register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Fire
American Beauty Car Show järelkaja
Krt. esimene päev tööl uuesti.
Igati Vägev Üritus oli, minu poolt samuti suured TÄNUD :hail Karolile, et on võtnud viitsimiseks sellist mega üritust korraldada, järgmine aasta jälle kindlasti kohal.
Ainuke negatiivne kogemus tulenes enda autost, nimelt Haapsalu sõidu ajal pani elektriline jahutusvendikas käed puusa, mille tõttu olin sunnitud autot iga 40 km järel jahutama, ning ka läbi Haapsali cruisil jõutsin ainult kilomeetri sõita :*(, siis panin Tallinna poole ajama, kuna maanteel oli vähegi võimalik sõita.

Tundub et see Vette sinise Vette mees sai oma auto ajalugu õhtujooksul lõpputult rääkida, sest mina sattusin Vette omaniku ja ta pojaga kokku Soomlaste Lincoln Limusiini taga istmetel, kus sai kõvasti :beer tarbitud ja jutustatud. Aga lugu oli mul sama nagu eikeegi-l, et mõistus oli juba na pehmeks võetud, et suurt midagi meelde ei jäänud.....
Mis mulle meenus on, et auto on ehitatud pojale jah, asi läks maksma ca 350 kilo ja sinine valgus põhja all oli poja idee, mida ta ka väga konkreetselt kaitses, "nimelt, et talle meeldib ja kõik" ja kuna tegemist on tema autoga siis on see tema otsustada ja vaidlemisele ei kuulunud, aga rohkem ei suuda küll midagi tarka meenutada, äkki Heiti-le meenub midagi kuna viibis ka selle juttu :beer ajamise juures.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
27.08.2003 at 17:36
Heiti
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
Fire: Krt. esimene päev tööl uuesti.
Igati Vägev Üritus oli, minu poolt samuti suured TÄNUD :hail Karolile, et on võtnud viitsimiseks sellist mega üritust korraldada, järgmine aasta jälle kindlasti kohal.
Ainuke negatiivne kogemus tulenes enda autost, nimelt Haapsalu sõidu ajal pani elektriline jahutusvendikas käed puusa, mille tõttu olin sunnitud autot iga 40 km järel jahutama, ning ka läbi Haapsali cruisil jõutsin ainult kilomeetri sõita :*(, siis panin Tallinna poole ajama, kuna maanteel oli vähegi võimalik sõita.

Tundub et see Vette sinise Vette mees sai oma auto ajalugu õhtujooksul lõpputult rääkida, sest mina sattusin Vette omaniku ja ta pojaga kokku Soomlaste Lincoln Limusiini taga istmetel, kus sai kõvasti :beer tarbitud ja jutustatud. Aga lugu oli mul sama nagu eikeegi-l, et mõistus oli juba na pehmeks võetud, et suurt midagi meelde ei jäänud.....
Mis mulle meenus on, et auto on ehitatud pojale jah, asi läks maksma ca 350 kilo ja sinine valgus põhja all oli poja idee, mida ta ka väga konkreetselt kaitses, "nimelt, et talle meeldib ja kõik" ja kuna tegemist on tema autoga siis on see tema otsustada ja vaidlemisele ei kuulunud, aga rohkem ei suuda küll midagi tarka meenutada, äkki

