register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
pelle
  
American Beauty Car Show järelkaja


Veel mõned pildid rongkäigust ja kiirendusest


25.08.2003 at 21:32
diesel
American Beauty Car Show järelkaja
well, üritus oli tegelikult täitsa kena ja uhkeid autosid ka üksjagu. kruisamine venis küll üksjagu ja temperatuurimuresid näis, peale minu, veel mitmetel olevat. olin rivis üsna lõpus ja põikasin veel korra lihula tee poole rivist välja, et veidi aparaati jahutada. lõpuks lennuväljale jõudes valisin ilmselt vale raja ja jõudsin lõpuks ummikusse, kust edasi ei saanud. keegi turva või miski selline käskis mul auto ära parkida ja minu soovi peale ka võistlema pääseda, teatati, et võistlejad on kõik juba ammu sees ja ostku ma pilet ja mingu rahumeeli pealtvaatajaks. no kuna mul kiiver nagunii maha ununes siis eriti vaidlema ei kippunud ja jäigi seekord (taas) asi poolikuks. oligi hea ilusasti päevavalges taas kodupoole veereda, õhtul oleks jamam olnud, kuna kuskile kohta kadus ära elekter, mis tulede sisse peaks minema.
aga jah, lossihoovis oli ikka täitsa tublisti asjalikku silmarõõmu. seega tasus kuhjaga haapsalu käik ennast ära.
25.08.2003 at 21:33
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
Pelle kruisipildid on väga hästi pildistatud.
25.08.2003 at 22:20
tacco
 
American Beauty Car Show järelkaja
Prri ja tacco pildid siis ka. Objektiivi ette jäid nii dragster kui ka Epliku ninakarvad.
Minu poolt suured tänud Mr. Horsepowerile, kelle autosse ma suure õhtuse kruisamise käigus oma fotoka aku ja mälukaardid unustasin. Hommikul sain nad ilusti tagasi.
Suured tänud veelkord


http://zoo.park.ee/elevant/american/
tacco
26.08.2003 at 09:33 Last edited 26.08.2003 at 09:34 by tacco
prijuhin
 
American Beauty Car Show järelkaja
Hea on lugeda ja tõdeda, et üritus igati korda on läinud:)
Pühapäevast ronkkäikku ja kiirendust sai isegi vaadatud suure huviga.
Laupäeval käis korra mõte peast läbi et sellepäevane üritus negatiivse maigu juurde saab. Nimelt Blacky tehnikat vedanud bussi laks ei toiminud must mitte kaugel. Nagu SLÕL ütels et kola oli terve põld täis ja nii taoligi. See selleks.

Lisaks magu väikese tõrvatäpi kogu selle ilusa meepurgi sisse. Nimelt kiirendusel olles sai kuulda kolme sorti kommentaare. Ürituse kommentaatoritelt, vaatetribüünilt ning see rahvas kes tribüüni vastas vastu kõrget aeda end riputas. Käisin ka viimasena mainitud kohas, kust küll ainult negatiivset kriitikat ürituse kohta levitati (vähemalt kohas kus mina korra olin)

Siiski hea üritus. Ja loodame, et ni mõnigi sai indu oma iluduse väljavalimiseks.

Etjärgnevatel aastatel oleks osalejaid topelt:)
26.08.2003 at 09:45
art
American Beauty Car Show järelkaja
Iga aasta käind, kuid ikka, siis kui kohale ei jõua tundub asi parem kui tavaliselt. Tänud kajastajatele fotos ja kirjas ;)

TULD KA EDASPIDI
26.08.2003 at 11:34
QRX
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
foke:
quote:
max:
quote:
memphis:13.131 viimases sõidus ehk siis eesti kiireim SB. ;) :)
Foke saavutus on ülikõva muidugi, aga minu teada on eesti kiireim SBCga sõidetud aeg 12.79 (see valge rinka camaro). Kui see muidugi läheb arvesse...
uoh.. see inf oli kui vesi minu punasele veskile, ma lähen ütlen talle kohe;)
Mainiks siiski, et üks on race rinkarelv, teine siiski tavaline tänavasõidu relv!
26.08.2003 at 12:00
max
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
QRX:
quote:
foke:
quote:
max:
quote:
memphis:13.131 viimases sõidus ehk siis eesti kiireim SB. ;) :)
Foke saavutus on ülikõva muidugi, aga minu teada on eesti kiireim SBCga sõidetud aeg 12.79 (see valge rinka camaro). Kui see muidugi läheb arvesse...
uoh.. see inf oli kui vesi minu punasele veskile, ma lähen ütlen talle kohe;)
Mainiks siiski, et üks on race rinkarelv, teine siiski tavaline tänavasõidu relv!

