu hetkel) ,võivad ju väiksed miski oma arvestuse teha...
3-4 suurt üritust, lisaks miski 4-5-6 "külaüritust" ,ebamäärased streetraced ning pooleldi dragracindusega seotud OMC, american beauty jne üritused ning ongi kõigile piisavalt tegevust...

ning lapsekingades asi vast enam ei ole siiski...midagi noorukiea poole...oodatud/vaadatavaid võistlejaid on see hooaeg eesti kohta piisavalt , suured üritused normaalsed ,meedias käsitlemist leiab jne...
22.05.2004 at 22:19 Last edited 22.05.2004 at 22:35 by zapi
CoachMan
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
zeke: Raadil siis käidud. Võistlus oli pehmelt öeldes igav. Osavõtjaid oli mingi 15 tk umbes. Võitis foke. Rahvast oli vähe ja seetõttu ei pidand burgeri sabas istuma kaua :). Rahvalemmik oli vist Skyline. Ameerika poolepealt midagi vaadata polnud (mõned erandid). Ja ma ei tea mida TV3 oma saates näitab.

Vot sellest ma aru ei saa kuidas niivõrd suur osa võistlejatest jättis kasutamata suurepärase võimaluse ennast teles reklaamida. Ja kuidas nende sõitjate sponsorid sellega lepivad? Reeglina on sponsorlepingutes sees ka kohustus võistlejale teatud võistlustel osaleda, huvitav kuidas see Raadi üritus nüüd maha magati. See et saade tuleb oli juba ennegi teada ning ka see, et see on eetris superheadel aegadel. Vähene osavõtjate arv tegi silma paismise eriti lihtsaks ja ma arvan et näiteks Foke´l, Hannesel ja Eerol on tulevikus tunduvalt lihtsam endale toetajaid leida taskus kassett saatega nende sõitudest koos intervjuude, kommentaaride ja muuga. Igatahes olen ma kindel, et need võistlejad , kes kohale tulid, ei pea seda kahetsema.

Üritus iseenesest kulges üsna sujuvalt vaatamata mõnele ämbritäiele vihmaveele, mis vahepeal taevast alla kukkus. Oma osa oli siin muidugi ka väheses võistlejate arvus aga tundub, et kõik süsteemid on hakanud toimima ning lapsekingade asemele võiks Eesti kiirendusele varsti juba nooruki botased jalga tõmmata :)

See, et tulevikus võistluste arv hooaja jooksul väiksemaks jääb on siililegi selge. Kes püsima jääb ja kes kotid kokku pakib sõltub tegelikult sellest hooajast. Ning samuti ka see, kas kiirendamine saab olema rohkem sport või rohkem show. Ehk siis ühest telesaatest laenatud sõnadega: "Valik on sinu..." :hat
22.05.2004 at 22:39
zapi
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
CoachMan: ja ma arvan et näiteks Foke´l, Hannesel ja Eerol on
millega kiireaudi seekord sõitis,ei paistunud kusagilt piltidelt ennem arvatud ur-i ega laenatud "tibu" ning mis aja ta sõitis ?
22.05.2004 at 23:01
CoachMan
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
zapi: millega kiireaudi seekord sõitis,ei paistunud kusagilt piltidelt ennem arvatud ur-i ega laenatud "tibu" ning mis aja ta sõitis ?

Sõitis mingi AUDI 100 quattroga (2.2 turbo vist), mida ta ise hellitavalt "ajutiseks lahenduseks" nimetas. Mälu järgi kõrgeid 12-kümneid aga võin ka eksida.
22.05.2004 at 23:11
prr
 
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
CoachMan:
quote:
zapi: millega kiireaudi seekord sõitis,ei paistunud kusagilt piltidelt ennem arvatud ur-i ega laenatud "tibu" ning mis aja ta sõitis ?

Sõitis mingi AUDI 100 quattroga (2.2 turbo vist), mida ta ise hellitavalt "ajutiseks lahenduseks" nimetas. Mälu järgi kõrgeid 12-kümneid aga võin ka eksida.
jumala puusse panid.

