register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
Jutulind
BHRA Finals 2005
Irw @ piletipunkt ...

Otsin mina Piletipunkti lehelt siis BHRA Finals-it ...
Valin Sport, näita üritusi, ei miskit.
Valin Show, näita üritusi, ei miskit.
Valin siis toimumiskoht Haapsalu, näita üritusi, voila.
Tõesti selline Klubiüritus nagu BHRA Finals tulemas ...
Samas reas Club Decolte's jms. kohtades toimuvate üritustega ...
Afterarty'st saan aru, kuid BHRA Finals klubiüritusena kõlab nagu "BHRA Finals by DJ Mickey and Thompson FEAT 540 CID V8 and NOS" ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
16.09.2005 at 17:34
juss11
BHRA Finals 2005
Kellel veel pilet soetamata, siis äkki aitate hädast välja. Kuna ei saa homme minna, siis on 2 piletit üle. 100.-/tk võiks ära anda.
Kel huvi siis telefon 545 22 333
16.09.2005 at 19:13
prr
 
BHRA Finals 2005
nii,

raadiomängu finaal on käes!

veel on võimalus saata SMSe numbrile 1616 märksõna "Lauri" ja oma nimi ka siia lõppu. 2 piletit siis mängus!

+loosime täna välja ühe õnneliku, kes Lauri Kuriksi kõrval ühe sõidu kaasa teeb.

kuula www.ringfm.ee



____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
16.09.2005 at 20:19
priidik
 
BHRA Finals 2005
quote:
jaanus: täpsustus:

pühapäevane "ajasõit" on mõeldud kui "practice run" või "warmup"
eliminaatori arvestusse see sõit ei lähe

et siis pean pealt vaatama:/

Edit: tegelikult ma ei ole priidik vaid BlueStang - huvitav, kuidas ma küll priidikuna sisse logitud olen - väike vihje:

istun Jazzis;)
16.09.2005 at 21:15 Last edited 16.09.2005 at 21:17 by priidik
capricorn
 
BHRA Finals 2005
on keegi haapsalus kohal juba, kuidas ilm tundub, laupäevaks lubas muidu paremat kui pühapäevaks

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
16.09.2005 at 21:19
Wolle
  
BHRA Finals 2005
Kostus minukõrvadesse kõlakas, et Meelis Vieset olla nähtud nööriotsas liikumas. Kas on sellega ka A-klassi EM arvestuses konkurents vähenenud või asub Mell homme veel võistlustulle ?
16.09.2005 at 21:37
Kaarel
BHRA Finals 2005
quote:
Wolle: Kostus minukõrvadesse kõlakas, et Meelis Vieset olla nähtud nööriotsas liikumas. Kas on sellega ka A-klassi EM arvestuses konkurents vähenenud või asub Mell homme veel võistlustulle ?

Õhtul 18 ajal oli teda veel täitsa iseseisvalt näha Tammsaare teel liikumas.
16.09.2005 at 21:51
Astro SS
BHRA Finals 2005
quote:
Wolle: Kostus minukõrvadesse kõlakas, et Meelis Vieset olla nähtud nööriotsas liikumas. Kas on sellega ka A-klassi EM arvestuses konkurents vähenenud või asub Mell homme veel võistlustulle ?
Kas nööri esimeses otsas või hoopis nööri tagumises otsas ?
Kas on kindel, Meelis oli nööri otsas või oli hoopis nööri otsas Kaubalift ?

Või jalutati Meelist nagu koera noori otsas ?

Või oli hoopis Meelis ühes otsas ja Kubalift teises otsas?

Tegelikult nöör auto raskust välja ei kannataks, autot tuleb ikka tirida köiega. Nöör rohkem pesu kuivatamiseks :D

Võimalusi on veelgi ...

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.09.2005 at 21:54
CoachMan
 
BHRA Finals 2005
quote:
Wolle: Kostus minukõrvadesse kõlakas, et Meelis Vieset olla nähtud nööriotsas liikumas. Kas on sellega ka A-klassi EM arvestuses konkurents vähenenud või asub Mell homme veel võistlustulle ?
Kurjad keeled rääkisid, et vähemalt tehnilisse veeretab masina kohale - juba tehnilise läbimise eest saadavatest punktidest peaks talle vist esikohaks piisama ...
16.09.2005 at 21:56
Xpert
BHRA Finals 2005
täna umbes 18:40 sõitis küll isesesivalt Peterburi mnt'el Kaubalift.
16.09.2005 at 22:00
426
  
BHRA Finals 2005
Ma kuulsin külapealt, et täna pidi Haapsalus mingi üritus hakkama. Keegi teadis rääkida, et tegu on mingi dragrace-ga.

