register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Poster Message
426
  
BHRA Finals 2005
No pagana joomlane sihuke. Ma pakkusin talle oma märjukest veel sellepeale...
20.09.2005 at 12:07
jaanus
 
BHRA Finals 2005
quote:
jyrki:the arrangements in the pits. /.../ There was some confusion about the driving order at least among Finnish drivers.
May i remind that the finnish drivers were those who "requested" different grouping on the pit area
quote:
Another one is the timing equipment, at least 60 ft times would be pretty nice to get
we had 60' times in the beginning of the season. honest :)

quote:
I didn't quite get the reaction times in the ET slips either
the timeslips do not show negative numbers. If you look at your timeslip and discover that there's a string named YES on the column of your lane, near the string REDLIGHT, then you have to treat the RT as negative.
20.09.2005 at 12:49
Olds
  
BHRA Finals 2005
quote:
Raceboy: See ongi grupeeringu nimega "Meeskond" liikmete tavaline käitumisviis ja iseloomustab hästi nende liikmete IQ ja eetika taset.
Nende jollidega on alatasa miskine kamarajura olnud...üks vähestest näidetest antud võistlusel- sõitsin oma masinaga vähemasti kolm korda laupäeva jooksul läbi auto värava ning "autoluba" silt oli vägagi hästi tuuleklaasile paigaldatud. Sellele vaatamata pidi üks "tähtis mees" pidevalt mul hoo peaaegu kinni pidama, et ikka näidata- mina teen ka tööd...krt. see on ebanormaalne ja ausaltöelda tekkis juba tahtmine...ahh ok.
Korraldajatele aga SUUR AITÄH meeldiva võistluse eest. Oli tõesti tore drag ja tänu sellistele korraldustele on mida pikal ja külmal talvel meenutada.


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
20.09.2005 at 12:50
PlyVal64
BHRA Finals 2005
quote:
Andrus BHRA: Tal pold kruvikeerajatki kaasas - polnud plaanis midagi remontida!
Edit: polnud mingit tehnikameest, naisega kahekesti sõitsid laevalt Mosses maha!
Andrus, vend ju oli? Veri ikka paksem, kui vesi...
20.09.2005 at 12:50
jyrki
BHRA Finals 2005
"May i remind that the finnish drivers were those who "requested" different grouping on the pit area"
hmmm..., was not aware of that, I didn't suggest it :D .

"we had 60' times in the beginning of the season. honest :) "
I know, still just wanted to bring this up because the 60 ft times ARE important, so them missing wasn't a good thing. nor was the rain showers, but of course there is not much you can do about either; if they do not work, they don't work.

"the timeslips do not show negative numbers. If you look at your timeslip and discover that there's a string named YES on the column of your lane, near the string REDLIGHT, then you have to treat the RT as negative. "

Yes, I noticed the yes/no thing, so I must have taken a 0.110 redlight, or what? Did the same thing last year in Rockrace when trying to "nail the tree down" and take a good RT teh same way as in finland. Have to pay more attention to that during qualifying next year I guess, and not assume antyhing. :D
20.09.2005 at 13:17
jaanus
 
BHRA Finals 2005
quote:
jyrki:I know, still just wanted to bring this up because the 60 ft times ARE important
yes-yes, i know. We had a choice how to use remaining track sensors, trap speed or 60', unfortunately the speed and ET are mandatory by rules, so we dropped the 60'. Once we are wealthy enough, we'll distribute all kinds of sensors along the track, have my word on it ;)

quote:
so I must have taken a 0.110 redlight, or what?
yep, you were in the red by 0.110. One finnish driver asked me there too whether we are using 0.000 or 0.500 for perfect RT so the timeslip was too confusing, and the answer is - 0.000 as set by fia/nhra sporting regulations.(btw, i really dislike the raceamerica software for minor things like that)
20.09.2005 at 13:37
priidik
 
BHRA Finals 2005
quote:
Olds:
quote:
Raceboy: See ongi grupeeringu nimega "Meeskond" liikmete tavaline käitumisviis ja iseloomustab hästi nende liikmete IQ ja eetika taset.
Nende jollidega on alatasa miskine kamarajura olnud...üks vähestest näidetest antud võistlusel- sõitsin oma masinaga vähemasti kolm korda laupäeva jooksul läbi auto värava ning "autoluba" silt oli vägagi hästi tuuleklaasile paigaldatud. Sellele vaatamata pidi üks "tähtis mees" pidevalt mul hoo peaaegu kinni pidama, et ikka näidata- mina teen ka tööd...krt. see on ebanormaalne ja ausaltöelda tekkis juba tahtmine...ahh ok.
Korraldajatele aga SUUR AITÄH meeldiva võistluse eest. Oli tõesti tore drag ja tänu sellistele korraldustele on mida pikal ja külmal talvel meenutada.


