register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2005   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
Themes
Rock Race 2005
loen ja mõtlen:
Tuuakse igasuguseid huvitavaid näiteid soomest, ameerikast ja mujalt, st kuidas asjad nagu käima peaks .
Eeskuju on muljetavaldav, aga ....
Kas nemad tegid sarnase hüppe, et ellimineerisid väiksed ja väetid kohe ära ?
Rahval on huvitav tõesti jälgida monstreid nö, aga kas meil on neid piisavalt pakkuda ?
Aastast aastasse, kas pole ka huvitav (autospordi huvilistel siis, mitte pühapäeva grillijatel) ka auto ja juhi arengut ja edasipürgimissoovi jälgida ?
Siinkohal vaatan, et 12-14 seki pereautod on igavad, väiksed "putukad" on igavad, AUTOSI on ainult 4-5, aga juba tahame saada tegijateks ? Kui lähtuda nüüd sellest, mis rahvas tahab, siis kas meil on piisavalt vahendeid, et seda ka pakkuda ?
5 kodumaist autot + mõni soome auto, kes tegelikult justkui treening päevana seda asja siin õlle kõrvalt korraldavad ?
Kurb et see ala siis sedaviisi püsti pannakse ...
Kas mitte iga asi ei tule ennem lõppresultaadi saamiseks ka läbi elada ?

Vabandust, et palju küsimusi, lihtsalt seda teemat lugedes tekkisid ..
12.11.2004 at 12:56
Olds
  
Rock Race 2005
quote:
Lembit:Lauri soolosõidu ajalt eliminaatoris (BO ja nitro purge ja muu ettevalmistav tegevus): "No mida see jobu seal poosetab?! Sõitku juba ära, saab võistlusega edasi minna"
No andeksi- midagi nii jaburat pole ma veel kuulnud...kui starti tuleb Eestis, momendil vaieldamatu meister, siis tavaliselt rahvas vaatab pikkisilmi- kas tuleb rekord aeg või kas lendab nüüd midagi õhku vm. Antud juhul pidi tegemist olema vist küll pesuehtsate rullnokkadega. No see pole normaalne kui starti tuleb Eesti võimsaim dragmasin, tehes stardis vajalikke toiminguid, mitte poosetamist...ja arvan, et sellist lauset kuuleb kogu rahva hulgapealt võibolla healjuhul....jään vastuse võlgu aga kindlasti väääga vähe.
See polnud nüüd küll mingi õige asi, sellist idiootliku paari inimese suust kostunud lauset siia vastuväiteks tuua.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
12.11.2004 at 13:52 Last edited 12.11.2004 at 13:53 by Olds
Andrus BHRA
 
Rock Race 2005
Kõigepealt - USA raud versus EUJPN vaidlusteema ON edasiviiv jõud ja on väga hea, et seda arutatakse. Olen ise erinevaid USA-raudasid omanud nüüdseks juba 14 aastat . Aga samas pean ütlema, et mulle isiklikult meeldivad väga need föönidega preparaadid! Tõsi- esiveoline ei ole klassikaline dragiauto ja Kaimo Civic oli esimene esiveoline, mis võistles Alastaros! Aga rahvale meeldis.:) Ja Kaimo auto on praegusel hetkel vaildamatult suurimat lõppkiirust näidanud. See preparaat oleks kõva konkurent kui pidamist saaks. Usun, et järgmisel hooajal saame kõvasti sel teemal rääkida! Ja kas mitte pole Civic väike ja väeti nende suurte USA- raudade kõrval? Kõik on ikka igaühe enda suhtumises kinni. Tean, et väikse kubatuuriga väike auto on VÕIMALIK ehitada väga kiireks. Kes sellele vastu vaidleb on lihtsalt .... ! Keegi pole ju kedagi ära ellimineerinud, lihtsalt Eesti Meistritiitlile võistlemise pärast on muudetud klasse- ehk toodud neid rahvusvahelistele lähemale. Mõistagi toob see kaasa vajaduse oma tehnikat täiendada - kui soovitakse võita. Ja see ongi ala arendamine. Ja õlle kõrvalt ei korralda need soomlased siin enam midagi. Võetakse asja päris tõsiselt, sest konkurents tiheneb ja meie preparaadid on juba suhteliselt kiired. Tasub stardis näpukas teha ja ongi teine läind, enam ei püüa. FHRA-s visatakse juba nalja, et ärge neid enam õpetage, muidu - kohta katsomme perävaloja !