Ega te juhuslikult sellest midagi kuulnud ei ole?
Ja kes see dragrace üldse on???

V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8V8
:burnout
:rollin
tahaks juba kohal olla
sten@päris puruks juba
17.09.2005 at 06:43
capricorn
 
BHRA Finals 2005
VÄGA HEA!!!!

Kõva 1 päev, igatahes parem kui se RockRace. Sest siin õnnestus ilusti tervet showd näha, sellest suured tänud külmale ilmale mis oli paljud peletanud koju. Tribüünil lahedalt istuda ja vaadata kuidas Saapola teeb burnouti(eriti kõva oli) ja rallib, on ikka kogemus omaette, ja ei jää selle auto hääl ka palju alla sellele TF dragsterile, mis meid pärnus külastas, päris võimas värin käis ikka läbi. Kaks paremat möirgajat oligi Saapola ja Kuriks. Lihtsalt lust vaadata ja kuulata.

Korraldajate ees ka kumardus maani. Parkimine oli ka hästi orgunnitud. Jama ainult et seda käepaaela ei saanud, muidu oleks oodanud vihma ära aga kuna vihma eest tuli autosse plehku panna siis enam sisse ei oleks saanud, tulevikus võiks olla 1päevasel piletil ka käepael.

Kuna ise tulin ära kl 4-se vihma ajal siis kahjuks ei näinud civicut ja punast camarot, ei tea kas nad ültse sõitsid???

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
17.09.2005 at 18:07
lundve
  
BHRA Finals 2005
misjama nende käepaeladega siis on?

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
17.09.2005 at 19:51
beast
BHRA Finals 2005
kui ilmast mitte rääkida siis oli tore ja loodame et homme on veel toredam :) Civicu esimest sõitu nägin, võttis rahulikult aga tundub et nagu lubab. Miks Erkki ei sõitnud? ja mis Lauril juhtus? tulin peale Lauri sõitu kohe ära kuna oli tõsiselt külm. Uus rajarekord tuli Seppo Saapola poolt 7,6... (võin eksida) võttis kõrvad tõsiselt lukku ja mõnus värin käis kerest läbi. Ja mosse oli muidugi klass omaette. Pulli pärast oleks võinud panna ju mosse ja eesti turbolada vastamisi, oleks olnud huvitav vene raua rebimist vaadata aga ilmselt poleks ladal võimalust olnudki. Tänud super ürituse eest!
17.09.2005 at 20:02
rat_013
 
BHRA Finals 2005
quote:
lundve: misjama nende käepaeladega siis on?
kohapealt ÜHEpäeva piletit ostes paela ei saa
kahepäevapaelaga käi kasvõi kuu peal vahepeal :D

____________________________
impreza n/a
17.09.2005 at 20:04
500CID
BHRA Finals 2005
Tõesti,esimese päeva muljed nõuavad kindlasti korraldajatel kummardust tegema.Saapola 7.8@302km/h on midagi teisest klassist mida näeb Eestis harva-see tõestab omakorda seda,et Haapsalus on võimalik ka aegu 7 seki kanti sõita,vaja vaid piisavalt võimast masinat.Ise ka täpselt ei tea mis Kuriksli juhtus viimasel sõidul-kuskil 300 meetri peal lõi tossu tagant välja ja veeres kurvalt finišisse.Pärast seda liikusin ise ka kohe minema ja ei jõudnudki kuulda mis juhtus.Peab ütlema,et esimene päev oli bueno ja loodan,et homme tuleb paremgi veel.
17.09.2005 at 20:38
kasp
BHRA Finals 2005
väga lahe oli....huvitav jah miks erkki ei startinud.

ülikõva oli veel Indrek Ando esitus-> 10.8....bemmiga:burnout
17.09.2005 at 20:45
priidik
 
BHRA Finals 2005
17. september siit:

http://bhra.rockrace.ee/main.php?preview=true&lang=est&m=56&sm=0&a=0&gip=0

Kohtume hommikul!
17.09.2005 at 21:18
partel
  
BHRA Finals 2005
Mis meil Erkkiga juhtus.

