register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Nightrace järelakaja   1 2 3 4 5  
Poster Message
jaanus
 
Nightrace järelakaja
quote:
BlueStang: Aga, kui softi parandamiseks läheb - kas ei võisks asja nii sättida, et tagasivajumine punast põlema ei viskaks?
kahjuks võimatu. Pealegi on alati mõtekam stageda nii sügavale, kui veel võimalik. Eriti Bracketis - Saab parema RT.
30.09.2003 at 22:25
rustang
  
Moderator
Nightrace järelakaja
Kas oleks mõeldav, et stardis paneb abistaja tagaratta taha klotsi? Sellist süsteemi kasutati Jaanimäe IMS-l (start kaldpinnal), lihtne ja lollikindel ning välistab tagasivajumise.
30.09.2003 at 23:12
diesel
Nightrace järelakaja
quote:
BlueStang:
quote:

Uus lootus tekkis siis, kui selgus, et võistleja nr 511 oli lahkunud... Aga diesel, miks Sa enne minu sõitu minema läksid;)

well, olin 101 prossa kindel, et sihukese uimerdamisega eliminaatorisse ei jõua ja seepärast jalga lasingi.
kõrvalt vaadates on justkui asi selge, aga kui ise stardis olla siis oli paras kapsapudru küll. esimeses ajasõidus startisin koos starletiga ja peab ütlema, et oma vankri häält üldse ei kuulnud ja lasin ilmselt tuurid maha ja ei saand minema. teises sõidus proovisn siis rohkem pressida, aga ilma lukuta ja olematu sussiga ei liikunud asi sugugi. kolmandat korda enam proovida ei jõudnud ja kuna olin üsna kindel, et 16 sekundiga pole mõhkugi teha siis koju sõitsingi.
muidu üritus ju täitsa kena. nuriseks ajakava ja võistlejate informeerimise teemal, aga kuna ise ei mõista miskit tarka nõu anda siis väga ei kisaks ka. küllap korraldajad isegi jagavad matsu.
30.09.2003 at 23:53
Astro SS
Nightrace järelakaja
Asi nüüd natuke selgem,selles segases Bracket süsteemis. Startida tahaks tõesti rohkem kui ühe korra kogu võistluse ajal, st Astroga D-klassis sõites oleks ainult üks start (kuna 99 % on võitja teada juba enne starti ja 1% lootust,et teine võtab punase).
Võtan oma halvustavad sõnad tagasi Bracketi aadressil, mida sai eile loobitud.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
01.10.2003 at 09:01
Stalcer_X
Nightrace järelakaja
yldiselt leidsin(parem hilja kui mitte kunagi) selle lehe, kus on braceti kohta ilusti kõik ära toodud
http://www.dragracing.ee/index1.php?id=bracket&col=1
võistlusjuhendis olex võinud sellele link olla... kuna pole ilmselt ainus kes ei saanud täpselt aru mida see "oma ajale võimalikult lähedale" sõitmine tähendab
yx asi jääb siiski arusaamatux- kui mõlemad sõidavad lõhki siis võidab see kes sõitis ideaalajale lähemale...a kas see on koos reaktsiooniajaga arvestatud või ilma?
esimesel dial in 15s reaktsioon 1s aeg 14.90 kokku1590 ja teisel dial in on 20..reaktsioon 5 seki(:P) sõit 14,99.... et siis nagu 5.01 sekiga sõidab aja lõhki aga koos reaktsiooniga saab 0,01 seki kaugusele dial.in ajast(esimene 0.9seki kaugusele), võidab kuigi reaktsioon on 5 seki?
sorry kui veic segane jäi
01.10.2003 at 10:34
peep
 
Moderator
Nightrace järelakaja
Ilma.
01.10.2003 at 10:38
Stalcer_X
Nightrace järelakaja
quote:
peep: Ilma.
selge
01.10.2003 at 10:41
Stalcer_X
Nightrace järelakaja
tekkis veel yx kysimus
nimelt kuidas on bracetis automaatkastiga sõitmine?
teoreetiliselt ju on nii et käigukang asnedisse "D" stardis lapats põhja ja nii lõpuni ning ajad tulevad kõik yhte auku--- või olen ma millegist valesti aru saanud?
01.10.2003 at 11:45
Ets
Nightrace järelakaja
Kuskil siin foorumis oli hiljaaegu juttu kah, ei mäleta täpselt aga oli vist nii, et "D"-ga startida ei tohi ja mingeid ajavõtuseadmeid salongis olla ei tohi. Aga kes neid ikka kontrollib;)
01.10.2003 at 12:27
jyrki
Nightrace järelakaja
With an automatic car and the trans in D, the ET's will still vary, just like with a manual trans unless you make mistakes. If you have enough power to have traction problems, they will vary even more, even if you have a traction control; the track situations, temperatures etc. all have an effect on the ET's.
01.10.2003 at 12:34
tfr
 
