register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
rix28
Speedest Järelkaja
Üritus oli väga hea. Olin tribüüni lõpupoole ja sealt oli väga hea vaadata kuidas Camarod 200m juures uisutasid. Lauri start oli muidugi ka vägev. Lõpus häiris ainult see et mikrofoni oli natuke kehvasti kuulda.
06.06.2004 at 21:34
anti
 
Speedest Järelkaja
Tore üritus. Vedas ka ilmaga, kuigi oli ärevaid hetki. Kohalikud umbjoobes- ja keelsed elanikud maalt tulnu pilgu läbi ikka debiilikud. Üle meie peade lennutati pudel rajale, ahvid ronisid ikka aedadele. Hambutu turvateenus. Üks äbarikust turvamees käis palumas (!) ahve, et palun ronige aedade tagant nõlvast üles. Vaadati nagu idiooti ja irvitati näkku. Teised kollaste vestidega turvamehed, kes seisid vahetult stardi juures (kus neid üldse poleks vaja olnud) keerasid selja, et mitte probleemi näha. Ja olekski olnud hunnik hakkliha kui mõnel mehel koopaserv oleks rehvi lõplikult läbi söönud. Kui pealtvaatajatest 2/3 on idioodid, siis turva peaks olema vastava võimsusega. Lolluse vastu saab ainult jõuga. Proovi sa MC39 turvatud üritusel lollusi teha...
06.06.2004 at 21:37
kalku73
Speedest Järelkaja
muidu üritus algul väga bro!!!!
aga hakkas pihta purjus teh. kontrolliga ,kes üritas 2,9 mootoriga (täiesti stock-erinevalt mõndadest) fordi 3-5 klassi panna!!!!???
teine vimka oli muidugi see et ei olnud algul wc-si!!!!!
see muidugi suhteline!!!
viimane piisk muidugi oli korraldajate arusaamatused!VÄGA RÄIGE EESTI REKLAAM!!!!
1,8 mazda +turbo+4wd,.
see auto läheb C-klassi!!!
ok!
omanik pani regamisel ennast C-klassi,see oli 05.06.04,aga halanurm(väikse tähega) ja co. arvasid et maša peab veits lahjem olema kui mõned soolapuhujad ja seega B klass.kui keegi tahab midagi füüsiliselt või moraalselt lisada,siis palun väga!!!
BHRA-rämps!!!!!!!!!
no hard feelings!
võib olla ma saan valesti asjadest aru aga no ....,..!
FAKTID!!!!!
võistleja reg.as end C-sse!
"kirenduse edasi viiad"(BHRA-may be)arvasid et 1840x1,7=3000L.
seega B-klass
pärast esim. fin. sõitu oli mõnel mehel vesi ahjus-aga tegelikult oli probleem hoopis selles et "3-ne"BMW SAI SUHU!seega esitas protesti!
korraldajad arvasid, et nad ANNAVAD "MASale" disklahvi!
kuna härra ei suutnud endale valida õiget "võistlus klassi"...
teh. kntroll oli ....
purjus "põder".................tsiisas!!
06.06.2004 at 21:44
kalku73
Speedest Järelkaja
paljudele jäi kindlasti arusaamatuks miks selline PR.
06.06.2004 at 21:46
ervin
Speedest Järelkaja
sa nüüd kogu natuke hinge ja mõtle järele. mis see BHRA siia puutub? ürituse korraldaja ja BHRA on kaks eri asja, valesse klassi sattumise korral on võimalik sellele tähelepanu pöörata ka enne ürituse lõppemist.
06.06.2004 at 22:00
kalku73
Speedest Järelkaja
/.../

Edit by peep: sõim ja möla kustutatud.