____________________________
_
17.09.2005 at 21:30 Last edited 17.09.2005 at 21:31 by partel
ervin
BHRA Finals 2005
mis puutub üritusse africas, siis "nitrous" võiks kaaluda päris helimehe hankimist :D oli näha, et lauri üritab meeleheitlikult midagi kitarri peal ludistada, aga tulemuseks oli nii, et pilt on, aga häält mitte. :D
18.09.2005 at 08:30
Stealth
 
BHRA Finals 2005
Nii.Ürituselt tagasi ja paneks siis mõningad omapoolsed muljed ka siia kirja.
Esiteks siis ilmaga vedas.Vähemalt pühapäeval küll.
Laupäevane päev oli küll nii et seda kõva tuult ja pladisevat vett jagus küll lausa igale poole.No ei tahtnud ja ei tahtnud see tilkumine järgi jääda. Kord tuli kõvem sortsakas, siis oli jälle kuiv paus. Jne. jne.
Aga see ei seganud sõitjaid uusi rekordeid tegemast.
Seppo Saapola 7,8 sekundi sõit, lõppkiirusega üle 300 km/h, võttis ikka vääääga pikaks ajaks karbi laiali :p :D
Ma arvan et esmane reaktsioon" whatta f**k!?!? " neid numbreid kuuldes ei olnud mitte ainult mul, vaid ka paljudel teistel :p :D
Kuigi jah, üks andur pidi raja lõpus oma maise keha ja hingekese loovutama Seppo autole :p Aga noh, juhtub.
Seppo ise ka pärast kahetses ja laiutas käsi prr-ile, öeldes "sorry"-sid ette ja taha ja vasemale ja paremale :D
Aga ütleme siis nii et andurite hinnaga need uued kiirusrekordid sünnivadki :p
Afterparty kohta ütleks et seal oli muusika koha pealt pea igaühele midagi. Muidugi Nitrous oli tase. Ma mingil määral olin kursis et Lauri oskab kitarri hästi mängida aga et ta seda veel NII hästi oskab, seda ma ei osanud arvatagi ja õnnestus siis ka mul tema pillikäsitsemisoskust üsnagi ligidalt näha. Muljetavaldav vaatepilt. Ei oskagi rohkemat nagu öeldagi.
Üks kitarrikeel vist ei pidanud Lauri poolt tekitatud tempokale valule vastu ja otsustas et tema seda piinamist enam üle ei ela ja ütles esinemislepingust lahti, nii et vahepeal tuli vist sellele keelele vastupidavam asendaja leida :p
Siis sai seal veel vesteldud (niipaljukest kui see pärastine üleüldine lärm lubas) paari asjatundliku inimesega asjatundlikest asjadest ja jõudsin järeldusele et nii mõnigi, kui olin ennast tutvustanud,kes ma olen ja kustkandist pärit, oli mu siinsete sõnavõttudega juba mõningal määral kursis :p (Nii et mul tuleb oma suupruukimist hakata ilmselt piirama :p)
Üks koomiline seik oli ka. Nimelt siis selline et rääkisin seal ühe meeldiva naisterahvaga klassikalistest USA autodest, kui tundsin et keegi selja tagant särgist sikutab.Pöördusin siis vaatama et kes see selline kannatamatu küll on.
Vaatas mulle siis otsa üks kena naine ja küsis et kust sa selle teksti said, mis sul särgi selja peal on :p ?
Tekst ise oli siis selline: ALLA 5-LIITRISE MOOTORIGA AUTO ON ÕMBLUSMASIN!
Algul mõtlesin et sooh, nüüd jäin vahele omadega ja tuleb autoriõiguste teemal mulle vist pikem bizdulei ???
Lisas too naisterahvas siis veel juurde et ta teab üpriski hästi millise särgi peal sama või siis peaaegu sama tekst on.
Ma siis sain kokutades ääri-veeri diplomaatiliselt vastatud et ma netist leidsin ühe pildi jah, kus ma nägin ühe särgi peal peaaegu samasugust teksti,õigemini seda algteksti, mille lauseehitust ma natuke enda jaoks sobivamaks kohandasin ja sealt see mõte tuligi. Aga nagu ma aru sain, ei paistnud sellel naisterahval vist selle vastu midagi eriti olevat et ma kas siis tema enda või tema tuttava väljanuputatud teksti särgi peal kandsin sest et ta tunnistas mulle ise ka et ega sisuliselt jutt selja peal on jumala õige :p Nii et napilt pääsesin seekord :p :D