Sellised võistlejad, kes päeva jooksul kolm korda oma masinaga edasi-tagasi siiberdavad pole ju oluliselt paremad kui nn. "jollid". Ja pole just eriti hea mõte kitsast aiaväravast läbi kihutada ilma hoogu maha võtmata.
20.09.2005 at 14:21
Andrus BHRA
 
BHRA Finals 2005
quote:
PlyVal64:
quote:
Andrus BHRA: Tal pold kruvikeerajatki kaasas - polnud plaanis midagi remontida!
Edit: polnud mingit tehnikameest, naisega kahekesti sõitsid laevalt Mosses maha!
Andrus, vend ju oli? Veri ikka paksem, kui vesi...
Mihuke vend, pold seal mingit venda! Opeliga Oksanen ei ole talle vend, isa ega õde!!:D
20.09.2005 at 15:03
rat_013
 
BHRA Finals 2005
aga opel ongi ju euromosse :D

____________________________
impreza n/a
20.09.2005 at 15:21
BENBEN
  
BHRA Finals 2005
Tänud korraldajatele! Ei saanud arugi kui kahepäevane üritus läbi sai :) Kõik sujus.
Suure õhinaga kutsusin tuttavaid endale kaasa elama, bracketi sõitu, laenasin vahvaid velgi tummiste rehvidega (205 vs 235) Paremal rajal oli veel pidamist aga vasakul selgus, et nende vanade ja soojal maal elanud rehvidega, jahedas, niiskes kliimas pole miskit teha. Esimese 20-30m peal jõudis spidonäit 80-neni(miili) aga vähe abi...Sinna see võistlus lõppes. Talveks siis mõtlemisainet.


____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
20.09.2005 at 15:36
Raceboy
 
BHRA Finals 2005
quote:
Andrus BHRA:
quote:
PlyVal64:
quote:
Andrus BHRA:
Mihuke vend, pold seal mingit venda! Opeliga Oksanen ei ole talle vend, isa ega õde!!:D

Mulle rääkis küll Kalle Oksanen just vastupidist :oops:

____________________________
www.vems.ee
20.09.2005 at 16:30
jahimees
BHRA Finals 2005
Veel pildilisa : http://www.ccdlab.net/pildid/index.php?cat=2
20.09.2005 at 16:53
tacco
 
BHRA Finals 2005
Pilte
20.09.2005 at 19:32
otipoiss
BHRA Finals 2005
See oli esimene kiirendusvõistlus kuhu mul õnnestus kohale minna. Mulje on väga hea. Eriti meeldis see kiire tegutsemine, et nii kui midagi anduritega oli, kohe mosse sõitis kohale. Samuti meeldis see, et stardid olid väga heade vahedega.

Kõige rohkem vast häiris publik, kuid sinna pole korraldajatel midagi teha.

Loodan nüüd, et isa sai ka pisiku sisse ja püüab järgmine hooaeg olla kohal rohkematel kiirendusvõistlustel.

Kuna minujaoks oli seal kõik uus ja huvitav siis eriti meeldis see, et kommentaatorid seletasid bracketi süsteemi jms. See aitas pealtvaatamisele kaasa kõvasti. Ka stagemisest polnud mul varem aimu.

Edu korraldajatele edaspidiseks!
20.09.2005 at 20:24
partel
  
BHRA Finals 2005
quote:
tacco: Pilte


http://www.dragracing.ee/pictures/finals05/imagepages/image131.html

Nii, alla 1000 hj ei ole Eestis midagi teha...

P.S. Jälgige mu kõrvatroppe, need on kasulikud ka tugeva tuule puhul.


