register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
vlzman
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
rivo09:


Hoiame pöialt ,et kola kohale jõuaks aga mis seal siis kõik hakklihaks lendas ?

Midagi eriti, klapid seinanagid ja nukk veidi kahjustatud. ABCS-i võiduraha kohe tulle :)

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
17.07.2013 at 13:59
partel
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Kas mingi põhjuse oled välja mõelnud? Et järgmine kord sama ei juhtuks.

Ja mul muidugi hea öelda, aga sa Veljo oled juba piisavalt kaua asjaga tegelenud, et ei saa end vabandada sellega, et ei tea, mis kõik võib juhtuda...

Thats racing...

Kui asju piiri peale ajada, siis mõnikord kukud üle piiri. Ja kui ei aja piiri peale, siis tiheda konkurentsi korral sõidab konkurent mööda. Seepärast ei antagi race asjadele garantiid.


____________________________
_
22.07.2013 at 10:59
vlzman
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
partel: Kas mingi põhjuse oled välja mõelnud? Et järgmine kord sama ei juhtuks.

Ja mul muidugi hea öelda, aga sa Veljo oled juba piisavalt kaua asjaga tegelenud, et ei saa end vabandada sellega, et ei tea, mis kõik võib juhtuda...

Thats racing...

Kui asju piiri peale ajada, siis mõnikord kukud üle piiri. Ja kui ei aja piiri peale, siis tiheda konkurentsi korral sõidab konkurent mööda. Seepärast ei antagi race asjadele garantiid.


Põhjus on lihtne - oma laiskus, ei suvatsenud nelja aasta jooksul ketti vahetada. Puhtalt minu enda viga. Piirist oli asi kaugel :)

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
23.07.2013 at 17:29
partel
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Laiskusest veel, et käesolev vol 2 on 32768 piir täis.

Ehk sponsoritele jt lugejahuvi demomiseks sobiks vol 3.


____________________________
_
23.07.2013 at 17:33
ervin
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
lugejahuvi demomiseks võiks data type ära muuta andmebaasi väljal :)
23.07.2013 at 20:24
vlzman
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
partel: Laiskusest veel, et käesolev vol 2 on 32768 piir täis.

Ehk sponsoritele jt lugejahuvi demomiseks sobiks vol 3.


Vol. 3-e ei tule kohe kindlasti, see jääb viimaseks volüümiks....see aasta sai niigi erand tehtud ja endale ning teistele antud lubadust murtud :)
Pealegi mul pole sponsoreid......

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
23.07.2013 at 21:08 1 edit. Last edited 23.07.2013 at 21:08 by vlzman
partel
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
vlzman:
quote:
partel: Laiskusest veel, et käesolev vol 2 on 32768 piir täis.

Ehk sponsoritele jt lugejahuvi demomiseks sobiks vol 3.


Vol. 3-e ei tule kohe kindlasti, see jääb viimaseks volüümiks....see aasta sai niigi erand tehtud ja endale ning teistele antud lubadust murtud :)
Pealegi mul pole sponsoreid......
No küll võib inimeseloom ikka egoist olla ja teiste peale mitte mõelda!

Mulle nimelt meeldib jälgida, kui palju loetakse minu kõrgetest vaimuannetest tingitud valgusesähvatusi! :)

Aga tõisemalt, sponsorite puudumine on su enda valik, kuna on ju ette näidata nii mõnigi õnnitlusväärne asi.

Paar aastat kogemust veel ja kes teab, mis tase võib olla...


____________________________
_
24.07.2013 at 11:08
Olds
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
partel:
quote:
vlzman:
quote:
partel: Laiskusest veel, et käesolev vol 2 on 32768 piir täis.

Ehk sponsoritele jt lugejahuvi demomiseks sobiks vol 3.


Vol. 3-e ei tule kohe kindlasti, see jääb viimaseks volüümiks....see aasta sai niigi erand tehtud ja endale ning teistele antud lubadust murtud :)
Pealegi mul pole sponsoreid......
No küll võib inimeseloom ikka egoist olla ja teiste peale mitte mõelda!

