register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Poster Message
oskar
BHRA Finals 2005
PILDIALBUM
18.09.2005 at 20:13
Atxtuner
BHRA Finals 2005
Igati kõva Race oli..
endale meeldis eriti Jari Heinose Chevy Malibu "bad toy"..
no see riistapuu oli ikka nii julm, et võttis ikka näo naerule küll.
Eriti mõnus oli vaadata, kuidas ta taga pit stopis rahvale showd tegi..kaugelt kuulen, et ilge V8 möirgamine on ja lähen siis kohale vaatama..autosse piiludes paistab rahuloleva õllekõhuga sommi mõnus olek, kus ta lamamise vahepeal ka natuke rahvale gaasipedaaliga marti teeb :hat
Väga tegijad olid paljudki teised masinad, eeskätt Euroopa Outlaw klassi meistri Timo Äikää autoga sõitnud Jarmo Vellamo, kellele ikka meeldib siin Eestis showd tegemas käia (ta käis ju ka Speedestil); Kuriks ja ka Mosse olid tõsisest klassist :p..Edu ka Afromanile, Andole ja kaubaliftile, kes endast kunagi alla 101% ei anna :p
Kahju oli ainult Krikist, kellel oma Hondaga siin Eestis vist eriti midagi teha ei ole, sest asi lihtsalt ei kannata sõita..:(
Rada tundus seekord klass omaette, arvestades Saapola ulmelist tulemust 7.8 :evil..
Huvitav ainult, miks Saapola teisel päeval ei sõitnud ???
Ise sain ainult 2. päeval tulla ja kahjuks seetõttu jäigi Seppo sõit nägemata..
Aga pole viga, üldiselt üritus 5+ :finger, korraldajatele :hail ja ilmataadile :beer
18.09.2005 at 20:29
soomuk
 
BHRA Finals 2005
korraldaja vist majanduslikult plussi ei jäänud arvestades pealtvaatajate hulka aga seda lahedam oli pealtvaatajatel show'd jälgida. täitsa viis üritus oli - heli oli ok, teenindus ok, korraldus ok ja isegi ilm oli enamus ajast ok. väike valik pilte ka

____________________________
Trailhawk
18.09.2005 at 20:33
Raceboy
 
BHRA Finals 2005
quote:
jaanus:
quote:
Raceboy: Üks asi jäi kripeldama: B-klassi sõit, kus olid vastamisi Renault ja I. Ando. ...
Mõlemale võistlejale pakuti uue burnouti võimalust. Mõlemad loobusid.



Ok :)

____________________________
www.vems.ee
18.09.2005 at 20:36
Joel
 
BHRA Finals 2005
Väga hea üritus. Suur tänu korraldajatele...

____________________________
2xV8
18.09.2005 at 20:40
kasp
BHRA Finals 2005
väga tase üritus oli......pole vist varem nii head olnud...

endal meeldis kõige rohkem bracket...võitjaks väike putukas-->honda crx....kahjuks hakkas sellelt moparilt õli tilkuma ja ei saandki korralikku võitlust näha. see mopari vend pani ikka küllalt täppi oma aegadega.

tsiklimehed lasid ka tagasitulekul korraga kummi suitsema....väga hea vaatepilt....


kahjuks jäi nägetama malibu start, kuna olin söömisega ametis....aga avo mustang stardib ikka jõle vingelt, vaska ratas maast õhku ja läkk.....

kas siis avol läks see 11,....aeg arvesse või oli tegu mingi jamaga??
18.09.2005 at 21:04 Last edited 18.09.2005 at 22:24 by kasp
yakuza
BHRA Finals 2005
keegi tulemusi ei viitsi upida?
18.09.2005 at 21:06
carla
 
BHRA Finals 2005
quote:
Atxtuner: Huvitav ainult, miks Saapola teisel päeval ei sõitnud ???


