register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Poster Message
imre007
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
PlyVal64: Mengel, mis oli valgetel LAVis viga? OK, rassism ei ole just kena tegevus ... kuid väga erinevad piletihinnad on ka F-1 etappidel. Kui oled "valge" ehk rikkam, ostad ka paremasse kohta endale vaatekoha, saad parema teeninduse jne. Simpel, tegelikult. Nii julm, kui see ka pole. Ja seda kallist F-1 piletit suudavad Eestis vähesed soetada;)

no kuule,F-1 etappidega ei anna küll asja võrrelda-seal ostad pileti vastavalt võimalustele ja sa näed kah asja aga siin ei garanteeri keegi midagi!
ma ei usu,et ungari GP-L kuskilt tribüünilt keegi sulle kaela kuseb?

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
25.07.2005 at 15:20
Tanel_V6
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Tore üritus oli:)

Nojah, see kriitika on kuidas kellelegi. Ise olen käinud paljudel üritustel ja ausalt õeldes pole veel virisemiseks põhjust leidnud. Seekord tahaks siiski viriseda 1 asja peale.

Publiku osas olen nõus, idiootide kontsentratsioon on päris suur, aga eks sellised üritused meelitavadki sellist kaadrit kohale. Söögi joogi poole pealt on need väliüritused nagu ikka: õlu tavahinnaga ja kui täiskõhuga tulla, siis selle 1 sashlõki kannatab ka süüa. Nendel pausidel on ka eelis: saab tankimas ja wc käia ja lihstalt ringi liikuda. Seega kõik ok.

Kuna tribüünile ei viitsinud minna, leidsin endale hea koha paremal pool raja ääres. Kohe bo ala kõrval. Aga selle vaate piiras ära miskine sinikashallik mersu, kirjadega müüa. Tea kas sellel mersul reaalne funktsioon ka oli,peale vaatajatel ees olemise? Või oli see lihstalt edev ja tasuta võimalus oma autokuulutust näidata? Mingit loogilist lahendust voi funtsiooni just sellel paigutusel ei näinud igatahes. Loodetavasti pargib mees edaspidi tahapoole aia äärde nagu teised korraldajad ja asjaosalised.
25.07.2005 at 15:27
Madman
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Madlobster: http://www.hot.ee/chryslerman/album/cars/tf.mov
Siin siis minu erutusest väriseva käega amtöör kaameraga tehtud vido jupp tf-ist.
Oleksin võinud vähemalt natuke zoomida aga ärevus oli nii suur, et kaamera püsis vaevalt käes.

Ega rohkem pole kellelgi TF videot pakkuda?


____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
25.07.2005 at 15:36
ra-x
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
mul pakkuda väike pildiseerija top fuel-i stardihetkest
http://www.hot.ee/easytouse/top/index.html

pildid on pärit videost, mille tegin kaamera kõhul, et ise starti näha :D
25.07.2005 at 15:42
Royale
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Andrus BHRA: Ajavõtusüsteem jukerdas, jah, aga ta ei ole mõeldud vees töötamiseks! Kuna ajasõidud pidid algama hommikul varakult, siis sai süsteem õhtul ju üles pandud. Hommikuks olid kontaktid oksüdeerunud ja märjad. /.../ Saage aru, see süsteem EI PEA vees töötama. Isiklikult olin küll üllatunud, et ta niigi kaua töötas.
Seletage, ma ei saa aru. Eesti ilm on nagu ta on, st vihma risk on ja jääb igal suveüritusel. Seega tahate või ei taha - mingi koguse sademeid peab see süsteem igal juhul vastu pidama, kui eesmärgiks ei ole just iga piisa pärast kogu kupatuse üles võtmine või parandamine. IMO on niiskuskindlus meie oludes eritingimuseks. Või on asi selles, et ükski sertifitseeritud tootja ei paku niiskuskindlaid lahendusi? Ja veel, kui te teatsite, et asi ei kannata niiskust ja panite ilmaprognoosidest hoolimata süsteemi päev varem üles, siis riskisite süsteemi töökindlusega ju teadlikult?
25.07.2005 at 16:07
Martin460
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:


Ega rohkem pole kellelgi TF videot pakkuda?


