register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
Ri-Q.
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
m2ssu: plaan oli lihtsalt tegelikult viimased torud vähe suuremaks ajada või uued pütid panna....
Torud leiad torudega kauplevast poest - Haroterasest või Kadaka teel, endise Top Partsi õue peal, autotarvikute poest jt.
Püttide jaoks mõõdad toru läbimõõdu, valid internetis sobiva kuju ja häälega püti. Tellid otse või läbi Top Partsi, US Partsi, American Beauty (vist kõigis valik piiratud). Peamised summutitootjad leiad nt Summiti lehelt.


____________________________
REC
BB
18.02.2009 at 22:29
rescue
 
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
m2ssu: http://memimage.cardomain.com/member_images/6/web/2970000-2970999/2970949_12_full.jpg

midagi sellist näiteks...aga ok tänud info eest eks ma uurin siis sealt ka!


täpselt samasuguste otstega pakub flowmaster erinevaid kitte ja endiselt soovitan partsu :D
19.02.2009 at 00:05
Netfish
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Taas väike tõste popile teemale :)
Minul siis 4.7 mootoriga WJ Grand, mille tagumisele potile ajahammas paar auku rohkem tekitanud kui ette nähtud. Uksele koputav ülevaatus ilmselt selles osas armu ei anna ja seega vaja välja vahetada. Aga kui juba vahetuseks läheb, siis mõtlesin, et ehk õnnestub ühtlasi ka auto lauluoskust parandada. Kuna tegu igapäeva pereliikuriga, siis kisakõri on täiesti välistatud. Tahaks lihtsalt natuke mahlasemaks ja sügavamaks saada, et natuke tihedamini meenuks kuhu küte läheb :devil
Olen päris palju netis seda teemat kamminud ka ja tean mis põhilised aftermarket võimalused on, aga kuna ise ühtegi elusast peast kuulanud ei ole (seest-väljast, erinevad pöörded), siis ei oska midagi arvata (juutuub on küll tore, aga sellise asja puhul saab vast aimu ainult heli toonist). Partsuga olen juba kontakteerunud ja käin sealt ka läbi, aga ehk on siin kellelgi veel juhuslikult mingi hea soovitus või pakkumine antud olukorrale :)
09.04.2010 at 00:14
ervin
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
Netfish: Taas väike tõste popile teemale :)
Minul siis 4.7 mootoriga WJ Grand, mille tagumisele potile ajahammas paar auku rohkem tekitanud kui ette nähtud. Uksele koputav ülevaatus ilmselt selles osas armu ei anna ja seega vaja välja vahetada. Aga kui juba vahetuseks läheb, siis mõtlesin, et ehk õnnestub ühtlasi ka auto lauluoskust parandada. Kuna tegu igapäeva pereliikuriga, siis kisakõri on täiesti välistatud. Tahaks lihtsalt natuke mahlasemaks ja sügavamaks saada, et natuke tihedamini meenuks kuhu küte läheb :devil
Olen päris palju netis seda teemat kamminud ka ja tean mis põhilised aftermarket võimalused on, aga kuna ise ühtegi elusast peast kuulanud ei ole (seest-väljast, erinevad pöörded), siis ei oska midagi arvata (juutuub on küll tore, aga sellise asja puhul saab vast aimu ainult heli toonist). Partsuga olen juba kontakteerunud ja käin sealt ka läbi, aga ehk on siin kellelgi veel juhuslikult mingi hea soovitus või pakkumine antud olukorrale :)
helista märtenile, tal on üks remuse summuti üle. lisaks ilusale häälele saad ka ilusad summutiotsad. häält saad youtube vahendusel kuulda.
09.04.2010 at 00:34 1 edit. Last edited 09.04.2010 at 00:46 by ervin
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
TEREKEST kõigile müristajatele,eks ta on et kui on V8 siis ta peaks kõnelema "ameerikat".Kas mõni mees on ka diisleid laulma üritanud õpetada, see oleks mulle(võib olla ka veel mõnele) huvitav teema. Peaks ju jõuliselt rääkiv ja turbo vilega maitsestatud V8 või R6 kõne panema päid pöörama nii heas kui teises mõttes. Omal sihukesed plaanid mõlguvad teemal roostevaba 4" 5" torud vabalt hingavad summutid kuna niikui eelnevalt mitmed kõnelejad rääkisid et autos peaks ka pika sõidu juures olema veel mõnus olla ja see "kõne" ei peaks kõrvus kumisema. Netiavarustes liigub versioone nii et silmis läheb kirjuks, kuidas siinmaal lood on. Mootorina on Fordin 6,0 Powerstrock

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
15.05.2010 at 23:13 2 edits. Last edited 16.05.2010 at 02:53 by pimeroolis
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Powerjoke'is imesi ära looda, põhjagaasiga jääb ikkagi 'löterdama'