Audi 200 2.2T quattro

ajad ca 13.5 tuuris.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
22.05.2004 at 23:55 Last edited 22.05.2004 at 23:56 by prr
Jutulind
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
CoachMan: See, et tulevikus võistluste arv hooaja jooksul väiksemaks jääb on siililegi selge. Kes püsima jääb ja kes kotid kokku pakib sõltub tegelikult sellest hooajast. Ning samuti ka see, kas kiirendamine saab olema rohkem sport või rohkem show. Ehk siis ühest telesaatest laenatud sõnadega: "Valik on sinu..." :hat
Nää, esimene post siin teemas millega pea 100% nõus olen. Edasine tekst ei käi Raadi kohta, kuna seal võis korraldajaga suhtkoht rahul olla.Usun et edaspidi on mitu asja mis hakkavad piirama Väga Kehvalt Korraldatud kiirendusvõistluste läbiviimist -
1. - publik
2. - BHRA ehk alakomitee kui selline.
3. - ajavõtt.
Minul, kui nii ajavõtuteami kui ka BHRA liikmel on hakanud tõsine kopp ette ette saama korraldajatest, kes arvavad, et ajavõtuteam peabki nende eest võistlust korraldama - st. alates turvameeste suunamisest lõpetades burnoudi vee hankimisega. Ma leian ( see minu isiklik arvamus. Ei võta sõna BHRA ega "CTree" nimel ) et korraldaja võiks ka paar asja omale selgeks teha enne võistluse korraldamist -
1. - Turvade paikaseadmine ja turvalisuse eest hoolitsemine on ainult korraldaja rida. Üldjuhenid ja rajaskeemid võib BHRA teha, kuid nende täitmise jälgimine konkreetsel üritusel on ainult ja ainult korraldaja asi.
2. - Meie võtame aega ja nõustame ürituse läbiviimise kohalt. Meie ei määra seda, mil algavad ajasõidud kui mingi viivitus tekib(vihm, lumi, maavärin, tehniline probleem ). Me võime teada anda ca 15 min. täpsusega kaua võtab mingi tehnilise probleemi lahendamine, kuid meie siiski ürituse ajakava üle ei otsusta.
3. - Me ei tule, kaasas 200 liitrit burnoudi vett mida võistlejatele jagada. See on korraldaja mure.
4. - Meie asi ei ol üritusele reklaami tegemine. Ka seda peaks korraldaja tegema.
5. - Me ei saa oma bussi toiteallikate pealt elada just kuigi kaua. Alatasa on probleeme ERALDI toiteallika ( ainult meie jaoks mõeldud generaatori ) hankimise, elus hoidmise ja söötmisega.
6. - Infopunkti ei pea samuti meie looma. Ka see peaks olema korraldaja mure. Kogu info aegade kohta kiirgame me niikuinii üle WiFi laiali.

Sellised mõtted/märkused on tekkinud lihtsalt viimase paari aasta korraldusi vaadates. Vahel tekib tunne et korraldaja on palganud 2,5 turvameest ja rentinud aiad ning ootab et meie tooks publiku ja teeks ülejäänud töö. Siinkohal tänud Aivole, kes Speedesti proffesionaalsel tasemel teeb ja meilt selliseid asju ei oota. Kui me kõik ei oleks vabatahtlikult selle alaga toimetamise peal ja loodaks ratsa rikkaks saada, siis ma usun et oma kogemuste põhjal saaks pea igaüks ajavõuteamist/BHRA tegelastest korraldamisega paremini hakkama kui enamik korraldajaid.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
23.05.2004 at 03:24 Last edited 23.05.2004 at 03:25 by Jutulind
peep
 
Moderator
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Lugedes postitusi siin ja sr.org foorumites tundub, et enamikel inimestel pole aimugi, et võistluseid ei korralda mitte ajavõtuteam või BHRA, vaid erinevad äri- või mittetulundusühingud.

On isegi kodanikke, kes arvavad, et kiirendusvõistluseid ja sellega seonduvat (reeglid, klassid, litsens, pileti hind) korraldab ja juhib müstifikatsioon koondnimetusega "tqhq" ja kõiges mis neile ei meeldi, on süüdi tqhq foorumis registreerunud isikud, v.a. nemad ise.:D