Teadmiseks kasutajatele, kes pole veel kuulnud...
Rockrace mahukamad videod ja pildid on võimalik laadida ka http://rockrace.cartuning.ee
Ruumi on piisavalt!!!

FTP : cartuning.ee
kasutaja: rockrace
parool:racerock

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
25.07.2005 at 16:11
vr_
  
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Tanel_V6: Tore üritus oli:)
Kuna tribüünile ei viitsinud minna, leidsin endale hea koha paremal pool raja ääres. Kohe bo ala kõrval. Aga selle vaate piiras ära miskine sinikashallik mersu, kirjadega müüa. Tea kas sellel mersul reaalne funktsioon ka oli,peale vaatajatel ees olemise? Või oli see lihstalt edev ja tasuta võimalus oma autokuulutust näidata? Mingit loogilist lahendust voi funtsiooni just sellel paigutusel ei näinud igatahes. Loodetavasti pargib mees edaspidi tahapoole aia äärde nagu teised korraldajad ja asjaosalised.

Kas see polnd see auto mitte mis vahepeal käis rajapeal tükke kokku korjamas??

ise küll ei kaeble.. sain tribüüni peal ilusa kohakese.. kusjuures väga hilisel hetkel ronisin sinna niiet ise süüdi kui ei suutnud leida.. ja kui vahepeal tankimas oli vaja käia siis sai ilusti palutud naabritel kotti valvata.. kott sai kohapeale jäetud ofkoors..

nüüd lennatakse mulle peale vist, et ise ei vaadanud ja teistel ka ei lasknud..
aga mu pausid olid tõepoolest lühiajalised:)
häid lambaid mahub ikka ühte lauta mõni tükk.

pean kahjuks üles tunnistama et oskasin ka ise 1/5 õllepõhjast ümber valada.. seda suht alguses, niiet ei saa selle sama tarbimise süüks ajada, ise koba olin.. õnneks sai paari pritsmega pihta vaid üks nahast seljariidega vend kes väga kurjaks ei saanudki.. suurem osa voolas tribüüni alla

Klõpsu sain teha.. kõik oli ilusti näha.. ja kui aus olla siis mul ei tekkinud ühtegi negatiivset emotsiooni asjade käigu kohta välja arvatud 1 ja see oli suunatud ülespoole taevaluugi juurde.. aga selles ei saa vist korraldajaid süüdistada.

pilte tegin ka aga sigad fotofirmad ilmutavad slaidi kaua ja kaugel, kulub veidi aega.


foorumimöla kohta.. khmm esteks kes kraaksuvad et 500 raha pilet teha küll tulihingelised ostavad ja kraabivad raha kokku.. need kraaksujad võiks ilusasti statoili minna ja kinkepaki sealt muretseda.. kes peab 500 kokku kraapima sellise yrituse jaoks kuukaupa see ei osta seda piletit mitte ka siis kui väga tulihingeline on..
EDIT:Tuleb kangesti meelde ühe kamaro loto loos kus alguses oli miljon kärssa kes pileteid kokku ostsid.. pärast läks nagu alati..

jutud sellest et suurest missioonitundest käisivad inimesed rääkimas ja jutumöla ajamas, kuigi tahaks mujal olla.. seda ma ka ei osta.. kui mina tahan kuskil mujal olla siis ma ka olen.. antud juhul on inimeste edevus vist siiski neid kommima tooonud..
Ei miskit halba sõna.. möla kõlbas ju vääga hästi kuulata.

ja natuke teeb meele mõruks et eesti dragracingu propageerimise ja eestvedamise eest hea seisva organisatsiooni juhtfiguur niimoodi foorumis isiklikul pinnal solvamiste ja ropendamistega tegeleb.

ah mis ma lobisen.. keegi ei viitsi enam lugeda niikuinii...