Themes, ega Sina vist sõitja ei ole ju ? Ja kuidas jälgiksid sõitja ja auto arengut, kui pole loodud selleks võimalusi? Või siis millal oleks õige midagi muuta?;)
Isiklikult on jäänud mulje,et tõsistele sõitjatele muudatused ei ole tekitanud mingeid probleeme ja arusaamatusi. Seda enam ei saa aru, miks pealtvaatajad niipalju protesteerivad?

Jõudu kõigile, kes oma tehnikat arendavad ja uueks hooajaks valmistuvad!

Alakomitee esimees
Andrus Mõsovski
12.11.2004 at 16:42
Motorsport
Rock Race 2005
Mitte et tahaks vaielda vaid kas see rahvusvahelisele lähemale meie väikesele Eestile natuke üle jõu ei käi?
Täna on ennast tõestanud igasugune rahvasport (rahvarallid, sprindid jt.) - mis seisus nö. Eesti tipp on: igameherallidel piiratakse osalejatearvu - tipus aga piiratakse osalemist sest raha ei jätku...

Arvan lihtsalt et vale on hakata ala arendama lähtudes täna olevatest mõnest kiirest autost (lauri, erki jt.) - nemad on juba nii kõbusad tegijad et arenevad ka vabalt ilma bhara toeta - pigem on bhara-l neid vaja.
Arvan et ka dragracingul tuleb kõik "kooliklassid" ennem läbi käia ja siis hakata mujalt maailmast tükki hammustama.

Päris nii ei saa et hakkad kohe tahtma seda mis Soomes on - muide palju Soomel staazi on?? (võrreldes Eestiga)

Iga ala on arenenud step by step - kuigi tundub et oleme võimelised kiirelt arenema siis see on ilmselt ikkagi visuaalne ja inimesed ei hakka ideest kinni nii kiirelt kui promootor ette kujutab ja sellest tulenevalt tekkib heal juhul 1 v. 2 uut võistlejat, kes asja täie tõsidusega ette võtavad-seda on vähe.

Tuleks need streetracerid ohjesse saada ja pakkuda neile feelingut et nad ongi kõvad tegijad - aga seda ainult selleks ettenähtud kohas - võistlusel näiteks.
Kui kõik need racerid kokku lugeda (regada) on see arv kindlasti päris suur ja kui see kogus kõik rajale saada ja nende tegusi ohjeldada ( võisltused parklates vms.) siis tulemus oleks ilmselt nii hea et võiks rääkida alast kus kõige enam osalejaid/harrastajaid -mis kindlasti kahjuks ei tule ning mine tea äkki mõni "varakam issi" paneb ka bhrale õla alla - et noortele võsukestele turvalist tegutsemist tagada...
12.11.2004 at 17:15
Andrus BHRA
 
Rock Race 2005
Lp.Motorsport!
Ei maksa rääkida kui teadja, kui ei tea midagi! Oma nn. nimega viid lihtsalt inimesi segadusse. Ja Sinu poolt tehtud "alaaredused" kardispordis ? Palun arenda seal edasi!
Mis puutub streetracereid, siis miks arvad,et midagi selles suunas ei tehta? Ennem kui võtad sõna siin foorumis, võiksid kontakteeruda ja küsida. Või on telefoni number kadund?
Üldiselt plähmerdaks edasi vaba teema all.:)
12.11.2004 at 18:07
Motorsport
Rock Race 2005
Andrus! ära tunne ennast häirituna, ma arvan et igal võib olla oma arvamus ja a´la maitse üle vaidlemine on mõttetu.
Kui õige või vale mu jutt on otsustab iga inimene ise (ma ei väidagi et ma asju õieti teen - avaldasin vaid arvamust).

Kui mu arvamus sinu meelest täiesti mõttelage oli siis pole ju hullu - keegi ei sunni sind sellega arvestama.

Kardispordi kohta nii palju et otseselt ala arendamisega tegeleb Eesti kardiliit - kui midagi selle arengu koht on öelda siis ma arvan et sind kuulatakse hea meelega!!