Nightrace järelakaja
quote:
EtsKets: Kuskil siin foorumis oli hiljaaegu juttu kah, ei mäleta täpselt aga oli vist nii, et "D"-ga startida ei tohi ja mingeid ajavõtuseadmeid salongis olla ei tohi. Aga kes neid ikka kontrollib;)
Ajavõtuseadmed olid jah reeglite järgi keelatud, a sellest, et kusagil sätestatud oleks, kuidas ma automaadi korral käiku peaks vahetama, pole küll midagi kuulnud. :uhoh
01.10.2003 at 12:35
Ets
Nightrace järelakaja
Jep, jyrki jutul iva sees! Ei ole olemas kahte ühesugust timeslippi, isegi mitte "D" korral!:)
01.10.2003 at 12:50
PlyVal64
Nightrace järelakaja
Pagana tore on see, et väike segadus proges paneb nii paljud Bracketile kaasa mõtlema. Ja enam ei tundugi indeksipõhine sõitmine millegi "rüvetamisena". Keegi ju ei keela indeksit alati iseenda rekordinumbrina panna ja siis seda püüda. No ja 95% autodest on veel kaua aega, raha ja ehitamist selle maagilise "alla 12sekundi autoni"...
01.10.2003 at 12:56
Jutulind
Nightrace järelakaja
quote:
peep: Eks teadjad paranda kui eksin aga punane süttib tagasivajumisel ainult siis kui starter on juba nupule vajutanud ehk stardiprotsess on alanud. Ja siis peabki punane põlema hakkama kui masin liigub...lendstart pole lubatud.
Eks peep tegelikult ise ka mu selja taga istudes nägi, kuidas ma püüdsin jälgida seda, et ma nuppu vajutaksin hetkel, kui vasak rada ilusti paigas on - st. ei ole kuhugi poole vajumas.
Tegelikult on küsimus siiski rajas - enamasti oleme saanud rajaga mitmeid kordi varem tutvuda ja ka katsetada seda, kuis autod stardis püsivad ( näiteks Haapsalus nihutasime rajamärgistust ca 5 meetri võrra, kuna algse stardijoone betoon oli kõver ja autod kippusid vajuma ). Ülenurmel kahjuks jäi see osa ajapuuduses tegemata ja vasakul rajal olid natuke ebavõrdsed starditingimused ( vasak rada kippus tagasi vajuma ).


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
01.10.2003 at 12:57
anti
 
Nightrace järelakaja
Kui meil siin läheb aega, kui isegi bracket'ist aru saame, siis juhul kui järgmisel aastal seda kavas eriti populariseerida on, siis ei saa lootma jääda võistlejate koosolekule vaid võistluse organiseerija (BHRA vm) võiks kasvõi ühevärvilise odava trükiseportsu spetsiaalselt bracket'i kohta teha, mida saaks jagada kõigile sõitjatele, kellel siis järjekorras seistes ninanokkimise kõrvale mõnusat lugemist ja jagada ka rahva seas, et saadaks rajal toimuvast aru ja tormataks parklast autosid tooma.
01.10.2003 at 13:37 Last edited 01.10.2003 at 15:13 by anti
Ragnar
Nightrace järelakaja
quote:
EtsKets: ... ja mingeid ajavõtuseadmeid salongis olla ei tohi. Aga kes neid ikka kontrollib;)
Noh jah. Ma tahan seda meest näha kes tänu käsitsi juhitavale stopperile oma dial in'i sõidab.
01.10.2003 at 13:45
peep
 
Moderator
Nightrace järelakaja
Automaatkastiga D asendis sõites on tulemuseks üldjuhul väga sarnased ja tihti identsed lõppkiirused. ET võib kõikuda ca. 0,3 sekundit olenevalt stardi õnnestumisest ja ilmastikuoludest. D asendi kasutamine ei ole kindlasti keelatud.
01.10.2003 at 13:45
Ets
Nightrace järelakaja
Ragnar, 18 sek. autole võid vabalt dial-ini 25 panna ja siis on sul seal aega küllalt, et tavalise autokompuutrigi järgi keskmist kiirust sättida ja finishijoonel 25,1-ga olla;)
Luul!
01.10.2003 at 13:49
peep
 
