register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
eva
American Beauty Car Show järelkaja
VALTS JA VINCE!!!

UUrisin järele ja sain teada, et Teie sellel üritusel siis politsei välja kutsusitegi, kusjuures nii ei tehta sellistel üritustel, tundub et olite esimest korda, aga võtke arvesse, asju klaaritakse omavahel ära, sain ka teada et midagi ei juhtunud sinu käruga vaid see kriips mis sul seal oli ja mida sa ise hiljem ka tunnistasid olid ennem. Ütlen teile veel kord ,et see vend nalja ei mõista, seekord teil vedas.
25.08.2003 at 14:12
prr
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
eva:
UUrisin järele ja sain teada, et Teie sellel üritusel siis politsei välja kutsusitegi, kusjuures nii ei tehta sellistel üritustel, tundub et olite esimest korda, aga võtke arvesse

purjus ja autoga ei käi mittemingil juhul kokku, olgu see üritus milline tahes.


____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
25.08.2003 at 14:24
eva
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
pealtvaataja2: Veel üritusest pealtvaataja pilgu läbi. Minu meelest oli tegu avaliku ja kõigile huvilistele lahtise ettevõtmisega, kuid.... ühtegi suunavat viita Haapsalu linnast me ei leidnud, küll aga oli iga võimalikul juhul "telliskivi" välja pandud.... peale pooletunnist ekslemist ja telkimisplatsi otsimist õnnestus ka see leida....ja kohe sissesõiduteel olid kaks juua täis "korraldajat" vastas ja teatasid, et euroopa autod pannakse põlema (valvataval ja turvalisel platsil, kuhu tullakse perede ja lastega!!!) ??? ja telkima saab ainult usa-rauaga, teisi platsil näha ei taheta!!! Sorry, korraldajad, kui nii siis järgmine aasta tehke endale palun USA-PRIVAAT-TELKIMISPLATS ja kõik ülejäänud eraldi. Saanud siis purjus jobukakkudest lahti ja platsile sisse, leidsime koha ja läksime näitust vaatama. Kena muidugi, ainult lp korraldajad, nähke natuke vaeva järgmine kord ja kirjutage autode juurde ka mingisuguseidki tehnilisi andmeid ja soovitavalt nii, et tavakodanik neist ka aru saab, ehk mahud liitrites ja hobujõud/kilovatid, kiirendusajad 0-100 km/h jne.

Järgmisel päeval (oh, eurokas jäi põlemata!) selgus üllatuseks, et kiirendusvõistlusele peab eraldi pileti ostma??? (reklaamis oli, et pilet tagab sisse pääsu MÕLEMAL päeval KÕIKIDELE üritustele) või vaata sealt kust midagi ei näe ega kuule. Teisele poole rada, kus ruumi küllaga, mingil mõistetamatul põhjusel ei lastud??? OK, piletiga sai tribüünile, aga sinna kus tribüün otsa sai???
Võistlus algas ca 1,5 tundi hiljem kui pidi, peldikuid oli kogu selle rahvamassi peale täpselt 2 tükki, neist üks 100-EEKise poole peal, turvamehed olid agaralt ametis inimeste peedistamisega, mitte raja turvamisega, linte tõmmati raja äärde alles siis kui autod juba sõitsid, tasuta alasse ei olnud mitte kui midagi kuulda sellest mida kommentaator(id) rääkisid jne...

Ühesõnaga, vaatasime tunnikese seda värki ja läksime minema. Üldmulje kogu üritusest ja selle väga viletsast korraldusest, usa autode omanikest ja kogu lugupidamatusest teiste huviliste suhtes selline, et järgmine kord ei tule ise ja ei soovita ka sõpradel minna. Kui te tõesti tahate ainult omavahel seda asja ajada, siis öelge ausalt, et tegemist on kinnise klubi üritusega ja teised ei ole teretulnud.

PS. Autod olid tõesti kenad ja heameelega vaataks neid veel ja veel, aga mitte sellisel üritusel.

mida sa torised, keegi pole sinusuguseid sellele üritusele vägisi tirinud. Üritus oli viimase peal , iga aastaga üha paremaks ja osavõtjate rohkemaks läheb. Ära sa järgmine aasta küll jumala pärast tule ja ütle omasugustele ka edasi: keda autod ei huvita need istugu kodus oma garaazis ja imetlegu oma datsuneid.
25.08.2003 at 14:26
eva
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
prr:
quote:
eva:
UUrisin järele ja sain teada, et Teie sellel üritusel siis politsei välja kutsusitegi, kusjuures nii ei tehta sellistel üritustel, tundub et olite esimest korda, aga võtke arvesse

purjus ja autoga ei käi mittemingil juhul kokku, olgu see üritus milline tahes.