____________________________
_
20.09.2005 at 20:49
sill
 
BHRA Finals 2005
Kas võitjatele mingi auhind ka oli?
20.09.2005 at 21:06
rat_013
 
BHRA Finals 2005
raadiomängu võitja sai sõidu kuriksi kõrval :lol
/me vesistas :D

____________________________
impreza n/a
20.09.2005 at 21:13
sill
 
BHRA Finals 2005
Kui Daugavpils Drag Race Kauss auhinnaks räägitakse olevat 1000 EURi, siis kas meil ka mdagi peale vimpli ja aitähhi antakse???
20.09.2005 at 21:24
Andrus BHRA
 
BHRA Finals 2005
quote:
Raceboy:
quote:
Andrus BHRA:
quote:
PlyVal64:
quote:
Andrus BHRA:
Mihuke vend, pold seal mingit venda! Opeliga Oksanen ei ole talle vend, isa ega õde!!:D

Mulle rääkis küll Kalle Oksanen just vastupidist :oops:
Täpsustasin asja - ja tuli välja, et ongi vennad!!! See oli mulle küll täielik üllatus, sest mehed tulid kohale täiesti erinevalt, Ville meie suure palumise peale ja täielikult meie kulul, ning Aimo mingeid tingimusi esitamata ja täiesti ise! Hotelliski istusid hommikul erinevate laudade taga, nagu võõrad. Nüüd siis sain teada, et oleva kunagi olnud nagu "särk ja p...e", kuid siis jooksnud mingi "must kass" nende vahelt läbi ja sellest alates ongi sellised. Vot selline lugu. Pagan, praegu mõtlen ja ei usu ikkagi, et kuidas nii erineva "käitumisega" inimesed saavad vennad olla! Olen täiesti segaduses.
20.09.2005 at 21:41
Andrus BHRA
 
BHRA Finals 2005
Peale vimpli ja aitähhi antakse meil igasugu mõttetut jama, mille pärast kindlasti võistelda ei tasu. Kui on sponsoreid, siis antakse vahest ka natuke raha, kuid seda ei ole ikkagi nii palju, et tasuks võistlema minna! Sellisele tasemele, nagu "suure lombi" taga, et mõned teevad seda tööks, ei jõua me aga kunagi! Kui on aga ikkagi suurte auhindade soov, siis tuleb sinna meerikamaale sõita ja seal läbi lüüa!
20.09.2005 at 21:50
sill
 
BHRA Finals 2005
Ega ma jumala eest ei tahtnud kedagi solvata ega midagi halba öelda, lihtsalt hakkasin mõtlema-meenutama, ei meenu nagu et oleks midagi hinnalist keegi saanud (siiski vist mingi speedest kunagi olid mingid rehvijooksud ja bensuliitrid...).
Sellepärast eriti müts maha nii meie kui ka välis (loe: soomlaste) sõitjate ees!
Ning jõudu ja jaksu korraldajatele edaspidiseks!
Terv,
Silver
20.09.2005 at 21:58 Last edited 20.09.2005 at 21:59 by sill
GixxeRon
  
BHRA Finals 2005
Minu uus eesti rekord videoklipina. MINU rekord mitte tsiklimeeste rekord.

____________________________
9.349@244km/h
dragbike.ee
20.09.2005 at 22:03 Last edited 20.09.2005 at 22:05 by GixxeRon
Andrus BHRA
 
BHRA Finals 2005
Minu mäletamist mööda oli eelmisel aastal RockRace'l peaauhind 3000 EUR'i, teine koht 1000 EUR'i ja kolmas 500 EUR'i. Sel aastal vist jagati auhinnafond kuidagi klassivõitjate vahel a' 500 EUR'i või nii, sest ilm rikkus superfinaali ära. Speedestidel on kah juba aastaid igasugu auhindu. American Beauty esikohamees on juba aastaid saanud 1000 taala võrra rikkamaks jne. Ja ega need väliskülalised ikka niiväga siia ei tuleks kah, kui neile kõike välja ei tehtaks ja mõndadele veel peale ei makstaks!
20.09.2005 at 22:15
prr
 
BHRA Finals 2005
quote:
GixxeRon: Minu uus eesti rekord videoklipina. MINU rekord mitte tsiklimeeste rekord.
ilus klipp ja palju õnne rekordi puhul!

prr@järgmine aasta ei taha 9.xx sekundist kuuldagi :)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
20.09.2005 at 22:56
tfr
 
BHRA Finals 2005
quote:
maert: Selle oleme juba kokku leppinud aga vaidleme ikka edasi vahele, et mul ka valik pilte üleval siin. Muuseas mul on neid veel palju rohkem ja hea resoga (aparatus oli canon 350d), pole lihtsalt kuskil internetis seda ruumi (ligi 1GB) praegu võtta.

Niih, kõik Märdi pildid asuvad nüüd siin: http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/32

Ja nagu näha, pole wheelie siinmail enam ainuüksi Lauri pärusmaa:

21.09.2005 at 02:45
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.