Mulle nimelt meeldib jälgida, kui palju loetakse minu kõrgetest vaimuannetest tingitud valgusesähvatusi! :)

Aga tõisemalt, sponsorite puudumine on su enda valik, kuna on ju ette näidata nii mõnigi õnnitlusväärne asi.

Paar aastat kogemust veel ja kes teab, mis tase võib olla...

Katsu sa Pärtel Eestist leida mõnd korralikku sponsorit. Selleks pead Eestis olema 50ndate kohtade peale sõitev suusataja või mitmevõistleja,kes paljude aastate tagant suudab kasvõi ühe korra kuskil ennast pildile saada et saaksid sponsorrahasid. Jah on meeskondi, kellel on õnnestunud sposoritelt mõni tuhat eurot välja pigistada kuid sa tead isegi, et mootorispordi jaoks on need summad kui tilk meres. Muidugi on erandeid ja seda ka meie dragracingus
Teiseks kaasnevad sponsorite omamisega tihtipeale ka kohustused nende ees ja jõuame jällegi sinna, et kui midagi peaks tehnikaga juhtuma, siis tihtipeale saadud sponsorrahad neid kahjusid ei kata

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
25.07.2013 at 08:37 2 edits. Last edited 25.07.2013 at 08:38 by Olds
vlzman
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Seetõttu ma isegi pigem eelistan varianti, et mul pole sponsoreid. Saan suvalisel hetkel asjale käega lüüa ja ei pea põdema, et mingid kohustused täidetud saaksid.

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
25.07.2013 at 21:58
partel
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Nojah, aga mingil põhjusel on olemas reklaamifirmad, ehk neil on kliente, kel vaja end reklaamida.

Sponsorlogode koha pealt on muidugi igasuguseid variante.

Mõni ei taha põhimõtte pärast ühtegi logo, teisalt paljudel Top Fuel tasemel asjadel on "sponsorid" tegelikult oma firma logod, lihtsalt mõnel kodanikul on võmalik aastas paar-kolm miljonit hobi peale kulutada.

See on muidugi tõsi, mis Olds ütles, et paar tuhat eurot on tilk meres ka üsna Street/Bracket klassis.

Kes ise pole asja teinud, sel pole õrna aimugi, mis see maksab...

Aga potentsiaali ikkagi on, ma ise ei ole paraku marketingini jõudnudki, kuna üle pea tehnikaküsimuste sees olnud...



____________________________
_
25.07.2013 at 22:29
Lowrider
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
Olds:
Katsu sa Pärtel Eestist leida mõnd korralikku sponsorit. Selleks pead Eestis olema 50ndate kohtade peale sõitev suusataja või mitmevõistleja,kes paljude aastate tagant suudab kasvõi ühe korra kuskil ennast pildile saada et saaksid sponsorrahasid. Jah on meeskondi, kellel on õnnestunud sposoritelt mõni tuhat eurot välja pigistada kuid sa tead isegi, et mootorispordi jaoks on need summad kui tilk meres. Muidugi on erandeid ja seda ka meie dragracingus
Teiseks kaasnevad sponsorite omamisega tihtipeale ka kohustused nende ees ja jõuame jällegi sinna, et kui midagi peaks tehnikaga juhtuma, siis tihtipeale saadud sponsorrahad neid kahjusid ei kata
Lihtne loogiline seletus sellele on see, et neid suusatajaid ja võistlejaid vaatab telekast ja loeb ajalehest pool Eestit. Aga kiirendusvõistlejaid vaatab täpselt niipalju kui üritusel kohal käib(ehk siis tegelikult väga vähe inimesi) ja mõni käputäis otsa kes pärast piltidelt/youtubest vaatavad. Meedia kajastus on pea nullilähedane ning sponsorid tahavad end MASSIDELE reklaamida oma logodega.

See reklaamimajandus on väga peen inimese alateadvusega mängimine ja just seda ka sponsorid teha tahavad, aga kiirendusvõistlus ei paku piisavat rahvamassi kellega mängida, olgu tribüünid kuitahes lookas. Ega nad niisama heast tahtest ei sponsoreeri.
25.07.2013 at 23:12 1 edit. Last edited 25.07.2013 at 23:13 by Lowrider
partel
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Ma olen ikka mõelnud, et drag on ju kergejõustiku 100 m jooksu analoog. Seal superstaarid on "jooksukuningad" ja meediakajastust pole ju vähe.