Sellepärast, ma kirjutasingi "et kui see läheb arvesse...". Igal juhul oli see SBC ja pealegi mitte väga ulmeline aeg. Fokel peab ju mingi motivatsioon olema :evil
26.08.2003 at 16:16
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
EF on sõitnud eelmisel aastal 13,191 ehk tiba aeglasemalt. Sel aastal pole nad kuiva ilmaga rajal käinud, muidu potensiaali oleks alla 13 sõitmiseks küll. Teppani poolt kõva häälega ajakirjanduses maha hüütud 10 sek aegu näevad nad sama palju kui oma kõrvu...
26.08.2003 at 16:29
memphis
American Beauty Car Show järelkaja
no pühapäeval sai just vähe arutatud ja ka Pärtel arvas, et 12 sek. aja jaoks on sellel mootoril jõudu küll.
lihtsalt vähe kõrgem stall-speed ja hopsti!
26.08.2003 at 18:14
J.K.
American Beauty Car Show järelkaja
ma vaatan, et kõigile jäi kiirendusvõistlus eriti silma, aga kas keegi maasturite osavõttu ka seal jälgis.

minule isiklikult meeldis 2,7 liitrise turbo diisel Jeep`i etteaste, kus ta igasugu üle 4 liitriseid ja ka tsipa kangemaid loputas, kuid lõpuks jäi ta siiski 7,2 liitrisele V8´le dodge´ile alla ning sai 2 koha, kuid ega seegi pole häbiasi. :)

siin on ka minu poolt pilte ja paar videot kahjuks ei oska thumbnailidena neid sinna lisada
26.08.2003 at 19:37
pelle
  
American Beauty Car Show järelkaja
Siin siis finaali video:

Lauri vs. dragster 6.09MB AVI

26.08.2003 at 20:11
gets
American Beauty Car Show järelkaja
Siitpoolt kah kiidusõnad. Pole varem käinud, kuid mulle jättis üritus hea mulje. Ja et kordamine pidi tarkuse ema olema, siis veel pilte.
26.08.2003 at 20:47
prijuhin
 
American Beauty Car Show järelkaja
Meenus veel et paljud eelmise aasta autod on olnud tulematta ja ni mõnigi omanikku vahetanud.

Hiljuti siis Kroonikas figureerinud Jaagup Kreemi omanduses olnud autol teine mees roolis ning silma ei hakanud, ka siit foorumist läbi käinud, Kollane Oldsmobile 442. Kuuldavasti kellegi fotograafi oma

Kahju:(
26.08.2003 at 22:07
tfr
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
prijuhin: Hiljuti siis Kroonikas figureerinud Jaagup Kreemi omanduses olnud autol teine mees roolis
No see TransAm on nüüd siinse foorumi ringis ja heades kätes. :)
quote:
ning silma ei hakanud, ka siit foorumist läbi käinud, Kollane Oldsmobile 442. Kuuldavasti kellegi fotograafi oma
442 peaks endiselt Johnsoni (selle fotograafi) oma olema. Ju tal siis pole lihtsalt aega mööda üritusi kolada sellega.
26.08.2003 at 22:09
Heiti
American Beauty Car Show järelkaja
Kõik kolm päeva aktiivselt üritusest osa võetud ja nii mõnigi õhtu liigagi aktiivselt:beer.
Teist nii head üritust ennem järgmise suve AB-d kohe kindlasti eestis ei näe.Igatahes on Karol kiidusõnad ära teeninud ja edu talle uute ürituste korraldamisel.
26.08.2003 at 22:41
diesel
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
tfr:
No see TransAm on nüüd siinse foorumi ringis ja heades kätes. :)
quote:
well, tegelikult on üleüldse tegu espritiga, mis suht tõepäraselt transamiks moditud
26.08.2003 at 22:55
pisike99
American Beauty Car Show järelkaja
Nii see on. Kas on asi edasi ka arenenud? P.S. Jassi huvi auto vastu tekkis viiel päeval aastas. Ülejäänud aja oli ta minu käes ja et omandisuhe selline oli, ei võtnud ma ilma omanikupoolse toetuseta ka suuremaid ehitustöid ette.
Ups, tuli offtpic.