Saapolal bloweri laager lahkus oma ametist.
18.09.2005 at 21:43
dellu
BHRA Finals 2005
Raterdateri pildikogu
18.09.2005 at 22:25 Last edited 18.09.2005 at 22:25 by dellu
Kloss
BHRA Finals 2005
Ülikõva nädalavahetus läänemaal ! Pealtvaataja unelm: palju võistlejaid ja mõõdukalt rahvast. Paljude ( loe : normaalse hulga) võistlejate puhul on kahepäevane üritus ainuõige tee.
Korraldajatele sõbralik käepigistus ja palju tänusõnu. Võistlejatele tublisti kiitust :)
Ilmataadile pinn vastu pead.
19.09.2005 at 09:18
Jõuvanker
 
BHRA Finals 2005
Üritus oli hea iseenesest, kuid millega rahul ei ole, on ajavõtusüsteem. Nimelt märgiti mulle ajaks 12.82 sek ning kõrval rajal sõitjale 12.71 sek, finišhijoone ületasin mina esimesena ning edu oli ca 1.5 autopikkust, kummaline või mis? Tegemist ei olnud eufooriaga vms, saavutasin silmnähtava edu ennem lõpujoont juba ning seda kinnitab ka kaasvõitleja kõrval rajalt. Ehk ajati segamini stardipooled?
Lihtsalt tähelepanek, kui selline, tulin võistlusele aega sõitma, mitte kohta. Märkus ehk edaspidiseks korraldajatele.

____________________________
alati jääb väheks. Kunagi ei ole piisavalt - ülelaaderõhu müstiline mõju.
19.09.2005 at 10:29 Last edited 19.09.2005 at 10:32 by Jõuvanker
peep
 
Moderator
BHRA Finals 2005
quote:
Jõuvanker: Üritus oli hea iseenesest, kuid millega rahul ei ole, on ajavõtusüsteem. Nimelt märgiti mulle ajaks 12.82 sek ning kõrval rajal sõitjale 12.71 sek, finišhijoone ületasin mina esimesena ning edu oli ca 1.5 autopikkust, kummaline või mis?

Ei pruugi olla kummaline, kui Sul on timeslip, siis vaata sealt mis olid r/t 'd ?
19.09.2005 at 10:38
Ets
BHRA Finals 2005
1) madone: laupäeval tulid mu juurde 2 tsiklimeest (olid vist Ain ja Ronny), nad ei olnud rahul omavahelises sõidus Ronny poolt saadud 0,5 R.T. ja punase tulega. Mõlemad selgitasid mulle oma seisukohta ja näitasid timeslippi. Asi oli sulaselge süsteemi viga ja nad said uue sõidu.
2) Jõuvanker: oli veel paar operaatori läbi lastud samasugust juhtumit (radade äravahetamist). Need lahendati kohapeal vastavalt võistlejate protestidele, traditsiooniliselt võistlejat soosides.
Vastavalt reeglitele on võistlejatel õigus esitada proteste kohtuniketöö osas pool tundi peale tulemuste väljakuulutamist (ehk autasustamist). Proteste ei ole tulnud.
Nii inimlikke kui süsteemi vigu on alati tulnud ja luban, et tuleb ka edaspidi. Teie kui võistlejad olete alati oodatud oma nõu ja jõuga abiks olema.
19.09.2005 at 10:53 Last edited 19.09.2005 at 10:53 by Ets
tacco
 
BHRA Finals 2005
quote:
Jõuvanker: Üritus oli hea iseenesest, kuid millega rahul ei ole, on ajavõtusüsteem. Nimelt märgiti mulle ajaks 12.82 sek ning kõrval rajal sõitjale 12.71 sek, finišhijoone ületasin mina esimesena ning edu oli ca 1.5 autopikkust, kummaline või mis? Tegemist ei olnud eufooriaga vms, saavutasin silmnähtava edu ennem lõpujoont juba ning seda kinnitab ka kaasvõitleja kõrval rajalt. Ehk ajati segamini stardipooled?