Miks dragis teistmoodi on?

TV otseülekande koha pealt muidugi, et on vihmaprobleem ja telekas ei anna edasi kehaväristavat müra ja kummisuitsulõhna.

Igatahes mina olen potentsiaali kogu aeg näinud, lihtsalt ei ole aega olnud sellega korralikult tegeleda ning ei ole selle ala inimene ka, peale episoodilise mikrisse mölisemise! :)


____________________________
_
26.07.2013 at 12:27
Lowrider
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Palju noort verd siirdub muidugi driftimaailma ka. Ning paistab et kuna see on väga popp teema ja ühtlasi ka edasi kasvav ja arenev siis seetõttu seal ei tundu sponsoritest puudu olema, kui neid täis kleebitud autosi vaadata. Ja ei ole see ka mitte odav spordiala et väga ilma sponsoriteta toime tulla.
Pealtvaatajatele on drift lihtsalt kõvasti vaatemängulisem kui drag. Youtube on ka selleteemalisi väga effektseid videosi pilgeni täis. Kui kasvõi vaadata meie kandi Kahur Filmsi või Risto Hännikäineni videosi.


Dont get me wrong, ma olen ikka dragi ja suurte v8'te usku :) . Lihtsalt minu silmis on asjad nii liikund.
26.07.2013 at 12:57 1 edit. Last edited 26.07.2013 at 12:58 by Lowrider
Olds
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
Lowrider: Palju noort verd siirdub muidugi driftimaailma ka. Ning paistab et kuna see on väga popp teema ja ühtlasi ka edasi kasvav ja arenev siis seetõttu seal ei tundu sponsoritest puudu olema, kui neid täis kleebitud autosi vaadata. Ja ei ole see ka mitte odav spordiala et väga ilma sponsoriteta toime tulla.
Pealtvaatajatele on drift lihtsalt kõvasti vaatemängulisem kui drag. Youtube on ka selleteemalisi väga effektseid videosi pilgeni täis. Kui kasvõi vaadata meie kandi Kahur Filmsi või Risto Hännikäineni videosi.


Dont get me wrong, ma olen ikka dragi ja suurte v8'te usku :) . Lihtsalt minu silmis on asjad nii liikund.
Pakun,et see drift on üsna kiirelt mööduv nähe.Jah nad on saanud hea meediakajastuse ning reklaamimise osas on tehtud korralik töö.Miks ei suudeta seda dragis on küsimus?Ja see väide,et diftis on vaatamist oluliselt rohkem on maitse küsimus.Mind isiklikult ei köida absoluutselt see külg ees libisemine, küll aga see kui 1000+ hobujõulised autod kõrvuti joonel on ning nii tehniku kui sõitja keskendumine on viidud viimase piirini sest veerandmiil möödub väga kiiresti ja seal pole eksimusteks ruumi.Jällegi jõuame sinna,et: oleks meil korralik rada,saaks tuua naaberriikidest kohale väga võimsaid ja kiireid spetsiaalautosid. Aga see kõik on "oleks" ja fakt on see, et siiamaani seda meil pole ning see ei kuulu ka antud teema alla

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
26.07.2013 at 13:17
vlzman
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
Olds:
quote:
Lowrider: Palju noort verd siirdub muidugi driftimaailma ka. Ning paistab et kuna see on väga popp teema ja ühtlasi ka edasi kasvav ja arenev siis seetõttu seal ei tundu sponsoritest puudu olema, kui neid täis kleebitud autosi vaadata. Ja ei ole see ka mitte odav spordiala et väga ilma sponsoriteta toime tulla.
Pealtvaatajatele on drift lihtsalt kõvasti vaatemängulisem kui drag. Youtube on ka selleteemalisi väga effektseid videosi pilgeni täis. Kui kasvõi vaadata meie kandi Kahur Filmsi või Risto Hännikäineni videosi.