____________________________
Imperialist 71
25.07.2005 at 16:21 Last edited 26.07.2005 at 09:36 by vr_
vvt
  
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Kõrvalt on päris veider vaadata seda Ply ja AndrusBHRA kraaklemist. Kas kuidagi omavahel suheldud ei saa või milles asi???

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
25.07.2005 at 16:53
Andrus BHRA
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
On olemas põhimõtteliselt kahte sorti ajavõtusüsteeme - ajutistele radadele ehk "kähku üles ja kähku maha" ja statsionaarsed, kus kaablid, andurite pistikud raja sees ja piiretes ning niiskuskindlad. Kuna dragracing'ut mujal maailmas EI PEETA vihmaga ja niisketes oludes, siis ei ole ajutisi süsteeme ka tehtud ilmastikukindlateks. Väiksema vihmasabina nad peavad küll vastu( mida nägime Lasnamäe Speedestil), aga Pärnus toimunu oli süsteemile lihtsalt liig. Huvitav, kaua fotoaparaat näiteks sajus töötab, või telefon? Kas on fotokas või telefon kohe süüdi, kui veelombis ei tööta? Loomulikult tegime omad järeldused antud õppetunnist ja võtame kasutusele meetmed. Antud olukorras aga, üritasime anda endast parimat ja uskuge, headmeelt mõningatepoolne (anonüümne) a'la "kõik on p*sk" jutt ei valmista.
25.07.2005 at 17:06
Marx
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Sai ka sellesuve tippsündmust vaatamas käidud :p. No täitsa lahe ju, suured tänud korraldajatele :hail Väliüritustega kord on juba nii, et sõltub ilmast. See on paratamatus. Samas ega sellist tormi vist pole ühelegi üritustele veel sattunud ka. Hea et veel kellelegi midagi pähe ei lennand või muud säärast. Aga natuke kurb oli seal seista vihma trotsides ja mõistatada, et kas ja mis. Või hõigati midagi maha ürituse edasise käekäigu kohta? Mingi hetk igastahes tundus, et võib ära minna, midagi põnevat enam ei juhtu.

Hm, tundub et ma parkisin ka oma auto valesti... No ei olnud kellegi käest küsida parkimise kohta ja kas veel on sees ruumi või midagi sellist. Äkki peaks sissesõidu juurde mingi sildi või mehe panema, kes selgitab. Mina ju ei tea mis ummik see selline on ja miks ta on. Näha oli ainult, et see läheb kaugele ja ümberpööramise, tagasi tuleku ruumi ei ole. "Targemad" parkisid teise rea ka sinna metsavahele, mille tagajärjel ei mahtunud enam seal ka jala kõndima auto kõrval... Parkimise keelumärk oli liiga lennujaama lähedal :D Äkki oleks ühesuunaline liiklus abiks?

Selge, et ala on populaarseks muutund ja nii mõnusaid üritusi kui Raadil on olnud, enam tagasi ei saa. Mida rohkem rahvast kohal, seda rohkem ka turvamehi läheb vaja korda hoidma. Minu meelest võiks ka õlle hinda tõsta vabalt. See välistaks, et inimesed tuleksid sinna raja äärde lihtsalt lällama. Alkoholi päris ära kaotamist ma ei poolda, aga samas on nõme kui peab kogu aja igast ilmakaarest kostvat purjus inimeste möla ja röökimist kuulama. Meil on ju ometegi olemas õllesummer, päris mitu päeva kestab ka pealegi...
Kottide läbiotsimine on kindlasti vajalik, samas võiks olema võimalus ka oma keelatud nodi näiteks tagasi saada lõpus.