Kas oli ikka purjus, miks siis politsei lasi tal sõita.
25.08.2003 at 14:28
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
eva:UUrisin järele ja sain teada, et Teie sellel üritusel siis politsei välja kutsusitegi, kusjuures nii ei tehta sellistel üritustel, tundub et olite esimest korda, aga võtke arvesse, asju klaaritakse omavahel ära, sain ka teada et midagi ei juhtunud sinu käruga vaid see kriips mis sul seal oli ja mida sa ise hiljem ka tunnistasid olid ennem. Ütlen teile veel kord ,et see vend nalja ei mõista, seekord teil vedas.
Konkreetsele vahejuhtumile küll tunnistajaks ei olnud, kuid ise olin "kämpas" tunnistajaks rohkem kui ühele ebameeldivale sõnavahetusele, kus üheks osapooleks oli minu arusaamist mööda tolle van'i seltskond.

Kuidas peaks omavahel asju klaarima kontaktivõimetu vennaga, kes "nalja ei mõista"? Caprice on hea tugev auto, suurt viga ei saanud, aga kas see siis õigustab sellele sissesõitmist ja selle "käruks" kutsumist siin foorumis? Ja vabanduse asemel ähvardused? Sellist asja siin foorumis näha ei taha.
25.08.2003 at 14:29
prr
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
eva:
Kas oli ikka purjus, miks siis politsei lasi tal sõita.

eino, lihtsalt Sinu jutust jäi selline mulje, et tehakse, mida tahetakse ja keegi ei tohi kobiseda....

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
25.08.2003 at 14:37 Last edited 25.08.2003 at 14:37 by prr
pealtvaataja2
American Beauty Car Show järelkaja
To EVA

mida sa torised, keegi pole sinusuguseid sellele üritusele vägisi tirinud. Üritus oli viimase peal , iga aastaga üha paremaks ja osavõtjate rohkemaks läheb. Ära sa järgmine aasta küll jumala pärast tule ja ütle omasugustele ka edasi: keda autod ei huvita need istugu kodus oma garaazis ja imetlegu oma datsuneid.

just täpselt õige AMEERIKA AUTO OMANIKU suhtumine, olen hästi vinge ta teistele võin pähe sülitada kui tuju tuleb.

Ei, kulla EVA ja teised samasugused, autod huvitavad mind ja minusuguseid rohkemgi kui arvata oskad, küsimus on inimestes ja suhtumises asja. Võib-olla tõesti nii peabki TEIE mätta otsast vaadates olema, MEIE, lihtsurelike oleks võinud veidi enam vaeva näha. Ja kui kriitikat kohe üldse ei kannata, tehke oma üritus kinniseks klubivärgiks ja siis pole tõesti kellelgi sinna asja.

25.08.2003 at 14:37
Vince
American Beauty Car Show järelkaja
Täpselt nii. Oleks kasvõi kohe peale juhtumit vabandatud ja enam mitte edasi sõidetud, poleks mina ka politseid kutsunud. Kuid selline pohhuism ja jätkuv laamendav sõidustiil ajasid minul ka kopsu üle maksa. Caprice on tõesti tugev auto ja mind ei huvita need tühised kriimud seal peal, kuid asi on põhimõttes. Kui ei suudeta korralikult käituda, siis pole vaja sellisele üritusele ronida. Ja kas ikka ei olnud purjus? Miks siis keelduti alkomeetrisse puhumast?
25.08.2003 at 14:40
valts
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
eva: VALTS JA VINCE!!!

UUrisin järele ja sain teada, et Teie sellel üritusel siis politsei välja kutsusitegi

Selljuhul kehvalt uuritud :p politseinikega pole tegemist teinud ja ka üritusel ei osale esimest korda
25.08.2003 at 14:41
PlyVal64
American Beauty Car Show järelkaja
Pealtvaataja2-le: mul on "ninaees" laual ABCS plakat. Seal on selgelt kirjas:
USA AUTODE:
Näitus
Kokkutulek
Kiirendusvõistlus
USA autode ost-müük
Uute autode ...
Valvega telkimisplatsid
Cooper rehvide 1/4 miili dragrace