Pühapäevane päev, nagu eespool öeldud, oli ilus.
Pilvi taevas küll oli aga vett nad sisaldasid kas suht vähesel määral või ei sisaldanud eriti üldse nii et ses suhtes oli asi norm.Sõitudega nii norm ei olnud sest et eks kõik tahtsid enda masinast pea 100, mõni isegi rohkem protsente välja võtta ja andmine käis täie hooga.
Muidugi täielik pauk luuavarrest oli kurb uudis rallimaailmast, kui prr teatas et Märtin oli oma kiiruskatsel teelt välja kihutanud vastu puud nii et see tungis autosse sisse ja vigastas Michaeli Parki surmavalt. Samas,väga meeldiv oli näha et inimesed ei pidanud paljuks, palvet püsti tõusta ja teha minutiline leinaseisak Michael Parki mälestuseks kes selle mitme aasta jooksul Märtini kaardilugejana oli üpriski paljude eestlaste jaoks vägagi omaseks inimeseks saanud.
Kahju et nii läks aga tehnikasport on juba selline ala et kunagi ei või teada, kellega, mismoodi ja kus midagi juhtuda võib. Isegi siis kui kõik turvanõuded on täidetud.

Kui nüüd veel kiirenduse juurde tagasi tulla siis (vähemalt minu arust) oli üks huvitavamaid sõite ka Oksaneni mosse versus Tukiaineni punane Chevy, millega Tea Turpeinen(sai vist õige nimi) sõitis. Mõlemad andsid finiši poole elu eest minna nagu kurjast vaimust vaevatud :D
Väga tasavägine sõit oli, mis siis päädis lõpuks ikkagi mosse võiduga :)
Timo Äikää Chevy-ga sõitev Jarmo Vellamo(vat niisuguse kompoti olid soomlased meile serveerinud :p) lajatas ka tõsiselt mõtlemapanevad 8,5 sekundit(oli vist 8,5 ikka) ja vist paljudele oli esmane see nähtus et euroopa kiireimal Outlaw-klassi autol on startides esirattad maast LAHTI.
Uustulnukatest märgiks ära veel kindlasti selle vahva Renault-i, mille kohta prr jällegi tabavalt märkis et see auto näeb küll selline välja et vahet pole, kumbapidi sa temaga sõidad :)
Kollane Plymouth Barracuda (õigemini see, mis tast veel järel oli) pani ikka mitmeid kordi ohkama sest et mootori hääl ja kerekuju läksid "enda salasoovidega" ikka no nii kümnesse et jah... Ohkama võtab :D
Üks seik tuli veel meelde et kui sõitude vaheajal sai ringi jalutatud ja autosid vaadatud-uuritud, siis sellesama kollase Barracuda tiimi bussi küljes äratas tähelepanu üks plakat, kus oli siis peal musta värvi ja leekidega illusteeritud üks kuri drag-i Plymouth Duster`70.
Ja see auto oli MÜÜA. Hinnaks oli kirjutatud 200 000 eek-i.
Ausalt öeldes ma vahtisin ikka päris pikalt seda plakatit, hinda,siis seda kollast Barracudat ja jälle plakatit ja mõtlesin et kas ma hakkan seal lennuväljal kõva häälega röökides nutma, et mul sellist vaba summat pole, või ei :D
Kui see nüüd mingi niisama reklaamitrikk polnud ja autol midagi kokku-laiali-katki-ribadeks lennutatud, vaid ta igatpidi sõitev on, siis see hind oli küll (vähemalt minu arust) sellise auto eest igatahes üpriski mõtlemapanev kui mitte öelda et soodne.

