register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Nightrace järelakaja   1 2 3 4 5  
Poster Message
TypeR
Nightrace järelakaja
quote:
jaanus:
quote:
TypeR: ka Hornet oma 9,1 ehk Eesti lennuväljade rekordiga
ET 9.1 oli tegelikult arvutusviga, kuna kontroller ajas miskipärast RT ja 60' segamini. Miks see nii oli on siiani müstika. Selle sõidu õige aeg oli siiski 10.460 ja õige rekord 9,877@236,928


süsteem ajas asjad segi jah??? muidu kellegi piltide hulgas oli üks pilt tabloost kus see 9,1 peal


Muidu kuidas eliminaatoris asi lahenes???
iga klassi 3 paremat võiks nagu ikka olla...
29.09.2003 at 15:55
Marek
Nightrace järelakaja
Üritus oli vahva. Küll väheke külm, aga see peaks
rohkem nagu enda süü olema :)

Pealtvaatajate hulgast jäid kõrvu päris naljakad mainimisi:
et starletil olevat v8 mootor (mingi kleepeka järgi). Ise
kapoti alla ei näind, aga hästi ei kipu uskuma, et v8 ära mahuks.
Burnoudiks kallatakse maha bensiini ja nitrot (loodan, et tegemist oli naljaga).
Kui Lauri camaro veel treila peal oli, siis üks noormees astus ligi ja kuulutas, et andke temale see auto kätte, siis ta näitavat, mis see suudab.


____________________________
404 - Objeto nao encontrado
29.09.2003 at 16:22
eikeegi
Nightrace järelakaja
Enamvähem kõigega rahul. Ainus asi, mis häiris ja mille vastu nagu suurt midagi teha ka ei saanud oli see, et keegi meie ees seisnutes regulaarselt peeretas ning vänget s...haisu levitas. Kuna head kohta aia ääres loovutada ei tahtnud, siis jäi ainsaks pääseteeks suitsupakki valmis hoida ja paha haistes kibekähku uus pläru suhu visata. Ja treppredel oleks ka ära kulunud, et üle eesseisjate paremini näeks...või siis oleks pidanud varem tulema ning taburetiga kohe aia äärde maanduma:)
Ahjaa...Darti aeg pakuks ka huvi. Vähemalt korra ta minu meelest rajal käis.

____________________________
V8
29.09.2003 at 16:43
rai
Nightrace järelakaja
Endale kõige rohkem meeldis esimene kommentaator asjalik informatiivne. Vaatamise kohapealt oli suhteliselt vilets alguses liiga palju rahvast, mina oma 1,87 kasvuga veel nägin, aga lühematel oli päris vilets. Kindlasti saaks rohkem positiivset tagasisidet kui üritus oleks varem pihta hakanud, ma tean päris mitut inimest kes olid väga vihased sellle peale, et nii lihtsalt kaks tundi ootama pidid.
Kui te järgmine kord tabloo panete, siis palun Jaanus ära seisa tabloo ees :)
Aga igati muidu igati lahe aitäh tegijatele, sõitjatele
29.09.2003 at 18:29
jaanus
 
Nightrace järelakaja
quote:
rai: Kui te järgmine kord tabloo panete, siis palun Jaanus ära seisa tabloo ees :)
sry :rolleyes
järgmine aasta kindlasti ei seisa tablool ees ;)
29.09.2003 at 19:12
TypeR
Nightrace järelakaja
tahaks ikka kangesti klasside paremusjärjestust teada...Kunagi olid kuskil üleval eliminaatorite skeemid hakkasin siin umbkaudu midagi tuletama aga täpselt ei mäleta enam kes kellega peale esimest ringi kokku läks...
29.09.2003 at 19:48
Olds
  
Nightrace järelakaja
Tribüüniga oli jah nii nagu oli-seda polnud seekord. Kahjuks ei osanud ka arvata, et nii palju pealtvaatajaid tuleb. Järgmine aasta tribüüniga. Ja liimi kohta niipalju- keegi peale väikeste klasside ei virisenud. Ja kui meie põhjanaabrid suudavad sõita liimimata rajal rekordi ja ka Lauri korraliku aja sõidetud, siis tuli kellegi poolt hea ütlus:"Las virisejad õpivad esmalt sõitma ja sõidavad konkurentsivõimelised ajad ning ehitavad korrlikud masinad ja siis hakkavad liimi nõudma." Nu jah...mõnes mõttes ka õige see kommentaar kuid jah...raha paneb kahjuks kõik paika:(
Aga ennast tegi kõige rohem tigedaks just külm ilm ja pealtvaatajate ülbus. Ei saa aru, mis lõbu pakub konide ja muu p`sa loopimine burnout alasse!? Ja seda oli ikka liiga palju.
Ise arvan, et parimad võistlusted olid sel aastal Hiiumaa ja Tartu Nightrace.
Soovin teile paljude mutrite ja poltide keeramist sel talvel:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
29.09.2003 at 20:17
tacco
 
Nightrace järelakaja
Minu pildid siis ka.
http://www.dragracing.ee/pictures/
29.09.2003 at 20:42
PlyVal64
Nightrace järelakaja
quote:
TypeR: ja mispärast Ply Saxoga sõitis(kommentaator vist mainis ka seda aga samal ajal rääkisin telefoniga ja ei pannud kõike tähele)

Kõigepealt SUURED TÄNUD Ragnarile, kes kiivril laenas. Toon Sulle tööpostile ära!

