register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
rescue
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
viplala: Kurat kas toesti 25 kilo sumpsi eest...minu kasi vist ei touseks torujurile seda summat valja kaima

krt, tapitahed jalle

see oli keskeltläbi summa mille kalkuleerisin summiti hindadega enamvähem, kui saab ka odavamalt siis miks mitte teada anda :D
mikromootoritega ameerika auto omanikud kes on läinud seda teed et v8 asemel v6 osta tahavad kah häälekust oma muksule :D sest olgem ausad v8 l on see isane hääleke juba originaaliski olemas( jutt käib vanematest mudelitest)

25 kilo....see tõesti suht suur summa aga hea asi maksabki palju ;) veel parem on see et seda summat ei pea ju korraga välja käima...detail detaili haaval.

omal selline visioon siis korralikust v6 häälekamaks muutmisest kuna ise ka v6 omanik siis alustuseks seegi hea ju! lisamõttevälgatused siis kah ikka teretulnud naq alati:P
05.04.2008 at 09:51
Tank1
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
rescue:
quote:
viplala: Kurat kas toesti 25 kilo sumpsi eest...minu kasi vist ei touseks torujurile seda summat valja kaima

krt, tapitahed jalle

see oli keskeltläbi summa mille kalkuleerisin summiti hindadega enamvähem, kui saab ka odavamalt siis miks mitte teada anda :D
mikromootoritega ameerika auto omanikud kes on läinud seda teed et v8 asemel v6 osta tahavad kah häälekust oma muksule :D sest olgem ausad v8 l on see isane hääleke juba originaaliski olemas( jutt käib vanematest mudelitest)

25 kilo....see tõesti suht suur summa aga hea asi maksabki palju ;) veel parem on see et seda summat ei pea ju korraga välja käima...detail detaili haaval.

omal selline visioon siis korralikust v6 häälekamaks muutmisest kuna ise ka v6 omanik siis alustuseks seegi hea ju! lisamõttevälgatused siis kah ikka teretulnud naq alati:P

Kui sa üksi sumpade eest oled nõus välja käima 25k,et saada V8 häält.Kas siis poleks lihtsam/mõttekam osta juba vana hea usakas,millel on V8 originaalis ja V6 jätta stokki?Vähe jalgratta leiutamine,kas pole?


____________________________
different day,..... shit
05.04.2008 at 10:38
wader
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
V6'st saad V8 hääle ainult suurte kõlaritega. Ükskõik kui palju sa ka V6 väljalaskesse ei investeeriks, sealt ei tule kunagi sellist meeliülendavat madalat müdinat nagu V8'ga mootorist
05.04.2008 at 10:57
rescue
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
nõustun teiega 100% wader ja Tank1 asi selles et rahapuudus majas ja nagu teada siis tänapäeval keegi ei taha eriti osta 3.8 v6 mootoriga isendeid....auto24 olevad camarod seisavad seal juba pikemat aega...vaevalt et keegi isegi vahetaks....kui siis tahetakse raha lisaks saada....see oli v6 meestele lihtne idee kuidas asjast veidikenegi rohkem välja pigistada....kui õnnestub v8 hankida siis miks ka mitte....niikaua kui pole v8 tuleb võtta v6st mida võtta annab :D

oma mättaotsast asi kole kaugel sest ei teeni piisavalt et samas konditsioonis v8 sebida....pole viga ehitan oma v6 te ja ex näis mis tulevik toob või viib ;)
05.04.2008 at 16:02
BlueStang
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
rescue: nii tere jälle......siiamaani olen v6 osas saanud koguni nii targaks et asja peaks alustama ikka väljalaske kolledest. kompott oleks järgmine: alustuseks torukollektorid, järgneks siis hi flow kat ( siit kerge kysimus et kas asi oleks efektiivsem 5.0 v8 katalysaatoriga?), ja 3" väljalaske kit SLP vms. ka flowmaster oleks hea.....see asi hetkel ainult paberipeal välja nuputatud...kui rahas asju ajama hakata siis umbes 25kiloga võiks arvestada vist.....peale seda nati sisselaset timmida vastavate intake kit-dega K&N......