Edu edaspidiseks!
25.07.2005 at 17:21 Last edited 25.07.2005 at 17:24 by Marx
41Degree
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
PlyVal64:CRX on samasugune Civic. Algselt ta oligi Civic CRX, üks liignimi lihtsalt kadus ajapikku eest ära. Tegelikult on ta hoopis Honda Ballade CR-X.
kuna mina olen vist ainuke, kes neist liikuritest juttu tegi, siis ma natuke täpsustan...
et mõte ei olnud siiski selles, et Civic vs CRX, vaid päritolumaad. sellise kaliibriga yrituse kommentaator võiks endale lehe peale juurde kirjutada, kes kust ka kohale saabunud on. sest ei pakkunud ju kumbki teist (vähemalt mina ei kuulnud) Wasströmi Rootsi kuninga alamaks.
ühesõnaga, tegijal juhtub, kuid parem oleks, kui ei juhtuks :)
25.07.2005 at 17:22
Tanel_V6
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
vr_:
quote:
Tanel_V6: Tore üritus oli:)
Kuna tribüünile ei viitsinud minna, leidsin endale hea koha paremal pool raja ääres. Kohe bo ala kõrval. Aga selle vaate piiras ära miskine sinikashallik mersu, kirjadega müüa. Tea kas sellel mersul reaalne funktsioon ka oli,peale vaatajatel ees olemise? Või oli see lihstalt edev ja tasuta võimalus oma autokuulutust näidata? Mingit loogilist lahendust voi funtsiooni just sellel paigutusel ei näinud igatahes. Loodetavasti pargib mees edaspidi tahapoole aia äärde nagu teised korraldajad ja asjaosalised.

Kas see polnd see auto mitte mis vahepeal käis rajapeal tükke kokku korjamas??

ise küll ei kaeble.. sain tribüüni peal ilusa kohakese.. kusjuures väga hilisel hetkel ronisin sinna niiet ise süüdi kui ei suutnud leida.. ja kui vahepeal tankimas oli vaja käia siis sai ilusti palutud naabritel kotti valvata.. kott sai kohapeale jäetud ofkoors..



Nojah, samas võib see rajakoristus auto olla raja lõpus ja ready to go olla
25.07.2005 at 17:24
priidik
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
TqHq foorumist on korraldajad saanud juba päris palju näpunäiteid ja konstruktiivset kriitikat. Tänud selle eest. Enamuse kriitikat põhjustanud asjade vastu saab kahjuks küll ainult paksu rahakotiga võidelda. Eelarved tehakse ja mõeldakse alati optimaalsetele variantidele kulude osas. Tribüünide tegemine on üks kõige kallimaid kulusid üldse eelarves. Ideaalilähedase ürituse saab teha ainult kümneid miljoneid maksval drag-stripil, kuhu on rajatud parklad, hotellid jne.

Järgmisel aastal paneme suuremat rõhku drag-race sportilkule poolele ja suurendame kõvasti osalejate arvu D-Outlaw klassis. Sellel aastal tulid siis esimesed masinad rootsist. Rootsi tase on soome omast kõrgem (seda näitas ka "bumpy trackil" sõidetud päeva kiireim aeg). Rootslasi tahaks rohkem tuua. Kõik sõltub Tallinki soovist olla ürituse sponsor. Ilmselt kujuneb järgmise aasta Rock Race Soome-Rootsi maavõistluseks kui muidugi Lauri või Erkki sõna kaasa ei ütle. Auhinnad lähevad tõsisemaks, et meelitada võistlejaid üha kaugemalt.

Nõustun Andrusega. Reeglid peavad kehtima. Enam ei viitsi jageleda leedukate, lätlaste ja kahjuks ka väga paljude eesti osalejatega, kes jõuavad kohale öösel "kell kolm" vms. Järgmisel aastal soovime kõigile hilinejatele head teed koju või lõbusat telkimist ürituse aia taga ja nad võivad tulla hommikul tavaliste külastajatena üritust vaatama. Ilmselt tuleb tehnilise kontrolli aega pikendada vähemalt 00:00-ni. Mida vähem tehakse mööndusi tehnilises kontrollis, seda enam võidab sellest publik, sest rajale saavad ainult korralikud autod.