Mis kokkuvõttest tähendab, et korraldajad võiksid vähem häbelikud olla ja oma nime rohkem publikule teadvustada. Tõsi siis saab jamade korral kriitikat kuulda enda aadressil aga samas ilma enesereklamita ei saa te kunagi ka seda positiivset efekti, mis tekib, kui asi hästi õnnestu.
23.05.2004 at 08:12
MechanicLady
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Olen Peebuga 100% nõus. Kritiseerijaid leidub alati, kuid eks üritage ise midagi sellist korraldada. Edu korraldajatele ja loodan, et iga etapp läheb järjest paremaks.
23.05.2004 at 10:48
urmas
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
Jutulind: Minul, kui nii ajavõtuteami kui ka BHRA liikmel on hakanud tõsine kopp ette ette saama korraldajatest, kes arvavad ...
Minul, kui vaatajal on juba ammu kopp ees sellest avalikust kismast ja kriitikast, mida ajavõtutiim ja BHRA ühes isikus korraldajate ja rajaomanike suunas lendu on lasknud. Ikka ja jälle peab imestama et mehed samale rehale astuvad. Saete oksa, millel ise istute.
23.05.2004 at 11:43
Jutulind
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
quote:
urmas: Ikka ja jälle peab imestama et mehed samale rehale astuvad. Saete oksa, millel ise istute.
Nonii - mida me tegema peame ? Kui miski per**e läheb on süüdi küll CTree, küll BHRA. See et kunagi ka korraldaja kas kohapeal või hiljem piki pead saaks ja vastutaks oma korraldatud ürituse eest või kuidagigi reageeriks kriitikale on ju palju oodatud. Siinkohal olen Peebu postiga nõus. Ja avalikult kritiseerin seepärast et IGA KURADI KORD on meil stampjamad.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
23.05.2004 at 14:05
Ets
16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?
Urmas, hetkeolukord on selline, et BHRA varustab erinevate organiseerijate poolt korraldatavaid kiirendlusvõistlusi professionaalse ajavõtutiimiga. Selle tiimi ülesandeks konkreetse ürituse raames on asjakohane info kogumine (loe: ajavõtt), selle levitamine ja töötlemine (loe: elliminaatorite koostamine) ja seda kõike peab tegema vastavuses nii FIA reeglitega kui ka aastakümneid mujal maailmas välja kujunenud HEADE dragracing show elementidega. Ajavõtutiimi liikmed on seda tööd teinud aastaid vabatahtlikult, omamata eesmärki ratsa rikkaks saada! Kasumit HEA ÜRITUSE pealt peab teenima korraldaja!
See mis toimub VÄLJASPOOL võistlusrada (kaasa arvatud vesi burnout`i alas + tehniline komisjon jne.) EI OLE ajavõtutiimi ülesanne.
Ajavõtutiimi arvustamine tuleneb sellest, et 1) tegemist on rahvale kõige nähtavamal olevate isikutega, keda kritiseerida saaks (reeglina jookseb stardi- ja boksialas ringi ka keegi korraldajatest, kuid neid publik ei tunne/ei näe). 2) kuna tegemist on eesti oludes pikaajalise kogemusega inimestega, siis eeldatakse, et "küll nemad teavad ja küll nemad oskavad." Jah teavad ja oskavad küll aga neil on OMA töö mida teha ja rajal jooksvad või tribüünidel kaklevad lambad ei kuulu siiski ajavõtutiimi tegevusvaldkonda.
Aga üldiselt on hea näha, et aasta aastalt on nii võistlejad (Tartus siis ka streetman klassis osalejad) kui ka suur osa pealtvaatajatest muutunud olude suhtes teadlikumaks ja distsiplineeritumaks. Nagu eelpool mainitud oleme soomest/rootsist dragracingus maas oma 30 aastat. Minna on veel väga pikk tee. Tahaks uskuda, et minu silmad näevad veel Maarjamaa pinnal ühtegi sellist üritust, mis Alastaros juuli esimesel nädalavahetusel jälle tulekul;)
Ja veel, FHRA praegused tegijad on meie seltskonnast 20-30 aastat vanemad kännud! Kas see mitte ei olegi otsene vihje?;)
Edit: Assisteerisin Kaljut tehnilises komisjonis! Vähemalt 5 autot saatsime eemale tänu lahtisele akule. Ponnistusi tehes ja insenerimõtte eredamaid killukesi kasutusele võttes (loe: hunnikute viisi teipi, nipukaid + mõned šašlõkivardad jne.) prooviti ikkagi tehnilisest läbi pääseda ja paljudel see ka õnnestus! A mis mind imestama paneb on potentsiaalsete osalejate müstiline kirjaoskamatus!!! See on ju kõik BHRA lehel üleval, mida on vaja teha, et auto oleks stripikõlblik! ÕPPIGE LUGEMA, kodanikud!
23.05.2004 at 14:50 Last edited 23.05.2004 at 14:56 by Ets
tqhq.ee foorum : Üritused : 16.05 ja 22.05 Pärnu ja Tartu kiirendused, mida oodata?   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.