Ah et miks sõitsin? Tegelikult oleks tahtnud C2-ga sõita, mis oli mulle lubatud, kuid jälle kord veeti alt. LeMAns lihtsalt töösõiduks veidi ebapraktiline auto ja rehvid kah peale Haapsalu burnoute "veidi" siledad :lol
Aga iseenda pisipunniga võib rahule jääda. 60' ja vast isegi 1/8 miili täiesti konkurentsis konkurentsitult kõige väiksema autona. "Tagumised" 200 meetrit läheb sellel aparaadil 80-lt 110-le "kiirendamiseks":) NOS oleks abiks, nii olemasolevale 60Hj +100Hj "laks" selga lasta- Ja parim see, et ikka oleks kuni 2-liitriste klassis. 1124*1,7=1910,8:) Aga üle 100 Hj võib juba "lõbusaks" minna ... äkki kusagile 15 sekundi kanti? 805 kg tühimass on ikka kolevähe küll, võistluskaal võis autol olla 900 kg.
29.09.2003 at 00:24
jaanus
 
Nightrace järelakaja
quote:
PlyVal64: ... äkki kusagile 15 sekundi kanti?
konjakimaitse tuleb taas keelele ;)
29.09.2003 at 01:17
vvt
  
Nightrace järelakaja
quote:
PlyVal64:
Aga iseenda pisipunniga võib rahule jääda. 60' ja vast isegi 1/8 miili täiesti konkurentsis konkurentsitult kõige väiksema autona. "Tagumised" 200 meetrit läheb sellel aparaadil 80-lt 110-le "kiirendamiseks":) NOS oleks abiks, nii olemasolevale 60Hj +100Hj "laks" selga lasta- Ja parim see, et ikka oleks kuni 2-liitriste klassis. 1124*1,7=1910,8:) Aga üle 100 Hj võib juba "lõbusaks" minna ... äkki kusagile 15 sekundi kanti? 805 kg tühimass on ikka kolevähe küll, võistluskaal võis autol olla 900 kg.

NOS :lol
Selle mootoriga toob üle 50 hj shot nähtavasti laialilendamise kaasa.....3,0-4,0 seeriamootori shot on muidu vaid 70 hj......
30.09.2003 at 08:29
smr
Nightrace järelakaja
Soomlaste foorum, kus ka üritusest juttu - http://forum.dynamiitti.com/viewtopic.php?t=10074
30.09.2003 at 10:44
Ragnar
Nightrace järelakaja
quote:
PlyVal64:
Kõigepealt SUURED TÄNUD Ragnarile, kes kiivril laenas. Toon Sulle tööpostile ära!
No problemo!
Ise enda bracketi sõidu tänu süütepooli streikimisele (mis omakorda poole ajasõidu pealt tekitas kahe silindri kadumise) katkestasin. :(
30.09.2003 at 11:27
PlyVal64
Nightrace järelakaja
Tegelikult on mul siiani arusaamatu omaenda eliminaatori fiinalsõit ja see, mida ma loen väljatrükilt. Kõigepealt, mida näitab rida võistleja numbri ja nime all, ehk staatus?? Minul on nendeks OK/OK, Gaidaril OK/Breakout. Loogiliselt peaks see tähendama, et minul R/T-OK / ET-OK, Gaidaril, R/T-OK / ET-lõhki - ja seega minu võit? Nu ja dial-in'isid ei ole näha, see vist lihtsalt veel proge "bug". Aga ma ei tea, mis on Gaidari dial-in???
Äkki Sa Jaanus saad siia "manada" kasvõi selle sõidu timeslipid ja siis need põhjaliku korrektsusega lahti seletada, rida realt. Bracket on selge teema siis, kui dial-in oleks näha. Praegu ei saaks seda kellegile seletada(kasvõi ala promomiseks) - aga selleks sai ju ise asja proovitud:)
Edit: püüan ise arutleda, sest Kalju rullivat jälle teed:)

Ply Saxo RT 0,989 ET19,615 dial-in 19,420
Gaidari 626 RT 1,173 ET19,294 dial-in teadmatu