RAHA RAHA AINULT RAHA ON VAJA :D

loll jutt suhu tagasi - sry, aga seda on vaja sulle öelda, et 25k kokku hoiaksid

samas tanki ja waderi jutt pole ka päris see - saab v6-st ka häält kätte

1. 96 alates on v6 mootoril juba torukollektor olemas - ükskõik, mida sa sinna juurde üritad aretada ei annaks enam olulist tulemust
2. kõige parem/soodsam variant on panna gt-mustangi cat-back cut-off, kui selle peaksid kuskilt kätte saama - ehk et peale katte ja enne Y tuleks asemele gt väljalase - vaata wolle auto alla, kui lastakse
3. kui tahad askeldada, siis ikkagi - lõika enne Y lahti ja too torud taha välja, potte polegi vaja (kui, siis otseläbijooksuga resonaatorid - vaata tanni auto alla kui lastaks
05.04.2008 at 17:25 2 edits. Last edited 05.04.2008 at 17:41 by BlueStang
rescue
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
BlueStang:
quote:
rescue: nii tere jälle......siiamaani olen v6 osas saanud koguni nii targaks et asja peaks alustama ikka väljalaske kolledest. kompott oleks järgmine: alustuseks torukollektorid, järgneks siis hi flow kat ( siit kerge kysimus et kas asi oleks efektiivsem 5.0 v8 katalysaatoriga?), ja 3" väljalaske kit SLP vms. ka flowmaster oleks hea.....see asi hetkel ainult paberipeal välja nuputatud...kui rahas asju ajama hakata siis umbes 25kiloga võiks arvestada vist.....peale seda nati sisselaset timmida vastavate intake kit-dega K&N......

RAHA RAHA AINULT RAHA ON VAJA :D

loll jutt suhu tagasi - sry, aga seda on vaja sulle öelda, et 25k kokku hoiaksid

samas tanki ja waderi jutt pole ka päris see - saab v6-st ka häält kätte

1. 96 alates on v6 mootoril juba torukollektor olemas - ükskõik, mida sa sinna juurde üritad aretada ei annaks enam olulist tulemust
2. kõige parem/soodsam variant on panna gt-mustangi cat-back cut-off, kui selle peaksid kuskilt kätte saama - ehk et peale katte ja enne Y tuleks asemele gt väljalase - vaata wolle auto alla, kui lastakse
3. kui tahad askeldada, siis ikkagi - lõika enne Y lahti ja too torud taha välja, potte polegi vaja (kui, siis otseläbijooksuga resonaatorid - vaata tanni auto alla kui lastaks


hehee...väga hea informatsioon...jutt käib konkreetselt siis 98 a camarost....torukollede moodi seal kapoti all kyll miskit pole :( aga suur tänu ikkagi soovituse eest! kusagilt free tour pääsmeid saab wolle ja tanni autode alla? :D
05.04.2008 at 18:48
BlueStang
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
oi kurat - professionaalne kretinism - ma muidugi Mustangidest räägin - sry
jutt siis rohkem martenj-le sobiv

peace:)
05.04.2008 at 22:32 2 edits. Last edited 05.04.2008 at 22:38 by BlueStang
Wolle
  
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
rescue: kusagilt free tour pääsmeid saab wolle ja tanni autode alla? :D
Ilusti palumise korral ikka lastakse kuid kanal/tõstuk soovitatavalt Sinu poolt.. ning auto võin Tallinnas ise kohale organiseerida ;)

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
05.04.2008 at 23:23
hullscooby
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
äkki peaksid omaala spetsialistidega nõu pidama enne kui uisapäisa saega summi kallale lähed.üks selline mees nimega renaldo ehk siis sumpsimees saab sind kindlasti aidata
05.04.2008 at 23:25
hirax
  
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
rescue: v6 ja 3" väljalaske kit
Kas on turboga V6 ?? "Dual exhaust" või üks toru lõpus ??
Mulle tundub, et kaks 3" toru vabalthingavale on natuke liiast.
Kasuta otsingut. Siin juttu küll olnud sellest, et vabalthingavale on vajalik kerge vastusurve väljalaskes.
Selline "jõhker kanalisatsioonitoru" nii väikesele mootorile eeldab päris suurt puhurit.


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
06.04.2008 at 00:06
Maik
  
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Mulle nagu absoluutselt ei jõua kohale mida sa ehitada tahad.
Kui MINA tahaks odavalt paremat häält ma võtaks sumpsi alt, lõikaks lahti püti, võtaks sisu välja ja paneks kokku.
Kui ei piisa teeks sama katiga.

Kokku mingi rämedad 100 eeku maksimaalselt.
Mul maksis 3,8 pealt üleminek 5,7 peale täpselt 2 x vähem (õigemini, uus auto maksis 2x vähem kui vanast lahti sain)- see,et ma sinna hiljem rämeda papi hakkama panin on teisejärguline juba.

Sa tundud täpselt nii rikas olevat,et saad endale raha eest lubada mõttetuid asju.. mina näe olen nii vaene,et pean rahad hakkama panema - kuid saan siiski õige asja...