Heiti
-le meenub midagi kuna viibis ka selle juttu :beer ajamise juures.
Ega minulgi midagi targemat lisada pole ma olin muude asjadega ametis.:DAga põhjavalguse teema me võtsime seal limusiinis tõsiselt käsile küll.Eks omanik ise teab mis ta oma autoga teeb ja lõpuks arvasime meie ka,et mis see meie asi on ,ning lugesime sõbralikult teema lõpetatuks.
27.08.2003 at 18:42
diesel
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
pisike99: Nii see on. Kas on asi edasi ka arenenud? P.S. Jassi huvi auto vastu tekkis viiel päeval aastas. Ülejäänud aja oli ta minu käes ja et omandisuhe selline oli, ei võtnud ma ilma omanikupoolse toetuseta ka suuremaid ehitustöid ette.
Ups, tuli offtpic.
altpoolt vähe moditud teist on. põhiliselt niipalju, et laiali ei pudeneks ja sõita ka saaks. järgmine suurem asi saab olema ilmselt see jupp mis vedelikku tarbib ja rammu toodab. ja kevadeks (aastal xxxx) tahaks päris kompuks saada.
27.08.2003 at 21:12
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
Võib-olla olen ma vähe aeglane, aga ma siis saan nüüd aru, et see sinine 2. põlve Fire on sinu käes? Mis aasta ta õieti on ja mis mootor vahel on?
27.08.2003 at 21:27
diesel
American Beauty Car Show järelkaja
aasta 72, mootor 69a väljalaske pontiaci 350, kast ka 350. varsti loodetavasti on 454 (minimaalselt) ja 400 kast. mis veel huvitab? :)
27.08.2003 at 21:57
blowerpower
American Beauty Car Show järelkaja
BIGBIG THANKS FOR KAROL AND EVERYONE WHO MAKE THIS GREATGREATGREAT CAR HAPPENING IN HAAPSALU,AND LAURI:PALJON ONNEA NEW RECORD;)KUIDAS SE MENI??V...,IKKUNA,ÄMPÄRI;))
27.08.2003 at 21:57
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
diesel: aasta 72, mootor 69a väljalaske pontiaci 350, kast ka 350. varsti loodetavasti on 454 (minimaalselt) ja 400 kast. mis veel huvitab? :)
Tänud, vastus oli üpris ammendav. :) Tegin auto ümber lossi ees platsil paar tiiru ja vaatasin, et esi- ja taguots on eri aastatest, aga VINi ei taibanud millegipärast otsima hakatagi, et lähemalt uurida, mis mudeliga algselt tegu.
27.08.2003 at 22:59
adidas
American Beauty Car Show järelkaja
Lugesin, et mõni on juba tööle jõudnud, aga mul on andmeid ,et üks autokaravan alles liigub siia-sinna mööda eestimaad. mõnel on pidu päris pikale veninud, algul oli plaan nendega ka koos Otepääle Annimatsile 5-7 septembril Power campile minna, aga vaevalt neist enam siis tulijat on.
Nii et pidu veel pole mõnel lõppenud, täna juba seitsmes päev. Jõudu, jaksu ja muidugi tervist neile!!!
28.08.2003 at 09:02
wax
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
gets: Siitpoolt kah kiidusõnad. Pole varem käinud, kuid mulle jättis üritus hea mulje. Ja et kordamine pidi tarkuse ema olema, siis veel pilte.
Sorri 4 OT, aga kas tõesti oli keegi Pobedaga Harkovist, Ukrainast kohale veerenud? :D Sel juhul kõva respect :D
28.08.2003 at 17:19 Last edited 28.08.2003 at 17:20 by wax
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show järelkaja
Nägin ka seda autot ja mõtlesin sama. Siiski, ehk on tegemist omalaadse huumoriga ?
28.08.2003 at 17:22
PlyVal64
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
peep: Nägin ka seda autot ja mõtlesin sama. Siiski, ehk on tegemist omalaadse huumoriga ?
Näo ja riietuse järgi oli "Hohol mis hohol". Seisid Kiltsis tee ääres. Aga miks ka mitte, lennuväljal töötas vanasti ju rahvast üle kogu Liidu, äkki oli vanadele sõpradele külla tulnud. Ja mis see siis Pobiga sõita pole, 2000 kilti:)
28.08.2003 at 17:44
soomuk
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
Sorri 4 OT, aga kas tõesti oli keegi Pobedaga Harkovist, Ukrainast kohale veerenud?

päeval enne dragi märkasin fra mare ees nii mõndagi ukraina numbritega autot... täiesti võimalik, et pundis tulid...
28.08.2003 at 19:12
partel
  
American Beauty Car Show järelkaja
Üks kild jäi veel mainimata :)

Kruisamise ajal oli teeveeres Hannes (Kiireaudi), kes hõikas, et "Näe, Pärtel, kurat!" või midagi sellist.