Kas Sa räägid sellest Raxi vastu sõidust? Uurisime seda timeslippi pärast päris hoolega. Sinu RT oli umbes 0,3 sek parem, kui Raxil.
19.09.2005 at 11:32
jaanus
 
BHRA Finals 2005
madone,
kohtunikud jälgivad väga hoolega kogu mängu ning sinu puhul oli tõepoolest tegeimist tagasi vajumisega. See 0.500 rektsioon tuleb alati, kui stardiliin vabastatakse enne viimast kollast foorituld ning kuna sul slipi peal on ka kirjas "redlight - yes", siis peaksid lugema reaktsiooniaega, kui -0.500 (miinus nullkomaviissada).
Ma ise kuulsin sinu protestimist küll poole kõrvaga pealt ja seal ei olnud sa üldse "mad one" vaid nagu lambatall ning said nagu aru küll, millest sul see punane tuli, kuid sellest ma ei saa aru, miks sa nüüd siis siia ärplema tuled .....
19.09.2005 at 11:45
Jutulind
BHRA Finals 2005
quote:
madone: Väga tore :(
Mismõttega ma seal protestisin kui mingi põhi boss ütleb nii siis nii ongi! Või aint aitab siis kui oleksin jakobsoni pakiga ligi tuld?
Krt ikka nigu lasteaed. Siiani on kõik protestid BHRA puhul minuteada lahenenud võistlejale soodsalt. Milleks on võistlusjuhend kui võistleja seda järgida ei viitsi/ei taha/ei suuda. Mina loen antud võistluse võistlusjuhendist väga selgelt välja järgmist "Protestid tuleb esitada kirjalikus vormis."
Ma ei saa aru võistlejatest kes vinguvad et "mingi peaboss .... " See, kellele lihtsalt kurtma lähed võib olla kommentaator, rajatehnik või üleüldse keegi kolmas, kellel ei ole mingit "peabossi" staatust. Natuke edasi on kirjas - "Protest ja protestimakse 1000 EEK tuleb üle anda võisluse PEAKOHTUNIKULE enne protesti esitamist."
On siis nii keeruline otsida üles peakohtunik ? Suure tõenäosusega laheneb protest Sinu kasuks ja on rahu maapeal. Hilisem foorumis tatipritsimine JUHUL KUI ei ole käitutud vastavalt võistlusjuhendile, on lihtsalt asi, mis Sinu kui võistleja ebaproffessionaalsust näitab.

P.S. Ma ei ole juba 2 aastat kuidagi seotud ei BHRA ega ajavõtumeeskonnaga, kuid loodan et äkki on võistlejad nüüdseks aru saanud kuis asjad käivad. Õppida on olnud aega juba ca 5 aastat ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
19.09.2005 at 11:49 Last edited 19.09.2005 at 11:51 by Jutulind
Jõuvanker
 
BHRA Finals 2005
quote:
tacco:
quote:
Jõuvanker: Üritus oli hea iseenesest, kuid millega rahul ei ole, on ajavõtusüsteem. Nimelt märgiti mulle ajaks 12.82 sek ning kõrval rajal sõitjale 12.71 sek, finišhijoone ületasin mina esimesena ning edu oli ca 1.5 autopikkust, kummaline või mis? Tegemist ei olnud eufooriaga vms, saavutasin silmnähtava edu ennem lõpujoont juba ning seda kinnitab ka kaasvõitleja kõrval rajalt. Ehk ajati segamini stardipooled?

Kas Sa räägid sellest Raxi vastu sõidust? Uurisime seda timeslippi pärast päris hoolega. Sinu RT oli umbes 0,3 sek parem, kui Raxil.
Just, seda sõitu Raxiga ( audi S2 vs audi RS4 )
Lihtsalt tahaks teada, et mis aeg siis lõpuks kummalegi jääb, või jääb nii, nagu sõidus oli?
Huvitab mind just aeg, ei muud.


____________________________
alati jääb väheks. Kunagi ei ole piisavalt - ülelaaderõhu müstiline mõju.
19.09.2005 at 11:58
LaSa
 
Moderator
BHRA Finals 2005
madone: miks Sa Bikeri foorumis kirjutad siis, et tuuleiil Sind stardijoonelt tagasi lükkas :) ?

19.09.2005 at 11:59
Jutulind
BHRA Finals 2005
quote:
madone: To jutulind: No ei lahenenud ju poitiivselt.. raiuti mulle pähe, et varastasin, teine ütles et vajusin tagasi! Kumba siis? Ühesõnaga mida iganes...