Ehk piinab siin mõte sellest et USA raua omanikud on nö. omaette rahvus ja ülejäänud kõik on idioodid - selle leiab kinnitust alates siit foorumist lõpetades mõne autoajakirjaga?
12.11.2004 at 18:26
Tann112
Rock Race 2005
rock racil ja american beauty car showl oleks soov näha seda soomlase mosset, et kui palju hobuseid ta seal nüüd on välja pigistanud ja oleks ka vaheldus teiste ameeriklaste seas.....
12.11.2004 at 22:08
anti
 
Rock Race 2005
quote:
Tann112: rock racil ja american beauty car showl oleks soov näha seda soomlase mosset, et kui palju hobuseid ta seal nüüd on välja pigistanud ja oleks ka vaheldus teiste ameeriklaste seas.....
Eee.
12.11.2004 at 22:22 Last edited 12.11.2004 at 22:23 by anti
MorzokMan
 
Rock Race 2005
Mina kui pealtvaataja: Huvitav on ka pesupulbri Corsa ja kaubalift Omega.. Need tekitavad kihelevad näpud, et äkki peaks kaa midagi kokku susserdama ja tulema... Jutu point niisiis: LAuri ja Erkki tunduvad nii kauged... aga need tavamasinad toovad selle ala massidele lähemale, tuues uusi tegijaid/autosid radadele.. (ma usun, et see on positiivne nähe, kui tuleb uut tehnikat?)'

edit: Kõik algabki tavaliselt näpu andmisest...

____________________________
Alfa Romeo 33 91`
13.11.2004 at 18:02 Last edited 13.11.2004 at 18:04 by MorzokMan
Nitroracer
Rock Race 2005
Mulle kui pealtvaatajale meelidib näha kiiret usa rauda (eriti Erkki ja Lauri camarod + soome ässad)ja tonniste bikede 10 sekundi sõite + vb mõni tõsine Supra või Porche, et ka turbo imelist häält kuulda. Igast sierrasid, golfe jms igavaid autosid vaataks kiirendamas nii vähe kui võimalik, see ei paku mingit pinget, teevad rõvedat häält ja näevad koledad välja! RR2004 tõmbas ligi just nende võimsate usakate eriti suure konsentratsiooni tõttu, samuti nägi esmakordselt (vähemalt minu jaoks) Eestimaa pinnal 2000hp autot ja 1000hp dragsterit! - seda lihtsalt pidi vaatama tulema! Tuuningu näitus oli ka väga bro! Et RR2005 vähemalt sama populaarne tuleks, peaks ju jälle midagi seninägematut pakkuma, aga veel võimsamad dragsterid ei suuda libedal rajal oma potensiaali näidata. Järelikult tuleks millelegi muule mõelda. Kuna Monsterit nagu öeldi ei saa, siis äkki saab mõne tsiklitega trikitajate trupi ja nendetarvis mõned pirakad trampliinid orgunnida? Või äkki power pullerite demovõistlus? Mõned "hüppavad" low riderid võiks olla, miks mitte ka paar oskajat driftijat oma oskusi näitamas! Ühesõnaga midagi uut, mis adrenaliini tekitaks!
13.11.2004 at 23:36
GSXR1000
Rock Race 2005
Huvitav diskusioon teil siin! Tulles tagasi teema juurde:kes või mis võiks olla järgmise RR tõmbe number? Kuna monster truckid ja top fuelid on kätte saamatud siis Soomest üks korralik kiire lumesaani kohale orgunnimine vist nii raske pole. Teadmiseks,et üks kiire drag saan teeb tuule alla nii mõnelegi kiirele bikele ja autole! Mõni pilt kah:
http://www.motorphoto.com/picture/Dragracing1/06.jpg
http://www.motorphoto.com/picture/Dragracing1/snowmobile.jpg
Edu korraldamisel!
15.11.2004 at 11:01
priidik
 
Rock Race 2005
quote:
GSXR1000: Huvitav diskusioon teil siin! Tulles tagasi teema juurde:kes või mis võiks olla järgmise RR tõmbe number? Kuna monster truckid ja top fuelid on kätte saamatud siis Soomest üks korralik kiire lumesaani kohale orgunnimine vist nii raske pole. Teadmiseks,et üks kiire drag saan teeb tuule alla nii mõnelegi kiirele bikele ja autole! Mõni pilt kah:
http://www.motorphoto.com/picture/Dragracing1/06.jpg
http://www.motorphoto.com/picture/Dragracing1/snowmobile.jpg
Edu korraldamisel!