Endal on kasutusel full flow 5 tolli ja korralik 4 tolline koos pütiga, siis võin öelda et 5 tolline sobib nalja tegemiseks aga 4 tolline pütiga normaalseks liiklemiseks

NB! jutt käib küll mootoris R6, kus 6>8 :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.05.2010 at 09:13 1 edit. Last edited 16.05.2010 at 09:14 by Astro SS
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
No nii. Imesid juhtub biiblis ja muinasjutu raamatus. Ega diisli süsteemide juures ehituslikult ju mingit seksuaalset vahet pole on see R6 või V8 algab ju see mürin ikka turbost, kui just vanem vabalthingav või mõni eksootiline bi-turbo ei ole. Mul V8 muutuvageomeetrine turbo, intercooler tehase poolt. Nii et elementaarne olemas. Tehase poolt ka igatsugu toru kaunistusi turbost kohe mingi jämedam osa(soojusisolatsioon?) siis jalgpalli suurune pall(kat?) siis väiksem pütt(resonaator?) siis suurem pütt...vist oli veel mingi tops...igatahes kõvemagi käskimise juures kostab torust SSSMMMM::: Soovitavad enne chippimist hingamine vabastada. See siin ideena ongi. Kõrvulukustava lärmi tootmine on lihtne...sirge toru aga siingi vist peab natuke mõtlema et see sirge toru takistuseks(resonans) ei muutuks. Mul ei tule sirget toru kuna ei taha autos olemist ebameeldivaks muuta. Sattusin ühe põhjanaabrist harrastajaga(pidi vist küll niikui haigus olema) rääkima tal olevat kogemus asjast lisas +130hp ja sai plokikaane pappidest jagu kuna tehase torud all(Chevy Silverado). Sedavõrd endal kogemust et puutun suurte diislitega igapäeva töös kokku ja siin küll asi selline et mida rohkem obuseid seda parem dünaamika ja väiksem küttekulu. Soomlaste MARTELIUS Exhaust tõstis käed antud mudeli juures püsti ütles, et too auto pinki, teeme ära, valmis tükke kahjuks pole. Muidugi siin tuleb see KATi probleem vastu kuidas seda ära jätta ja kas ülevaatusele veel asja on pärast seda või saab mootori aju ise asjadest aru...Nuh "traktoristid" võtke sõna...

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
16.05.2010 at 13:01
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Pimeroolis,mis ametit pead,et suurte diislitega pead mängima?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.05.2010 at 19:24
kala85
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
mul 4 tolli otse toru,aga peab vist mingi poti vahele panema,ennast ei häiri,aga naabreid ja teisi häirib kõvasti.
To astross:mis pütt sul vahel on 4tollisel?

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

17.05.2010 at 10:27
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
Astro SS: Pimeroolis,mis ametit pead,et suurte diislitega pead mängima?
Veoautojuht või rekkamees.Suur diisel istumise all enam vähem. Momendil konkreetselt R6 versioonina aga kui vahest vinkli otsas istud siis hing puhkab.Noh nii et mingil määral nende hingeelu tuttavaks ja koduseks saanud tead vähemalt mis sind raudselt edasi viib...ja kuidas viib. Ja muidugi huvilisena üritan ikka tehnika poolega ka ennast kursis hoida. Mis muidugi kippub viimsel ajal juba võrdlemisi küberneetiliseks minema aga eks see põhitöötegia ikka see vana ega keegi peab ju tööd tegema ega kõik ei saa kamandada. Seda 4" versiooni minagi mõtlen oma vinklile peab vist sinna lombi taha pilgu suunama mis sinu mõte oleks mõni valmistaja eelistus näiteks olen siin vähe sobranud BANKSi torud on niikui silma jäänud...
17.05.2010 at 23:03
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
pimeroolis:
quote:
Astro SS: Pimeroolis,mis ametit pead,et suurte diislitega pead mängima?
Veoautojuht või rekkamees.Suur diisel istumise all enam vähem. ...
:finger ja mina mõtlesin ,et me räägime SUURTEST mootoritest.. :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
18.05.2010 at 00:53
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
kala85: mul 4 tolli otse toru,aga peab vist mingi poti vahele panema,ennast ei häiri,aga naabreid ja teisi häirib kõvasti.
To astross:mis pütt sul vahel on 4tollisel?
Mul on algusest lõpuni ühe fima oma, vist Magnaflow

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
18.05.2010 at 00:54
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
nu jah kuidas võtta 12-16 liitrit...noh kui laevamootorid või diiselelektrijaamad panna võrdlusse eks kõik on suhteline. Ma rohkem kõva maa peal harjund liigutama. Olen Wärtsilä mootoritehases käind, poolvalmis mootorid nagu majad silindris võib väiksema seltskonnaga viina võtta...njah see on tõesti suur. Ok kus sa normaalsel ajal astro pesitsed, või liigud, tahaks su torude(R6) häält kuulda saaks konkreetsest asjast ettekujutuse need netis kuuldavad hääled ei anna mingit pilti. võib olla õnnestub see hingamise vabadus normaalse häälega ühendad. Ega ma ahvima hakka kuna sinu masin vähe eri tüüpi. Sul ikka roostevaba?