Moderator
Nightrace järelakaja
Põhim. võimalik ja seetõttu ongi üldjuhul ka määratud mingi aeg, millest aeglasemat dial-in'i ei tohi kasutada. 18 sek. võikski see piir olla meie oludes.
01.10.2003 at 13:52
Ragnar
Nightrace järelakaja
quote:
EtsKets: Ragnar, 18 sek. autole võid vabalt dial-ini 25 panna ja siis on sul seal aega küllalt, et tavalise autokompuutrigi järgi keskmist kiirust sättida ja finishijoonel 25,1-ga olla;)
Luul!
jep, ja kindluse mõttes võiks veel suurame indeksi kirjutada - ligi 30 - siis on aega asja rahulikult võtta ning vahetult enne finishit vajutad õigel ajal lapatsi põhja... (oled mees ja tead vastvalt oma auto võimetele seda õiget aega...) jne jne :rolleyes

teoora (praktikas eriti ei usu sellesse :) )

max dial in - miks mitte, aga ma arvan et 18 oleks liiga madal täpseks õigeaegseks finishi ületamise arvutamiseks. Lisaks ei saaks mõned toredad 20 (ja üle) sek'i autod osa võtta...
01.10.2003 at 14:01
peep
 
Moderator
Nightrace järelakaja
Kui mikromootoriga Saxo sõidab 19,3 siis sellest aeglasemat asja lihtsalt ei ole olemas. Ma ise paneks piiriks 16 sek., Soomes on see vist 14. Aga arvestades meie kohalikke olusid võib esialgu ka 18 katsetada. Lihtsalt vaatajatel on igav... Õnneks mina seda ka ei otsusta.

Ega bracket ei tähenda, et kõik saavad osaleda, tegemist ikkagi kiirendusvõistlusega, mitte purjetamisega, kus distantsi läbimiseks kuluv aeg sõltub tuule suunast ja tugevusest.
01.10.2003 at 14:19
Jutulind
Nightrace järelakaja
quote:
peep: Kui mikromootoriga Saxo sõidab 19,3 siis sellest aeglasemat asja lihtsalt ei ole olemas.
peep, vaata mu signatuuri ja mõtle veel korra :) On küll aeglasemaid asju olemas :) Minu 120Y parim on 21,5


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
01.10.2003 at 14:26
peep
 
Moderator
Nightrace järelakaja
20 + sekundi autodega saab retroklassis osaleda, paneme nad hobustega joonele. Back to the roots ! Või jänestega ... :)
01.10.2003 at 14:47
jyrki
Nightrace järelakaja
Maybe you should have two bracket classes; one for cars under 16 sec, and the other for cars under 25 sec? Then you could run first a pair of the 16 sec. bracket cars and then put after them a pair of 25 second cars; kind of a replay in slow motion =D Now, That would be Service!
Seriously, you should have somekind of gap between the quickest and the slowest cars allowed. In our bracket it's usually five seconds; I can assure you that it is long enough waiting at the line for the tree to come down.
01.10.2003 at 14:55
PlyVal64
Nightrace järelakaja
No nüüd kukkusid sportlikut väikeautot tampima:lol
Julgen meelde tuletada, et Subaru Sportwagon automaat on oluliselt aeglasem, äkki tfr julgeb oma tulemust avalikustada? Ja too 18 sek. oleks küll mõistlik piir ja selle kätte saamine pole Saxolegi eriline küsimus. Ma pakun, et väike filtrivahetus ja sumbuti tagumine pütt koos veidi laiema-kleepivama rehviga on täiesti piisav 17,999 ajaks. Praegune 2,6sek. 60" läheks veidi parema rehviga koheselt 2,4 sekundi peale. "Fuel economy" kirjaga 155 mõõdust plastikust rihm pole kõige pädevam asi kiireks kohaltvõtuks. Aga jah, ega see 18 sekunditki on sigaigav sõita ja mis siis veel vaatamisest rääkida. Kui oled korra kasvõi kõrval istunud Hornetil, siis :burnout tahaks ise mingi 14 sekundi masinaga võistelda:lol
01.10.2003 at 14:57
tqhq.ee foorum : Üritused : Nightrace järelakaja   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.