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
06.04.2008 at 00:43 1 edit. Last edited 06.04.2008 at 00:44 by Maik
zippo
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
nagu viimati mainisin-olude sunnil sai eemaldatud viimane pütt:päris mitu inimest ära petetud.Aga see pole lahendus.hääl küll ilus ,aga mitte loomulik.V6 ja turbo (mootor millega ise läbi ajama pean)on minu jaoks paras probleem--kuidas panna mõlemad väljalaske pooled mootorist nii et turbö korralikult töötaks?Turbo sisend on peale garburaatorit(Regal sport).Toru kolledega lahendust pole,sest turbo jääks tööle ainult ühe poole mootorist peale.PS kuna auto on mul tarbe esemeks ja isiklikuks "s...ta" veoks,ei ole ka mootori nn. upitamiseks midagi ette võtnud.Võistlema ei lähe ka vuntsima ei hakka.Ja hääl on ilus ikkagi ainult juhi kõrvadele;)
06.04.2008 at 02:52
Indrek_S
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
bi turbo(või oli see twin turbo), või miskine custom Y pipe aretada

____________________________
not done until it's done
06.04.2008 at 12:46
Vanaisa
  
Moderator
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
sumpsipoed, mida ise kasutanud - ehk on abiks kellegile...

http://kepichexhaust.com/
Kõik summutitest - alates eraldi jupist kuni tervete komplektideni, transavad ka Eestisse.

http://stores.ebay.com/Classic-Car-Exhaust-Systems
Tore pood ebays, nimi ütleb kõik - head soodsate hindadega summutikomplektid, nii tavalised aluminiseeritud kui ka roostevabad. Saadab ka Eestisse, hind siis tõsi küll, lööb haamriga pähe. :bonk

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
06.04.2008 at 14:36
rescue
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
Inferno: Mulle nagu absoluutselt ei jõua kohale mida sa ehitada tahad.
Kui MINA tahaks odavalt paremat häält ma võtaks sumpsi alt, lõikaks lahti püti, võtaks sisu välja ja paneks kokku.
Kui ei piisa teeks sama katiga.

Kokku mingi rämedad 100 eeku maksimaalselt.
Mul maksis 3,8 pealt üleminek 5,7 peale täpselt 2 x vähem (õigemini, uus auto maksis 2x vähem kui vanast lahti sain)- see,et ma sinna hiljem rämeda papi hakkama panin on teisejärguline juba.

Sa tundud täpselt nii rikas olevat,et saad endale raha eest lubada mõttetuid asju.. mina näe olen nii vaene,et pean rahad hakkama panema - kuid saan siiski õige asja...


ehheeeee....kordan veel see oli ainult idee..kogumaks vasteid asjatundjate poolt...mingit porri teha ei taha, kui siis juba korralikult....esiteks kui eemaldada kati ja pyti sisu ei pääse sa ylevaatuselt läbi arvatavasti ja kellade juures peaks mingisugune tuluke põlema hakkama....vaadates seda 3.8 mille sa hea raha eest maha ärida said võiks arvata et ka tolle masinaga oli rahaliselt vaeva nähtud kõvasti....väga hea töö kusjuures. foorumites ringi vaadates avastasin et sulle pole kohe mitte tähtis masina syda vaid vihmavari...milleks kuldne v8 kui sul oli täpselt samasugune masin v6? :P ...konkreetselt väljatoodud detailid olid 100% sellele masinale mõeldud bolt on systeemid välja arvatud katalysaator mis vajab kerget keevist...kuna ise aeg ajalt võtan osa kiirendustest siis siit ka põhjus miks ma tahan asjast midagi paremat teha......ketkel veel v6 aga samas see masin ongi naq katsepolygon kuhu matta palju vaba aega...raha ja meeletus koguses hoolt...kunagi tulevikus plaanis ka v8 aga eks näis mis elu toob või viib samas see punaste triipudega valge fordike mis osta punkt ees oli kindel ostuidee aga näe hiljaks jäin. :S tuleb uus ja parem kunagi ;) Minu palk pole 25 kilo ega mitte kaugeltki sinna lähedalegi....võrreldes enamus avalikus sektoris töötajatega on see väga väike...erasektorist ei hakka rääkimagi....klass omaette nii öelda :D aga eks iga inimene pingutab oma unistuste eest ;)

hirax....tegemist on tavalise v6 ga ja dual pytt taga!

v6 huvilistele väga head foorumid:
http://www.v6fbody.com/
http://forum.camarov6.com/index.php
http://www.worldwidecamaroclub.com/
lõpuks ometigi sai ka see teema liikuma! :D
07.04.2008 at 00:47
Maik
  
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Kuldne saigi täpselt samasugune peaaegu,sest mulle ta meeldis lihtsalt nii ja siin kõik karjusid mu peale,et kuradi loll , ära hakka motot vahetama või v6-te arendama :)
25k palka tahaks ka ise saada...