Eestlane pole kunagi rahul, eriti veel siis kui talle vihma pähe sajab.

Showmasinate kohaletoomine jätkub. Kuid peale TF-i on vist natuke raske hobujõudude osas edasi minna ;-)

25.07.2005 at 17:26
volvomees
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Paistab, et mõnes mõttes on liigseks fleimimiseks läinud - pärast RR läksime kaasaga Pärnusse Ultima Thule ja Propa kontseti kuulama - ja mida ilm veel siis tegi... (:
Korraldajad ja kommentaatorid nägid RR-l tõsist vaeva ja tulemus oli kohaletulekut väärt (vähemalt minusuguse algaja jaoks, kes juba elu ja festivale näinud inimesena võttis ürituse sundlõpu puhul rahulikult aja maha parkimisplatsil, mitte väljasõidu jaburas sabas).

Igatahes suured tänud : priidik ; Andrus BHRA ; PlyVal64 ; peep ; prr - foorumist nopitud (minu arust...) tublimate korraldajate username´d.

Vaadake - ilma üle meil ikka võimu ei ole, seega tuleb lihtsalt tõdeda, et mõnikord shit happens

Võib-olla on sellestki kasu, et nüüd minu ja mu kaasa näol on kaks uut võimalikku fänni drag race´l juures? Igatahes Internetis oli mul pühapäeval päris palju tuhnimist, et aru saada, miks mõni asi on just nii, nagu ta on.

Igal juhul hoian silmad-kõrvad lahti järgmise aasta suhtes. Ja tekkis ka selline mõte - tegellikult on see Alastaro meile ikka kaunis lähedal ja kättesaadav :)

Ehk lõpetaks mõttetu lahmimise?????
25.07.2005 at 18:02
PlyVal64
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Andrus BHRA:See, et kommentaatoril ei olnud oma kuvarile kuvatud tulemusi ja pidi kiikama aegu ajavõtutiimi kuvarist, ei ole ajavõtusüsteemi viga, samuti ka see, et kommentaator oli kusagil nurga taga. Sellest oleks pidanud korraldajale ja ajavõtutiimile kohapeal ENNE võistlust rääkima, aga mitte takkajärgi foorumis paska üles keerutama.
Niih, hea, et see niigi läits:D:D:D
Aga vaata Andrus, ENNE võistlust EI OLNUD olemas isegi ajavõtumeeskonna lauda. Selle tekitasime meie Prr´iga laupäeva hommikul u. kell 10.00. Ja mida peab tegema kommentaator? Et tulen eelmisel õhtul kohale ja EHITAN ÜMBER suure telgi? Jah, ma oleks seda healmeelel teinud. Aga me ei pea tulema eelmisel õhtul, me tuleme hommikul, võtame omad asjad ja hakkame tööle. See on normaalne, mitte, et kell 23.00 hakkaks see seltsimees Veski koos Prr´iga seal VIP-ala ümber ehitama, helitehnikat uude kohta vedama, BHRA ajavõtumeeskonnale nähtavusalas asuvat boksi ehitama(sest Jaanus ka ei näinud ei puud ega midagi) jne. Ja see, kelle "süü" oli, et meil polnud loetavaid operatiivandmeid ... see on teie enda sisene asi. On olemas organisatsioon BHRA, kes tegeleb sportliku poole ja ajavõtuga ning see vastutab. Oled selle juht, siis vastutad ja selgitad välja "süüdlased".
Tegelikult kirjutasin siit edasi veel päris pika loo ... aga las see olla.
25.07.2005 at 18:08
priidik
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
PlyVal64:
quote:
Andrus BHRA:See, et kommentaatoril ei olnud oma kuvarile kuvatud tulemusi ja pidi kiikama aegu ajavõtutiimi kuvarist, ei ole ajavõtusüsteemi viga, samuti ka see, et kommentaator oli kusagil nurga taga. Sellest oleks pidanud korraldajale ja ajavõtutiimile kohapeal ENNE võistlust rääkima, aga mitte takkajärgi foorumis paska üles keerutama.
Niih, hea, et see niigi läits:D:D:D
Aga vaata Andrus, ENNE võistlust EI OLNUD olemas isegi ajavõtumeeskonna lauda. Selle tekitasime meie Prr´iga laupäeva hommikul u. kell 10.00. Ja mida peab tegema kommentaator? Et tulen eelmisel õhtul kohale ja EHITAN ÜMBER suure telgi? Jah, ma oleks seda healmeelel teinud. Aga me ei pea tulema eelmisel õhtul, me tuleme hommikul, võtame omad asjad ja hakkame tööle. See on normaalne, mitte, et kell 23.00 hakkaks see seltsimees Veski koos Prr´iga seal VIP-ala ümber ehitama, helitehnikat uude kohta vedama, BHRA ajavõtumeeskonnale nähtavusalas asuvat boksi ehitama(sest Jaanus ka ei näinud ei puud ega midagi) jne. Ja see, kelle "süü" oli, et meil polnud loetavaid operatiivandmeid ... see on teie enda sisene asi. On olemas organisatsioon BHRA, kes tegeleb sportliku poole ja ajavõtuga ning see vastutab. Oled selle juht, siis vastutad ja selgitad välja "süüdlased".
Tegelikult kirjutasin siit edasi veel päris pika loo ... aga las see olla.