Dont get me wrong, ma olen ikka dragi ja suurte v8'te usku :) . Lihtsalt minu silmis on asjad nii liikund.
Pakun,et see drift on üsna kiirelt mööduv nähe.Jah nad on saanud hea meediakajastuse ning reklaamimise osas on tehtud korralik töö.Miks ei suudeta seda dragis on küsimus?Ja see väide,et diftis on vaatamist oluliselt rohkem on maitse küsimus.Mind isiklikult ei köida absoluutselt see külg ees libisemine, küll aga see kui 1000+ hobujõulised autod kõrvuti joonel on ning nii tehniku kui sõitja keskendumine on viidud viimase piirini sest veerandmiil möödub väga kiiresti ja seal pole eksimusteks ruumi.Jällegi jõuame sinna,et: oleks meil korralik rada,saaks tuua naaberriikidest kohale väga võimsaid ja kiireid spetsiaalautosid. Aga see kõik on "oleks" ja fakt on see, et siiamaani seda meil pole ning see ei kuulu ka antud teema alla

Drift ei ole kiirelt mööduv nähe. Drifti populaarsust seletab hästi see, et oma kultuurilt on ta väga sobiv nn. endistele streetrace ja "fastandfurious" ringkondadele. Drag paraku liigub nendest ringkondadest kaugemale. Seetõttu ongi seis meil selline, et massid liiguvad drifti suunas ja dragist eemale. Pakun välja, et kui driftile peale lajatataks oluliselt karmimad safety nõuded nii masinatele kui ka võistluste korraldusele, siis see kaotaks ca pool selle ala vaatemängulisusest.
Selleks, et drag õilmitseks on vaja muidugi esiteks korralikku rada ja teiseks tugevat backgroundi ja ajalugu piirkonnas (näiteks võib tuua Soome).

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
26.07.2013 at 13:55
Marx
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Palju õnne Veljo ja kogu tiim! Tõsiselt hea meel ja isegi natuke uhke tunne (võibolla seepärast, et sõidad mu lemmikautoga). Ma saan aru, et uus(uued) rekord(id) on sündinud :) Pole ju väike sündmus, tegelikult.
Isegi siin foorumis pole selle kohta eraldi topikut, rääkimata muust meediast. Täitsa tühi. Nagu oleks täitsa igapäevane asi. Isegi sinatorus pole ühtegi videot selle kohta. Mis toimub, küsiks ma? :) Täitsa ära mandunud see spordiala?

Mis marketingi puutub, siis tasub jälgida näiteks Nõmme Kalju tegemisi. Tõsi ta on, raske on võistelda nii pealtnäha meelelahutusliku alaga nagu drift...
Kui tahta ka tulevikus vee peal püsida, siis tuleb räigelt panustada online meediale, jaa ka FB on oluline kanal, mis sest et paljud seda vihkavad.
Igatahes jõudu ja õnne veelkord!

____________________________
Lincoln Mark VIII
26.07.2013 at 14:39
hunt
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Huvitav mitu inimest Eestis dragi käekäiguga kursis on ?

1000 ?

2000 ?

5000 ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
26.07.2013 at 21:58
viplala
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw

Olds:[/b]
Ja see väide,et diftis on vaatamist oluliselt rohkem on maitse küsimus.Mind isiklikult ei köida absoluutselt see külg ees libisemine, küll aga see kui 1000+ hobujõulised autod kõrvuti joonel on ning nii tehniku kui sõitja keskendumine on viidud viimase piirini sest veerandmiil möödub väga kiiresti ja seal pole eksimusteks ruumi.