Palun rahune maha, su jutus on point aga käitu siin viisakalt mitte ära läbusta. Selle saidi lugejad ei vastuta konkreetse võistluse kitsaskohtade eest.
06.06.2004 at 22:05
ervin
Speedest Järelkaja
aga miks sa sellest korraldajatega siis ei räägi, vaid siin täiesti asjasse mittepuutuvate inimeste peale oma viha välja valad? :)
06.06.2004 at 22:09
iseKass
Speedest Järelkaja
kalku73, kes sulle varba peale astus, loe kümneni enne kui tuld välja pritsima hakkad.
üritus oli normaalne ja ilmaga ka vedas.
mootorrattad võiksid sõita mujal (mulle tegelikult meeldivad biked ja muud kaherattalised, aga see võiks olla ikka 4-rattaliste kiirendus üritus).
tegelikult oli kõik kokkuvõttes siiski ok!
06.06.2004 at 22:14 Last edited 06.06.2004 at 22:15 by iseKass
MossOpel
Speedest Järelkaja
Ma'i tea, kuidas mõnedega, aga mina jäin küll nähtuga rahule. Oli silmale, oli kõrvale. Kommentaatorid oleks võinud natuke rohkem rääkida sellest, mis masinatel kesta all (peale 4wd, turbo jne - need ju silmaga näha) aga neil ilmselt puudus vastav info.
Rahva seas oli ka seekord inimesi, kel tuleks korralikult naha peale anda... Ma kipun juba arvama, et pealtvaatajad tuleks rajast eemal hoida mitte niivõrd nende, vaid hoopis sõitjate turvalisuse pärast. See ka nõme, et peale viimast sõitu oli plats rahvast peaaegu tühi enne, kui mehed masinatega tagasi jõudsid. Autasustamine oli vinge :)

Mis tehnilist kontrolli puudutab, siis tahaks siinkohal kangesti tsiteerida :p:

quote:
Piisab 1-2 korda teha totaalpeetimine, autode tehniline kontroll kohapeal koos ümberehitustest tingitud ülevaatuse ära võtmise ja parklatesse saatmisega, et see idiootsus laiali peksta. Ja töö selles suunas käib...

EDIT: :hail korraldajatele, raudset tahet ja närvi ka edaspidiseks!
06.06.2004 at 22:16
kalku73
Speedest Järelkaja
sorrry...SIINE RAHVAS JA MITTE KORRALDAJAD
aga on nii et te olete valesti asjast aru saanud(kas
asjaosalised olete puudutatud)
06.06.2004 at 22:22
Nuclear
Speedest Järelkaja
quote:
kalku73: sorrry...SIINE RAHVAS JA MITTE KORRALDAJAD
aga on nii et te olete valesti asjast aru saanud(kas
asjaosalised olete puudutatud)
niru lause, millest isegi mul raske aru saada, aga KUSS, siin ei taluta kriitikat
btw mina olin selle üritusega rahul :P
06.06.2004 at 22:34
prr
 
Speedest Järelkaja
2 kalku73: ära lärma, võta asja rahulikumalt. ka intelligentsemalt saab küsimusi/vastused.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
06.06.2004 at 22:36 Last edited 06.06.2004 at 01:59 by prr
rat_013
 
Speedest Järelkaja
editing prr: vaid intelligentselt saab vastuseid...
aga -- ehk aitab juba? ma tahaks siit mõistlikku järelkaja lugeda..

____________________________
impreza n/a
06.06.2004 at 22:39
peep
 
Moderator
Speedest Järelkaja
Asi pole kriitika mittetalumises. Sellel foorumil on 2000+ lugejat ja konkreetne jutt puudutab pretensioone paarile-kolmele inimesele, kes suure tõenäosusega täna siia lugema ei satu, kui üldse kunagi sattuvad. Pole mõtet üldistusi teha.
06.06.2004 at 22:42 Last edited 06.06.2004 at 23:00 by peep (Moderator)
pelle
  
Speedest Järelkaja
Väga tore üritus oli.

Mõned pildid
06.06.2004 at 22:59
blood
 
Speedest Järelkaja
jäin üritusega väga rahule, isegi ilmataat soosis :-)

Ma isiklikult teeks suure kummarduse 2106 ees - tore kui ka sellised masinaid vahel võistlemas näeb - eriti veel 1:1 Camaro ja muude tegelastega.