Kui sa midagi arendada ja ehitada tahad sumpsi ja heli - mis paneb sind arvama,et sellega hiljem läbi lastakse,kui suur müra tekib?
Isiklikult on jah välimus suht tähtis ja kui mootori jaoks mingi raha tekib ,siis on juba autost kopp ees ja tuleb uus masin hoopis :)

Kaalu seda asja parem natuke pikemalt. 25k-ga võid saada kogemata v6>v8 swapi äkki juhuslikult ?
Üks 90k -ne z28 ju müügis.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
07.04.2008 at 07:30 2 edits. Last edited 07.04.2008 at 07:32 by Maik
rescue
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
Inferno: Kuldne saigi täpselt samasugune peaaegu,sest mulle ta meeldis lihtsalt nii ja siin kõik karjusid mu peale,et kuradi loll , ära hakka motot vahetama või v6-te arendama :)
25k palka tahaks ka ise saada...

Kui sa midagi arendada ja ehitada tahad sumpsi ja heli - mis paneb sind arvama,et sellega hiljem läbi lastakse,kui suur müra tekib?
Isiklikult on jah välimus suht tähtis ja kui mootori jaoks mingi raha tekib ,siis on juba autost kopp ees ja tuleb uus masin hoopis :)

Kaalu seda asja parem natuke pikemalt. 25k-ga võid saada kogemata v6>v8 swapi äkki juhuslikult ?
Üks 90k -ne z28 ju müügis.


väljendasin end äkki valesti vähe :p mu palk pole 25 kilo vaid kordades väiksem. jah õige olen kaalunud moto swapi aga 90 kilo kusagilt välja võluda z28 jaoks on liiga suur tykk...las olla see samune v6 kui otsa saab olen targem ja võtan kohe z28 ligi...samas õige on ka see et jah tõesti on väga tähtsal kohal ka visuaalne kylg aga jah ex näis mis saama hakkab...nõks uurimist ja puurimist ikka veel....pole oma silmaga läinud aga v6 le pidi näiteks juba blower saadaval olema....kes teab :D


kui saladus pole siis mis masin tuleb? vette?
07.04.2008 at 09:11
viplala
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
kotkloom: Mina soovitaks ikkagi FLOWMASTER "Super 44" seeria performance pütti,mille enda RAMilegi installeerisin, annab laia-sügava tooni ja ei lärma üleliia,saab sees raadiotki kuulata!

Mina soovitaks kolme tollist toru ja kahte lisasilindrit, annab samuti laia ja sügava tooni, raadiot kuulad kodus :smokin

Minu pisike ja tema väljundid mille tegin kolme tollisest :devil

08.04.2008 at 10:43
Olds
  
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
FLOWMASTER "Super 44" on suht Ok pott kuid tekitab pea kõige hullemat sisemüra. Tüütu all pean silmas seda, et kui auto on igapäevakasutuses, siis võib hakata see sisemüra närvidele käia mõne aja möödudes.
Teen siia väikese ülevaatliku tabeli sisemüra võrdlustest. Lärmakast-vaiksemaks minnes oleks:
-80 Series Cross-Flow
-Super 44 Delta Flow
-Super 40 Delta Flow
-50 Series Heavy Duty
-40 Series Delta Flow
-60 Series Delta Flow
-50 Series SUV
-50 Series Delta Flow ( kõige sobilikum ehk igapäeva autole )
-70 Series Big Block II
-50 Series Big Block




____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
08.04.2008 at 12:01
M.J
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Need kes muretsevad väljalaske mürast - minuteada EU direktiiv nõab, et sõiduautodel mõdetakse sõidumüra mitte seisumüra ja mootorratastel vastupidi.
Aga eeestis on kõik risti vastupidi - mootorrataste jaoks siin osa kodanikka hakanud rullstende tellima, et saaks müra mõõta.
Ja (väga hästi ei mäleta küll enam) kas ülevaatusel ei mõõdeta mitte praegu tühikäikul sõidukite müra?

Nii, et otsige direktiivid välja ja minge lööge ülevaatajaid :)
10.04.2008 at 12:34
viplala
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
M.J: Need kes muretsevad väljalaske mürast - minuteada EU direktiiv nõab, et sõiduautodel mõdetakse sõidumüra mitte seisumüra ja mootorratastel vastupidi.
Aga eeestis on kõik risti vastupidi - mootorrataste jaoks siin osa kodanikka hakanud rullstende tellima, et saaks müra mõõta.
Ja (väga hästi ei mäleta küll enam) kas ülevaatusel ei mõõdeta mitte praegu tühikäikul sõidukite müra?

