register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
vvt
  
American Beauty Car Show järelkaja
Huvitav mis sa siis vastasid? Et.....piiipp FTFE..piip või :D
Huvitav, mind kinni pidades ikka küsitakse, et palju siis välja läheb:rollin
08.09.2003 at 13:19
Vince
American Beauty Car Show järelkaja
Nüüd küll OT, aga ei saa mainimatta jätta üht aprillikuist kokkupuudet tavalise patrulliga Lasnamäel.
Et sõitsin ilma ülevaatuseta tuli muidugi probleeme. Aga närvi ajas see, et enne mind möödus neist üks ilma põlevate tagatuledeta vana takso MB, aga sellele järgi ei mindud, vaid ikka oodati ja passiti, et millal mina Statoili parklast liikuma hakkan. Kui ma küsisin, et miks just mina, kelle auto on pealtnäha tip-top, siis vastas üks sinikuub konkreetselt, ise irvitades: "...mina olen Saddami poolt ja ameeriklasi ei salli!"
Nuta või naera.
08.09.2003 at 15:52 Last edited 08.09.2003 at 15:52 by Vince
anryo
  
American Beauty Car Show järelkaja
No ma vastasin, et võtab nii palju, et trahvideks raha enam ei jätku...
Aga ikka tegid 420.- eek, kuram...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.09.2003 at 15:53
vvt
  
American Beauty Car Show järelkaja
Kusjuures mõnikord aitab, kui jutustad neile autost, näitad kapotialust ja siis kurdad seetõttu hirmus tigedast naisest:D
08.09.2003 at 15:58
wax
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
urmas:Nelli teatajas on selline jutt:Tahtsin autosid näha. Aga – pileti hind oli utoopilised 130 krooni./.../
/.../Olen kaks aastat nüüd Haapsalus käinud ning üritused on mulle nii kehvalt mõjunud, et esiteks ma ei lähe enam kunagi American Beautyle ja teiseks – ma ei salli enam ameerika autosi silmaotsaski./.../
:lol Nagu oleks eelmine aasta tasuta autodele ligi pääsenud. Selliseid pisikesi vasturääkivusi on selle tüübi jutus teisigi.
Aga ongi olemas ju selline tüüp inimesi, kelle arvamus on alati üldsuse arvamuse vastu. Opositsioon :) See ju edasi viiv jõud :P
08.09.2003 at 16:03 Last edited 08.09.2003 at 16:03 by wax
gretzky
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
Vince: Nüüd küll OT, aga ei saa patrulliga Lasnamäel.
.. vana takso MB, aga sellele järgi ei mindud, vaid ikka oodati ja passiti, et millal mina "
Nuta või naera.

Egas sa ainuke ole see nende stiil, kui midagi paremat võimsamat siis.. . 2a oli mul konspiratsioon korter bensu jaama juures ja hiliselt lõppev tööaeg.
Hambus olin neil kogu aeg. Viimaks hakkasin juba mõlisema , kuidas teil küll selline Haugi mälu 3 min.
Eile, üleeile, pidasite kinni kontrollite täna jälle. Kusjuures samad näod. Peale seda jätsid järgi. Ja siis ka pidasid kinni ja nähes mind lasid edasi sõita, olin nagu oma jope neile.

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
08.09.2003 at 18:13 Last edited 08.09.2003 at 20:05 by peep (Moderator)
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.