Kahju et usa raual küll nii läks - aga see on ju sport :-)




____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
06.06.2004 at 23:22
Draal
 
Speedest Järelkaja
Kas keegi valgustaks mis elukas see valge kaubik seal oli -> http://www.hot.ee/cc011/speedest/imagepages/image14.htm

____________________________
Pontiac Fiero 2.8
Chevrolet Express 1500
06.06.2004 at 23:38
wax
 
Speedest Järelkaja
quote:
Draal: Kas keegi valgustaks mis elukas see valge kaubik seal oli -> http://www.hot.ee/cc011/speedest/imagepages/image14.htm
VW Caravelle ;)
sõitis 1 sõidu. või kaks.
06.06.2004 at 23:54 Last edited 06.06.2004 at 23:56 by wax
HUS
Speedest Järelkaja
Tahtsin ka selle õnnetu Mazda teemal sõna võtta. Aga kaugeltki mitte sel moel, kui siin varem tehtud. Ja tegelikult ei puuduta minu tähelepanek mitte korraldajaid, vaid kommentaatoreid. Nimelt mind pani imestama kommentaatori repliik sellesinase protesti kohta stiilis "et no kui voita ei suuda, siis peab ikka protesteerima eks, vahet ju pole, nii vähe üle piiri jms". Eriti imelik oli seda kuulda meeste suust, kes vahetult enne seda pikalt valutasid südant minimumkaalu mittejärgimise pärast. Minu arusaam - kui on reeglid, siis kõigile ja suhtumine stiilis isik kes rikkumise vastu potesti esitab on u hädavaresest pealekaebaja ei ole just kuigi härrasmehelik.
Ja siis need lapseohtu hädiselt vingerdavad vaheesinejad oleks ka ehk võinud olemata olla.

Aga kokkuvõttes ikkagi meeldiv mälestus, kuna mis ikkagi peamine - sõidud olid ju põnevad!
06.06.2004 at 00:31
James Herne
Speedest Järelkaja
quote:
Draal: Kas keegi valgustaks mis elukas see valge kaubik seal oli -> http://www.hot.ee/cc011/speedest/imagepages/image14.htm

Elukas ta just polnud, aga mootoriks VR6 (Eestis vist ainult paar tükki selliseid). Carmus Tuning ja Raceoil (Motul) panid bussi rajale reklaami pärast. Tasub kasutada võimalust kui saad 500.- eest mitmetuhandele inimesele silma jääda. Eelregamise järgi oli kaheksa võistlejat, ehk siis oli plaanis ka eliminaatoris sõita. Kohapeal selgus aga, et võistluspäeva hommikul oli võistlejaid juurde tulnud, seega sai ainult kaks ajasõitu teha. Kollasele porgele jäi veidi alla ja stingray'ga oli peaaegu võrdne ;-)
06.06.2004 at 01:25 Last edited 06.06.2004 at 01:31 by James Herne
hirax
  
Speedest Järelkaja
Jah, seekord siis D klassis pidu "euromeeste" leeris. Kurb, et usa raual seekord na kehvasti läks. Eks ma ole ära kah hellitatud nende võitudega juba. Ebaõnne ja vedamist oli igasugust. Lauri kommentaar enne autasustamist oli ka enam-vähem nii, et "Huvitav, ei mäletagi õieti, millal viimati teine sai oldud" :)
Muust melust muljed põhiliselt samad mis antil.
Neid täis kalkareid ja muidu "aiakiikujaid" ikka jagus üsnagi palju. Karjas inimene on üks loll loom küll. Tasuta värk ja eks seda kaadrit vajus kohale igasugust. Vahepeal tuli masenduski peale - kas sellele krdi ahvikarjale seda ala promotaksegi, mingu parem siit segamast ära.
Turvajad alla arvestust. Nad vist rohkem mingite objektide valvajad kui "mässulistega" tegelejad.
Mis siin ikke viriseda - kokkuvõttes oli ju tore. Jääb veel loota, et mõnel neist põnnidest ja suurematelgi, kes Lauri auto möödudes kõrvad kätega katsid, jäi see elamus meelde ja tekib huvi tulla ka järgmine kord :)