Siis tuli siin paar asja veel meelde.
Laupäevasel päeval, kui Jari oma "Bad Toy"-ga sõitis oma sõitu ja Avoga koos, siis pärast, finiši juurde ritta seisma jäänutena,tekkis sinna nende kohale äkitselt suur suitsupilv ja see ajas rahvahulga üpriski ärevile.
Kelle auto selle suure suitsupilve tekitas ja kuidas, ei tea.
Kui Prr lajatas konkreetselt tuletõrjele et "juba võtab kätte ja ruttu-ruttu sõidab finišisse vaatama,mis toimub, mitte ei uimerda seal!", siis selle peale härrased tukiloputajad ronisid uimaselt autosse ja hakkasid sõna otseses mõttes veeeeeeeenides finiši poole liikuma, samas kui rajakohtunike pikap-moskvitš oleks parima tahtmise korral ammu-ammu enne tuletõrjet kohal olnud. Selline mulje jäi küll et need tukiloputajad, kes raja ääres kõrvuti koos kiirabiautoga olid, ilmselt tegelesid med.õdede anatoomiliste uuringutega vms. Ametikohustuste kiireloomuline täitmine ei paistnud neile nagu absoluutselt korda minevat.
Ilmselt asi lõppes õnnelikult ja suuremat õnnetust ei toimunud,sest et tuletõrje tuli sama targalt tagasi, nagu sinna läks ja edaspidi jäi nende funktsiooniks rajale kallatava vee lisamine suurde tünni.
Igatahes operatiivsus oli absoluutne null neil.

Lõpetuseks tahaks siia juurde lisada et üks väga asjalikult ratsionaalne korraldus oli veel välja mõeldud.
Nimelt et kui hakkas mingi konkreetne klass omi sõite tegema, siis ennem mitte üks mees tagasi ei tulnud, kui viimane paar oli omavahelise jõukatsumise ära teinud ja siis pärast tuldi korraga kolonnis tagasi.
Kes omal jõul, kes nööri otsas. (Heas mõttes siis) .
(Ma ei tea kes selle idee peale tuli aga igati kiiduväärt tegu .)
See aitas kõvasti aega kokku hoida ja tõstis ka ürituse tempot nii et seda taktikat tasuks järgmise aasta üritustel kindlasti proovida.
18.09.2005 at 18:58 Last edited 18.09.2005 at 23:41 by Stealth
Raceboy
 
BHRA Finals 2005
Väga kõva üritus, eriti just osalejate poolest. Sai näha-kuulda väga vahvaid masinaid, eriti meeldisid vennaste Oksanenide lelud :burnout
Üks asi jäi kripeldama: B-klassi sõit, kus olid vastamisi Renault ja I. Ando. Mis nimelt? See, et võidu otsustas põhimõtteliselt stardifoori viivitamine: Andol ei olnud rehvide temperatuurist sooja ega külma, Renault-soomlasel oma tagaveoga see-eest aga vägagi (burnoutist möödus kaua aega), ning finišis just see vahe enamasti oligi.

____________________________
www.vems.ee
18.09.2005 at 19:58
ICE
  
BHRA Finals 2005
Sai ka täna käidud ning tuleb tunnistada, et korraldusliku poole pealt parim üritus siiani. Juba siis võttis näo naerule, kui platsile jõudsin ja mind kenasti parkimisel suunati. Tulemuseks organiseeritud parkla. Bueno. Rahvast palju tänu külmale ilmale ei olnud, seega sai lausa valida, et kust kohast võistlust jälgid. Lisaks olid toiduputkad mõlema tribüüni taga, mis hoidis ära asjatut liikumist territooriumil. Kõlarid katsid kenasti terve ala. Tulevikus oleks tabloo ka äge, sest kui eelmise sõidu aegasid öeldi, tegi järgmine paar juba burn-outi ja palju läks kõrvust mööda :)
Igati lahe pühapäev oli!
18.09.2005 at 20:03
jaanus
 
BHRA Finals 2005
quote:
Raceboy: Üks asi jäi kripeldama: B-klassi sõit, kus olid vastamisi Renault ja I. Ando. ...
Mõlemale võistlejale pakuti uue burnouti võimalust. Mõlemad loobusid.
18.09.2005 at 20:03
wax
 
BHRA Finals 2005
Sai kah nüüd oma silmaga ära nähtud kuidas tõmmatakse üles küll vasak esiratas, küll mõlemad :D

Aitäh toreda ürituse eest! :)
18.09.2005 at 20:10
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.