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
18.05.2010 at 20:29
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Normaalsel ajal olen Paljassaares aga seda viimasel ajal ei ole eriti palju juhtunud...

... näiteks praegu olen Krimmi poolsaarel :D, tunne nagu ajamasins oleks jälle 20 aastat maha kruttinud :finger


NB! ei ole meremees aga mootorid on keskmises suuremad

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
18.05.2010 at 21:00
kala85
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
millal tagasi tuled,tahaks sind ühe diisli murega piinata,tead küll millest räägin.
Sry Ot pärast.
to pimeroolis:kui tahad siis viimsi kandis saad mu katlamaja häält kuulata

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

18.05.2010 at 23:46
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
...kui sa kala räägid nüüd dodge sirgest torust siis häält tean,just sattusin täna sellise isendi kõrvale foori tule all, oli veel kabiini taha üles toodud...hääle järgi sirge toru ja vähemalt 7-8" ja tean et vennal 700+ hp ette keeratud kohalt minnes tundus hingematva möirgava susina ja musta suitsu ja 4 vinguva kummi etendus muljetavaldavana...just nagu tractor pullingis JÕUD KÕNELES... Noh ma sellise tagasihoidlikuma mõttega et võtaks hääle "leebema" versioonina ikka mingi vabalt hingav pütt vahele nii et kui naine sattub roolis istuma ei peaks põlevate silmadega bemmivendadele otsa vaatama" et noh proovime" noh teate isegi millega see vahest lõpeb...Kui sa astro nüüd meremees pole ja mootorid keskmisest (veoautod?) suuremad...ja krimmis(noh sel võib ju puhatagi) siis pakun ettevaatlikult et juhatad äkki...Ei tea aga küll sa välja lobised rongid, teetöö masinad... Ok aga see kati jutt on nüüd nagu ebaselge.Muidugi võib ju teha flansed vahele et nagu äravõetav jutt ainult ülevaatuse jaoks.Müügil olevad komplektid on sellega ja ilma versioonid. Ja muidugi roostevaba. Mida sa kala sinna oled välja mõelnud.
19.05.2010 at 21:17
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
quote:
pimeroolis: ...kui sa kala räägid nüüd dodge sirgest torust siis häält tean,just sattusin täna sellise isendi kõrvale foori tule all, oli veel kabiini taha üles toodud...hääle järgi sirge toru ja vähemalt 7-8" ja tean et vennal 700+ hp ette keeratud kohalt minnes tundus hingematva möirgava susina ja musta suitsu ja 4 vinguva kummi etendus muljetavaldavana...just nagu tractor pullingis JÕUD KÕNELES... Noh ma sellise tagasihoidlikuma mõttega et võtaks hääle "leebema" versioonina ikka mingi vabalt hingav pütt vahele nii et kui naine sattub roolis istuma ei peaks põlevate silmadega bemmivendadele otsa vaatama" et noh proovime" noh teate isegi millega see vahest lõpeb...Kui sa astro nüüd meremees pole ja mootorid keskmisest (veoautod?) suuremad...ja krimmis(noh sel võib ju puhatagi) siis pakun ettevaatlikult et juhatad äkki...Ei tea aga küll sa välja lobised rongid, teetöö masinad... Ok aga see kati jutt on nüüd nagu ebaselge.Muidugi võib ju teha flansed vahele et nagu äravõetav jutt ainult ülevaatuse jaoks.Müügil olevad komplektid on sellega ja ilma versioonid. Ja muidugi roostevaba. Mida sa kala sinna oled välja mõelnud.
Kellel see 700 hobesene Dodge on? ..... 4 vinguvat kummi .... Nii vinget pilli ma pole veel meie riigis enne näinud.


Huvitav ,millest ma olen ilma jäänud ära olles?