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
27.08.2003 at 09:30
IceUul
 
American Beauty Car Show järelkaja
Keegi teab midagi selle helesinise 74' corvette kohta, mis näitusel oli? Asjal oli Eesti number, on tegu kadunud punase halvas korras 74 vettega või mingi uuega?
27.08.2003 at 10:59
tfr
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
IceUul: Keegi teab midagi selle helesinise 74' corvette kohta, mis näitusel oli? Asjal oli Eesti number, on tegu kadunud punase halvas korras 74 vettega või mingi uuega?
Sellest on siin foorumis oksendamiseni juttu olnud - seesama punane Vette jah.

Aga Lääne Elus oli mingi intervjuujupike selle omanikuga. Ei viitsi maja pealt lehte üles otsida ja täpselt ümber kirjutada, aga vend ütles, et ostis ja taastas selle Vette oma 9-aastasele pojale. Ning et oma 9-kuusele pojale ostis ka juba Vette, aga see kukkunud Tallinnas kondist välja tõstes maha ja saanud kannatada ning seetõttu ei saanud ABCS-ks valmis, aga järgmine aasta kindlasti. Teab keegi sellest lähemalt?
27.08.2003 at 11:21
vvt
  
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
tfr:
Aga Lääne Elus oli mingi intervjuujupike selle omanikuga. Ei viitsi maja pealt lehte üles otsida ja täpselt ümber kirjutada, aga vend ütles, et ostis ja taastas selle Vette oma 9-aastasele pojale. Ning et oma 9-kuusele pojale ostis ka juba Vette, aga see kukkunud Tallinnas kondist välja tõstes maha ja saanud kannatada ning seetõttu ei saanud ABCS-ks valmis, aga järgmine aasta kindlasti. Teab keegi sellest lähemalt?

Pidi jah järgmine vette olema teel. Kuuldavasti Suure Mootoriga :burnout
27.08.2003 at 11:38
IceUul
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
tfr:
quote:
IceUul: Keegi teab midagi selle helesinise 74' corvette kohta, mis näitusel oli? Asjal oli Eesti number, on tegu kadunud punase halvas korras 74 vettega või mingi uuega?
Sellest on siin foorumis oksendamiseni juttu olnud - seesama punane Vette jah.
Irw, ma otsisin küll nii otsinguga kui käsitsi, kuid midagi ei leidnud. Ilmselt on teemad maha kustutatud.
27.08.2003 at 13:58
eikeegi
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
tfr: Ei viitsi maja pealt lehte üles otsida ja täpselt ümber kirjutada, aga vend ütles, et ostis ja taastas selle Vette oma 9-aastasele pojale. Ning et oma 9-kuusele pojale ostis ka juba Vette, aga see kukkunud Tallinnas kondist välja tõstes maha ja saanud kannatada ning seetõttu ei saanud ABCS-ks valmis, aga järgmine aasta kindlasti. Teab keegi sellest lähemalt?
Haapsalus laupäeva õhtul oma eksirännakutel ma kusagil pargi tagumises otsas (tegelikult miskite tegelaste juhatusel stripibaari otsima minnes) seokest juttu rääkiva mehega (poeg oli ka olemas) suisa kohtusin ja teda tükk aega Vette-teemadel ja ka niisama tüütasin. Pojale tegemise jutt tuleb tuttav ette küll. Aga tervislikust seisundist tingitult pole ülejäänud peensused enam meeles:(


____________________________
V8
27.08.2003 at 14:07
tohoh
 
American Beauty Car Show järelkaja

...tegelikult miskite tegelaste juhatusel stripibaari otsima minnes...

Kui stripibaari ei leidnud, siis selgitus siin (pilt laubaõhtusest Haapsalust) :

http://www.album.ee/?o=200803118&uilang=1


____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
27.08.2003 at 14:45
pisike99
American Beauty Car Show järelkaja
Mina tõin ja müüsin talle selle teise vette. Pakkusin seda ka tqhq-s müüa. Vet prantsatas konteineris alla USA-s ja tänu sellele sai antud tegelane ehk Andrus selle auto naljahinnaga kätte ka. Ühtlasi müüs asja kohe ka edasi (siit moraal, miks ei ole hea käsiraha võtta, kui juhtud olema sõnapidaja). Aga rahu - tulemas on 79 manuaal vete, igati viimasepeal konditsioonis. Hind jääb 200 ümber.

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
27.08.2003 at 15:51
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.