Kõik õige, et Mazda sõitis 0,137 sek. kiiremini. Seega peaks tema minimaalne dial-in olema -0,136 sekundit väiksem, et olla 0,001 sekundiga enne mind finishis. Eeldame, et siis oli 19,284. Kui tal oli see 19,282 või kiirem, ei olnud ta mingi valemiga enne mind finishijoonel ehk raudselt pean mina olema sõidu võitnud. Gaidaril on võiduvõimalus seega vaid juhul, kui ta dial-in on vahemikus 19,284 kuni 19,294 ehk täpsusklassis 0,01 sekundit! Ei väida, et see võimalik täpsus pole ja tõsise spetsina dial-in tal näiteks 19,290 polnud. Kui see vaid nii oleks, saaks ju supernäite bracketi olemusest tuua:):):)
30.09.2003 at 14:40 Last edited 30.09.2003 at 15:30 by PlyVal64
Astro SS
Nightrace järelakaja
Kõva üritus ka minu meelest. Oli suht palju erinevaid sõidukeid aga jälle häiris mind see,et suht suure potensiaaliga masinad ei TAHA järjekordselt rajale tulla.

SAi ju esimest korda proovitud Astrot. Sõit näitas, et pidamine on tõsiseks probleemise väikese kummiga. Väikese kummiga (diblad,kes tahavad norida lugegu : rehv) üritasin kompenseerida kiiret peaülekannet(3,00) ja tulemuseks oli 18,5 kuni 19,0
Suure kummiga sai proovitud ainult finaalsõidus ja tulemus oli 17,55.
Pole viga,kui võtta arvesse,et karpa ja süüde on nähtavasti paigast ära. Karpat pole keegi regullinud ja süüde läks paika kuulmise järgi.
Jään ootam järgmist kevadet ja esimest sõitu, ehk saab siis Astro kiirendust kaasa aidata ka NOS abiga-nagu alati aega jääb lihtsalt enne võistlust liiga väheks,et kõik asjad korralikult tööle saada. Kehva standard setingu ja NOS-iga saab kergesti kepsud välja.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
30.09.2003 at 15:19
Jutulind
Nightrace järelakaja
quote:
PlyVal64:
Ply Saxo RT 0,989 ET19,615 dial-in 19,420
Gaidari 626 RT 1,173 ET19,294 dial-in teadmatu
Gaidari dial-in oli 19.1
St. et miski asi on siin tõesti WhoopS :P
19.615 - 19.420 = 0.195
19.294 - 19.1 = 0.194

St. Ply - Sa kaotasid 0.001 sekundi tõttu ...
EDIT: Kusjuures - Gaidar ei sõitnud lõhki. See, et lehel breakout on, on küll mingi softibug ... Anyway ... 0.001 sekundit on ikkagi FUN :)


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
30.09.2003 at 16:29 Last edited 30.09.2003 at 16:34 by Jutulind
jyrki
Nightrace järelakaja
How about the reaction times and the difference with them?
30.09.2003 at 16:43
Jutulind
Nightrace järelakaja
quote:
jyrki: How about the reaction times and the difference with them?
Umm ... That I really dunno ... If soft does not count reaction times in bracket, it's really not a little bug ... It renders bracket useless ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
30.09.2003 at 16:47
BlueStang
 
Nightrace järelakaja
quote:
Minu jaoks üldse üks ebaõnnestunud üritus:( Kuigi jõudsin vaid pool tundi peale ajasõitude algust kohale, läks regamise korraldamisega pea tund ja ajasõidujärjekorda võttes selgus, et olen viimane, kes üldse sõidu teha saab - seega sain võimaluse vaid ühe ajasõidu jaoks.
See ainus ajasõit ebaõnnestus täiega stardist tagasivajumise tõttu (ei olnud ju rajaga üldsegi tuttav ja manuaaliga paigalpidamine vähe keerukam) - punase tule peale läks asi käest ära ja eks vastane (Hornet) mõjus ka natuke närvikavale;) Aeg siis ka vastav:) Pildilt on näha, et Hornetil põleb alles teine kollane, kui minul juba punane ees istub - see ajas ikka võistlussituatsioonis segadusse küll.
[imghttp://www.dragracing.ee/pictures/12/imagepages/image102.html[/img]
Uus lootus tekkis siis, kui selgus, et võistleja nr 511 oli lahkunud ja teoreetiliselt oleksin võinud ajaliselt järgnevana tõusta tema asemele eliminaatorsõitu, kus ehk oleksin endale korralikuma aja välja sõita - seekord oli all parem rehv ja õhujuurdepääs ka vabamaks lastud - aga korralduse poolel polnud mingit vastutulekumärki selle kohta näha (va Andrus, kes selle soovi edasi andis). Aga diesel, miks Sa enne minu sõitu minema läksid;)