____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
06.06.2004 at 02:06
PlyVal64
Speedest Järelkaja
quote:
HUS: Nimelt mind pani imestama kommentaatori repliik sellesinase protesti kohta stiilis "et no kui voita ei suuda, siis peab ikka protesteerima eks, vahet ju pole, nii vähe üle piiri jms". Eriti imelik oli seda kuulda meeste suust, kes vahetult enne seda pikalt valutasid südant minimumkaalu mittejärgimise pärast.
Vaata HUS, küsimus väga lihtne. Protestida võib see, kel südametunnistus puhas. Sry, kuid see konkreetne bemm oli ront ja protest tuli kah väga imelikul ajal. Lisaks said veel ilmsiks juba siingi kirjeldatud faktid. Tegelikkuses oleks võinud samas klassis EVO VIII kõikide teiste vastu protesti esitada ja ilma sõitmatagi esimeseks tulla. Kõik on vaid tõlgendamise küsimus.
Lisaks copy-paste Speedesti kodulehelt:"Klassis maksimaalselt lubatud töömahtu võib ületada kuni 3%."
1840 * 1,7=3128 cm3. 3000 cm3 + 3%= 3090 cm3. Nii on õige, et peaks olema C-klass. Aga kui nüüd päris aus olla, siis on B-klass õige koht talle. Mazda miskipärast teeb seuhkese idiootse suurusega mootoreid. See 38 cm3 tulemust eriti ei mõjuta.
Ja kaalu küsimus jääb ikkagi, ma ju soovitasin protestida. Sry, kuid Posti ülikerge Corsa ei ole B-klassi auto. Selle ajastu 1,6 16V sportversiooni tühimass on 940 kg. See siis kõikide tulede-vilede-vidinatega. Paak 3/4täis, 75 kilo mees sees, varuratas, tööriistad, istmed, polstrid jne. Posti auto kaalub koos juhiga vast 650-700 kg, mitte 850, nagu absoluutne miinimum tal täna oleks olnud. Täpselt sama Estfieldidega. Seega Mazda 38"üle kuubikut" protestida oli mõnel väga ebasportlik, endal auto sellise välimusega, et paha hakkab. Kiirus on teine asi, promo üritusel koleda autoga kellegile käkki keerata ei ole lihtsalt ilus. BHRA karikale sõites oleks asjal mingigi mõte sees;) Täna jäi sellest konkreetsest bemmist, vähemalt mulle, väga kauaks ajaks negatiivne mulje ...
06.06.2004 at 02:18
Olds
  
Speedest Järelkaja
Seoses Maksimi Supraga ei meeldinud mullegi paar asja- esiteks see tagarataste väljaulatumine. Ma arvan, et kui on reegel, siis on reegel. Miks tehakse erandeid? Samahästi oleks võinud Erkki Tartusse sõitma tulla, aga ei lubatud...puuri pole, sõita ei saa. Teiseks pole piloot ära õppinud ikka veel pre-starteri märguandeid- teeb burnouti kuna tahab. Ega see ei tähenda, et mul on kiire Supra ja olen kaua juba dragracingut sõitnud, aga teen mis tahan...mina pole veel burnouti märguannet andnud, aga tema juba aurutab rehve. Seda tegid ka paljud teised- eriti tsiklimehed. Krt. võiks ikka ennem reeglid selgeks teha.
Ka turvaprobleemid olid päris tugevad. Siiski pole Eestis paremat turvamistegevust näinud kui seda teeb MC39. Muidu aga jäin täitsa rahule. Kahju muidugi Laurist ja Erkkist.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
07.06.2004 at 07:08 Last edited 07.06.2004 at 07:09 by Olds
malloc
Speedest Järelkaja
Ei, üritus oli tore. Rahvast oli vähe palju, aga see ei seganud. Luhti uus audi liikus nobedalt ja see pisike Opel kah. Päris mark võib ju olla, kui ise sõidad mingi suurt $$$ maksva mersuga ja siis väljanägemiselt täielik ront Opel Corsa mis maksab heal-juhul 10000 sõidab sust nagu postitst mööda.

http://udu.ee/newton/speedest/pages/033.htm siin on Luhti nägu küll väga naerul, huvitav kas tegu oli finaaliga?
07.06.2004 at 08:54
Astro SS
Speedest Järelkaja
quote:
malloc: Ei, üritus oli tore. Rahvast oli vähe palju, aga see ei seganud. Luhti uus audi liikus nobedalt ja see pisike Opel kah. Päris mark võib ju olla, kui ise sõidad mingi suurt $$$ maksva mersuga ja siis väljanägemiselt täielik ront Opel Corsa mis maksab heal-juhul 10000 sõidab sust nagu postitst mööda.
quote:


Paku Postile ooopeli eest 12 000.- , vaata kas müüb! :D

edit: 10 000.-eest ostaks isegi ;)


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
07.06.2004 at 09:02 Last edited 07.06.2004 at 09:03 by Astro SS
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Järelkaja   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.