Küsimus taandubki tegelikult sinna. Pealtvaatajatel ei ole neid tundeid, viimase piirini viidud tehniku ja sõitja olemistest.
Pealtvaataja jaoks käib pauk ära, autod sõidavad mööda ja kõik. No Funny. Piletiraha makstud, Edasi tagasi saagimine vaadatud. Esimene osa, kus nõrgemad autod, suht igav. Ja koju. Täts it.
26.07.2013 at 22:23
Henri_
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
quote:
Olds:
Pakun,et see drift on üsna kiirelt mööduv nähe.Jah nad on saanud hea meediakajastuse ning reklaamimise osas on tehtud korralik töö.Miks ei suudeta seda dragis on küsimus?Ja see väide,et diftis on vaatamist oluliselt rohkem on maitse küsimus.Mind isiklikult ei köida absoluutselt see külg ees libisemine, küll aga see kui 1000+ hobujõulised autod kõrvuti joonel on ning nii tehniku kui sõitja keskendumine on viidud viimase piirini sest veerandmiil möödub väga kiiresti ja seal pole eksimusteks ruumi.Jällegi jõuame sinna,et: oleks meil korralik rada,saaks tuua naaberriikidest kohale väga võimsaid ja kiireid spetsiaalautosid. Aga see kõik on "oleks" ja fakt on see, et siiamaani seda meil pole ning see ei kuulu ka antud teema alla


Kuidas see Drift ikka koguaeg nii ette jääb? Kuid üldiselt võiks kõigile mainitutele asjadele siin linnukese tõmmata.

1000+ hobujõulised autod - check (jep, maailmaradadel on neid üksjagu, meil Eestis ja lähiriikides on suurema otsa "normiks" saamas 700hj nii turboga kui ka vabalthingavalt [vt Harold Valdma LSX mootoriga E46])

autod kõrvuti joonel - check (tandemsõidud!! sealjuures kiirendus väga oluline)

sõitja keskendumine - check (sõit kestab u 30s, mitte ühtegi viga endale lubada ei saa, pead arvestama ka ees või järel sõitva tandemipaarilisega)

eksimusteks pole ruumi - check (1 ratas rajalt väljas, 1 koonus või rajatähis ümber lükatud - automaatne null ja välja kukkumine)

võimsad ja kiired spetsiaalautod - check (nii nagu promod vms autod on "tänavaautod" on sama palju ka spetsiaalsete sillalahendustega aga tänaval võrdlemisi sõidetamatud, võidusõiduautolikult "lonkava" mootoriga, on ka driftiautod väga spetsiaalsed)

See, et teine ala ei huvita, ei tähenda seda, et maha peaks tegema, eksole. Veljo ise on öelnud selle, mis oluline tegelikult.
Muideks, Eestis oli drag kiirelt mööduv nähe, mulle tundub, et kui asi läks kalliks ja vajab juba rohkemat kui nokitsemisoskust, siis vähenes ka oluliselt tehnikat ja publikut. Drift on sessuhtes lihtne, tee tagaveoline kergeks, suurenda jõudu (sealjuures ei tee 800hj sind oluliselt paremaks, kui 500hj) ja kui oled osav, siis võta tiitel. See on midagi, millega suudab end ka Ülemiste parklas rehvi põletav samastada.

Näiteks võistlevad PRO klassis ka väga erineva tasemega autod. Küll on alla 300hj E36, millel all 195/65R15 protekteeritud Masteri rehv, kui ka 700hj LSX 265/35R18 Federal 595RS-R ehk poolslikiga. Sealjuures on mõlemad mehed tihtipeale poodiumipretendendid.

Mida paljud klassikaliste autospordialade viljelejad pole veel aru saanud, on see, et promo tuleb võtta oma kätesse. Ajad, mil alaliidud tõid kõik kätte, on ammu möödas. Meeskonnad palkavad endale videote tegijaid, teevad kõva promo pidevalt facebookis, hangitakse reklaami (nt taas Team Ghost ja driftireklaamid bussides, raadioreklaamid jms). Sealjuures ei saa öelda, et press oleks väga kõvasti kaasa tulnud, minuarust kajastatakse endiselt vähemalt sama palju nö klassikalisi alasid. Ilmselt on justnimelt selline isetehtud promo see, miks Speedest (ja ABCS ehk) muust oluliselt populaarsemad on.

Kõige selle möla kõrvalt muidugi au Veljole, kes tõestamas teistsuguse tehnikaga (ja ilmselt oluliselt väiksema eelarvega), et ka nii on võimalik! Edu järgnevate rekordite püüdmisel!