Kättemaks oli võimas, "Operatsioon Suitsuvorst" - Erkki pani korraliku :burnout

Selle tagajärjel Hannes-suitsuvorst kaagutas kõvemini kui Camaro big-block :)

Värsket õhku vist nappis.. :p

____________________________
_
29.08.2003 at 08:28
tyyp
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
partel: Üks kild jäi veel mainimata :)

Kruisamise ajal oli teeveeres Hannes (Kiireaudi), kes hõikas, et "Näe, Pärtel, kurat!" või midagi sellist.

Kättemaks oli võimas, "Operatsioon Suitsuvorst" - Erkki pani korraliku :burnout

Selle tagajärjel Hannes-suitsuvorst kaagutas kõvemini kui Camaro big-block :)

Värsket õhku vist nappis.. :p


Mega irww.
29.08.2003 at 10:30
wax
 
American Beauty Car Show järelkaja
üks rumal küsimus võibolla
milleks see hea on kui lipp tagurpidi on?
05.09.2003 at 11:38
jyrki
American Beauty Car Show järelkaja
Of course the flag is the other way round; we are on the other side of the world.
05.09.2003 at 12:54
wax
 
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
jyrki: Of course the flag is the other way round; we are on the other side of the world.
:D good one
05.09.2003 at 13:06
urmas
American Beauty Car Show järelkaja
Nelli teatajas on selline jutt:

Pettumus: Haapsalu kiirendusvõistlusel ahistati pealtvaatajaid
07.09.2003 21:28 |vaadatud 99 |

Sõitsin sõber Margusega Haapsallu, et külastada American Beauty autonäitust. Nagu nimigi ütleb, oli tegemist ameerika autode näitusega.
Üritus toimus Haapsalu lossivaremetes. Ei huvitanud mind need bändid mis seal mängisid ning ka totakad kaabudes pokerfeissidega eestlased. Tahtsin autosid näha. Aga – pileti hind oli utoopilised 130 krooni. Ma siis ei läinud näitusele. Läksin hoopis baari ja ostsin 130 krooni eest õlut ja viina ja rummi ja sakummi. See, et baarituuril 130 krooni magama panin oli põhimõtte küsimus ja mõnusalt eestlaslik.

Kibestunud, pettunud, masendunud – otsustasin kellelegi midagi kaevata. Sõitsime siis laupäval Haapsalust välja, võtsime labidad kätte ja hakkasime vundamendi jaoks auku kaevama. No ühel sõbral on talu ja seal on ilgelt mõnus aegajalt jauramas käia. Jauramisega kaasneb ka mõnus töö – mida sa hing veel tahad.

Vigaste paraad pani Haapsalu rahva naerma

Pühapäeval jõime värskendava hommikuõlle ja sõitsime Haapsallu tagasi. Seal pidi toimuma vinge paraad ning pealegi oli see jumala tasuta. Peale paarikümneminutilist ootamist hakkasid ameerika rauad veerema. Suure rekka peal lasti muusikat ning ühe pikapi kastis tantsisid kaks väsinud neidu. Enamus autod olid ikka täiesti mõttetud: no ma ei tea, kellele pakub huvi mingid kaheksakümnendate keskpaiga kandilised ja roostes ning pesemata autod a la Ford Taurus. Tõsi, oli mõningaid pärle - paar ilusat eesti numbritega masinat ning viimasepeal sõidukid soomest. Vot soomlastel on pappi ja nad on rohkem pühendunud. See peegeldus nende autodest. Nii, et järjekordselt hoidsid enamus ameerika-eestlased oma lippu kõrgel nö poolkõvadusega. Eriti palju elevust pakkus rahvale see, et üks päss oleks sõitvast chevy-bussist tänu lahtisele uksele välja kukkunud ning loomulikult oli ikka eriti hale vaadata seda, et kõik eesti-ameeriklased olid mega tõsiste nägudega. Mõni tõmbas ka sigarit. Ja muidugi, ameerika lipud lehvisid kõikjal, sest eesti lipp on ju häbiasi. Soomlaste autodel lehvisid Soome lipud – normaalne ju. Aga näed, eestlasele meeldib ikka ameerika ja Georg Bush ning võitlus terrorismiga. Lõpuks läks Ameerika lippude jõllitamisest juhe kokku ning otsustasime järgmist kino vaatama minna – Haapsalu lennuväljal toimus kliirendusvõistlus.