Staap sai seekord jah natuke liiga kaugele ehitatud. Nähtavus oli tõesti kehv. Seda asja annab parandada.
25.07.2005 at 18:52
Andrus BHRA
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
priidik,tehnilist ei saa pikendada ühel lihtsal põhjusel - pime on. Sel korral lõppes meil tehniline kella veerand kaheteistkümne paiku õhtul ja "mittejõudjate" palvel olid 7.15 kuni 9.00 tehnilise mehed uuesti platsis. Tegelikult ei saa selline jama enam jätkuda, sest kohtunik on ka inimene, kes tuli töölt varem ära, et olla õigel ajal kohal. Miks peab kohtunik taskulambivalgel tegema tehnilist?
Tahaksin lisada veel ühe asja, mis puudutab meie võidusõitjaid.
Ma ei saa üldse aru, miks osaleja ei saa õigeaegselt tehnilisse kohale tulla? Kui on ikka kindel soov osaleda, siis tuleb reeglitest kinni pidada, tuleb endale selgeks teha juhend ja tehnilised tingimused! Tuleb olla õigeaegselt kohal ja tehnika peab vastama tingimustele! Auto, mootorratas PEAB tehnilises kontrollis olema võistluskonditsioonis, ehk selline nagu STAGEDES. Kaua võib kesta ühtede ja samade võidusõitjate poolt tehnilise komisjoni mõnitamine? Justnimelt mõnitamine, sest seda ei saa enam teistmoodi nimetada. Alati on samad vabandused, ei jõudnud, ei saanud, pärast teen ....!? Nõuate BHRA'lt proffessionaalsust, täpsust, reeglitele vastavust, kuid ise ei täida elementaarseid nõudmisi? Õnneks muidugi see ei puuduta enamust ja enamus annavad ka endale aru, et tehniline ei kiusa võidusõitjat, vaid üritab pealtvaatajate ja võistlejate turvalisust tagada.
25.07.2005 at 18:53
Martin460
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Siin siis mõned pildiklõpsud minu kaamera seest:
http://community.webshots.com/album/404036298MWZTpH
Ise jäin üritusega suhtväga rahule,sain teha 3 sõitu ja veel milliste vastastega!2500 stalline turbiin andis ainult selle efekti,et parem tagarehv sudib 2x pikema maa...ja suitsu on ka rohkem.Ega see 16sekki pole aeg millega hõisata aga 400m.cruisata on päris meeldiv.Esimeses sõidus sain 60.jala ajaks 0,7s.:)-ajavõtusüsteemi vm. viga ilmselt.
Muidugi ilma vastu ei saa ja sellega peab järgmine kord arvestama.Tormituul lükkas prügikasti liikuma mööda boksiala ja mina jooksin auto poole samal ajal vihmavarju.Kahjuks ei saanud seda kasti enne kätte kui see lajatas vasta Lincolni tagastanget...huh -hea,et niigi läits.Ei osanud midagi muud tarka teha kui keerasin ta külili maha ja kobisin siis autosse peitu.Lauri bussi juurest tõusis ka suur varikatus õhku - õnneks sai üks tugevam sell käed ette panna viimasel hetkel kui vasta pead oleks saanud.Ega vist tuulega neid teisaldatavaid varikatuseid ei saagi kasutada?Mis variandid võistlustel on muidu mobiilsete katuste tekitamiseks?Rallidel ka ju keeratakse mutreid mingi kerge katuse all?
Muideks, tuttavad kes jälgisid asjade käiku lennukiangaaride katustelt kiitsid head ülevaadet üritusest.
Boksialal oma auto turvamine peaks jah jääma autoomaniku enda teha.Palju vaeva aitas kokku hoida leht auto andmete ja mootori näitajatega akna vahel.Minu auto ümber oli ka ikka päris palju inimesi pidevalt ja tuli silmad lahti hoida.Üks tegelane sudis vihmavarju otsaga midagi mootori juures ja siis äkki tõmbas õlivarda välja...krt.
Egas midagi-tänud korraldajatele ja jõudu edaspidiseks.