Minu arusaama järgi ei ole sa protesti esitanudki. Siit järeldus - ei olnud ka midagi mis oleks saanud positiivselt laheneda. Teinekord käitu vastavalt võistlusjuhendile ja Sul on palju suuremad lootused asjad korda saada. Lihtsalt viginat on võistluse käigus nii palju et keegi ei jõua sellega põhjalikult tegeleda. Kui Sa kirjaliku protesti esitad on see midagi muud ja se TULEB kohtunikel üle vaadata. Vajadusel kaasatakse kogu kohtunikekolleegium protesti arutama mitte ei ütle sulle keegi "peaboss" et "äi, ämber oli jala otsas juba enne kui sinna astusid".


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
19.09.2005 at 12:00
peep
 
Moderator
BHRA Finals 2005
Ei saa tõesti aru, millega madone rahul pole ? Reeglid on täitmiseks ja protestiraha on vajalik, et vältida tühikargamist ning kasutusel ka teistel (moto)spordialadel.

Pärast kaklust rusikatega ei vehita...oli mis oli, viga on puhtalt Sinu seekord.
19.09.2005 at 12:04
peep
 
Moderator
BHRA Finals 2005
Olen ka ise olnud olukorras, kus minu arust on minu kui võistleja suhtes ebakorrektselt käitutud ja eks see teeb ikka meele mõruks aga tagantjärgi on väga raske midagi muuta.:(
19.09.2005 at 12:09
jaanus
 
BHRA Finals 2005
madone,
täiendavaks analüüsiks on vaja videot, mitte pilti.
Samas, pildil on selgelt näha, et sul on punane tuli. Samuti on seal näha, et mõlemad, nii pre kui ka stage põlevad. Kui nüüd veel tähelepanelikult uurida seda pilti, siis paremal rajal asuv võistleja juba sõidab - mõlemad jalad maast lahti ning sina, vasakul rajal, tõukad ennast minema. Kuna sa vajusid tagasi, siis on ju looomulik, et edasi liikudes läheb sul uuesti stage põlema.
Samuti on räägitud ratturitele juba aastaid, et "ärge jääge liiga vara stardijoonel seisma", kui olete vaid 1mm stages, siis piisab ratta kergest kallutamisest, et stage kustuks. Sinu puhul oli näha stage kustumist. Veaks loeme me asja siis, kui ükski kohtunik kustumist ei tähelda.
19.09.2005 at 12:10
madone
BHRA Finals 2005
Mis siis ikka.

EI saa krt mainimata jätta :) kui paremal rajal sõitja juba sõidaks siis ilmselt oleks prestage tuled kustund... ja võibolla ka stage.

Üldiselt ma ennast tagasi ei tõuka st. ei saagi tõugata kuna ma olen sellises asendis, et jalg kõlbab ainult tasakaalu hoidmiseks.
19.09.2005 at 12:14
jaanus
 
BHRA Finals 2005
ehh, jajah, ja päkapikud tantsivad rajal jenkat ka selle pildi peal ..... kuidas sa siis seda ei näe.
aitab juba.
vahet pole, mis sellel pidil. Mõtle parem selle peale, et kui kohtunikud oleks teinud otsuse sinule soosivalt, siis sa ju siin ei kelgiks, eksju.
Ju siis oli kohtunikel põhjust arvata, et ei olnud süsteemi vms viga.
19.09.2005 at 12:24 Last edited 19.09.2005 at 12:27 by jaanus
maert
BHRA Finals 2005
Selle oleme juba kokku leppinud aga vaidleme ikka edasi vahele, et mul ka valik pilte üleval siin. Muuseas mul on neid veel palju rohkem ja hea resoga (aparatus oli canon 350d), pole lihtsalt kuskil internetis seda ruumi (ligi 1GB) praegu võtta. kui keegi bhra-st näiteks peaks tahtma, siis andku teada.

Väga kõva üritus oli. Jõudu.

____________________________
maert
19.09.2005 at 12:34
tqhq.ee foorum : Üritused : BHRA Finals 2005   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.