Korraldajad kukkusid ahistama

Turvamehed olid väga ebaviisakad ning oma tööd teha ei osanud – neid oli kaks. Kimbutrasid vemblaga väikseid lapsi ning ausaid tööinimesi, aga ainult neid, kes üritust ühel pool rada tasuta vaatasid. Otsustasime seda debiilsust mitte taluda ning jooksime üle kiirendusraja tasulisele poolele. Turvamees meid kätte ei saanud – tegeles vist jälle kellegi nügimisega kusagil. Teisel pool rada oli normaalne ja rahulik. Siis lendas dziibiga kohale mingi saiko päss, kes rääkis sellise häälega nagu kalkunikulliemand onu remuse juttudes ning saatis kogu rahva sõna otseses mõttes persse ning sõimas veel teistegi vulgaarsete sõnadega. Ähvardas, et võiduajamine jääb ära. Kõik naersid.

Lahkumise rõõmus hetk.

Otsustasime lahkuda, sest kes ikka viitsib roostes dziipide võiduajamist terve päeva jõllitada. Olen kaks aastat nüüd Haapsalus käinud ning üritused on mulle nii kehvalt mõjunud, et esiteks ma ei lähe enam kunagi American Beautyle ja teiseks – ma ei salli enam ameerika autosi silmaotsaski. Pealegi võtavad nad kohutavalt bensiini. Keep underground!
Martin Aare

08.09.2003 at 12:08
ervin
American Beauty Car Show järelkaja
Järjekordselt tuleb veenduda asjaolus, et Eestis puudub selline asi nagu ajakirjandus... on ainult paberväljaandena levitatavad "peldikuseinad" :D

CTREE saatke nelli teataja toimetusse piletite eest arve :D
08.09.2003 at 12:15
adidas
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
urmas: Nelli teatajas on selline jutt:

Pettumus: Haapsalu kiirendusvõistlusel ahistati pealtvaatajaid
07.09.2003 21:28 |vaadatud 99 |

Sõitsin sõber Margusega Haapsallu, et külastada American Beauty autonäitust. Nagu nimigi ütleb, oli tegemist ameerika autode näitusega.
Üritus toimus Haapsalu lossivaremetes. Ei huvitanud mind need bändid mis seal mängisid ning ka totakad kaabudes pokerfeissidega eestlased. Tahtsin autosid näha. Aga – pileti hind oli utoopilised 130 krooni. Ma siis ei läinud näitusele. Läksin hoopis baari ja ostsin 130 krooni eest õlut ja viina ja rummi ja sakummi. See, et baarituuril 130 krooni magama panin oli põhimõtte küsimus ja mõnusalt eestlaslik.

Kibestunud, pettunud, masendunud – otsustasin kellelegi midagi kaevata. Sõitsime siis laupäval Haapsalust välja, võtsime labidad kätte ja hakkasime vundamendi jaoks auku kaevama. No ühel sõbral on talu ja seal on ilgelt mõnus aegajalt jauramas käia. Jauramisega kaasneb ka mõnus töö – mida sa hing veel tahad.

Vigaste paraad pani Haapsalu rahva naerma

Pühapäeval jõime värskendava hommikuõlle ja sõitsime Haapsallu tagasi. Seal pidi toimuma vinge paraad ning pealegi oli see jumala tasuta. Peale paarikümneminutilist ootamist hakkasid ameerika rauad veerema. Suure rekka peal lasti muusikat ning ühe pikapi kastis tantsisid kaks väsinud neidu. Enamus autod olid ikka täiesti mõttetud: no ma ei tea, kellele pakub huvi mingid kaheksakümnendate keskpaiga kandilised ja roostes ning pesemata autod a la Ford Taurus. Tõsi, oli mõningaid pärle - paar ilusat eesti numbritega masinat ning viimasepeal sõidukid soomest. Vot soomlastel on pappi ja nad on rohkem pühendunud. See peegeldus nende autodest. Nii, et järjekordselt hoidsid enamus ameerika-eestlased oma lippu kõrgel nö poolkõvadusega. Eriti palju elevust pakkus rahvale see, et üks päss oleks sõitvast chevy-bussist tänu lahtisele uksele välja kukkunud ning loomulikult oli ikka eriti hale vaadata seda, et kõik eesti-ameeriklased olid mega tõsiste nägudega. Mõni tõmbas ka sigarit. Ja muidugi, ameerika lipud lehvisid kõikjal, sest eesti lipp on ju häbiasi. Soomlaste autodel lehvisid Soome lipud – normaalne ju. Aga näed, eestlasele meeldib ikka ameerika ja Georg Bush ning võitlus terrorismiga. Lõpuks läks Ameerika lippude jõllitamisest juhe kokku ning otsustasime järgmist kino vaatama minna – Haapsalu lennuväljal toimus kliirendusvõistlus.