Et siis sama jutt, aga nüüd olen uuesti õige nime all:)


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.09.2003 at 16:51 Last edited 30.09.2003 at 01:34 by BlueStang
PlyVal64
Nightrace järelakaja
OTOT Jutulind. Ikkagi ma ei kaotanud, sest reaktsiooniga olin kõvasti parem mis võrdub ka varem finishis. Bracketis on ikkagi see võitja, kes ilma breakoudi ja redlight'ita esimesena kohal on. Ja siin mängib just RT rolli. Või olen ma 15 aastat(vähemalt) asjadest valesti aru saanud? Kuigi see 0,001 vahe ongi see "sool", mille pärast tuleb RT 0.501 poole püüelda:) See 0,001 kaotus oleks olnud võrdse RT korral. Praegu Sa arvutasid meie differenti ideaalajast ehk dial-in'ist.

Ply@ei huvitu üldsegi esikohast, ärge kohe kartkegi. Lihtsalt oleks vaja absoluutse lõplikusega BRACKET selgeks teha.
30.09.2003 at 16:56
Jutulind
Nightrace järelakaja
quote:
PlyVal64: OTOT Jutulind. Ikkagi ma ei kaotanud, sest reaktsiooniga olin kõvasti parem mis võrdub ka varem finishis. Bracketis on ikkagi see võitja, kes ilma breakoudi ja redlight'ita esimesena kohal on.
Saan kõigest aru, rääkisime teineteisest mööda - nimelt ei teadnud ma, kas Jaanuse soft bracketi puhul näitab ET-na ideaalaega või aega koos RT-ga. Eeldasin, et aeg koos RT-ga, kuna selle puhul oleksid Sa kaotanud. Seda, kumb reaalselt enne finishisse jõudis ma ju ei tea ... St. et nähtavasti bugiga tegu ja Sina oleks võitma pidanud :

Ply: 0.989 + 19.615 - 19.420 = 1.184
Gaidar: 1.173 + 19.294 - 19.100 = 1.367

Edit: Ehk siis ply 0.183 sekundit varem finishis, kumbki pole lõhki ja Ply on winner ...


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
30.09.2003 at 17:00 Last edited 30.09.2003 at 17:02 by Jutulind
BlueStang
 
Nightrace järelakaja
Tehke see selgeks jah - siin tundub mingi kala olevat praegu.
ET=elapsed time=ainult distantsi läbimise aeg võistlusel

Edit: Juba saigi selgeks:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.09.2003 at 17:02 Last edited 30.09.2003 at 17:07 by BlueStang
Astro SS
Nightrace järelakaja
Pilte uurides tundus olevat Starletil Toyota 4A-GZE mootor,ehk 1600 twin cam ja kompressor standardis.
Kust kohast tuleb info ,et mootor on 1300 cm3???
Kas nad tõesti kasutavad väiksemaid kolbisid või väikest vänta?
Mul endal Tercelil on 4A -ge ja Starleti oma tundus täpne koopia olevat (*ok jätame turbo ja wastgate'i välja mängust)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
30.09.2003 at 17:07
PlyVal64
Nightrace järelakaja
quote:
Jutulind: Ehk siis ply 0.183 sekundit varem finishis, kumbki pole lõhki ja Ply on winner ...

Ehk siis Gaidar reageeris 0,183 sekundit liiga kaua, kuigi sõitis oma dial-in'i ajale lähemale. "Reaktsia jest, deti budut", nagu öeldakse:)
Ehk C-Tree team on lihtsalt handicapi või RT valemist välja unustanud.
30.09.2003 at 17:15
Stalcer_X
Nightrace järelakaja
tere
olen see inimene kes sõitis tolle mazdaga.
1.ma ei oska muud õelda, kui et mulle õeldi et mina võitsin. kysisin seda 2x yle.
2.mis puutub sellesse breakouti siis võibolla pandi mulle vale dial-in? näitex 19.3? igatahes fooritulede syttimise vahe oli minimaalne- meie dial-ini aegade erinevus oli 0.32 s ja see on silmaga vabalt märgata... rohelised syttisid aga peaaegu yheaegselt.
poolfinaal sõidus sõitsime mõlemad(mina ja see buss) oma ajad lõhki ja mõlema nime taga on ilusti breakout.

mis puutub finishisse jõudmist siis mina mäletan et olin kohal esimesena? igatahes mingi 350m peal kadus sidrunil kiirus(või kiirendas mazda alates90 km/h paremini) ja ma peaaegu pidurdasin et mitte liialt ette minna.

kui nyyd c-tree takkajärgi kinnitab, et võitja oli siiski Ply, siis andku teada ja ma informeerin teda kust ta karika kätte saab.
30.09.2003 at 17:39
tqhq.ee foorum : Üritused : Nightrace järelakaja   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.