____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
25.07.2005 at 19:52
ingmarp
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Madman: Ega rohkem pole kellelgi TF videot pakkuda?


Upitasin ühe video cartuningu ftp-sse. Video tegn siis, kui TF boksis käima pandi ja kaks törtsu gaasi anti. Kahjuks sellega minu TF kogemus piirduski, kuna demosõidu ajal olin lennuvälja taga metsas ummikus. Esimese gaasiandmise peale pidi fotokas käest maha lendama, seda näha ka videol:)
TF pärast ma kohale tulin, ära ma ta nägin, aga kuna süües kasvab isu siis järgmine samm on Alastaros ära käia kui võimalus tekib...
All in all oli üritus hoolimata ilmataadi vingerpussidest ja tehnilistest viperustest igati vinge, minu poolt kiitused ja tänud korraldajatele ja kommentaatoritele.
25.07.2005 at 21:02
Royale
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Martin460: Teadmiseks kasutajatele, kes pole veel kuulnud...
Rockrace mahukamad videod ja pildid on võimalik laadida ka http://rockrace.cartuning.ee
Ruumi on piisavalt!!!

FTP : cartuning.ee
kasutaja: rockrace
parool:racerock
Ole hea, tõsta mu klipp public_ftp-st public_html alla, on muidu teine na üksi seal :D
25.07.2005 at 22:12
Ets
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Nojah, neid hädiseid boksi- ja stardiviidiusid vaadates tuleb masendus peale! Leidke uuesti see RR-promovideo + Alastaro omad üles ja vaadake neid nüüd pisut uues valguses! Alastaros oli 8 sihukest ja kõik panid täiega!
Sel aastal oli kohal sadakond eestlast! Mitu neid siis aasta pärast on?
Ma ei jõua ära oodata...
25.07.2005 at 22:18
Andropov
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
ingmarp: /--/ Kahjuks sellega minu TF kogemus piirduski, kuna demosõidu ajal olin lennuvälja taga metsas ummikus. Esimese gaasiandmise peale pidi fotokas käest maha lendama, seda näha ka videol:)
TF pärast ma kohale tulin, ära ma ta nägin, aga kuna süües kasvab isu siis järgmine samm on Alastaros ära käia kui võimalus tekib... /--/
Endal täpselt sama kurb "läbielamine" asjas. Kuna pidin laupäeval jagama oma aega RR ja ühe teise ürituse vahel, siis vedades näpuga RR kavas järge tulin kohale TF esimeseks (ja vihma tõttu ainsaks jäänud) sõiduks, mis pidi toimuma 15.45 ja 16.00 vahel. Igaks juhuks jätsin varuks u. 45 min. Aeglane parklasse venimine ei viinud verest välja, et õigeks ajaks ei jõua, sest selleks see ajavaru jäetud oligi. Kurb aga oli üllatus, kui see nn maavärin kärgatas just siis, kui olin parkimisalasse sisse jõudnud. St sõit ei toimunud ajakava kohaselt, vaid palju varem.