Täiesti kreisi riistapuu!!!
15.11.2004 at 12:54
foke
 
Rock Race 2005
need panid 9-said
15.11.2004 at 14:06
urmas
Rock Race 2005
quote:
foke: need panid 9-said
Ma olen korra vihmase ilmaga sattunud Alastarosse, kus motokelk sõitis päeva parima aja (10+ sek). CD klassi tagaveolisi siis rajale ei lastudki. Sõitsid AB klassi autod ja mingid neliveolised. Muideks sama võistluse teist aega näitas jalutu invaliidi poolt juhitud inva-tunnustega neliveoline audi.
15.11.2004 at 14:22
Max3,0
 
Rock Race 2005
quote:
Ehk piinab siin mõte sellest et USA raua omanikud on nö. omaette rahvus ja ülejäänud kõik on idioodid - selle leiab kinnitust alates siit foorumist lõpetades mõne autoajakirjaga?


....Just see on see suhtumine mida mina kui usa raua omanik (kell tänaseks peres juba mitu usa rauda on +xj6+kia :) ) ei tahaks näha tekkimas minu suunal teiste inimeste poolt kes euro või japsiga sõidavad.....ehk siis tulles teemasse võtaks ikka need kiiremat sorti eurod ja japsid ka sinna RR-ile viisakalt vastu ,sest mina isiklikult küll ei soovi näha suhtumist ,kus usa raua omanikku hakkab rahvas nägema kui õlle kaanivat ülbikut ,kes igale esimesel võimalusel euro ja japsi mehele kapoti peale tahab sittuda ja ennast ülimaks peab ,sest temal on paksem plekk või rohkem kuuptolle !!!

...ehk siis minul ei oleks küll selle vastu midagi ,kui RR-il usa raua kõrval ka euro ja japsi kiiremaid näeb....ja tunneb ehk nainegi natuke enam huvi rajale vaadata kui südamelähedast audit kiirendamas näeb....

ehk siis rohkem dolerantsust ja ärme lange ise rullnokkade tasemele oma üleoleva mölisemisega....LÕPPUKS LOEB DRAGIL IKKA SEE KES RAJAL KIIREM ON TEHKU TA SEDA VASTAVALT REEGLITELE KUIDAS IGANES !!!

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
15.11.2004 at 21:38 Last edited 16.11.2004 at 12:14 by Max3,0
Stealth
 
Rock Race 2005
quote:
Max3,0:
quote:
Ehk piinab siin mõte sellest et USA raua omanikud on nö. omaette rahvus ja ülejäänud kõik on idioodid - selle leiab kinnitust alates siit foorumist lõpetades mõne autoajakirjaga?


....Just see on see suhtumine mida mina kui usa raua omanik (kell tänaseks peres juba mitu usa rauda on +xj6+kia :) ) ei tahaks näha tekkimas minu suunal teiste inimeste poolt kes euro või japsiga sõidavad.....ehk siis tulles teemasse võtaks ikka need kiiremat sorti eurod ja japsid ka sinna RR-ile viisakalt vastu ,sest mina isiklikult küll ei soovi näha suhtumist ,kus usa raua omanikku hakkab rahvas nägema kui õlle kaanivat ülbikut ,kes igale esimesel võimalusel euro ja japsi mehele kapoti peale tahab sittuda ja ennast ülimaks peab ,sest temal on paksem plekk või rohkem kuuptolle !!!

...ehk siis minul ei oleks küll selle vastu midagi ,kui RR-il usa raua kõrval ka euro ja japsi kiiremaid näeb....ja tunneb ehk nainegi natuke enam huvi rajale vaadata kui südamelähedast audit kiirendamas näeb....

ehk siis rohkem dolerantsust ja ärme lange ise rullnokkade tasemele oma üleoleva mölisemisega....LÕPPUKS LOEB DRAGIL IKKA SEE KES RAJAL KIIREM ON TEHKU TA SEDA VASTAVALT REEGLITELE KUIDAS IGANES !!!


No aga kui nüüd võtta viimase lause järgi seda tegevust , siis miks ka mitte,nagu siin eespool juttu tuli: Panna kõrvuti esialgu ntx mõni 2 liitriste klassist "järeleaidatud Honda" vastakuti mõne Lynx vms. mootorsaaniga :P
Neid grazysid tüüpe siin eestimaa pinna peale oleks vast küll ja küll,kes sooviksid oma mootorsaaniga auto või tsikli vastu võidu sõita.

Seda kasvõi sõitude vaheajal,kui kokkuvõtteid tehakse.