Kuskohast Sina loed, et telkimisplatsile euro- või jaapani-korea päritolu autosid lastakse?? Keegi ei solva ega sülita kellegi peale. Lihtsalt oli seekord USA-raua kokkutulek.
Eva ja pealtvaataja2.
Purjus inimesed - uskumatu, kuid tagumise värava lähistel telkinute hulgas agressiivseid ja oksendavaid-roomavaid isendeid ei olnud. Kas tqhq.ee rahva kõrgest moraalist (või suurest "topalcohol" treenitusest:lol) tingitud "kokkusattumus" või juhus? Pigem esimene...
25.08.2003 at 14:47
Jutulind
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
pealtvaataja2:just täpselt õige AMEERIKA AUTO OMANIKU suhtumine, olen hästi vinge ta teistele võin pähe sülitada kui tuju tuleb.
Telkimisplatsi kohalt küll vaid niipalju, et Sul vedas. Enamik Euroopa, Jaapani või muude toredate autodega inimesed oskasid õnneks stiili hinnata ja jätsid oma autod natuke eemale parklasse. Kui tegu on USA autode kokkutuleku ja showga, siis ei peaks nagu üldse virisema, kui mõni Opel või Citroen nende sekka lihtsalt ei sobi. Pähe sülitad ju Sina, kui sa tuled ja teatad, et olgugi et siin on ainult USA autod, oled Sina nii kõva mees küll, et kogu stiilipuhtuse peale laias kaares lasta. Ei ole mina näinud meest, kes 50-100 meetrise telgitassimise peale otsad annaks või last, kes auto juurest 100 mtr. kaugusele jalutada ei suuda.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
25.08.2003 at 14:50
eva
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
Vince: Täpselt nii. Oleks kasvõi kohe peale juhtumit vabandatud ja enam mitte edasi sõidetud, poleks mina ka politseid kutsunud. Kuid selline pohhuism ja jätkuv laamendav sõidustiil ajasid minul ka kopsu üle maksa. Caprice on tõesti tugev auto ja mind ei huvita need tühised kriimud seal peal, kuid asi on põhimõttes. Kui ei suudeta korralikult käituda, siis pole vaja sellisele üritusele ronida. Ja kas ikka ei olnud purjus? Miks siis keelduti alkomeetrisse puhumast?

Okei!!
Lepime ära, mina saabusin sinna rivi lõpu poole sõites ja kui lennuväljale jõudsin siis kuulsin, et keegi kutsus jne.Eks ta õige on kui ise ei ole näinud siis ära parem oma nina topi kuskile. ega seal rivis lõbus sõita ei olnud keegi kärsatas kummi jne., koguaeg pidin valves olema et mis ees tehakse ja kuidas tagapool käitutakse, aga ma ei vingu see käib asja juurde,
25.08.2003 at 14:51
PlyVal64
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
eva: ega seal rivis lõbus sõita ei olnud keegi kärsatas kummi jne.
:lol:lol Sinuga oleks kummi häälmeelel "kärsatanud":), kuid burnout ehk rehvipõletamine kuulub asja juurde. Ja seda ma tegin ka "isuga".
25.08.2003 at 14:58
memphis
American Beauty Car Show järelkaja
tegelikult ajasid mind närvi selle cruisi juures mõned oskamatud burnout-i tegijad.näiteks oli seal rivis üks jeep (marki ei mäleta aga miski bronco vms.) mille roolis üks neiu oli.püüdis tema ka siis burnout-i teha aga kuna too jeep esiotsa maast kergitas ja seetõttu liikuma hakkas burnout-i ajal, siis ei olnud just väga palju puudu, et teeääres olevatele inimestele otsa sõita. ;)
25.08.2003 at 15:04
eva
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
PlyVal64:
quote:
eva: ega seal rivis lõbus sõita ei olnud keegi kärsatas kummi jne.
:lol:lol Sinuga oleks kummi häälmeelel "kärsatanud":), kuid burnout ehk rehvipõletamine kuulub asja juurde. Ja seda ma tegin ka "isuga".

ma väljendasin ennast võibolla valesti( tahtsin lihtsalt öelda, et seal rivis pidi kogu aeg valvel sõitma oli siis õllene autojuht, või ükskõik kes,et keegi otsa ei sõida) aga muidugi rehvi põletamine käib asja juurde.,see oli viimasepeal.
25.08.2003 at 15:05
vvt
  