Korraldajad kukkusid ahistama

Turvamehed olid väga ebaviisakad ning oma tööd teha ei osanud – neid oli kaks. Kimbutrasid vemblaga väikseid lapsi ning ausaid tööinimesi, aga ainult neid, kes üritust ühel pool rada tasuta vaatasid. Otsustasime seda debiilsust mitte taluda ning jooksime üle kiirendusraja tasulisele poolele. Turvamees meid kätte ei saanud – tegeles vist jälle kellegi nügimisega kusagil. Teisel pool rada oli normaalne ja rahulik. Siis lendas dziibiga kohale mingi saiko päss, kes rääkis sellise häälega nagu kalkunikulliemand onu remuse juttudes ning saatis kogu rahva sõna otseses mõttes persse ning sõimas veel teistegi vulgaarsete sõnadega. Ähvardas, et võiduajamine jääb ära. Kõik naersid.

Lahkumise rõõmus hetk.

Otsustasime lahkuda, sest kes ikka viitsib roostes dziipide võiduajamist terve päeva jõllitada. Olen kaks aastat nüüd Haapsalus käinud ning üritused on mulle nii kehvalt mõjunud, et esiteks ma ei lähe enam kunagi American Beautyle ja teiseks – ma ei salli enam ameerika autosi silmaotsaski. Pealegi võtavad nad kohutavalt bensiini. Keep underground!
Martin Aare


Martin Aare!!!!Ma ei tea kes sa selline oled, aga tundub et sa oled väga kibestunud vend. tundub et sa tunned kadedust kas sellise ürituse vastu või nende vastu kes sellest osa võtavad. pileti hind oli täiesti normaalne, see oli mõeldud mitme päeva peale, ega sinusuguseid tattninasid eriti ei oodatagi nendele üritustele. mis autodesse puutub siis sina osta endale kõigepealt AUTO ja siis tee maha teiste autod, ja mis siin imestada eestlase lemmiktoit on ikka teine eestlane.
08.09.2003 at 12:28
Ago
 
American Beauty Car Show järelkaja
Rahu rahu! Sellist paberit nagu Nelli Teataja tuleb võtta väikese huumoriga.
Ja üldse pole mõtet mingite ajukääbustest mölalõgade peale erutuda.

____________________________
Pontiac Trans Sport `96
08.09.2003 at 12:41
eikeegi
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
Pealegi võtavad nad kohutavalt bensiini.
:D


____________________________
V8
08.09.2003 at 12:58
ylovoitka
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
totakad kaabudes pokerfeissidega eestlased
Usas oleks sellise lause eest paljud miljonäriks saanud..
08.09.2003 at 13:02
mrtn
American Beauty Car Show järelkaja
adidas, õpi tsiteerima. kogu möla ei ole vaja alles jätta, eriti kui sul midagi asjalikku öelda pole.
08.09.2003 at 13:08
anryo
  
American Beauty Car Show järelkaja
quote:
Pealegi võtavad nad kohutavalt bensiini.
Jah, metsikult.
Kui eile pollar mind rajalt maha võttis "kerge roosaka" tulega ristmiku ületamise eest - siis ei saanud ka tema kohe mitte küsimata jätta, et palju siis "selline" masin pentsu võtab ka... :)


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.09.2003 at 13:10
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.