On rahval kah natuke elamust mõneks ajaks.

Või siis kaks mootorsaani omavahel.
Natuke põnevam ikka kui ntx täis paagiga tuletõrjeautosid "kiirendamas" näha. :P
17.11.2004 at 22:11
Max3,0
 
Rock Race 2005
to stealth: on peres ka selline asi nagu mootorkelk olemas (yamaha550sport-nats näpitud :rolleyes ) ja arvan ,et 2,0l hondast jääks seal väheks. (üks korralik pöidla vajutus ja toimub VÄGAJULM KIIRENDUS kuni 150km/h - seda siis lumel...asvaldil rullsuuskadega-MNJAA...ehk siis ei ole selle pisut aidatud 2,0 hondaga seal küll miskit teha)

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
18.11.2004 at 12:50 Last edited 18.11.2004 at 13:37 by Max3,0
Stealth
 
Rock Race 2005
quote:
Max3,0: to stealth: on peres ka selline asi nagu mootorkelk olemas (yamaha550sport-nats näpitud :rolleyes ) ja arvan ,et 2,0l hondast jääks seal väheks. (üks korralik pöidla vajutus ja toimub VÄGAJULM KIIRENDUS kuni 150km/h - seda siis lumel...asvaldil rullsuuskadega-MNJAA...ehk siis ei ole selle pisut aidatud 2,0 hondaga seal küll miskit teha)

Nagu sinu jutust selgub et sa oleks küll käpp oma kelguga rajale minema,kui keegi teine ka kelgu või tsikli joonele ajab ? :p
Krt, et ise nii rikas pole et mõnda "sujuvalt" libisevat kelku ei oma :-/
Muidu käiks ammu mõnele organiseerijale pinda et ise ka, oma "berzunaalze Salvokaga" järgmisel RockRace-il joonele saaks minna ja "soud" rahvale teha :p

Seda ma olen juba hobi korras tunda saanud,milleks need aparaatozed lume peal võimelised on ja seda enam ma utsitangi seda ideed tagant- mootorsaanidega RockRace-ile ;)

Deviisi all ntx: " Ega tali taeva jää" või siis "Varsti päkapikud piiluvad juba" :p

Algul see võib osale rahvamassile kentsakas tunduda või mis iganes.
Tehakse umbes sellised :-/ või ??? näod pähe aga ma arvan et nii mõnigi (kasvõi tsikliomanik) on pärast tabelist kelkude kiirendusaegasid vaadates omandanud kas sellise :uhoh või isegi &( näo .

Sry et siin "lõustatamiseks" läks aga ise ka pooldan seda et järgmise aasta üritus võimalikult mitmekesisem oleks :)
Seepärast ka igatsugu sorti mõtted avalduvad - paratamatult koos miimikaga :p
19.11.2004 at 21:27
Taavi
Rock Race 2005
Selle rootslase võiks kohale kutsuda: http://www.supramannen-racing.com/
07.12.2004 at 17:18
zapi
Rock Race 2005
Lisaks sellele suprale on King of europe üritusel on teinegi väga huvitav asi registreerunud...
on see kellegi näpuviga, kellegi ebareaalne plaan/unistus järgmiseks hooajaks või ongi Leedus 1198bhp-line Pontiac Fiero ?
Sealt üllatusi ennegi tulnud ja raha kah tundub neil jätkuvat...keegi võiks uurida,on see bs või mitte...
Ontopicut kah natuke : Kui asi tõeline,siis peaks see ju Rock Racel kindlalt kohal olema,kuidas muidu...
13.12.2004 at 21:30 Last edited 13.12.2004 at 21:43 by zapi
Atxtuner
Rock Race 2005
Nii..tegelikult olen mina ka nn. eujpn vs usa poolt. Kui seda rakendataks RR2005-l, siis tooks see ainult publikut juurde.
MT-d kohale tuua ei saa, see on fakt. A samas pole mõtet ka mingit "baikide dragi" teha.. TF dragsterit ei saa ka Eestisse tuua...vähemalt niikaua kuni meil õiget stripi ei ole.