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
eva: ega seal rivis lõbus sõita ei olnud keegi kärsatas kummi jne., koguaeg pidin valves olema et mis ees tehakse ja kuidas tagapool käitutakse, aga ma ei vingu see käib asja juurde,


oi mehed täitsa kino lahti läinud:lol :lol

õli tulle, mis muud :devil
25.08.2003 at 15:14
meintz
American Beauty Car Show järelkaja
to pealtvaataja 2: american beauty lehelt võib leida järgmist:
quote:
Tekitame ameerikaliku linnaosa, sest vanalinn ja lossihoovi ümbrus on avatud ainult USA sõidukitele.
see selgitab miks telkimisplatsil Sinu vastu tõredad oldi. Arvan et nägin Sinu tulekut ka, korralduse poole pealt oli Sinuga üks täiesti kaine turvamees (sinise AB kirjadega särgiga) kes soovitas parkida oma auto veidi eemale, ülejäänud seltskond olid kohalikud telkijad. Kahjuks ei saanud mitmedki inimesed aru et tegemist on siiski AMEERIKA AUTODE kokkutulekuga ja viisakusest oleks võinud oma auto jätta lossipargi ümbruses olevatele tänavatele - seal parkis neid öösel laupäev vastu pühapäeva väga palju. Ei ole ju tingimata vaja otse autouksest telki astuda, eriti kui 99,9% autosid oli seal platsil US päritolu. Veel quote AB lehelt:
quote:
Pilet tagab sissepääsu mõlemal päeval.
Mina loen sealt välja et pilet tagab sissepääsu nii reedel kui laupäeval lossihoovi üritustele. Kolmandal päeval toimunud kiirendusvõistluse kohta öeldakse AB lehel järgmist:
quote:
Tribüünile saamise eest tuleb maksta küll väike piletiraha, aga seal on just parim vaade rajale. Teine pool rajast on kõigile pealtvaatajatele tasuta, tuleb vaid kohal olla.
Nii et minu arvates oli eelnevalt teada et tribüünile pääsemiseks tuleb raha maksta. Rajast edasitagasi üle käimine tekitab ohtlikke olukordi, pealegi on rajal maas ajavõtusüsteem, mille võistluste alguses üle raja jooksnud inimloomakari paigast ära jooksis. Kardan et korraldajad ei osanud oodata NII elavat huvi kiirendusvõistluse vastu ja olid arvestanud väiksema rahvahulgaga. Kahjuks on tegemist suurte kiiruste ja ohtliku võistlusega kus väike vääratus võib põhjustada suure õnnetuse, seetõttu ei tahetud ka inimesi finishi kandis raja lähedale lasta. Tegelikult peaks finishi kandis olema ohutusala ~100 meetrit rajast nii et seekord pigistati isegi silm selle koha pealt kinni ja lubati rahvast rajale liiga lähedale.

PS kuigi võtsin kiirendusvõistlustest osa ajavõtutiimi liikmena - finishikohtunikuna on kogu minu eelnev sõnavõtt personaalne arvamus ja selgitus ning soov tagada pealtvaatajatele sujuv ja ohutu kiirendusvõistlus, paraku tuleks iga kord kui inimesed raja lähedal liiguvad võistlus seisma panna mis omakorda segab nii võistlejaid, pealtvaatajaid kui korraldajaid. Ja veel teadmiseks - "rada" ei lõpe seal kus on finishijoon, sellele järgneb pidurdusala mis on samuti "raja" osa ja seega on keelatud ka seal ringi jõlkuda.

PPS: Karolile ja ülejäänud korraldusmeeskonnale tänud toreda nädalalõpu eest Ameerika raua seltsis (kolmandat aastat järjest külastaja) ja kindlasti kohtumiseni kõigi USArauafännidega ka järgmisel aastal!!!!
25.08.2003 at 15:17
Cowboy
American Beauty Car Show järelkaja
:) Igati tore, tasemel ja korralik üritus oli ning alati saab järgmine kord paremini teha. Eks virisejaid ikka leidub, just lakkujatelt ja mittemidagi tegijatelt. Auto ja alkohol ei kõlba kokku. Vabanduse asemel - Ähvardused arvete klaarimisega sellel teemal on NÜRI inimese jura :( . Kui mees tahab juua siis otsigu ise endale enne kaine autojuht.