Minu tööks on teatud laevade, rongide mootorite elustamine (või esmane käivitamine) , praegu näiteks puhun eluvaimu siise kahele uuele Super Yaht'ile, millel mõlemal hobeseid ca 2000 ....:rolleyes ,

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
19.05.2010 at 22:13
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
...töö nagu elu unistus...njah natuke kadedaks teeb kohe. Eks see muidugi vajab ka teatud kooli ja elu koolitust selline teema. Võib olla tõesti sa seda dodge eestis ei kohta kui too sell nüüd just ei viitsi oma aparaadiga üle lahe tulla, liigub rohkem soome pool noh eks ta märkas mind ja pidi siis tõestama seda mida ma niisamagi tean. Lahe oli vaadata kohkund nägusid ümber...paljud inimesed ju ei saa aru mida tähendab diisel mootor...on kuulda olnud et vist nii mõnigi corvette mees on pidanud seda autot tagantpoolt vaatama. Elu on vahest põnev. Sul siis astro niikui tihti võimalus käia muialgi inimestele diislite saladusi paljastamas.
19.05.2010 at 23:21
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Sa räägid Jussi masinast? :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
19.05.2010 at 23:30
wagoneer
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Jussil peaks olema 5" ja mingi pütt kavahel. Vähemalt kui viimati teda nägin (eelmine AB üritus).
Mul on ka 4" toru ja väljast mingi 5" pütiga komplekt.
Nagu Astross-gi mainis on 5" lahe suur asi aga mõtetu suht.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
20.05.2010 at 20:50
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
...selle selli nimi on Petri arvan et mõtleme eri inimesi. Valge auto ja kroomtorud aga muidu lahe sell. Kuidas dodge jõuülekanded nihukest väänamist kestavad. Veoauto poolel ammu see mure et võimu saaks mootorisse keerata palju tahad aga käigukast paneb piirid. Ega nendel kastikatel ja vastavatel vist see kast ka lõpmatult kesta originaalversioonis. Leidsin siit netist enne Silverline torude pakkumisi ja noh see neti hääledemo kallutab rohkem sellise brutaalsuse poole aga tundus suht vali olema, noh see on see värk et tegeliku ettekujutuse saab oma kõrvaga kuulates. Kas eestis on mõni firma kes konkreetselt neid torusid maale toob. Või ei tasu neid uurima minna hinna pärast. Pole palju jõudnud veel ringi vaadata. Elu esimene jänki ikkagi. Sain täna just nr. ka külge nii et pääseb ametlikult tänavale.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
20.05.2010 at 21:59
diesel
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
well, kuna siin juba jutt nagunii laiemaks vajunud kui pealkiri ette näeb, siis võtaks ka sõna.
mulle isiklikult meeldiks kui auto oleks võimalikult vaikne. kõrvaga kuuldava lärmi asemel võiks jõu olemasolust märku anda hoopis sisikonnaga tuntava müdinaga.
lihtne lahendus on kuuptollid, soovitavalt hästi palju ja veel topelt. a kui kone samaks jätta, kuda siis toimida?
ma ei kujuta ette, kas mingi akustiline lahendus selleks saadaval on. kui kellelgi kogemusi siis võiks ehk laiemale ringile ka jagada. ehk huvitab kedagi veel.
21.05.2010 at 10:00
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
see mõte pole paha aga vist võimalikult hääletu tegemine tähendab vist ka hinge kinni matmist mul praegu just selline versioon(tehase) et ega toru otsast kuule peale tuhina midagi. Vaba hingamisega kaasneb ikka mingil määral heli valjenemine. See polegi ju paha kui see ennast häirima ei hakka. Madala soundiga mahe heli oleks see mulle sobiva...muidugi ega vist sellest brutaaalsest röögatusest ikkagi lahti saa kui käsk on antud...ja torudes ruumi on et rõhk liiga ei tõuse. Tuleb ilmselt veel vaeva näha selle õige otsimisega. Teine võimalus viia auto Marteliusele pinki ja teevad sellise toru ja hääle nagu soovid peaks proovima hinda küsida. Ja muidugi kuulama kohalike poiste torud üle ehk tuleb see õige kuskilt kuuldavale

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
21.05.2010 at 21:42
Astro SS
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
Minu 4 tolline on küll suht normaalne.
Rahulikult liigeldes ei häiri vaid uriseb mõnusalt ja kui lapats lahti vajutada siis .....:devil

Pime, mis aasta ja tüübi masinaga tehemist? ka pilt ei teeks paha

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
21.05.2010 at 22:05 1 edit. Last edited 21.05.2010 at 22:06 by Astro SS
pimeroolis
Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)
2003 ford excursion 6.0 powerstrock http://jt.pri.ee/X no pildid veel jänki poolelt siin ei ole veel jäädvustanud no ega ta palju muutund ole veel.Eks aega on saab ehk midagi kokku pikka peale. Just sellist mõtet arendan et oleks normaalne aga kuulatav ja hing vaba.
22.05.2010 at 22:30 1 edit. Last edited 22.05.2010 at 22:32 by pimeroolis
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Väljalaske häälekamaks ehitamine (tight budget)   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.