Minu nägemus Rock Race 2005-st:
1) Koht: Haapsalu lennuväli; vaja saada liimiluba, sest siis on juba sõna otseses mõttes dragil mõtet ka tõsisemate tegijate seisukohast (RR04-l oligi ju just rada probleemne)
2) Osalejad: eesti racerid(eesotsas lauri, erkki, kaido), mõned soome-rootsi tegijad, baikidest ainult kõrgem klass (>600 ccm), mõned kiired non-usa tuunitud autod (n:supra, skyline või ferrari võrdlusmomendiks); päevamagnet: TM dragster
3) Meelitaks seekordse uudisena kohale TM dragsteri, see pakub juba rahvale sellise koguse adrenaliini.....
4) Kutsuks välismaalt mitte ainult dragisõitjaid, vaid ka tuunijaid.
4) Võistlus võiks kesta 2 päeva (nagu eespool mainitud).
1. päeval oleks ajasõidud ja eelvõistlus...õhtul esineks mingi korralik rokkbänd..
2.päeval finaalid ja superfinaal ja finaal Eujpn VS usaraud klassist (kui mõni eujpn klassist ka finaali saab (!)).

Ehk sai keegi siit inspiratsiooni
Edu Priidule ja ta abilistele RR 2005 korraldamisel.
25.12.2004 at 17:34
priidik
 
Rock Race 2005
quote:
Atxtuner: Nii..tegelikult olen mina ka nn. eujpn vs usa poolt. Kui seda rakendataks RR2005-l, siis tooks see ainult publikut juurde.
MT-d kohale tuua ei saa, see on fakt. A samas pole mõtet ka mingit "baikide dragi" teha.. TF dragsterit ei saa ka Eestisse tuua...vähemalt niikaua kuni meil õiget stripi ei ole.

Minu nägemus Rock Race 2005-st:
1) Koht: Haapsalu lennuväli; vaja saada liimiluba, sest siis on juba sõna otseses mõttes dragil mõtet ka tõsisemate tegijate seisukohast (RR04-l oligi ju just rada probleemne)
2) Osalejad: eesti racerid(eesotsas lauri, erkki, kaido), mõned soome-rootsi tegijad, baikidest ainult kõrgem klass (>600 ccm), mõned kiired non-usa tuunitud autod (n:supra, skyline või ferrari võrdlusmomendiks); päevamagnet: TM dragster
3) Meelitaks seekordse uudisena kohale TM dragsteri, see pakub juba rahvale sellise koguse adrenaliini.....
4) Kutsuks välismaalt mitte ainult dragisõitjaid, vaid ka tuunijaid.
4) Võistlus võiks kesta 2 päeva (nagu eespool mainitud).
1. päeval oleks ajasõidud ja eelvõistlus...õhtul esineks mingi korralik rokkbänd..
2.päeval finaalid ja superfinaal ja finaal Eujpn VS usaraud klassist (kui mõni eujpn klassist ka finaali saab (!)).

Ehk sai keegi siit inspiratsiooni
Edu Priidule ja ta abilistele RR 2005 korraldamisel.

TF masina toomise pakkumine on meil laual, kuid see on natuke liiga kallis. kahjuks :-(.

Võibolla oleks teema hoopis Soome vs. Eesti drag racing maavõistlus. Minu andmetel valmivad järgmiseks hooajaks vähemalt kaks väga kiiret autot - of course lauri/erkki.

Üritus toimub Pärnus 23.07.2005. Pärnu on suvitajate meka, siin liigub raha jne.

eujpn vs. usa - põnev teema. loodame asja ära kasutada.

Rock Race on loodud lipulaevaks ja selleks ta ka jääb. RR eesmärk on tõsta ala populaarsust, tuua võistlema uusi autosid, tekitada huvi sponsorites ja meelitada raja äärde rohkelt fänne.

Rock´ime täiega.
08.01.2005 at 01:12
FLOW
Rock Race 2005
võiks olla ka eraldi näitus, kus on kõik USA-raud ja USA-kad.
08.01.2005 at 01:36
Taavi
Rock Race 2005
Mõnda kiiremat hot rod'i oleks huvitav vaadata. Eestis on neid vähe käinud ja veel vähem sõitmas nähtud. Näiteks sellist lahtist open-headers müristajat:
http://davidpatterson.com/PattersonReunion2003/Parade/HotRod.JPG
08.01.2005 at 02:56 Last edited 08.01.2005 at 02:57 by Taavi
Olds
  
Rock Race 2005
Hotrodderid on suure tõenäosusega tulemas Throttle Camp üritusele.
priidik- sorry OT pärast. Vast ei ohusta sinu lipulaevaks sündinud RR üritust;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
10.01.2005 at 09:32
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2005   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.