WC-sid oli vähe jah, aga kas keegi lasi selle pärast püksid täis? Ei võinud veidi varem linnas kohvikusse jalutada või rajaääres metsaalla minna? Ainult saaks iriseda. Proovi krt. ise mingi üritus läbi viia, sponsorid leida ja siis selle vähese rahaga midagi korda saata. Sain koju alles öösel pool üks, kondid haiged ja ei virise. Kuigi minu töö oli ainult tehnikaga Haapsallu ja tagasi sõita. Austus ja lugupidamine korraldajatele ja osavõtjatele. :)


25.08.2003 at 15:17
max
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
memphis:13.131 viimases sõidus ehk siis eesti kiireim SB. ;) :)
Foke saavutus on ülikõva muidugi, aga minu teada on eesti kiireim SBCga sõidetud aeg 12.79 (see valge rinka camaro). Kui see muidugi läheb arvesse...

Allikas:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2895
25.08.2003 at 15:18
pealtvaataja2
American Beauty Car Show järelkaja
Valvega telkimisplatsid
Cooper rehvide 1/4 miili dragrace
Kuskohast Sina loed, et telkimisplatsile euro- või jaapani-korea päritolu autosid lastakse??

kust ma pean lugema et ei lasta?

kui üritus on avalik, siis on kõigil huvilistel õigus sellest kogu ulatuses osa saada, kui mitte, siis tuleb seda ka öelda. kui aga on justkui kõigile, aga tegelikult mitte päris, siis jääb nagu närune tunne. Ka mina mõtlesin mingi aeg usa-raua hankimisele..... enam ei mõtle....

btw, mis siis teha kui 1 laps kahest veel päris ei kõnni? ei 100m ega ka 1m korraga? võtame kõik asjad selga ja padavai jooksu? Aga sissepääsul viisakalt öelda et, jah, pange laager üles ja viige auto näete sinna, oh ei, kõigepealt paneme põlema, peksame läbi ja poome üles...
üldiselt loeks selle teema sellega lõpetatuks, seisukohad on ilmselt liiga erinevad.
25.08.2003 at 15:24
ylovoitka
American Beauty Car Show järelkaja
Kui laps ei kõnni, kasutatakse vankrit.
Kui sellise asja pärast jätad USA auto ostmata, tuleks arsti juures käia ja närve kontrollida.
kolmandaks: Kas sa tõesti kartsid, et su auto päriselt põlema pannakse?
25.08.2003 at 15:30
ural
American Beauty Car Show järelkaja
Lp pealtvaataja2
Mis Te arvate, mida tehakse jaapani tsiklitega, mis üritavad väevõimuga HD kokkutulekutele tulla??
Täpselt samasuguse olukorra tegitasite, üritades USA masinate kokkutulekule ronida oma "riisiga".

____________________________

25.08.2003 at 15:31
vvt
  
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
ylovoitka: Kui laps ei kõnni, kasutatakse vankrit.
Kui sellise asja pärast jätad USA auto ostmata, tuleks arsti juures käia ja närve kontrollida.
kolmandaks: Kas sa tõesti kartsid, et su auto päriselt põlema pannakse?

Kas äkki eva=driver???
Sorry for OT
25.08.2003 at 15:31
PlyVal64
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
pealtvaataja2: Aga sissepääsul viisakalt öelda et, jah, pange laager üles ja viige auto näete sinna, oh ei, kõigepealt paneme põlema, peksame läbi ja poome üles...
Vist oli üks punane Vectra, mille ma tahtsin "põlema panna" ja siis tuli välja, et see vedas mingit kola platsile. Vend ainult naeris selle peale ja mõistis "meie muret". No ja kod. prr'i Audi olekski äkki reaalselt põlema pistnud, mis ta siis ronib sinna:) Aga näed, oskas asjade sellist kulgu ette aimata ja kesklinnast (või kusiganes) jala kohale loivata.
Aga toda läbi peksmise ja üles poomise juttu ei taha kohe teps mitte uskuda. Või tekkis Teil seal mitteameerika päritolu autos tunne, et sattusite klukluksklani kokkutulekule??
25.08.2003 at 15:35
tohoh
 
American Beauty Car Show järelkaja
Tegelikult oli see pühapäevahommikune liikumine nii koduselt sarnane suvise tipptunniga Tallinna kesklinnas.Ja seega isegi normaalne. See keskuse valgusfoor oli küll naljakalt lühikese tulega-ilmselt seadistatud kellegi rullnoka poolt?
Ja minu saabudes Haapsalusse telklasse oli seal juba üks 700-ne bemar seismas ja ilma märgatavate vigastusteta seisis seal rõõmsalt lõpuni. Pigem tekitas meis pisikest positiivest elevustki.

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
25.08.2003 at 15:38
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.