Tulles planeeritult just TF sõitu vaatama ja saades hoopis sellise ebameeldiva tillika, läks hari küll punaseks ja tekkis soov raha tagasi küsida. Aga las jääb. Igatahes kehvalt kulutatud väike sajaline oli ja ajast on ka kahju. RR lehelt ei leidnud märget, et korraldajad võiksid ajakavas muudatusi teha. Ei saa ju eeldada, et kogu publikum on algusest lõpuni kohal ja raja äärde jookstakse kõlaritest kostuva info peale. Võimalik, et vihm oli ajakava muutnud pingeliseks jne, aga räägin pealtvaataja silmade läbi asjast.

Millegi pärast ei suutnud ma ka tuvastada SQ võistluse toimumise kohta...

Minu meelest oli üks jama see, et autoga tulijatele müüdi piletid parkimisala väravas. Müüjaid oli küll vist küll 4 persooni, aga ikkagi venitas see kolonni liikumist ja viimastes tekitas see segadust. Et miks ei oleks võinud lasta ära parkida ja siis ürituse ala väravast pilet osta??
25.07.2005 at 22:29 Last edited 25.07.2005 at 22:31 by Andropov
tacco
 
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
Pildid
Ilmselt mõned mehed, kes kummalistes poosides peale jäid, teevad mulle nüüd füüsilise noomituse :)
25.07.2005 at 22:50
Martin460
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
quote:
Royale:
quote:
Martin460: Teadmiseks kasutajatele, kes pole veel kuulnud...
Rockrace mahukamad videod ja pildid on võimalik laadida ka http://rockrace.cartuning.ee
Ruumi on piisavalt!!!

FTP : cartuning.ee
kasutaja: rockrace
parool:racerock
Ole hea, tõsta mu klipp public_ftp-st public_html alla, on muidu teine na üksi seal :D


See minu poolt pandud koht on võetud streetrace foorumist:
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=33573&postdays=0&postorder=asc&start=240


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
25.07.2005 at 23:17
nostang
Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005
õnnestunud üritus!
tänud Peebule & Rodeole asja vedamast :)
orgunn oli selgelt parem kui 2004 ent kuna rahvast tuli rohkem kui kunagi varem siis ka mõned kitsaskohad.

Kommentaatorid olid tasemel nagu alati ja rahvas lausa kiunus rõõmust kui nad kildu rebisid aga...
....kuna minagi võõrustasin kundesid vennasvabariikidest , pidin piinlikust tundma mõne kohatu kommentaari pärast nende aadressil. Oleme ikka külalislahked ja aitame algajaid mitte ei töga neid( nagu näiteks soomlased meid on toetanud).

Edu korraldajatele ja rohkem kodumaiseid kiireid usakaid rajale järgmisteks võistlusteks !

____________________________
Priit Piiriste , 5049174 , www.topparts.ee
25.07.2005 at 23:53 Last edited 25.07.2005 at 23:55 by nostang
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race @ Pärnu Lennuväli 23.07.2005   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.