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
26.07.2013 at 22:31 3 edits. Last edited 26.07.2013 at 22:38 by Henri_
rivo09
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Mis te vaidlete.Mulle meeldiks kui publikut jaguks igale alale ,ei ole vaja üksteisega konkureerida.Lõpuks on see mida rohkem mootorispordi huvilisi seda parem.igal alal on oma fanatid aga lihtsalt huviline käib erinevaid alasi vaatamas.Mina käin küll enamasti dragil kuid kui võimalust on lähen hea meelega rallile ,rinkale ,krossile jne. Praegune vaidlus on maitse üle aga maitse üle ei vaielda. Parem minge homme mõnele võistlusele ja nautige sõitu näiteks õlle trimbates ,kindlasti ei ole drag homme ainuke ,kuigi mul oleks väga hea meel seal palju rahvast näha!
26.07.2013 at 23:22
hunt
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Vot ei saa vait jääda !
Kuidas see drift ette jääb/ei jää ?!

Käisin ka elus 1x drifti vaatamas - siis seda Laitse raja maitiamis tandemsõitu vist.
Ok, pool aega oli rada märg - no sinna ei saa muidugi midagi parata ... aga see kõrvutisõitmisevariant miski 200m ?! ... plää .. tõukerataste võidukimamine oleks vist ka huvitavam olnud ...
Minusugune loll küll aru ei saanud, kes ja mis ja mille eest sõidu võitis ?!
Isegi iluuisutamine on mõistetavam ...
Kahetsesin sügavalt kulutatud bensu ja piletiraha.

See jutt ei puuduta teisi driftimisealasid .. kunagi Leedus olivad lennuväljal väga mitu autot korraga ovaalrajal ja see oli tõesti action.

Peace .. täna rohkem peale ei võta.


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
26.07.2013 at 23:59 1 edit. Last edited 26.07.2013 at 00:05 by hunt
Vanaisa
  
Moderator
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
püsime teemas, eks.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
26.07.2013 at 00:12
Henri_
 
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Igal spordialal on omad eredamad momendid ja täielikku masendust esile kutsuvad korrad. Käisin Tartus Speedest Legendsil, kui legendid pidid sõitma iga ilmaga. Sina vähemalt said midagigi, mina tol korral ei saanud üldse muud, kui rajapuhastamist ja võistlejate tutvustust. Ilmselt on see ka üks asi, mille pärast ala populaarsust kaotab.

Kelle süü on see, kui spordialast aru ei saada...eelkõige ilmselt selle, kes aru ei saa vast? Vabanda, et üks autospordiala jääb ette ja vajab pidevat võrdlust dragiga. Ilmselt miski ikka torgib?

Sellistel teemadel on tore arutleda, vaielda või joogisena ehk ka kakelda, kuid äkki peaks tõstma teise teemasse? :)

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
26.07.2013 at 00:16
jopakoll
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
jah. Lähme teemasse. Veljo, mis seis on? Tuleb uus rekord?
27.07.2013 at 04:32
partel
  
Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw
Pisut peab veel natuke OT panema.

Nojah, miskipärast on olemas mustmiljon erinevat spordiala. Ju siis inimestel erinevad huvid.

Publiku puhul tuleb mõelda, et kui paljud pealtvaatajad teevad vahet nukkvõllil ja väntvõllil? ;)

Käiakse ikka seal, mis parasjagu moes. Maitse hakkab kujunema ikkagi mingi 30 vms aastaselt.

Mulle näiteks meeldivad võimsad mootorid ja kiirenduse G-forces. Ehk drag.

Lisaks mulle kui crew chief'ile meeldib, et dragis tuleb just õige seadistus hästi nähtavale. Ma ju ikkagi tean, mis osa on minul Erkki saavutustes. Mõistagi, kuna mootor on alati olnud parem kui ülejäänud auto, rajast rääkimata, siis Erkki pidi ka oma juhioskusi näitama ja mitte vähe! :burnout. Ei olnud nii nagu korralikul rajal, et löö gaas põhja ja hoia kinni.

Teemasse, et mingil ajal hakkab vast töömaht otsa lõppema, füüsikaseaduste vastu ei saa, "no replacement for displacement" pole niisama tekkinud...



____________________________
_
27.07.2013 at 11:58
tqhq.ee foorum : Minu auto : Buick Grand National vol. 2 - GN outlaw   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.