Nii, et otsige direktiivid välja ja minge lööge ülevaatajaid :)

Minuteada ei mõõdeta ametlikult, kuna mõõtmise jaoks peab olema vastav nn. ruum või plats, mis ülevaatuspunktides puudub.
Küll aga käib kuuldus, et mingitele pollaritele on müramõõdikud kätte jagatud. Siit tekib huvitav dialemma. Politsei saadab su tänavalt, müra pärast, korduvülevaatusele aga kuhu?
10.04.2008 at 14:00
M.J
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
viplala:
quote:
M.J: Need kes muretsevad väljalaske mürast - minuteada EU direktiiv nõab, et sõiduautodel mõdetakse sõidumüra mitte seisumüra ja mootorratastel vastupidi.
Aga eeestis on kõik risti vastupidi - mootorrataste jaoks siin osa kodanikka hakanud rullstende tellima, et saaks müra mõõta.
Ja (väga hästi ei mäleta küll enam) kas ülevaatusel ei mõõdeta mitte praegu tühikäikul sõidukite müra?

Nii, et otsige direktiivid välja ja minge lööge ülevaatajaid :)

Minuteada ei mõõdeta ametlikult, kuna mõõtmise jaoks peab olema vastav nn. ruum või plats, mis ülevaatuspunktides puudub.
Küll aga käib kuuldus, et mingitele pollaritele on müramõõdikud kätte jagatud. Siit tekib huvitav dialemma. Politsei saadab su tänavalt, müra pärast, korduvülevaatusele aga kuhu?

Politseile pole müra mõõtmise kohapealt eriti midagi kobiseda. Samuti on lood klaaside läbipaistvuse mõõtmisega. Praegu pole neil kumbagi Akrediteerimiskeskuse poolt välja antud tunnistusel, aga tulevikus ...... http://www.eak.ee/dokumendid/pdf/kasitlusala/E075.pdf

Ülevaatuspunktid võivad müra mõõta ja neil on niiöelda pädeva mõõtja tunnistused - soovitan rahval seda uurida, enne kui teid läbi kukutatakse vms (eriti kõiksugu mõõtemääramatused piduristendil ja klaaside mõõtmisel ning ka diisli tahmasusel - kes rohek mteada tahab siis info privas). Müra mõõtmiseks on olemas juhend - kui teil hakatakse müra mõõtma küsige juhendit ja teile antakse ja seal on kirjas, et 50 m kaugusel ei tohi minuteada objekte olla. Kui on lähemal siis ei vasta metoodikale. Sama on lood taustafooniga, kui ikka kuskil maantee ääres mõõtmine toimub siis ei ole kohe mitte korras.

Kusjuures selle seisu ja sõidumüraga hakkasin ka praegu ise kahtlema - ülevaataja (üks suht pädev mees) kunagi rääkis mulle seda, aga krt direktiivis on vist risti vastupidi kirjas.
10.04.2008 at 18:57
kotkloom
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Viplala kirjutas:
Mina soovitaks kolme tollist toru ja kahte lisasilindrit, annab samuti laia ja sügava tooni, raadiot kuulad kodus
Kotk vastab:
Need 2 lisasilindrit on mul ju olemas, aga MINA PEAN AUTOS MAIDENIT KUULATA SAAMA!

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)
11.04.2008 at 01:34 1 edit. Last edited 11.04.2008 at 01:37 by kotkloom
astro94
  
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
kotkloom: Viplala kirjutas:
Mina soovitaks kolme tollist toru ja kahte lisasilindrit, annab samuti laia ja sügava tooni, raadiot kuulad kodus
Kotk vastab:
Need 2 lisasilindrit on mul ju olemas, aga MINA PEAN AUTOS MAIDENIT KUULATA SAAMA!
Kolme tolliste torudega tuleb väga hea müdin võin dmonstreerida ja autos kuuleb Maidenit ka.

____________________________
Astro 94a 5,7 V8 müüdud
huvid läinud metsa poole ;)
igapäevaseks kärutamiseks euro Chevy ja jaapani Fjord
12.04.2008 at 22:13
Soul
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Tiba ot, aga tsiklimehi kiusatakse see aasta ikka jõudsalt nende müramõõdikutega ülevaatusel,ei usu et väga lärmava meerika rauaga lihtsalt õnnestub läbi saada

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX
12.04.2008 at 23:23
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.